Dodaj do ulubionych

Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa?

16.01.09, 11:44
To ja już wiem czemu co kilka miesięcy podnoszą cenę prądu.
Obserwuj wątek
    • ni-e Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 12:10
      a ja płace więcej za energie bo taki sobie zegarki dzieciom daje
      • Gość: prezioZarebski Kopalnia Soli Wieliczka IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 19.01.09, 01:33
        A co w Kopalni Soli Wieliczka? CBA i CBŚ z WARSZAWY winny zając się sprawami
        prawdopodobnie
        WIELOMILIONOWEJ korupcji w KSW Wieliczka gdzie prezes Zarębski kumpel Ministra
        Grada i posła Gowina,
        dawny kandydat KC PZPR, AWS-owiec i PC-owiec sprawuje władze od 15 lat jako
        nieusuwalny PREZES Kopalni! Szantażuje ludzi (w tym terroryzuje przemocą z
        użyciem skorumpowanej POLICJI), co więcej! opowiada, ze podobno jest nieusuwalny
        bo sponsoruje kampanię wyborcza z pieniędzy KOPALNI Tuskowi (dawniej robił to
        dla Krzaklewskiego podobno jak twierdzi)!
        Nawet jak chwilowo stracił stołek Prezesa to NAWET NIE USUWAJĄ jego tabliczek w
        Kopalni to wiedzą, że wszystko to szopki a TYLKO on musi być dalej prezesem!



        Zatrudnia synalka w Kopalni
        a hotel jaki wybudował za pieniądze Kopalni to rzekomo już dla CÓRECZKI co
        skończyła "wielce AMBITNY" kierunek turystykę!

        W obliczu zagrożeń kopalni, facet wkopuje za DZIESIĄTKI TYSIĘCY _ZŁOTYCH SZYNĘ_
        (dosłownie) DO KOPALNI ŻEBY WODA ___LECIAŁA DO GÓRY wbrew GRAWITACJI___ !!!!!
        Zabobony na miarę zakonu franciszkanów w Wieliczce, który go popiera (w zamian
        za PAŃSTWOWE
        ETATY DLA FRANCISZKANÓW bez kwalifikacji NA PAŃSTWOWYCH POSADACH W KOPALNI!).
        Wydaje MILIONY na niszczenie i działanie na SZKODĘ Kopalni (3 profesorów z AGH
        było SZANTAŻOWANYCH by zmieniło ekspertyzy o zagrożeniu zawałowym/powodziowym
        pod jego zawołanie, usiłował ich też skorumpować!!!)i zabytku UNESCO (instalując
        BOAZERIE w KOAPLANI jak w strażnicy dworcowej!).
        Wieliczka może się zawalić pewnego dnia. Do tego on funduje HOTEL za 17milionów
        złotych
        (Granda Solna potocznie go nazywają) za kasę skarbu państwa/KSW zamiast
        ZABEZPIECZAĆ KOPALNIE. Co najmniej 15milionów więcej spłukuje niż warte,
        zatrudnia rodzinę w Kopalni...NEPOTYZM wręcz chory.

        Kupuje dla Kopalni iPody! Same iPody(!!!!!! iPody? to nie disneyland!)
        kupione w KSW Wieliczka to dziesiątki tysięcy złotych. Nie powiem o 10-tkach
        MILIONÓW na zatkanie miny(powodzi w kopalni) co tym samym grozi zawaleniem
        fragmentom kopalni i MIASTA!
        Co więcej- Tenże Zarębski (na którego jest pełno doniesień o przestępstwach
        do prokuratury) ugaszcza i dostaje ODZNACZENIA od Komendanta Głównego Policji w
        Krakowie a ten daje mu MEDAL! Komendant Policja w KWP w Krakowie jest tak durny
        (lub skorumpowany), że nie wie, że rola POLICJI jest bezstronność i unikanie takich
        podejrzanych KONTAKTÓW nawet.

        Najlepszy jest KOZIOŁ Burmistrz Wieliczki skorumpowany("wypromowany") przez
        Zarębskiego.
        NIGDY go niemal nie ma w urzędzie i tylko podpisuje wszystko co leci.
        Facet skończył szkole franciszkańska podobnie jak starosta- obydwoje wypchnięci
        na stanowiska przez właśnie to samo skorumpowane środowisko i Zarębskiego.

        CBA i CBŚ z WARSZAWY winno zając się tym co ma miejsce w Wieliczce NATYCHMIAST
        bo sięga to Grada albo i wyżej! Ludzi sprzeciwiajacy sie tej mafii sa ZWALNIANI
        natychmiast.

        Podobno NISZCZARKI dokumentów w KSW pracują non stop dzisiaj.
        Mamy nadzieję, ze CBA i CBŚ nie ulega naciskom ludzi typu Grad/Gowin
        i CBA/CBŚ pracują jak w demokratycznym Państwie.


        Zgearke to NIC przy takiej sytuacji jaka ma miejsce w Wieliczce gdzie setkom
        ludzi może potencjalnie na skutek zaniedbań gorzić niebezpieczeństwo. Plus
        Zaręsbki szydiz sobie z władz. Nie wpuszcza nawet Urzędów Górniczych do
        Kopalni!!!!! Samo to jest już prestępstwem! Ale prokuratura, pewnie też
        skorumpowana w Wieliczce i Krakowie MILCZY!

        Więcej znajdziecie:

        www.wieliczka24.info/kopalnia-soli-vt543,855.htm#21562
        naszawieliczka.ning.com
        pfa.org.pl/sprawy_biezace/kopalnia_soli_w_wieliczce/kopalnia_soli_w_wieliczce.html
    • Gość: family & family Piosenka Jeremiego Przybory: IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.09, 12:39
      Rodzina, rodzina


      Rodzina! Rodzina! Rodzina, ach, rodzina!
      Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest -
      lecz kiedy jej ni ma - samotnyś jak pies!

      Miał willę z ogródkiem
      miał garaż i auto -
      że każdy, co nie ma,
      zaraz by mieć chciał to.
      l wizję, i fonię, i pralkę, i frak ...
      Więc czego, ach, czego, ach, czego mu brak?

      Rodziny! Rodziny! Rodziny, ach, rodziny!
      Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest -
      lecz kiedy jej ni ma -
      samotnyś jak pies!

      Pięć lat dostał skutkiem tej willi z ogródkiem.
      Spokojnie mijają mu w celi czyściutkiej.
      Lektura, spacery, wikt niezły ma smak.
      Więc czego, ach, czego, ach, czego mu brak?

      Rodziny! Rodziny! Rodziny, ach, rodziny!
      Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest -
      lecz kiedy jej ni ma - samotnyś jak pies!


      Jeremi Przybora
    • zygmuntt0 wierzę, że syn może być dobrym fachowcem... 16.01.09, 12:44
      wierzę, że syn może być dobrym fachowcem i pracownicy zazdrośni....

      ...ale prezes cienko się tłumaczy, też fakt.
      • Gość: Zamek Kolejne Klamstwa Wyborczej IP: *.eranet.pl 16.01.09, 20:46
        Zygmunt, czy myślisz, ze w tej beznadziejnej gazecie piszą całe
        tłumaczenie prezesa z wywiadu? Przecież to wszystko robione jest by
        wzbudzic marna sensacje! Wszystkie wypowiedzi wyrwane z kontekstu,
        wybrane!
        Gazetko Wyborcza zmiencie dziennikarzy bo szkoda czasu na tak marne
        artykuly! Piszecie dla tych zakompleksionych Polaczków, takich jak
        wy, którzy nic nigdy nie będą robić sami, do niczego nie dojdą bo
        ich zżera zazdrość i zawiść! Biedacy w spranych koszlkach i
        wycigniętych sweterkach! Tacy was czytują. Gratuluję!
        • Gość: wiesiek Re: Kolejne Klamstwa Wyborczej IP: *.chello.pl 12.04.09, 08:22
          od zwykłego robola w spranych gaciach i rozciągniętym swetwrku
          dorwał się do państwowej kasy i rżnie panisko za cudze pieniądze - a
          może kompleksowa kontrola rozdawych nagród dla tych "wybitnych" by
          się przydała
      • Gość: zasłużony Re: wierzę, że syn może być dobrym fachowcem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.09, 12:07
        Jeżeli jak mówisz jest dobrym fachowcem i zasłużonym pracownikiem
        to co roko przed 14-tym sierpnia jest robiona lista pracowników do
        odznaczeć państwowych i resortowych i wówczas nalerzeło by zgłosić
        jego kandydaturę.Mam nadzeję że sostała by ona odrzucona w pierwszej
        kolejności.
    • allspice Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 12:51
      A prezesa za nepotyzm nie da się odwołać?
    • kretek_bladzi Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 12:52
      Syn musi być słabiakiem, żeby wspinać się po plecach ojca i nic tego nie zmieni, ale doczepianie sie kundelków, że nie jest magistrem to już przesada. Ma licencjat - ma wyższe wykształcenie zawodowe i odpier$#!ić się od niego.
      • Gość: gość Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:17
        Ma wyższe wykształcenie jak prezydent Kwaśniewski;)
      • Gość: pracowity Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 16:45
        podejdzewam że gdyby mu ojczulek nie załatwił to by i licencjata nie
        miał
    • Gość: Nie kupuje bredni Jestem magistrem inżynierem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 12:53
      Jakie propozycje stanowisk ma pan dla mnie panie prezesie?
      To, że jestem bardzo ambitny i będę chciał coś zrobić dla firmy, to oczywista oczywistość.
    • Gość: jozek Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.wr.energiapro.pl 16.01.09, 12:58
      Na blisko pięć tysięcy pracowników, którym szefuje ojciec znalazło
      się trzech najlepszych uhonorowanych pracownikowi i w tej grupie
      NAJLEPSZYCH …akurat syn – brawo. Trzeb być dumnym z syna!
      • Gość: family & family Dzien bez wazeliny to dzien stracony... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.09, 13:10
        Co widac po adresie IP.

        PS
        Kolega sluzbowo te posty pisze?
        A jak sie szef dowie, ze surfujemy w pracy, co?

      • Gość: Zuzia PO robi tak w całym kraju. IP: *.adsl.inetia.pl 16.01.09, 15:49
        To co widać w Energii to tylko mały wycinek zachowania się ludzi PO w kraju. Tak
        jest wszędzie. Tak ludzie wybrali i tak mają.
        • Gość: ipconfig Re: PO robi tak w całym kraju. IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 17:39
          Nie jest nic inaczej niż za poprzednich ekip, no może to, że część czerwonych
          się przefarbowała :)
        • Gość: ka Re: PO robi tak w całym kraju. IP: 82.139.18.* 18.01.09, 20:36
          jak glosujecie tak macie:)
      • Gość: ja Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 82.139.18.* 16.01.09, 19:54
        widać że ciężka praca w energiapro przechodzi na internet wr to pewnie wrocław:)
        pewnie się tam wykazujesz chłopie i urabiasz po pachy na tym internecie? może w
        komórce od internetowych for jestes?:) energiipro gratulujemy pracowników:)
    • Gość: z Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:11
      Prezesie Pietras !!!
      Załóż Pan swoją własną prywatną firmę i tam zatrudniaj
      całą swoją świetną rodzinkę i nagradzaj ją czym tylko dusza zapragnie.
      Nikt wtedy do Pana nie będzie miał żadnych uwag
      bo To będzie Pana prywatny folwark.
      Ale tam gdzie jest własność państwowa to nie jest
      Pana prywatny folwarkto i won z tą rodzinką bo pachnie
      to zajebistym nepotyzmem.
      • Gość: ksieciuniu Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 16.01.09, 17:20
        jakby założył własna firmę to pracować by musiał a tak jest poprostu
        prezesem i synek ma się świetnie wychodzą o 15/00 z pracy, gdzi eim
        będzie lepiej.
      • Gość: Mariusz Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 12.04.09, 09:08
        nie zapomnij tylko pozbierać rodzinki z wałbrzyskiej energetyki, bo
        sporo tam ich się dorabia
    • gonzales.wroclaw Zupełnie nie rozumiem oburzenia. 16.01.09, 13:42
      Jak wiadomo, rynek energii elektrycznej w Polsce to rynek, na którym panuje mordercza wręcz konkurencja. Aby osiągnąć na nim przewagę, przedsiębiorstwo musi dysponować możliwie najlepszymi zasobami, w tym przede wszystkim - ludzkimi. I tutaj jest szansa dla nietuzinkowych specjalistów, jak na przykład syn pana prezesa. Jego talent pozwolił mu rozpocząć pracę w dziale zarządzania strategicznego, gdzie z pewnością aktywnie działa na rzecz opracowywania długofalowych planów rozwoju firmy na jakże trudnym rynku.
      Pomimo młodego wieku, z pewnością posiada szeroką wiedzę popartą - a jakże - gruntownym wykształceniem, czego dowodzi dyplom aż licencjata. Po co sięgać po absolwentów prestiżowych studiów MBA, pożal się Boże - magistrów - i jeszcze bardziej pożal się Boże - doktorantów czy doktorów, skoro pod ręką mamy człowieka, który zamiłowanie i talent do zarządzania odziedziczył w genach. I koszty rekrutacji spadają.
      A że jeździ mondeo - no cóż, taki fachowiec nie będzie się przecież rozbijał jakąś fiestą czy focusem - jak byle przedstawiciel handlowy, o nie. Wielki umysł potrzebuje wielkiej przestrzeni, również w samochodzie. Jak podjedzie taką gablotą to od razu potencjalny klient wie, że przyjechał poważny gość z poważnej firmy, z którą warto współpracować.
      Tak samo zegarek za 3000 - no przecież nie założy jak wieśniak jakiś Tissota za 500 PLN, bo jeszcze kontrahent zrezygnuje i wybierze konkurencję...
      Więc po co to oburzenie? To przecież dla naszego dobra.
      • Gość: CivitVratsi Brawo Gonzales.... Brawo :)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:54
        Dossskonale to ująłeś ;))
      • Gość: family & family Tak jest, tak powstaje tradycja i szacunek. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.09, 14:16
        Ostatnio w Korei Polnocnej tata wyznaczyl byl syna jako nastepce.
        Przyklad idzie z gory.

        No!



      • Gość: ksieciuniu Re: Zupełnie nie rozumiem oburzenia. IP: *.chello.pl 16.01.09, 17:23
        dobre tylko z kim on sie spotyka z kontrahentów......, poza tym nie
        jest na stanowisku nawet Szefa Biura. poza tym dostaje tyle kasy ze
        spokojnie mógł sobie kupić ten zegarek sam jakby miał jakieś
        poczucie godności.
        • Gość: ale ubaw! Re: Zupełnie nie rozumiem oburzenia. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:22
          Gość portalu: ksieciuniu napisał(a):

          > dobre tylko z kim on sie spotyka z kontrahentów......, poza tym nie
          > jest na stanowisku nawet Szefa Biura. poza tym dostaje tyle kasy ze
          > spokojnie mógł sobie kupić ten zegarek sam jakby miał jakieś
          > poczucie godności.

          Dominik? Poczucie czego? :D:D:D:D
      • Gość: ale ubaw! Re: Zupełnie nie rozumiem oburzenia. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:20
        Gonzales mistrzu! Moje uklony :)
    • Gość: ROMIK Dlaczego EnergiaPro sponsoruje piłkarzy Górnika W? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 14:16
      To chore, by spółka z udziałem skabu państwa topiła kasę w 5-
      ligowych kopaczy Górnika Wałbrzych . Źle się bawisz Platformo !
      I kto za to płaci ?
      Pani płaci, pan płaci, wszyscy odbiorcy energii na Dolnym Śląsku.
      Normalne to nie jest.
      • Gość: jerry Re: Dlaczego EnergiaPro sponsoruje piłkarzy Górni IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.01.09, 21:18
        kolego co ty piiiip przeciesz to pisior Szumiejko patrz pl.youtube.com/watch?v=7HHxi3oqfAU
      • Gość: Nisia Re: Dlaczego EnergiaPro sponsoruje piłkarzy Górni IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.02.09, 13:22
        A dla mnie ta wypowiedź jest wręcz idiotyczna. Jesteś przeciwnikiem krzewienia
        kultury fizycznej i sportu??? Nie no pewnie lepiej, że by nasza młodzież
        wałbrzyska stała pod bramami obskurnych budynków i piła piwo, albo nie powiem co
        jeszcze !!!!!! I kto za to płaci kochani rodzice??? WY !!!!!! Więc chyba lepiej,
        żeby młodzi ludzie zajęli się sportem, a nie degeneracją społeczeństwa!!!! Moja
        córka od 4 lat jeździ na rowerze w Klubie Kolarskim i popieram !!! Twoja
        wypowiedż wbiła mnie w podłogę, jak tak można????
    • jozi1978 Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 14:45
      Nie no.... na 100% wybitny pracownik <hahaha> :)
    • steku Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 14:45
      heheh gosciu probuje z ludzi debili zrobic. z drugiej strony
      rozumiem, jak sie ma syna jakiegos miernego przydupasa i trzeba go
      ciagnac za soba jak srajtasme z rolki zeby do czegos doszedl, to sie
      tatus lituje. ciekawe czy przynajmniej jakas dupe sobie potrafi sam
      zalatwic czy tatko musi mu naraic
      • Gość: gj, Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.wroclaw.mm.pl 17.01.09, 13:40
        pewnie jeszcze za nią tatuś płaci a synuś nic nie wie. zwykłe złodziejstwo
    • jacek.killman Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 15:09
      Szkoda naszych nerwów. Prędzej czy później wylecą obaj z wielkim
      hukiem. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
      • Gość: * Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 16:48
        oby
    • compor Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 15:15
      synalek prezesika dostal zegarek. Powinni obaj wyleciec i to w ponioedzialek.
      • Gość: księciuniu Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 16.01.09, 15:45
        to skoro Prezes mówi ze wczesniej byl maraz w firmie to sam go
        tworzył jako jeden z dyrektorów oddziału w Wałbrzychu i to wtedy
        jego synalek dostał pracę w centrali z jego polecenia.
        Poza tym może się pochwali co on osiągnał oprócz słuchania muzyki
        poważnej we wlasnym gabinecie, kupowania na rachunek Energiapro
        świeczek zapachowych oraz koszy światecznych z prezentami dla
        kolegów z branży. Może się pochwali ile kosztowała wigilia dla
        pracowników w hotelu Mercur na której był wręczany zegarek Synkowi.

        Może opowie o wspaniale przeprowadzonym procesie wydzielenia OSD ,
        gdzie został obniżony kapiatał zakładowy spółki a trzy spółki
        zależne przekazane za darmo do TAURONA za pośrednictwem innej
        utworzonej spólki. I ładnie to nazwano inkorporacją.

        • Gość: oj Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 82.139.18.* 16.01.09, 20:06
          widzę ze Pan nie masz czasu na prace bo słuchasz pod drzwiami prezesa co w
          gabinecie za muzyka leci...a o OSD to wiesz tyle ze obyś nigdy nie zajmował
          stanowisk kierowniczych a co najwyżej do pługa panie do pługa....
          • Gość: maks Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 17.01.09, 07:51
            ten artykuł świadczy o tym że mając wiedzę rzeczywiscie nie zajmuje
            sie stanowisk kierowniczych zwłaszcza w tej firmie.
            A skoro tak to może poczytaj sobie najnowszy odpis z KRS to dowiesz
            sie wiecej. Może takze o świetnie przeprowadzonej kolejnej zmianie
            nazwy firmy. Upss tylko czemu o oddziałach zapomniano. Znowu
            zapracowanie zarzadu.
        • Gość: ja Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 82.139.18.* 18.01.09, 20:34
          o ile wiem to Tauron jest wlascicielem EnergiaPro wiec moze z nia zrobic co
          zechce i jak zechce:) wiec nad czym rozlewasz łzy:)
    • kropka9991 Przykład braku zwykłej przyzwoitości. 16.01.09, 16:02
      Nawet jeśli ten syn jako pracownik swego ojca jest świetny to ze
      względu na to że znajduje się pod skrzydłami tatusia (a nie jest to
      ich rodzinna firma) ojciec nie powinien był mu tego przyznawać a syn
      przyjmować.
      • Gość: ale ubaw! Re: Przykład braku zwykłej przyzwoitości. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:14
        kropka9991 napisała:

        > Nawet jeśli ten syn jako pracownik swego ojca jest świetny to ze
        > względu na to że znajduje się pod skrzydłami tatusia (a nie jest to
        > ich rodzinna firma) ojciec nie powinien był mu tego przyznawać a syn
        > przyjmować.

        Jedyny szkopul tkwi w tym, ze Dominik nie jest swietny. W niczym :D
    • kinemator Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 16:11
      "Kiedy objął nową funkcję, we wrocławskiej centrali jego 32-letni syn już tam
      pracował od kilku lat "
      Skoro synek pracował kilka lat bez tatusia to raczej coś tam potrafił.
      • Gość: księciuniu Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 16.01.09, 17:16
        tak młody Prezesik przed przyjściem tatusia do centrali na prezesa
        potrafił godzinami przesiadywać w jednym z sekretariatów u ulubionej
        koleżanki, która po objęciu władzy przez nowego prezesa od razu
        przeszla do departemetu startegii i siedzi w pokoju z synalkiem
        prezesa i oczywiście jest też najlepszym pracownikiem firmy

        świetna ta firma
      • Gość: ale ubaw! Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:13
        kinemator napisał:

        > "Kiedy objął nową funkcję, we wrocławskiej centrali jego 32-letni syn już tam
        > pracował od kilku lat "
        > Skoro synek pracował kilka lat bez tatusia to raczej coś tam potrafił.

        Potrafil, a jakze, skonczyc srednia szkole za pieniadze tatusia (i to minimum 2
        lata pozniej niz powinien, bo siedzial). Byl klasowym idiota, ktory nie
        wykazywal nawet niklego sladu umiejetnosci logicznego myslenia. Jak wobec tego
        zrobil licencjat? Dopowiedzcie sobie sami :)
        A! Umie jeszcze robic mine czlowika ktory kompletnie nie wie o czym sie do niego
        mowi :)
    • Gość: gosc Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 16:19
      "pracowal od kilku lat" - stary pracownik, juz od 2006 tam pracuje,
      jak tylko tata został dyrektorem w wałbrzyskim oddziale EnergiiPro
      to załatwił synkowi prace w centrali we Wroclawiu, a że teraz tata
      poszedl do wrocławia to mają wiecej czasu dla siebie. Niech gazeta
      sie bardziej postara i poszuka ile osób z rodziny i znajomych
      przyjęto do wałbrzycha - mówię Wam że sięzdziwicie się.
    • Gość: FirmaRodzinna Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 17:24
      Pracuję w energetyce od 10 lat. Skończyłem może jeszcze nie wszystko, co się skończyć dało, ale sporo. O językach nie wspomnę. I co - nic. W awansach liczą się znajomi i rodzina. Czy ktoś policzył w tej firmie odsetek osób spokrewnionych. Dla probabilistyków to małe piwo. Panie POtusk, dziękujemy panu, chcemy menedżera Dutkiewicza z jego pomysłem jednomandatowych okręgów wyborczych.
      • Gość: delaval Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 17:42
        z tym Dutkiewiczem to akurat przesadziłeś, co do odpowiedzialności Tuska też
        przegiąłeś, bo tacy ludzie niestety są wszędzie i ciekawe jak on z Warszawy może
        to widzieć ? a Dutkiewicz myślisz nie ma takich ludzi w spółkach miejskich wokół
        siebie ? co do taty prezesa, to powinien być natychmiast zwolniony z pracy i to
        bez żadnej dyskusji i tłumaczenia. Takie sytuacje są niedopuszczalne i kara
        powinna być wykonana natychmiast. Ten odsetek spokrewniony niestety nie ma
        koloru partyjnego !
        • Gość: karola Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 17:45
          jak mówił Pawlak - ludzie po prostu dzielą się na mądrych i głupich ! tata
          prezes jest głupi i krótkowzroczny i źle uczy swojego syna ! do zwolnienia
          natychmiast !!!!!
        • Gość: FirmaP Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 17:55
          Nie twierdziłem, że Tusk powinien wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Porównałem tylko idee - Dutkiewicz chce jednomandatowych okręgów wyborczych, krótko, chce rozliczać jednostki, Tusk - chce partii, by wyniosła go na urząd prezydenta. Takie podejście zawsze będzie gorsze. PO niczym nie różni się od partii poprzednich - w Spółkach Skarbu Państwa zadrudniają swoich, swoich ale nie najlepszych. Ten "nepotyzm polityczny", obecnie PO'owski" doskonale widać w mniejszych miastach, powiedzmy stutysięcznych.
          • Gość: dyspozytor Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.as.kn.pl 16.01.09, 18:41
            straszne straszne straszne !!!!!!!!!!!! brak słów :(
        • wari Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 19:15
          Gość portalu: delaval napisał(a):
          co do odpowiedzialności Tuska też
          > przegiąłeś, bo tacy ludzie niestety są wszędzie i ciekawe jak on z
          Warszawy moż
          > e
          > to widzieć


          Rozumiem, że centrala PO w Warszawie niczego, biedna, nie widzi :).
          Tym mnie rozśmieszyłes do łez, chyba sam w to nie wierzysz. A co to,
          żadnych sygnałów nie odbierają ? Skrzynki mailowe i poczta u nich
          nie działa ? Chlebowski tez nic nie wie ? Biedak. To może ich
          wszystkich poinformować. W końcu w państwowej spółce można zrobić
          chyba szybki przegląd zatrudniania rodzin. Ludzi na miejscu spytać,
          kadry prześwietlić zamiast jak Pitera jedynie pierdzieć w stołek.
          • Gość: a złośliwość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 19:48
            Złosliwość konkurencji nie zna granic. Poświęca ona czas i energię aby fałszywymi i złosliwymi postami zasypywać to forum. Może by sie nauczyli dostarczać tak dobry i tani prąd jak Energia Pro a potem silić sie na złosliwości. Odkad uzywamn prądu z energii pro . pralka pierze szybciej żarówki świeca sie jasniej zaś komputer chodzi tak śzybko że zrezygnowałem z kupna nowego procka i ramu. Za konkurencji tak nie było.
      • Gość: krzysztof Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 12.04.09, 14:48
        jeszcze możesz muzyki poważnej z prezesikiem posłuchać jak ci się
        uda dostać do gabinetu i może zasłużysz na miano wybitnego, a prace
        olej bo dzięki pracy się w tej firmie nie dorobisz jak nie będziesz
        do ich kliki należał
    • Gość: AFRYKA Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.nycmny.east.verizon.net 16.01.09, 19:46
      NIEJEDNOKROTNIE LUDZIE NA WYSOKICH STANOWISKACH, JAKO ODPRAWY, PO
      TRZYDZIESTU LATACH PRACY, NIE DOSTAJA TAK WYSOKICH NAGROD. CIEKAWE
      ZATEM CZYM MUSIAL WYKAZAC SIE SYNEK PREZESA (NIE MAJAC NAWET TYTULU
      MAGISTRA I NIE PRACUJAC NAWET ROKU) SKORO JEGO ZASLUGI SA TAK WYSOCE
      DOCENIANE.MOZE WYMYSLIL SOBIE SAM TEN ,,PREZENT" (I POZOSTALE
      ROWNIEZ) W CZASIE JAZDY AUTEM PRZYDZIELONYM PRZEZ TATUSIA. NEPOTYZM
      W NAJCZYSTSZEJ POSTACI-U NAS W AFRYCE TAK WLASNIE SIE R0BI.
    • Gość: AFRYKA Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.nycmny.east.verizon.net 16.01.09, 19:49
      TERAZ WIEM DLACZEGO OD 10 STYCZNIA DOSTALISMY PODWYZKE OPLAT ZA
      ENERGIE-DZIEKI TAKIM TATUSIOM, CZYSTEJ WODY FACHOWCOM OD KORYTA.
    • slarwar Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 20:01
      Żenada! Pieniądze na zegarek synka to są! Pieniądze na kolejną
      zmianę szyldu to są! Pieniędzy na porządną eksploatację urządzeń nie
      ma. Tzw. eksploatacja leży - uprawia się ordynarną bieżączkę, od
      awarii do awarii . . . Panie Chlebowski ! Wstyd !
    • etruskw-w Robią przymiarki do budowy elektrowni atomowej 16.01.09, 20:12
      Nic tylko chcą odmierzać czasu przy budowie pierwszej elektrowni
      atomowej w Polsce (Platforma juz to ogłosiła) a to powazna sprawa
      i nie można byle czym mierzyc czasu, najlepsze zegary to te atomowe
      Panie Prezesie
    • Gość: uuuuu Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 80.48.71.* 16.01.09, 20:23
      a zgadnijcie - kto będzie najlepszym pracownikiem w ENERGIAPRO za rok? Poszedł
      cynk, że nagrodą mają być tym razem auta. Dobra strategia tej famili - wszystko
      zostanie w rodzinie...
    • Gość: OMEGA za 25000 mój szef kupił mi OMEGE IP: *.eranet.pl 16.01.09, 20:58
      a ja wiem dlaczego tacy jak ty nigdy nie będą mieli zegarka nawet za
      100 zł!
      • Gość: Helmut gnojstwo IP: *.dip.t-dialin.net 16.01.09, 21:18
        menda, nie menedzer! Mysle, ze zaloga powinna opluc tego opiekuna
        synusia! Gnojstwo do potegi!
        • Gość: Helmut w naszych odsetkach plawia sie IP: *.dip.t-dialin.net 16.01.09, 21:21
          cholery zyja z naszych pieniedzy, ktore wplacamy tytulem przedplaty
          za prognoze a one daja im niesamowite odsetki bankowe
      • etruskw-w Re: mój szef kupił mi OMEGE 16.01.09, 21:35
        skąd wiesz że nie będę miał zegarka za 100 zł! ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka