Gość: fantom IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.01.02, 23:44 Spróbujcie sobie wyobrazić że przyszłoroczna kwesta WOŚP byłaby przeznaczona na hospicja dla umierających starszych ludzi... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj