Dodaj do ulubionych

Trasa Łódź - Wrocław

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 14:53
Niedawno poruszyłem na moim rodzimym łódzkim forum sprawę budowy
(modernizacji) linii kolejowej Łódź - Wrocław. Chciałem was zapytać może wy
macie więcej informacji na temat realizacji tego projektu. W domyśle chodzi o
cała trasę tj. Warszawa - Łódź - Wrocław - Praga - Monachium, która w
przyszłości mogłaby przynieść zyski i Wam i nam.

Pozdrawiam z Łodzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ingo Re: Trasa Łódź - Wrocław IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 01.08.03, 12:18
      Czemu nic nie pisz4ecie????
      • Gość: SW Re: Trasa Łódź - Wrocław IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.08.03, 12:20
        Gość portalu: Ingo napisał(a):

        > Czemu nic nie pisz4ecie????

        Zapodaj ten wątek na formum Wrocław/Inwestycje - tutaj go
        nawet nie zauważyłem ;-)

        SW
        • Gość: arizona1 Re: Trasa Łódź - Wrocław IP: *.honeywell.com 01.08.03, 19:21
          dobrze by bylo by wiecej pociagow bylo .Jestem za tym jestem 100% dlatego ze czesto jezdze na trasie wroclaw
          ostrow wlk tylko mam nadzieje ze wagony by byly czyste oraz ubikacje sprawne i zadbane
    • chrust I to sie nadaje do prasy! 02.08.03, 01:32

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka