Dodaj do ulubionych

Bez klaskania

IP: 217.30.155.* 18.04.01, 22:28
Do kibiców wrocławskiej koszykówki(do osób które chodzą na mecze, a w
szczególności do klubu kibica):
Może wyda wam się to śmieszne, ale według mnie w momencie dopingu kibiców w
hali ludowej krzyczących WKS nie powinno się bić w bębny, gdyż w tym momencie
ludzie zaczynają dodatkowo klaskać i nie ma to takiego efektu jak przed paru
laty.
Obserwuj wątek
    • Gość: BYK Re: Bez klaskania IP: 217.30.154.* 19.04.01, 21:35
      POPIERAM W 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Tur Re: Bez klaskania IP: 156.24.231.* 19.04.01, 21:58
        A czy wolno bekac? Przyznam bez bicia ze mi sie raz wyrwalo...
    • Gość: wwwkkkss Re: Bez klaskania IP: 217.30.154.* 19.04.01, 22:17
      Tur : Nie wnoś zachowania włocławskiego do wrocławia!!!
      • Gość: hrabia Re: Bez klaskania IP: *.jeleniag.ppp.tpnet.pl 20.04.01, 14:04
        Proponuję ponumerować kibiców. Zabronić jakiejkolwiek
        reakcji. Klaskanie i inne odgłosy w wyznaczonych
        miejscach (np. na pergoli).
        Ja już obiecuję, że będę wyklaskiwał w domu.
        • Gość: Tur Re: Bez klaskania IP: 156.24.231.* 20.04.01, 14:53
          Mozna by zrobic jak w teleturniejach, chodzi koles z tablica "oklaski"
          albo "gwizdy" i moderuje publicznosc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka