Gość: pawec IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 13.06.03, 08:12 Czesc wszystkim. Ide dzisiaj na Gioconde! Ale bedzie jazda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evac Re: GIOCONDA 13.06.03, 10:39 Gość portalu: pawec napisał(a): > Czesc wszystkim. > Ide dzisiaj na Gioconde! Ale bedzie jazda. Na Giocondę we Wrocławiu, czy w Poznaniu, bo dzisiejsza GW napisała na str 18, że Gioconda jest wystawiana w Poznaniu... Odpowiedz Link Zgłoś