Dodaj do ulubionych

Ul. Księcia Witolda

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.01, 22:12
Niedawno mialem zaszczyt przebywac na ulicy ksiecia Witolda miedzy mostami
Uniwersyteckim i Pomorskim.Takiego syfu jaki tam panuje nie sposob opisac.
Brud, smieci walajace sie po ulicy, zaniedbany teren.Akurat wysiadala w tym
miejscu wycieczka turystow z Niemiec. I co oni sobie moga pomyslec o miescie?
Pierwsze wrazenie jest dla nich negatywne.Wydaje mi sie, ze doprowadzenie tego
miejsca do stanu uzywalnosci nie poinno nastreczyc zbyt duzo klopotow.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka