Gość: T1 IP: *.unregistered.formus.pl 24.05.01, 12:42 Kto jadł tosty z Witka..nigdy nie zapomni :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Manon Re: FAN CLUB TOSTÓW Z WITKA IP: 10.0.3.* / 212.244.56.* 24.05.01, 12:47 Tosty sa super, ale czemu jest do nich zawsze taaaaka kolejka ? WITEK idzie do Europy - proponuje Tosty w zestawach z cola i ogorkiem hehe Popieram i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T1 Re: FAN CLUB TOSTÓW Z WITKA IP: *.unregistered.formus.pl 24.05.01, 12:57 Gość portalu: Manon napisał(a): > Tosty sa super, ale czemu jest do nich zawsze taaaaka kolejka ? > > WITEK idzie do Europy - proponuje Tosty w zestawach z cola i ogorkiem hehe > > Popieram i pozdrawiam. jak miałem 12 lat i po raz pierwszy tam poszedłem..były kolejki, teraz tez są co oznacza ze jest tak samo dobre i konkurencja (Mc pigs, KFC, etc) nie ma znaczenia. szkoda ze nie ma wiecej ''Witków'' :( Sukces jest murowany! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hen Re: FAN CLUB TOSTÓW Z WITKA IP: 156.17.85.* 24.05.01, 14:17 Proponuję: Więcej 'Witków' w okolicy. Skróciłoby to kolejki i nieprzyjemnie długi czas czekania. Tosty, jak tosty, tylko czasem pieczarki są prawie surowe. Za to jest ich dużo. Ale niech będzie, zapisuję się do fan clubu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziomka Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: 192.168.128.* / *.unregistered.formus.pl 24.05.01, 15:17 są po prostu boskie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T1 Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.unregistered.formus.pl 24.05.01, 18:10 Najlepsze sa z ketchupem w srodku :) mniam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MKK Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: 213.76.92.* 24.05.01, 21:49 Proszę! - nie tak plastycznie - od piątku odchudzam się :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarosz Re: FAN CLUB TOSTÓW Z "WITKA" NA UL. WITA STWOSZA IP: 195.116.104.* 24.05.01, 18:17 Aleście mi narobili smaku... I pomyśleć, że tysiące razy tamtędy przechodziłem, nawet wczoraj, i ani razu rzeczonych tostów nie spróbowałem :-( Trzeba to będzie nadrobić :-))) PS - dla admina - Dlaczego od dzisiaj automatycznie skracają się tematy postów- odpowiedzi? Musiałem ręcznie wklejać ten, który zainicjował wątek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarosz Byłem!!! IP: 195.116.104.* 01.06.01, 15:15 Skusiliście mnie, więc dziś tam zaszedłem, nadkładając drogi, i... wstępuję do fan clubu!!! Wielkie, gorące, smakowite, a do tego niedrogie. Rewelacja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marrccin Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: 195.243.128.* 24.05.01, 21:55 uwielbiam tosty a te u Witka sa rzeczywiscie rewelacyjne, niestety kolejka odstrasza mnie bardzo czesto, takze pomysl z siecia barow z tostami takimi jak tam to pomysl trafiony w dziesiatke. popieram !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marsha Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: 192.168.0.* / *.kask.net.pl 24.05.01, 22:22 omijam witkowe tosty(są mniamuśne!),bo jeszcze kilka tostowań,a nie zmieszczę się w letnie fatałaszki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: choco Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.05.01, 14:24 tosty sa naprawde boskie-najlepsze we Wroclawiu!!!polecam z ketchupem do sroda i jesc w dwoch polowkach- nie trzeba sie wtedy stresowac ze ketchup wyplynie:), a co do kolejki to ona tylko tak groznie wyglada, a idzie bardzo szybko, bo tostowicze sa wyrozumiali dla glodnych oczekujacuch kolegow i pochalaniają szybko:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba_Wr Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.01, 11:44 Ja tam wolę te spod Świdnickiej. Nie są takie tłuste i nie rozsypują sie przy jedzeniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p@wi Re: FAN CLUB TOSTÓW IP: 156.17.52.* 26.05.01, 21:40 Gość portalu: T1 napisał(a): > Kto jadł tosty z Witka..nigdy nie zapomni :) Ladne to, chwilami smaczne, choc czasem przypalone. Ja na pewno nie zapomne... za kazdym razem gdy ubieram swoja ulubiona bluzeczke widze czerwoan kropke po keczupie. Hmmm... Jaka szkoda, ze juz jest nieczynne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnees ja nigdy nie zapomne torsji IP: *.wroc.zigzag.pl 28.05.01, 09:12 ja nigdy nie zapomne torsji przez całą noc i 3 dni niejedzenia ,a także wstęt do pieczarek, którego nie mogę się pozbyć do dziś !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrocadi Re: ja nigdy nie zapomne torsji IP: 192.168.1.* / *.wroclaw.top.pl 28.05.01, 10:00 Jak przerzuciles sie kaszki to nic dziwnego...kazdy mialby takie problemy. A co do tostow...niesamowite walory smakowe...slinka leci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T1 Re: ja nigdy nie zapomne torsji IP: *.unregistered.formus.pl 28.05.01, 17:44 a moze to było w Kąsku? W Witku zawsze wszystko jest świeże..po prostu jest taki popyt ,że nie ma co sie starzeć :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mark Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: 10.40.65.* 29.05.01, 12:09 A pamietacie, ze przed Kongresem Eucharystycznym chcieli nam Witka zamknac? Nieokrzesani rozbojnicy z Sanepidu stwierdzili, ze nie ma tam odpowiednich warunkow...zreszta tylko to wyszlo Witkowi na lepsze, bo zrobil remont. A co do techniki konsumpcji rzeczonych tostow: wedlug mnie nic nie przebije techniki dwupolowkowej (osobno kazda) z keczupem do srodka... Mark Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toster Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.wroc.gazeta.pl 29.05.01, 15:27 Tosty u Witka sa najlepsze! Ten ser, te pieczarki, hmmm, az mi sie jesc chce jak tylko pomysle. Bywalam tam wiele razy. Jeden tost zastepowal mi caly wielki obiad.Moze Witek powinien otworzyc jak McDonalds filie na calym swiecie i pokazac, kto tu rzadzi! Ja wyrobie sobie wtedy karte stalego klienta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anja Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 29.05.01, 22:57 uwielbiam tosty U Witka :))) zawsze, kiedy tam przechodzę musze zjeść jednego, kuczup do środka i ogórek do ręki; W sobotę kończę dietę i zaczynam jeść tosty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba_Wr Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.01, 13:00 mauler napisał(a): > Nie do wyjebania. Dałem sie przekonać. Mniam, mniam. Tylko trochę duże, jak na coś, co sie je w biegu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T1 Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.unregistered.formus.pl 01.06.01, 15:56 te tosty (koniecznie z keczupem w srodku) trzeba kontemplować :) smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba_Wr Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: 213.76.92.* 01.06.01, 18:55 Dzis zrobiłem eksperyment. Najpierw 1 w Witku (oczywiście z keczupem w srodku), potem drugi na Świdnickiej. chyba nie musze mówić, który był lepszy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Semela Re: FAN CLUB TOSTÓW Z IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 01.06.01, 19:51 Drogi Kubo...ten eksperyment nei mogl sie udac. Wszystko zalezy w jakiej kolejnosci jadles te tosty. Bo jak zjadles jednego, to sie najadles i juz nie czules rozkoszy spozywania drugiego:-) no chyba ze masz wielkopojemnosciowy, nienasycony brzuch:-)Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś