Gość: wwwkkkss
IP: 217.30.155.*
18.04.01, 22:28
Do kibiców wrocławskiej koszykówki(do osób które chodzą na mecze, a w
szczególności do klubu kibica):
Może wyda wam się to śmieszne, ale według mnie w momencie dopingu kibiców w
hali ludowej krzyczących WKS nie powinno się bić w bębny, gdyż w tym momencie
ludzie zaczynają dodatkowo klaskać i nie ma to takiego efektu jak przed paru
laty.