Gość: Rafis IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 16.09.03, 20:49 Czy ten budynek na reklamie, w którym jakoby produkuja piwo to nie jest ten sam co nasz wrocławski ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rafis Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 17.09.03, 14:40 ktos wie? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
a_o_s Re: Reklama Pilsnera :) 29.09.03, 11:44 reklama krecona byla w budnku stacji pomp na grobli, ale tez "pod papugami" :) i choc dziwie sie ze nie w pilznie, to trzeba przyznac ze zrobiona jest rewelacyjnie. no ale nie ma co sie dziwic. swietne piwo, to swietna reklama :) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
tomek854 Re: Reklama Pilsnera :) 29.09.03, 12:55 a_o_s napisał: > no ale nie ma co sie dziwic. swietne piwo, to swietna reklama :) > Swietne to moze one bylo jak bylo produkowane w Czechach bo to robione w Polsce to lipa. Mialem okazje porownac ostatnio - jedno polskie ze sklepu w Kowarach i jedno z Malej Upy czeskie - nie to samo piwo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga!!! Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.03, 13:10 A nasza wieża NA Grobli robi kariere aktorską ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: els Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.09.03, 13:15 tomek854 napisał: > a_o_s napisał: > > > no ale nie ma co sie dziwic. swietne piwo, to swietna reklama :) > > > > > Swietne to moze one bylo jak bylo produkowane w Czechach bo to robione w Polsce > > to lipa. Mialem okazje porownac ostatnio - jedno polskie ze sklepu w Kowarach i > > jedno z Malej Upy czeskie - nie to samo piwo! Oczywiście że nie to samo co w Czechach. Teraz przynajmniej na kontretykiecie piszą że jest niby ta sama zawartość ekstraktu (12%) i alkoholu (4,4%) a kiedyś jak zaczęli je robić w Kompanii Piwowarskiej to spróboali je "ulepszyć" zwiekszając zawartośc alk. do 4,8% i zmniejszając ilośc ekstraktu do 11,75%, wyszła kicha jak nic, jakies gorzkawe, ciężkie i niesmaczne. Absolutnie nie do porównania z oryginałem. Teraz nadal jest nie takie jak trzeba , obawaim sie że oprócz etykiety to niewiele poprawili, kupiłęm nawet ostatnio 2 szt. do testów ale nadal kicha. Czekam na zime i zimowe wyjazdy na deski do Czech skąd zawsze "krzyneczkę" sie przytarga na bieżące spożycie. Pozdrawiam smakoszy Pilsnera Urquella, els > > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefano Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.03, 20:45 Kochani , oprocz naszej wiezy to rowniez duzo talentu animatorow komputerowych , pod papugami tez tam jest , reklama sympatyczna , ale gdzie sie podzial kapitan Nemo ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotbehemot Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.03, 13:13 aha, też widziałem tę reklamę i oniemiałem- to nasza wieża!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Reklama Pilsnera :) IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 29.09.03, 18:40 Co do piwa to nie lubie tego Pilsnera właśnie za ta goryczke.Wole Zlatego Bazanta :) jesli juz jestesmy przy Czechach. Odpowiedz Link Zgłoś
akm Re: Reklama Pilsnera :) 30.09.03, 08:07 Gość portalu: Rafis napisał(a): > Co do piwa to nie lubie tego Pilsnera właśnie za ta goryczke.Wole Zlatego > Bazanta :) jesli juz jestesmy przy Czechach. Zlaty Bażant jest słowacki... Niestety, odkąd jest produkowany w Polsce, to już nie ten bażant, co kiedyś Odpowiedz Link Zgłoś