joanna238 15.12.06, 10:25 Czy ktoś może pamięta dr. Lukasza Terpiłowasiego chyba pracował kidyś na klinikach, jakieś opinie proszę zetknęłam sie z nim poza Wrocławiem chętnie sie czegos dowiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asia Re: Dr Terpiłowski IP: 156.17.201.* 20.12.06, 09:13 Teraz jest (chyba) ordynatorem w Kępnie. Też jestem z Kępna ale teraz mieszkam we Wrocławiu. Rodziłam dwoje dzieci na "klinikach" przy Chałbińskiego i o Terpiłowskim mówiło się tam dobrze. Niestety nie rozmawiałam z żadną kobietą która by u Niego rodziła. Odpowiedz Link Zgłoś