dzidzia_bojowa
30.04.07, 16:58
Jaki to weekend, ja się pytam?! O ile się orientuję, to weekend oznacza
koniec tygodnia, a tu wszyscy trąbią, że i dziś jest weekend. W poniedziałek?
A niech im będzie! Dobrze, że chociaż zimno jest...To za karę, że muszę
pracować. Ale ludzi się najechało do kurortu! Jak mrówek! nie ma jak rowerem
przez deptak przejechać. W banku stałam dziś godzinę, bo turyści załatwiają
swoje sprawy w MOIM banku! A ja musiałam zapłacić za komórkę, bo mi się
wcześniej zapomniało a dzisiaj upływa termin.
Gorzkie majowe żale. Długoweekendowe.
Nie wiem co tam w Kłodzku, dawno nie byłam z braku czasu. Trzeba będzie się
wybrać.
To wypoczywajcie, Robaczki:) Tylko mi się nie upijać za bardzo!