12.03.07, 12:14
Byłam dzis rano po wpis KRS w Sadzie na Grabiszynskiej. Sad czynny od 7.30.
ale budka w ktorej przyjmowana jest opłata za wpis dziś czynna od 9. Dla pan
urzedniczek fajnie, reszta swiata jest wkurza, bo ktos przyjechał po wpis i
albo musial czekac do 9 ( a nie wiadomo czy pani o tej 9 przyszla ).
Moja uwaga jest taka. Jesli Pan Naczelnik Sadu podpisuje umowe z prywatna
firma, ktora zarabia niezla forse na pobieraniu oplat to nie moze ztastrzec w
tej umowie, ze agencja oplat ma byc czynna w godzinach pracy sadu ?????
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka