lillalu
31.10.06, 14:05
Po co w ogóle utrzymywać ten socjalistyczny relikt,skoro nie ma tam ŻADNYCH
aktualnych pozycji??? Czytelnia czasopism jest tak uboga,że jak znalazłam
jakieś publikacje na temat UE z 1999roku(sic!) to czułam się jakbym odniosła
sukces!
W katalogach dominują pozycje sprzed 1980, między innymi mnóstwo jest książek
na temat wychowania w duchu socjalizmu, natomiast nie ma NIC na temat edukacji
europejskiej... Żenada. Chciałam na otarcie łez wypożyczyć sobie jakiś horror
Stephena Kinga, ale jego powieści są udostępniane tylko na miejscu. Sorry,ale
nie będę tam ślęczeć wiele godzin,żeby sobie Kinga poczytać.