Dodaj do ulubionych

WIELKA ORKIESTRA DZIECIAKÓW

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.01.02, 23:44
Spróbujcie sobie wyobrazić że przyszłoroczna kwesta WOŚP byłaby przeznaczona na
hospicja dla umierających starszych ludzi...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka