Gość: Ingo
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
31.07.03, 14:53
Niedawno poruszyłem na moim rodzimym łódzkim forum sprawę budowy
(modernizacji) linii kolejowej Łódź - Wrocław. Chciałem was zapytać może wy
macie więcej informacji na temat realizacji tego projektu. W domyśle chodzi o
cała trasę tj. Warszawa - Łódź - Wrocław - Praga - Monachium, która w
przyszłości mogłaby przynieść zyski i Wam i nam.
Pozdrawiam z Łodzi.