Gość: Kaz IP: *.igo.wroc.pl 25.03.03, 18:04 Czy ktoś już korzystał,jezeli tak jakie doswiadczenia.Mam mieć założony w III lub IV 2003.Czekam na wszystkie opinie- wawr@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ... Re: Internet przez MPEC..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 17:44 kaz mam pytanie na jakiej ulicy mieszkasz? Właśnue chcę podpisać u,owę z MPEC ale nie znam dokładniej daty możliwości podłączenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <> Re: Internet przez MPEC..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 18:09 www.e-wro.pl/news.html Odpowiedz Link Zgłoś
2w Re: Internet przez MPEC..... 27.03.03, 13:00 Gość portalu: ... napisał(a): > Właśnue chcę podpisać u,owę z MPEC > ale nie znam dokładniej daty możliwości podłączenia. Tego nikt nie wie. Na stronie dowiedzieć się można, ze e-wro ma cacy kabel, że rozpoczęli montaż gniazdek, że testują kable i inne, równie "ciekawe" dla potencjalnego użytkownika informacje. Napisane było na stronie przed aktualizacją, że pełne uruchomienie sieci nastąpi w I kwartale 2003. Testy mają potrwać do lipca, ale kiedy zamontują wszystkim zainteresowanym DZIAŁAJĄCE gniazdka tego nikt nie wie. Mi w infolinii powiedzieli, że nie potrafią zagwarantować, że będę miał takowe do końca 2003, a mieszkam na Popowicach. Odpowiedz Link Zgłoś