Dodaj do ulubionych

Trasa maratonu

IP: 153.112.43.* 25.04.03, 07:54
Do tej pory maraton paraliżował tylko pół miasta. Teraz
sparaliżuje zapewnie całe. Jak zwykle władzom miasta wydaje się,
że większość wyjedzie w tym czasie z Wrocławia, a cała reszta
przyjdzie oglądać maraton.


Impreza jest szczytna, ale infrastruktura Wrocławia jest nie z
tej epoki.


Ciekawe co można powiedzieć ludziom, którz chcieliby się dostać z
jednego skrajnego miejsca Wrocławia w drugie.


To proste: UWAGA ZAKLADNICY MARATONU, POD ZADNYM POZOREM NIE
OPUSZCZAJCIE DOMOW!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka