Gość: doktor IP: 194.146.219.* 19.10.06, 20:36 witam w sobote mam rocznice z dziewczyna dajci mi na szybko jakis pomysl jak spedzic ten dzien Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: prawda Re: co na rocznice IP: *.stk.vectranet.pl 24.10.06, 17:29 pierscionek zareczynowy oswiadcz sie jej albo nie zawracaj glowy Odpowiedz Link Zgłoś