cclement 16.01.09, 11:44 To ja już wiem czemu co kilka miesięcy podnoszą cenę prądu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ni-e Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 12:10 a ja płace więcej za energie bo taki sobie zegarki dzieciom daje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezioZarebski Kopalnia Soli Wieliczka IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 19.01.09, 01:33 A co w Kopalni Soli Wieliczka? CBA i CBŚ z WARSZAWY winny zając się sprawami prawdopodobnie WIELOMILIONOWEJ korupcji w KSW Wieliczka gdzie prezes Zarębski kumpel Ministra Grada i posła Gowina, dawny kandydat KC PZPR, AWS-owiec i PC-owiec sprawuje władze od 15 lat jako nieusuwalny PREZES Kopalni! Szantażuje ludzi (w tym terroryzuje przemocą z użyciem skorumpowanej POLICJI), co więcej! opowiada, ze podobno jest nieusuwalny bo sponsoruje kampanię wyborcza z pieniędzy KOPALNI Tuskowi (dawniej robił to dla Krzaklewskiego podobno jak twierdzi)! Nawet jak chwilowo stracił stołek Prezesa to NAWET NIE USUWAJĄ jego tabliczek w Kopalni to wiedzą, że wszystko to szopki a TYLKO on musi być dalej prezesem! Zatrudnia synalka w Kopalni a hotel jaki wybudował za pieniądze Kopalni to rzekomo już dla CÓRECZKI co skończyła "wielce AMBITNY" kierunek turystykę! W obliczu zagrożeń kopalni, facet wkopuje za DZIESIĄTKI TYSIĘCY _ZŁOTYCH SZYNĘ_ (dosłownie) DO KOPALNI ŻEBY WODA ___LECIAŁA DO GÓRY wbrew GRAWITACJI___ !!!!! Zabobony na miarę zakonu franciszkanów w Wieliczce, który go popiera (w zamian za PAŃSTWOWE ETATY DLA FRANCISZKANÓW bez kwalifikacji NA PAŃSTWOWYCH POSADACH W KOPALNI!). Wydaje MILIONY na niszczenie i działanie na SZKODĘ Kopalni (3 profesorów z AGH było SZANTAŻOWANYCH by zmieniło ekspertyzy o zagrożeniu zawałowym/powodziowym pod jego zawołanie, usiłował ich też skorumpować!!!)i zabytku UNESCO (instalując BOAZERIE w KOAPLANI jak w strażnicy dworcowej!). Wieliczka może się zawalić pewnego dnia. Do tego on funduje HOTEL za 17milionów złotych (Granda Solna potocznie go nazywają) za kasę skarbu państwa/KSW zamiast ZABEZPIECZAĆ KOPALNIE. Co najmniej 15milionów więcej spłukuje niż warte, zatrudnia rodzinę w Kopalni...NEPOTYZM wręcz chory. Kupuje dla Kopalni iPody! Same iPody(!!!!!! iPody? to nie disneyland!) kupione w KSW Wieliczka to dziesiątki tysięcy złotych. Nie powiem o 10-tkach MILIONÓW na zatkanie miny(powodzi w kopalni) co tym samym grozi zawaleniem fragmentom kopalni i MIASTA! Co więcej- Tenże Zarębski (na którego jest pełno doniesień o przestępstwach do prokuratury) ugaszcza i dostaje ODZNACZENIA od Komendanta Głównego Policji w Krakowie a ten daje mu MEDAL! Komendant Policja w KWP w Krakowie jest tak durny (lub skorumpowany), że nie wie, że rola POLICJI jest bezstronność i unikanie takich podejrzanych KONTAKTÓW nawet. Najlepszy jest KOZIOŁ Burmistrz Wieliczki skorumpowany("wypromowany") przez Zarębskiego. NIGDY go niemal nie ma w urzędzie i tylko podpisuje wszystko co leci. Facet skończył szkole franciszkańska podobnie jak starosta- obydwoje wypchnięci na stanowiska przez właśnie to samo skorumpowane środowisko i Zarębskiego. CBA i CBŚ z WARSZAWY winno zając się tym co ma miejsce w Wieliczce NATYCHMIAST bo sięga to Grada albo i wyżej! Ludzi sprzeciwiajacy sie tej mafii sa ZWALNIANI natychmiast. Podobno NISZCZARKI dokumentów w KSW pracują non stop dzisiaj. Mamy nadzieję, ze CBA i CBŚ nie ulega naciskom ludzi typu Grad/Gowin i CBA/CBŚ pracują jak w demokratycznym Państwie. Zgearke to NIC przy takiej sytuacji jaka ma miejsce w Wieliczce gdzie setkom ludzi może potencjalnie na skutek zaniedbań gorzić niebezpieczeństwo. Plus Zaręsbki szydiz sobie z władz. Nie wpuszcza nawet Urzędów Górniczych do Kopalni!!!!! Samo to jest już prestępstwem! Ale prokuratura, pewnie też skorumpowana w Wieliczce i Krakowie MILCZY! Więcej znajdziecie: www.wieliczka24.info/kopalnia-soli-vt543,855.htm#21562 naszawieliczka.ning.com pfa.org.pl/sprawy_biezace/kopalnia_soli_w_wieliczce/kopalnia_soli_w_wieliczce.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: family & family Piosenka Jeremiego Przybory: IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.09, 12:39 Rodzina, rodzina Rodzina! Rodzina! Rodzina, ach, rodzina! Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest - lecz kiedy jej ni ma - samotnyś jak pies! Miał willę z ogródkiem miał garaż i auto - że każdy, co nie ma, zaraz by mieć chciał to. l wizję, i fonię, i pralkę, i frak ... Więc czego, ach, czego, ach, czego mu brak? Rodziny! Rodziny! Rodziny, ach, rodziny! Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest - lecz kiedy jej ni ma - samotnyś jak pies! Pięć lat dostał skutkiem tej willi z ogródkiem. Spokojnie mijają mu w celi czyściutkiej. Lektura, spacery, wikt niezły ma smak. Więc czego, ach, czego, ach, czego mu brak? Rodziny! Rodziny! Rodziny, ach, rodziny! Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest - lecz kiedy jej ni ma - samotnyś jak pies! Jeremi Przybora Odpowiedz Link Zgłoś
zygmuntt0 wierzę, że syn może być dobrym fachowcem... 16.01.09, 12:44 wierzę, że syn może być dobrym fachowcem i pracownicy zazdrośni.... ...ale prezes cienko się tłumaczy, też fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zamek Kolejne Klamstwa Wyborczej IP: *.eranet.pl 16.01.09, 20:46 Zygmunt, czy myślisz, ze w tej beznadziejnej gazecie piszą całe tłumaczenie prezesa z wywiadu? Przecież to wszystko robione jest by wzbudzic marna sensacje! Wszystkie wypowiedzi wyrwane z kontekstu, wybrane! Gazetko Wyborcza zmiencie dziennikarzy bo szkoda czasu na tak marne artykuly! Piszecie dla tych zakompleksionych Polaczków, takich jak wy, którzy nic nigdy nie będą robić sami, do niczego nie dojdą bo ich zżera zazdrość i zawiść! Biedacy w spranych koszlkach i wycigniętych sweterkach! Tacy was czytują. Gratuluję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesiek Re: Kolejne Klamstwa Wyborczej IP: *.chello.pl 12.04.09, 08:22 od zwykłego robola w spranych gaciach i rozciągniętym swetwrku dorwał się do państwowej kasy i rżnie panisko za cudze pieniądze - a może kompleksowa kontrola rozdawych nagród dla tych "wybitnych" by się przydała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasłużony Re: wierzę, że syn może być dobrym fachowcem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.09, 12:07 Jeżeli jak mówisz jest dobrym fachowcem i zasłużonym pracownikiem to co roko przed 14-tym sierpnia jest robiona lista pracowników do odznaczeć państwowych i resortowych i wówczas nalerzeło by zgłosić jego kandydaturę.Mam nadzeję że sostała by ona odrzucona w pierwszej kolejności. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 12:51 A prezesa za nepotyzm nie da się odwołać? Odpowiedz Link Zgłoś
kretek_bladzi Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 12:52 Syn musi być słabiakiem, żeby wspinać się po plecach ojca i nic tego nie zmieni, ale doczepianie sie kundelków, że nie jest magistrem to już przesada. Ma licencjat - ma wyższe wykształcenie zawodowe i odpier$#!ić się od niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:17 Ma wyższe wykształcenie jak prezydent Kwaśniewski;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracowity Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 16:45 podejdzewam że gdyby mu ojczulek nie załatwił to by i licencjata nie miał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie kupuje bredni Jestem magistrem inżynierem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 12:53 Jakie propozycje stanowisk ma pan dla mnie panie prezesie? To, że jestem bardzo ambitny i będę chciał coś zrobić dla firmy, to oczywista oczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.wr.energiapro.pl 16.01.09, 12:58 Na blisko pięć tysięcy pracowników, którym szefuje ojciec znalazło się trzech najlepszych uhonorowanych pracownikowi i w tej grupie NAJLEPSZYCH …akurat syn – brawo. Trzeb być dumnym z syna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: family & family Dzien bez wazeliny to dzien stracony... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.09, 13:10 Co widac po adresie IP. PS Kolega sluzbowo te posty pisze? A jak sie szef dowie, ze surfujemy w pracy, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzia PO robi tak w całym kraju. IP: *.adsl.inetia.pl 16.01.09, 15:49 To co widać w Energii to tylko mały wycinek zachowania się ludzi PO w kraju. Tak jest wszędzie. Tak ludzie wybrali i tak mają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ipconfig Re: PO robi tak w całym kraju. IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 17:39 Nie jest nic inaczej niż za poprzednich ekip, no może to, że część czerwonych się przefarbowała :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ka Re: PO robi tak w całym kraju. IP: 82.139.18.* 18.01.09, 20:36 jak glosujecie tak macie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 82.139.18.* 16.01.09, 19:54 widać że ciężka praca w energiapro przechodzi na internet wr to pewnie wrocław:) pewnie się tam wykazujesz chłopie i urabiasz po pachy na tym internecie? może w komórce od internetowych for jestes?:) energiipro gratulujemy pracowników:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:11 Prezesie Pietras !!! Załóż Pan swoją własną prywatną firmę i tam zatrudniaj całą swoją świetną rodzinkę i nagradzaj ją czym tylko dusza zapragnie. Nikt wtedy do Pana nie będzie miał żadnych uwag bo To będzie Pana prywatny folwark. Ale tam gdzie jest własność państwowa to nie jest Pana prywatny folwarkto i won z tą rodzinką bo pachnie to zajebistym nepotyzmem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksieciuniu Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 16.01.09, 17:20 jakby założył własna firmę to pracować by musiał a tak jest poprostu prezesem i synek ma się świetnie wychodzą o 15/00 z pracy, gdzi eim będzie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 12.04.09, 09:08 nie zapomnij tylko pozbierać rodzinki z wałbrzyskiej energetyki, bo sporo tam ich się dorabia Odpowiedz Link Zgłoś
gonzales.wroclaw Zupełnie nie rozumiem oburzenia. 16.01.09, 13:42 Jak wiadomo, rynek energii elektrycznej w Polsce to rynek, na którym panuje mordercza wręcz konkurencja. Aby osiągnąć na nim przewagę, przedsiębiorstwo musi dysponować możliwie najlepszymi zasobami, w tym przede wszystkim - ludzkimi. I tutaj jest szansa dla nietuzinkowych specjalistów, jak na przykład syn pana prezesa. Jego talent pozwolił mu rozpocząć pracę w dziale zarządzania strategicznego, gdzie z pewnością aktywnie działa na rzecz opracowywania długofalowych planów rozwoju firmy na jakże trudnym rynku. Pomimo młodego wieku, z pewnością posiada szeroką wiedzę popartą - a jakże - gruntownym wykształceniem, czego dowodzi dyplom aż licencjata. Po co sięgać po absolwentów prestiżowych studiów MBA, pożal się Boże - magistrów - i jeszcze bardziej pożal się Boże - doktorantów czy doktorów, skoro pod ręką mamy człowieka, który zamiłowanie i talent do zarządzania odziedziczył w genach. I koszty rekrutacji spadają. A że jeździ mondeo - no cóż, taki fachowiec nie będzie się przecież rozbijał jakąś fiestą czy focusem - jak byle przedstawiciel handlowy, o nie. Wielki umysł potrzebuje wielkiej przestrzeni, również w samochodzie. Jak podjedzie taką gablotą to od razu potencjalny klient wie, że przyjechał poważny gość z poważnej firmy, z którą warto współpracować. Tak samo zegarek za 3000 - no przecież nie założy jak wieśniak jakiś Tissota za 500 PLN, bo jeszcze kontrahent zrezygnuje i wybierze konkurencję... Więc po co to oburzenie? To przecież dla naszego dobra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CivitVratsi Brawo Gonzales.... Brawo :)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:54 Dossskonale to ująłeś ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: family & family Tak jest, tak powstaje tradycja i szacunek. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.09, 14:16 Ostatnio w Korei Polnocnej tata wyznaczyl byl syna jako nastepce. Przyklad idzie z gory. No! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksieciuniu Re: Zupełnie nie rozumiem oburzenia. IP: *.chello.pl 16.01.09, 17:23 dobre tylko z kim on sie spotyka z kontrahentów......, poza tym nie jest na stanowisku nawet Szefa Biura. poza tym dostaje tyle kasy ze spokojnie mógł sobie kupić ten zegarek sam jakby miał jakieś poczucie godności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale ubaw! Re: Zupełnie nie rozumiem oburzenia. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:22 Gość portalu: ksieciuniu napisał(a): > dobre tylko z kim on sie spotyka z kontrahentów......, poza tym nie > jest na stanowisku nawet Szefa Biura. poza tym dostaje tyle kasy ze > spokojnie mógł sobie kupić ten zegarek sam jakby miał jakieś > poczucie godności. Dominik? Poczucie czego? :D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale ubaw! Re: Zupełnie nie rozumiem oburzenia. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:20 Gonzales mistrzu! Moje uklony :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROMIK Dlaczego EnergiaPro sponsoruje piłkarzy Górnika W? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 14:16 To chore, by spółka z udziałem skabu państwa topiła kasę w 5- ligowych kopaczy Górnika Wałbrzych . Źle się bawisz Platformo ! I kto za to płaci ? Pani płaci, pan płaci, wszyscy odbiorcy energii na Dolnym Śląsku. Normalne to nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: Dlaczego EnergiaPro sponsoruje piłkarzy Górni IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.01.09, 21:18 kolego co ty piiiip przeciesz to pisior Szumiejko patrz pl.youtube.com/watch?v=7HHxi3oqfAU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nisia Re: Dlaczego EnergiaPro sponsoruje piłkarzy Górni IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.02.09, 13:22 A dla mnie ta wypowiedź jest wręcz idiotyczna. Jesteś przeciwnikiem krzewienia kultury fizycznej i sportu??? Nie no pewnie lepiej, że by nasza młodzież wałbrzyska stała pod bramami obskurnych budynków i piła piwo, albo nie powiem co jeszcze !!!!!! I kto za to płaci kochani rodzice??? WY !!!!!! Więc chyba lepiej, żeby młodzi ludzie zajęli się sportem, a nie degeneracją społeczeństwa!!!! Moja córka od 4 lat jeździ na rowerze w Klubie Kolarskim i popieram !!! Twoja wypowiedż wbiła mnie w podłogę, jak tak można???? Odpowiedz Link Zgłoś
jozi1978 Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 14:45 Nie no.... na 100% wybitny pracownik <hahaha> :) Odpowiedz Link Zgłoś
steku Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 14:45 heheh gosciu probuje z ludzi debili zrobic. z drugiej strony rozumiem, jak sie ma syna jakiegos miernego przydupasa i trzeba go ciagnac za soba jak srajtasme z rolki zeby do czegos doszedl, to sie tatus lituje. ciekawe czy przynajmniej jakas dupe sobie potrafi sam zalatwic czy tatko musi mu naraic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gj, Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.wroclaw.mm.pl 17.01.09, 13:40 pewnie jeszcze za nią tatuś płaci a synuś nic nie wie. zwykłe złodziejstwo Odpowiedz Link Zgłoś
jacek.killman Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 15:09 Szkoda naszych nerwów. Prędzej czy później wylecą obaj z wielkim hukiem. Jeszcze wspomnicie moje słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 16:48 oby Odpowiedz Link Zgłoś
compor Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 15:15 synalek prezesika dostal zegarek. Powinni obaj wyleciec i to w ponioedzialek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księciuniu Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 16.01.09, 15:45 to skoro Prezes mówi ze wczesniej byl maraz w firmie to sam go tworzył jako jeden z dyrektorów oddziału w Wałbrzychu i to wtedy jego synalek dostał pracę w centrali z jego polecenia. Poza tym może się pochwali co on osiągnał oprócz słuchania muzyki poważnej we wlasnym gabinecie, kupowania na rachunek Energiapro świeczek zapachowych oraz koszy światecznych z prezentami dla kolegów z branży. Może się pochwali ile kosztowała wigilia dla pracowników w hotelu Mercur na której był wręczany zegarek Synkowi. Może opowie o wspaniale przeprowadzonym procesie wydzielenia OSD , gdzie został obniżony kapiatał zakładowy spółki a trzy spółki zależne przekazane za darmo do TAURONA za pośrednictwem innej utworzonej spólki. I ładnie to nazwano inkorporacją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oj Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 82.139.18.* 16.01.09, 20:06 widzę ze Pan nie masz czasu na prace bo słuchasz pod drzwiami prezesa co w gabinecie za muzyka leci...a o OSD to wiesz tyle ze obyś nigdy nie zajmował stanowisk kierowniczych a co najwyżej do pługa panie do pługa.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maks Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 17.01.09, 07:51 ten artykuł świadczy o tym że mając wiedzę rzeczywiscie nie zajmuje sie stanowisk kierowniczych zwłaszcza w tej firmie. A skoro tak to może poczytaj sobie najnowszy odpis z KRS to dowiesz sie wiecej. Może takze o świetnie przeprowadzonej kolejnej zmianie nazwy firmy. Upss tylko czemu o oddziałach zapomniano. Znowu zapracowanie zarzadu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 82.139.18.* 18.01.09, 20:34 o ile wiem to Tauron jest wlascicielem EnergiaPro wiec moze z nia zrobic co zechce i jak zechce:) wiec nad czym rozlewasz łzy:) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka9991 Przykład braku zwykłej przyzwoitości. 16.01.09, 16:02 Nawet jeśli ten syn jako pracownik swego ojca jest świetny to ze względu na to że znajduje się pod skrzydłami tatusia (a nie jest to ich rodzinna firma) ojciec nie powinien był mu tego przyznawać a syn przyjmować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale ubaw! Re: Przykład braku zwykłej przyzwoitości. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:14 kropka9991 napisała: > Nawet jeśli ten syn jako pracownik swego ojca jest świetny to ze > względu na to że znajduje się pod skrzydłami tatusia (a nie jest to > ich rodzinna firma) ojciec nie powinien był mu tego przyznawać a syn > przyjmować. Jedyny szkopul tkwi w tym, ze Dominik nie jest swietny. W niczym :D Odpowiedz Link Zgłoś
kinemator Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 16:11 "Kiedy objął nową funkcję, we wrocławskiej centrali jego 32-letni syn już tam pracował od kilku lat " Skoro synek pracował kilka lat bez tatusia to raczej coś tam potrafił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księciuniu Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 16.01.09, 17:16 tak młody Prezesik przed przyjściem tatusia do centrali na prezesa potrafił godzinami przesiadywać w jednym z sekretariatów u ulubionej koleżanki, która po objęciu władzy przez nowego prezesa od razu przeszla do departemetu startegii i siedzi w pokoju z synalkiem prezesa i oczywiście jest też najlepszym pracownikiem firmy świetna ta firma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale ubaw! Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 18:13 kinemator napisał: > "Kiedy objął nową funkcję, we wrocławskiej centrali jego 32-letni syn już tam > pracował od kilku lat " > Skoro synek pracował kilka lat bez tatusia to raczej coś tam potrafił. Potrafil, a jakze, skonczyc srednia szkole za pieniadze tatusia (i to minimum 2 lata pozniej niz powinien, bo siedzial). Byl klasowym idiota, ktory nie wykazywal nawet niklego sladu umiejetnosci logicznego myslenia. Jak wobec tego zrobil licencjat? Dopowiedzcie sobie sami :) A! Umie jeszcze robic mine czlowika ktory kompletnie nie wie o czym sie do niego mowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 16:19 "pracowal od kilku lat" - stary pracownik, juz od 2006 tam pracuje, jak tylko tata został dyrektorem w wałbrzyskim oddziale EnergiiPro to załatwił synkowi prace w centrali we Wroclawiu, a że teraz tata poszedl do wrocławia to mają wiecej czasu dla siebie. Niech gazeta sie bardziej postara i poszuka ile osób z rodziny i znajomych przyjęto do wałbrzycha - mówię Wam że sięzdziwicie się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FirmaRodzinna Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 17:24 Pracuję w energetyce od 10 lat. Skończyłem może jeszcze nie wszystko, co się skończyć dało, ale sporo. O językach nie wspomnę. I co - nic. W awansach liczą się znajomi i rodzina. Czy ktoś policzył w tej firmie odsetek osób spokrewnionych. Dla probabilistyków to małe piwo. Panie POtusk, dziękujemy panu, chcemy menedżera Dutkiewicza z jego pomysłem jednomandatowych okręgów wyborczych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: delaval Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 17:42 z tym Dutkiewiczem to akurat przesadziłeś, co do odpowiedzialności Tuska też przegiąłeś, bo tacy ludzie niestety są wszędzie i ciekawe jak on z Warszawy może to widzieć ? a Dutkiewicz myślisz nie ma takich ludzi w spółkach miejskich wokół siebie ? co do taty prezesa, to powinien być natychmiast zwolniony z pracy i to bez żadnej dyskusji i tłumaczenia. Takie sytuacje są niedopuszczalne i kara powinna być wykonana natychmiast. Ten odsetek spokrewniony niestety nie ma koloru partyjnego ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karola Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.09, 17:45 jak mówił Pawlak - ludzie po prostu dzielą się na mądrych i głupich ! tata prezes jest głupi i krótkowzroczny i źle uczy swojego syna ! do zwolnienia natychmiast !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FirmaP Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 17:55 Nie twierdziłem, że Tusk powinien wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Porównałem tylko idee - Dutkiewicz chce jednomandatowych okręgów wyborczych, krótko, chce rozliczać jednostki, Tusk - chce partii, by wyniosła go na urząd prezydenta. Takie podejście zawsze będzie gorsze. PO niczym nie różni się od partii poprzednich - w Spółkach Skarbu Państwa zadrudniają swoich, swoich ale nie najlepszych. Ten "nepotyzm polityczny", obecnie PO'owski" doskonale widać w mniejszych miastach, powiedzmy stutysięcznych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyspozytor Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.as.kn.pl 16.01.09, 18:41 straszne straszne straszne !!!!!!!!!!!! brak słów :( Odpowiedz Link Zgłoś
wari Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 19:15 Gość portalu: delaval napisał(a): co do odpowiedzialności Tuska też > przegiąłeś, bo tacy ludzie niestety są wszędzie i ciekawe jak on z Warszawy moż > e > to widzieć Rozumiem, że centrala PO w Warszawie niczego, biedna, nie widzi :). Tym mnie rozśmieszyłes do łez, chyba sam w to nie wierzysz. A co to, żadnych sygnałów nie odbierają ? Skrzynki mailowe i poczta u nich nie działa ? Chlebowski tez nic nie wie ? Biedak. To może ich wszystkich poinformować. W końcu w państwowej spółce można zrobić chyba szybki przegląd zatrudniania rodzin. Ludzi na miejscu spytać, kadry prześwietlić zamiast jak Pitera jedynie pierdzieć w stołek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a złośliwość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 19:48 Złosliwość konkurencji nie zna granic. Poświęca ona czas i energię aby fałszywymi i złosliwymi postami zasypywać to forum. Może by sie nauczyli dostarczać tak dobry i tani prąd jak Energia Pro a potem silić sie na złosliwości. Odkad uzywamn prądu z energii pro . pralka pierze szybciej żarówki świeca sie jasniej zaś komputer chodzi tak śzybko że zrezygnowałem z kupna nowego procka i ramu. Za konkurencji tak nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysztof Re: Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.chello.pl 12.04.09, 14:48 jeszcze możesz muzyki poważnej z prezesikiem posłuchać jak ci się uda dostać do gabinetu i może zasłużysz na miano wybitnego, a prace olej bo dzięki pracy się w tej firmie nie dorobisz jak nie będziesz do ich kliki należał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AFRYKA Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.nycmny.east.verizon.net 16.01.09, 19:46 NIEJEDNOKROTNIE LUDZIE NA WYSOKICH STANOWISKACH, JAKO ODPRAWY, PO TRZYDZIESTU LATACH PRACY, NIE DOSTAJA TAK WYSOKICH NAGROD. CIEKAWE ZATEM CZYM MUSIAL WYKAZAC SIE SYNEK PREZESA (NIE MAJAC NAWET TYTULU MAGISTRA I NIE PRACUJAC NAWET ROKU) SKORO JEGO ZASLUGI SA TAK WYSOCE DOCENIANE.MOZE WYMYSLIL SOBIE SAM TEN ,,PREZENT" (I POZOSTALE ROWNIEZ) W CZASIE JAZDY AUTEM PRZYDZIELONYM PRZEZ TATUSIA. NEPOTYZM W NAJCZYSTSZEJ POSTACI-U NAS W AFRYCE TAK WLASNIE SIE R0BI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AFRYKA Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: *.nycmny.east.verizon.net 16.01.09, 19:49 TERAZ WIEM DLACZEGO OD 10 STYCZNIA DOSTALISMY PODWYZKE OPLAT ZA ENERGIE-DZIEKI TAKIM TATUSIOM, CZYSTEJ WODY FACHOWCOM OD KORYTA. Odpowiedz Link Zgłoś
slarwar Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? 16.01.09, 20:01 Żenada! Pieniądze na zegarek synka to są! Pieniądze na kolejną zmianę szyldu to są! Pieniędzy na porządną eksploatację urządzeń nie ma. Tzw. eksploatacja leży - uprawia się ordynarną bieżączkę, od awarii do awarii . . . Panie Chlebowski ! Wstyd ! Odpowiedz Link Zgłoś
etruskw-w Robią przymiarki do budowy elektrowni atomowej 16.01.09, 20:12 Nic tylko chcą odmierzać czasu przy budowie pierwszej elektrowni atomowej w Polsce (Platforma juz to ogłosiła) a to powazna sprawa i nie można byle czym mierzyc czasu, najlepsze zegary to te atomowe Panie Prezesie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uuuuu Wybitny pracownik czy po prostu syn prezesa? IP: 80.48.71.* 16.01.09, 20:23 a zgadnijcie - kto będzie najlepszym pracownikiem w ENERGIAPRO za rok? Poszedł cynk, że nagrodą mają być tym razem auta. Dobra strategia tej famili - wszystko zostanie w rodzinie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OMEGA za 25000 mój szef kupił mi OMEGE IP: *.eranet.pl 16.01.09, 20:58 a ja wiem dlaczego tacy jak ty nigdy nie będą mieli zegarka nawet za 100 zł! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Helmut gnojstwo IP: *.dip.t-dialin.net 16.01.09, 21:18 menda, nie menedzer! Mysle, ze zaloga powinna opluc tego opiekuna synusia! Gnojstwo do potegi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Helmut w naszych odsetkach plawia sie IP: *.dip.t-dialin.net 16.01.09, 21:21 cholery zyja z naszych pieniedzy, ktore wplacamy tytulem przedplaty za prognoze a one daja im niesamowite odsetki bankowe Odpowiedz Link Zgłoś
etruskw-w Re: mój szef kupił mi OMEGE 16.01.09, 21:35 skąd wiesz że nie będę miał zegarka za 100 zł! ? Odpowiedz Link Zgłoś