Dodaj do ulubionych

Długi weekend

30.04.07, 16:58
Jaki to weekend, ja się pytam?! O ile się orientuję, to weekend oznacza
koniec tygodnia, a tu wszyscy trąbią, że i dziś jest weekend. W poniedziałek?
A niech im będzie! Dobrze, że chociaż zimno jest...To za karę, że muszę
pracować. Ale ludzi się najechało do kurortu! Jak mrówek! nie ma jak rowerem
przez deptak przejechać. W banku stałam dziś godzinę, bo turyści załatwiają
swoje sprawy w MOIM banku! A ja musiałam zapłacić za komórkę, bo mi się
wcześniej zapomniało a dzisiaj upływa termin.

Gorzkie majowe żale. Długoweekendowe.


Nie wiem co tam w Kłodzku, dawno nie byłam z braku czasu. Trzeba będzie się
wybrać.

To wypoczywajcie, Robaczki:) Tylko mi się nie upijać za bardzo!
Obserwuj wątek
    • dzidzia_bojowa Re: Długi weekend 30.04.07, 17:05
      Zapomniałam o jednym! W sobotniej GW była naklejka o treści :"Polska-Ukraina,
      Euro 2012. Wrocław." Nakleiłam ją sobie na rowerową ramę! Od wczoraj jestem
      jeżdżącą reklamą:)
    • dzidzia_bojowa Re: Długi weekend 01.05.07, 18:20
      I co? Wszyscy przy grilach? Nikt na forum? A przecież zimno jest, dajcie spokój-
      przeziębicie się:)


      Zimno, brrrrr....
      • dzidzia_bojowa Re: Długi weekend 02.05.07, 18:14
        " Mój piękny panie raz zobaczony w technikolorze,
        piszę do pana ostatni list.
        Przecież dziewczyna nie może przez świat iść całkiem sama.
        Życie jest życiem, pan przecież wie.

        Już mi niosą suknię z welonem
        już Cyganie czekają z muzyką
        Koń do taktu zamiata ogonem
        Mendelssohnem stukają kopyta"


        Tak być może zaśpiewa dziś zespół 2plus1 w parku. Albo tak:


        " Więc chodź pomaluj mój świat
        na żółto i na niebiesko,
        niech na niebie stanie tęcza malowana twoją ręką.
        Więc chodź, pomaluj mi życie
        niech świat mój się zarumieni...."
        • dzidzia_bojowa Re: Długi weekend 03.05.07, 21:15
          I zaśpiewali! Nie wiem kto był na wokalu, bo ja występy w muszli mogę z domu
          odsłuchiwać, ale śpiewali. Teraz znowu rozbrzmiewa jakaś muzyka. Nie idę. Nie
          chce mi się. Jutro znowu do pracy!
          • dzidzia_bojowa Re: Długi weekend 06.05.07, 15:55
            Długo weekend powoli się kończy. I chwała Bogu! W miescie zrobilo się cicho i
            pusto. Pod strzechy łazików zagnał również deszcz i chłód. A ja zakończyłam
            maraton w pracy. Teraz wy będziecie doginać a ja będę się byczyć:)
            Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka