Forum   firmy fonograficzne

firmy fonograficzne

(4 wyniki)
  • "Nielegalne kopiowanie pogarsza nie tylko warunki życiowe artystów i twórców piosenek, ale grozi również utratą pracy osobom zatrudnionym w branży fonograficznej"- no to koles pojechal z koksem na cacy!!! no to teraz taka Lopez dzieki piratom nie bedzie mogla jesc swojego ulubionego kawioru i popijac go szampanem (albo zamiast 1 mln rocznie wyda nato "tylko" 800 tys dolcow).
  • Tym z New Abra w łbach chyba się poprzewracało. Nie dość że na Budce utłukli kupę kasy to jescze odszkodowania im się zachciewa. Utwór jest własnością autora a nie dystrybutura i może sobie zrobić z nim co zechce nawet za darmo zamieścic np w necie. Brawa dla Perfectu z ich krok. od razu widać ile kosztuje characz dystrybutorów. Chyba 15 zł a 50 zł to wielka róznica. A koszty okładki nośnika i pudełka chyba nie wynoszą 35 zł.
  • daje 2 miesiace czasu i bedzie juz po problemie. nei ma rady - firmy fonograficzne musza zrezygnowac z czesci kokosowaych zyskow i plyty musza staniec. a jak nie to beda walczyli z piratami jak z wiatrakami dalej... POWODZENIA...(hehee)
  • Jakbyscie puknęli sie w te puste łby i urealnili ceny, piraci nie mieliby roboty. Nie wiecie, ze mafia włoska w USA powstała dzieki prohibicji Pewnie nie... bo poza dodawaniem słupków typu zysk-strata niewiele was obchodzi. aha.. nie jestem piratem Mam ponad 200 legalnych płyt. i ani jednej pirackiej.. a EMI tez mam kilkanascie:-)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się