IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 13.06.03, 08:12
Czesc wszystkim.
Ide dzisiaj na Gioconde! Ale bedzie jazda.
Obserwuj wątek
    • evac Re: GIOCONDA 13.06.03, 10:39
      Gość portalu: pawec napisał(a):

      > Czesc wszystkim.
      > Ide dzisiaj na Gioconde! Ale bedzie jazda.

      Na Giocondę we Wrocławiu, czy w Poznaniu, bo dzisiejsza GW napisała na str 18,
      że Gioconda jest wystawiana w Poznaniu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka