Dodaj do ulubionych

Ul. Kosmonautów

10.03.07, 13:47
Dotyczy ul.Kosmonautów, po prawej stronie w kierunku Leśnicy, w głębi przed ul Starogajową
nasadzają dużo drzew , w większości iglaków. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie dlaczego i po
co? Czyżby tworzyli planowany w MPZP wiele lat temu park?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka