Dodaj do ulubionych

Internet przez MPEC.....

IP: *.igo.wroc.pl 25.03.03, 18:04
Czy ktoś już korzystał,jezeli tak jakie doswiadczenia.Mam mieć założony w III
lub IV 2003.Czekam na wszystkie opinie- wawr@op.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: Internet przez MPEC..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 17:44
      kaz mam pytanie na jakiej ulicy mieszkasz? Właśnue chcę podpisać u,owę z MPEC
      ale nie znam dokładniej daty możliwości podłączenia.
      • Gość: <> Re: Internet przez MPEC..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 18:09
        www.e-wro.pl/news.html
      • 2w Re: Internet przez MPEC..... 27.03.03, 13:00
        Gość portalu: ... napisał(a):

        > Właśnue chcę podpisać u,owę z MPEC
        > ale nie znam dokładniej daty możliwości podłączenia.

        Tego nikt nie wie. Na stronie dowiedzieć się można, ze
        e-wro ma cacy kabel, że rozpoczęli montaż gniazdek, że
        testują kable i inne, równie "ciekawe" dla potencjalnego
        użytkownika informacje.
        Napisane było na stronie przed aktualizacją, że pełne
        uruchomienie sieci nastąpi w I kwartale 2003. Testy mają
        potrwać do lipca, ale kiedy zamontują wszystkim
        zainteresowanym DZIAŁAJĄCE gniazdka tego nikt nie wie. Mi
        w infolinii powiedzieli, że nie potrafią zagwarantować,
        że będę miał takowe do końca 2003, a mieszkam na Popowicach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka