Dodaj do ulubionych

Co za wiocha !

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.01, 08:42
Pierwszy raz widziałem Wrocław. Co za wiocha ! Bród, smród i ubóstwo !
Nic dziwnego, że słyniecie w Europie jako idealny plan do zdjęć przy kręceniu
filmów o II wojnie światowej. A ten śmierdzący dworzec PKP ! Dziurawe chodniki
w samym centrum, sypiące się kamienice wyremontowane od frontu, gnijące
wewnątrz. I wy chcecie EXPO - kpina ! Do łaźni brudasy !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Semela Re: Co za wiocha ! IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 05.06.01, 08:45
      to tylko Twoje zdanie...
      krytykowac kazdy umie....jak Ci sie nie podoba to po co siedzisz we Wroclawiu
      ( dowod: z boku strony jest Twoj adres!!)
      wracaj skad przybyles !!
      • Gość: Fayfuss Re: Co za wiocha ! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.01, 09:04
        Tak jest ! Wypierd...laj !
    • Gość: Speedy Re: Co za wiocha ! IP: 10.100.2.* / 64.210.248.* 05.06.01, 10:31
      Gość portalu: Icek napisał(a):

      > Pierwszy raz widziałem Wrocław. Co za wiocha ! Bród, smród i ubóstwo !
      > Nic dziwnego, że słyniecie w Europie jako idealny plan do zdjęć przy kręceniu
      > filmów o II wojnie światowej. A ten śmierdzący dworzec PKP ! Dziurawe chodniki
      > w samym centrum, sypiące się kamienice wyremontowane od frontu, gnijące
      > wewnątrz. I wy chcecie EXPO - kpina ! Do łaźni brudasy !!!

      Oj Icek ,Icek...Czytając twój post pomyślałem jeszcze jeden zmęczony życiem,
      pójdź po rozum do głowy i udaj się na wypoczynek,jeszcze nie wszystko stracone...
      A swoją drogą jezeli nawet uznamy Wrocław wiochą to jest to jedna z
      najpiękniejszych wioch na świecie.

    • Gość: mark Re: Co za wiocha ! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.01, 10:57
      Gość portalu: Icek napisał(a):

      > Pierwszy raz widziałem Wrocław ...

      Hej Icek, a w Synagodze już byłeś?
      • Gość: hrabia Re: Co za wiocha ! IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.01, 10:59
        Dzięki Bogu i Ickowi mieszkam na wsi. Marzenie się spełniło.
        • Gość: koala Re: Co za wiocha ! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.06.01, 11:03
          Gość portalu: hrabia napisał(a):

          > Dzięki Bogu i Ickowi mieszkam na wsi. Marzenie się spełniło.

          prawda, sielanka, arkadia i te sprawy... :)))) pozdrowionka

        • Gość: bres Re: burak IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.01, 11:32
          Gość portalu: hrabia napisał(a):

          > Dzięki Bogu i Ickowi mieszkam na wsi. Marzenie się spełniło.

          To widać, słychać i czuć :-(.
    • Gość: Misiek M Re: Co za wiocha ! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.06.01, 11:18
      Ale gnojek.Przyjedzie taki kmiotek z jakiegoś zadupia
      (Warszawa ?)i zawraca nam głowę.Szkoda czasu żeby
      odpowiadać na te bzdury.
    • Gość: hen Re: Co za wiocha ! IP: 156.17.85.* 05.06.01, 12:18
      Gość portalu: Icek napisał(a):

      > Pierwszy raz widziałem Wrocław. Co za wiocha ! Bród, smród i ubóstwo !
      > Nic dziwnego, że słyniecie w Europie jako idealny plan do zdjęć przy kręceniu
      > filmów o II wojnie światowej. A ten śmierdzący dworzec PKP ! Dziurawe chodniki
      > w samym centrum, sypiące się kamienice wyremontowane od frontu, gnijące
      > wewnątrz. I wy chcecie EXPO - kpina ! Do łaźni brudasy !!!

      Polecam chodnik przy ul Kościuszki od strony skrzyżowania z Traugutta, po lewej
      stronie drogi idąc w kier. dworca. Ileż ten szeroki chodnik pamięta, ileż razy
      był łatany, ileż rodzajów kostek tam można spotkać. Bardzo klimatyczny chodnik! A
      filmy a i owszem kręci się, część zdjęć do najpiękniejszego polskiego
      filmu "Rękopis znaleziony w Sarragosie" było kręconych we Wrocławiu pod pergolą.

      Icek, lepiej wracaj do siebie, nie zacietrzewiaj się, pooglądaj Wiadomości, albo
      jakiegoś mecza w telewizji.
    • Gość: wroclawi hmmm Wroclaw najwieksza wioska swiata ? IP: 213.76.92.* 05.06.01, 13:57
      jesli tak to spoko !

      icek wracaj skad przybyles

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka