Gość: Icek
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
05.06.01, 08:42
Pierwszy raz widziałem Wrocław. Co za wiocha ! Bród, smród i ubóstwo !
Nic dziwnego, że słyniecie w Europie jako idealny plan do zdjęć przy kręceniu
filmów o II wojnie światowej. A ten śmierdzący dworzec PKP ! Dziurawe chodniki
w samym centrum, sypiące się kamienice wyremontowane od frontu, gnijące
wewnątrz. I wy chcecie EXPO - kpina ! Do łaźni brudasy !!!