02.07.07, 15:16
Czy byliście kiedyś w vabbi factory outlet? Słyszałem, że mają duże przeceny.
Obserwuj wątek
    • Gość: joldre Re: Vabbi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.07, 10:16
      ok, jeszcze w kilku miejscach zareklamuj.

      moze ceny mają niskie, ale towar ponizej krytyki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka