Gość: gość IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.06.03, 21:41 ale była jazda :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dzidek 200 rowerzystów przejechało w niedzielę przez m... IP: *.xdoom.net 15.06.03, 21:48 To są bzdety, totalne pierdoły! Budowanie ścieżek sprowadza rowerzystę do drugiej, gorszej kategorii! A jest on równorzędnym użytkownikiem dróg! Lepiej niech remontują te cholerne dziurawe drogi, a nie marnują publicznych pieniędzy na bzdurne ścieżki, po których spaceruja sobie wszyscy, panie z wózkami, panowie z pieskami, gówniarze kopią piłke etc. Jest przeciez oczywistym,że wszędzie ich się nie da zbudować, a za miastem to co? Też jeżdżą rowerzyści a scieżek nie ma. Bez sensu, problem tkwi w nędznych kierowcach i nędznych rowerzystach, to oni stanowią zagrożenie. Tu trzeba edukować, byle debilowi prawa jazdy nie dawać. Tak samo rowerzysta to może być ktoś kto nawet nie zna podstawowych znaków i reguł drogowych, a uczestniczy w ruchu. Ścieżki nie są żadnym rozwiązaniem!!!! A nie! Jest jeden plus po pijaku na rowerku sie po nich miło wraca :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 ...Znacznie więcej niż 200 :-) (widać to na wideo) IP: *.eko.wroc.pl 15.06.03, 22:28 Gość portalu: Dzidek napisał(a): > To są bzdety, totalne pierdoły! To są bzdety, totalne pierdoły! > Budowanie ścieżek sprowadza rowerzystę do drugiej, > gorszej kategorii! Czyli Holandia to nie raj rowerzystów tylko dyktatura samochodowa? > A jest on równorzędnym użytkownikiem dróg! Nie jest tak opancerzony jak samochód > Lepiej niech remontują te cholerne dziurawe drogi, Lepiej i jedno i drugie. Zdrowy człowiek korzysta z obu półkul mózgowych i nie mówi: "Po co mi prawa półkula, akoro częściej korzystam z lewej. Może sobie ją wytnę, bo szkoda dźwigać?" > a nie marnują publicznych pieniędzy na bzdurne ścieżki, > po których spaceruja sobie wszyscy, panie z wózkami, panowie z > pieskami, gówniarze kopią piłke etc. Te po których spacerują piesi są ścieżkami ułomnymi, nie połączonymi w spójną całość, przez co mniej chętnie są wykorzystywane przez rowerzystów. Nie zmusisz rowerzystów do zmiany trasy, jeśli wybudowana ścieżka nie jest im po drodze. "Nie nos dla tabakiery, tylko tabakiera dla nosa". Należy budować ścieżki tam, gdzie rowerzyści ich potrzebują... > Jest przeciez oczywistym,że wszędzie ich się nie da zbudować, Jest też oczywistym, że wszystkich samochodów nie da się zaparkować w ścisłym centrum miasta. Ktoś jednak te parkingi wielopoziomowe budował i nadal planuje budować... > a za miastem to co? Też jeżdżą rowerzyści a scieżek nie ma. Czyli trzeba zlikwidować rowerzystów? Czy może raczej budować trasy dla nich, skoro tak uparcie jedżą? > Bez sensu, problem tkwi w nędznych kierowcach i nędznych > rowerzystach, to oni stanowią zagrożenie. Nędza intelektualna jest częstym zjawiskiem > Tu trzeba edukować, byle debilowi prawa jazdy nie dawać. A prawo głosu na tym forum każdy ma... > Tak samo rowerzysta to może być ktoś kto nawet nie zna > podstawowych znaków i reguł drogowych, a uczestniczy w ruchu. Tak jest! Uczyć! I kierowców i rowerzystów i pieszych - oni też uczestniczą w ruchu. Na początek zacznijmy od pieszych. W krajach cywilizowanych powszechnie znana jest zasada, że pierwszeństwo w drzwiach ma ten, kto WYCHODZI przed tym, kto WCHODZI do pomieszczenia. U nas brak znajomości tej prostej reguły... > Ścieżki nie są żadnym rozwiązaniem!!!! Brak systemu ścieżek nie jest lepszy > A nie! Jest jeden plus po pijaku na > rowerku sie po nich miło wraca :) Po pijaku nawet pieszy może nie trafić do domu. Dobranoc Rob-35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: ...Znacznie więcej niż 200 :-) (widać to na w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 13:20 a kiery to wideo bedzie dostępne na sieci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 Myślę że w ciągu dwóch tygodni ??? IP: *.eko.wroc.pl 16.06.03, 14:15 Gość portalu: gość napisał(a): > a kiery to wideo bedzie dostępne na sieci? Cierpliwości - surówki jest cała masa, trzeba to wszystko zmontować. Myślę że w ciągu dwóch tygodni ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niedzielny kierowc Re: 200 rowerzystów przejechało w niedzielę przez IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.06.03, 22:33 Gość portalu: Dzidek napisał(a): > To są bzdety, totalne pierdoły! Budowanie ścieżek sprowadza > rowerzystę do drugiej, gorszej kategorii! A jest on równorzędnym > użytkownikiem dróg! Właśnie wróciłem z grillowania i po drodze spotkałem 3 rowerzystów bez swiatła na drodze. Czy jest to równorzędny uczestnik ruchu???? Bezmyślność rowerzystów nie zna granic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 Re: 200 rowerzystów przejechało w niedzielę przez IP: *.eko.wroc.pl 15.06.03, 22:47 Gość portalu: Niedzielny kierowc napisał(a): > Właśnie wróciłem z grillowania i po drodze spotkałem 3 rowerzystów > bez swiatła na drodze. Czy jest to równorzędny uczestnik ruchu???? > Bezmyślność rowerzystów nie zna granic. Tak jest! Bezmyślność tych 3 rowerzystów jest bezgraniczna. Odpowiedz Link Zgłoś
szarykot Re: 200 rowerzystów przejechało w niedzielę przez 20.06.03, 17:37 > Budowanie ścieżek sprowadza > rowerzystę do drugiej, gorszej kategorii! A jest on równorzędnym > użytkownikiem dróg! ROTFL! A czy budowanie chodników sprowadza pieszych do drugiej, gorszej kategorii? czy budowanie torowisk tramwajowych... ? nio ok, trochę przesadziłem, ale każdy powinien znać i M_I_E_Ć swoje miejsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RAM Re: 200 rowerzystów przejechało w niedzielę przez IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.06.03, 22:40 Witamy prezydenta w żółtej koszulce lidera! - krzyczeli do niego. - Założyłem taką, żeby być widocznym - tłumaczył nam potem Dutkiewicz. Jedyny sposób w jaki możesz się wyróznić kmiotku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rowerzysta Re: 200 rowerzystów przejechało w niedzielę przez IP: *.it / 10.10.0.* 16.06.03, 15:57 Trzymam P. Prezydenta za słowa, rozliczę go skrupulatnie przy najbliższych wyborach!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tsy akcje popiera SAMORZOND ASP WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.03, 16:46 www.asp.wroc.pl/samorzond/akcje.html U NAS WIELU ROWERZYSTÓW ... SZPRYCHY PONAD WSZYSTKO :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Florian Kominiarze i zakonnice też popierają! IP: *.sdt.isp.pl 16.06.03, 17:50 Gość portalu: gość napisał(a): > ale była jazda :) jazda to dopiero będzie w ostatni piątek miesiąca na masie krytycznej ma byc drużyna kominiarzy w cylindrach oraz kompania zakonnic a wszystkie na rowerach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: [MD]Cinek Re: Kominiarze i zakonnice też popierają! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 18:59 hmn. Mam jedną wątpliwość. Jak Ci rowerzyści mogli jeździć razem z prezydentem po rynku skoro jest zakaz wjazdu na rynek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gowka Re: Kominiarze i zakonnice też popierają! IP: *.airlan.pl 16.06.03, 20:27 Gość portalu: [MD]Cinek napisał(a): > hmn. Mam jedną wątpliwość. Jak Ci rowerzyści mogli jeździć razem z prezydentem > po rynku skoro jest zakaz wjazdu na rynek? korzystaj człowieczku z umiejętności czytania. cytat z portalu gazety: "Cykliści ruszyli ze Wzgórza Słowiańskiego. Dotarli do wyjątkowo na ten dzień otwartego dla nich Rynku, gdzie czekał prezydent Rafał Dutkiewicz" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 Re: Kominiarze i zakonnice też popierają! IP: *.eko.wroc.pl 17.06.03, 14:11 Gość portalu: gowka napisał(a): > cytat z portalu gazety: > "Cykliści ruszyli ze Wzgórza Słowiańskiego. Dotarli > do wyjątkowo na ten dzień otwartego dla nich Rynku, > gdzie czekał prezydent Rafał Dutkiewicz" Ale w gazecie nie napisali, że jeszcze tydzień wcześniej prezydent udzielił rowerzystom-koalicjantom pisemnej odpowiedzi na pismo z prośbą o objęcie imprezy patronatem oraz udział w przejeździe prez Rynek, że: "udzielam zgody na poruszanie się po rynku z poszanowaniem obowiązujących przepisów", czyli wyraźnie NA PIECHOTKĘ - prowadząc rowery! A tydzień później sam z werwą namawiał cyklistów na "jeszcze jedną rundkę wokół rynku"???!!! Jak to się ludzie zmieniają... na lepsze :-))) Wygląda na to, że spontaniczne przejazdy rowerzystów na Masach Krytycznych coś w urzędzie prezydenckim odetkały... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Cyrk na kółkach IP: *.waza.com.pl 20.06.03, 14:54 Gość portalu: Rob-35 napisał(a): > Wygląda na to, że spontaniczne przejazdy rowerzystów > na Masach Krytycznych coś w urzędzie prezydenckim > odetkały... ale chyba nie odetkały jeszcze wszystkiego w policjantach bo ciągają bogu ducha winnych ludzi po komisariatach i straszą ich sądami grodzkimi? Za co - za prowadzenie rowerków po chodniku? Za jazdę gęsiego jeden za drugim po jezdni? Co to jest - cyrk na kółkach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rob-35 =CYRK NA DWÓCH KÓŁKACH= IP: *.eko.wroc.pl 21.06.03, 12:05 Gość portalu: jaro napisał(a): > ale chyba nie odetkały jeszcze wszystkiego w policjantach bo ciągają bogu > ducha winnych ludzi po komisariatach i straszą ich sądami grodzkimi? > Za co - za prowadzenie rowerków po chodniku? Za jazdę gęsiego jeden za > drugim po jezdni? Jednak powoli coś się odtyka we wrocławiskiej prasie. W piątkowym Słowie Polskim na przykład: www.slowopolskie.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20030620/WROCLAW/306200013 > Co to jest - cyrk na kółkach? Niewątpliwie! Cyrk na dwóch kółkach! Pozdr Rob-35 Odpowiedz Link Zgłoś