Dodaj do ulubionych

co na rocznice

IP: 194.146.219.* 19.10.06, 20:36
witam w sobote mam rocznice z dziewczyna dajci mi na szybko jakis pomysl jak
spedzic ten dzien
Obserwuj wątek
    • Gość: prawda Re: co na rocznice IP: *.stk.vectranet.pl 24.10.06, 17:29
      pierscionek zareczynowy oswiadcz sie jej albo nie zawracaj glowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka