Dodaj do ulubionych

Reklama Pilsnera :)

IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 16.09.03, 20:49
Czy ten budynek na reklamie, w którym jakoby produkuja piwo to nie jest ten
sam co nasz wrocławski ? ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 17.09.03, 14:40
      ktos wie? ;)
      • a_o_s Re: Reklama Pilsnera :) 29.09.03, 11:44
        reklama krecona byla w budnku stacji pomp na grobli, ale tez "pod papugami" :)
        i choc dziwie sie ze nie w pilznie, to trzeba przyznac ze zrobiona jest
        rewelacyjnie.
        no ale nie ma co sie dziwic. swietne piwo, to swietna reklama :)

        pozdro
        • tomek854 Re: Reklama Pilsnera :) 29.09.03, 12:55
          a_o_s napisał:

          > no ale nie ma co sie dziwic. swietne piwo, to swietna reklama :)
          >


          Swietne to moze one bylo jak bylo produkowane w Czechach bo to robione w Polsce
          to lipa. Mialem okazje porownac ostatnio - jedno polskie ze sklepu w Kowarach i
          jedno z Malej Upy czeskie - nie to samo piwo!
          • Gość: kinga!!! Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.03, 13:10
            A nasza wieża NA Grobli robi kariere aktorską ;)
          • Gość: els Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.09.03, 13:15
            tomek854 napisał:

            > a_o_s napisał:
            >
            > > no ale nie ma co sie dziwic. swietne piwo, to swietna reklama :)
            > >
            >
            >
            > Swietne to moze one bylo jak bylo produkowane w Czechach bo to robione w
            Polsce
            >
            > to lipa. Mialem okazje porownac ostatnio - jedno polskie ze sklepu w Kowarach
            i
            >
            > jedno z Malej Upy czeskie - nie to samo piwo!

            Oczywiście że nie to samo co w Czechach.
            Teraz przynajmniej na kontretykiecie piszą że jest niby ta sama zawartość
            ekstraktu (12%) i alkoholu (4,4%) a kiedyś jak zaczęli je robić w Kompanii
            Piwowarskiej to spróboali je "ulepszyć" zwiekszając zawartośc alk. do 4,8% i
            zmniejszając ilośc ekstraktu do 11,75%, wyszła kicha jak nic, jakies gorzkawe,
            ciężkie i niesmaczne. Absolutnie nie do porównania z oryginałem. Teraz nadal
            jest nie takie jak trzeba , obawaim sie że oprócz etykiety to niewiele
            poprawili, kupiłęm nawet ostatnio 2 szt. do testów ale nadal kicha. Czekam na
            zime i zimowe wyjazdy na deski do Czech skąd zawsze "krzyneczkę" sie przytarga
            na bieżące spożycie.

            Pozdrawiam smakoszy Pilsnera Urquella, els
            >
            >
      • Gość: Stefano Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.03, 20:45
        Kochani , oprocz naszej wiezy to rowniez duzo talentu animatorow
        komputerowych , pod papugami tez tam jest , reklama sympatyczna , ale gdzie sie
        podzial kapitan Nemo ?
    • Gość: kotbehemot Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.03, 13:13
      aha, też widziałem tę reklamę i oniemiałem- to nasza wieża!!!
    • Gość: Rafis Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 29.09.03, 18:40
      Co do piwa to nie lubie tego Pilsnera właśnie za ta goryczke.Wole Zlatego
      Bazanta :) jesli juz jestesmy przy Czechach.
      • mick TYSKIE 30.09.03, 07:50
        Najlepsze czeske pivo!
      • akm Re: Reklama Pilsnera :) 30.09.03, 08:07
        Gość portalu: Rafis napisał(a):

        > Co do piwa to nie lubie tego Pilsnera właśnie za ta goryczke.Wole Zlatego
        > Bazanta :) jesli juz jestesmy przy Czechach.
        Zlaty Bażant jest słowacki...
        Niestety, odkąd jest produkowany w Polsce, to już nie ten bażant, co kiedyś
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka