Dodaj do ulubionych

Czekoladowa/Francuska

10.12.03, 07:36
Chcialbym zwrocic uwage na to, ze po zmianie pierszenstwa na ulicach
Czekoladowej/Francuskiej oraz po uruchomieniu swiatel, jazda "prosto" przez
Czekoladowa jest strasznie uciazliwa. Swiatla "na wprost" z jednej i drugiej
strony puszczaja po kilka samochodow co powoduje, ze prawie zawsze trzeba
czekac dwie lub trzy zmiany swiatel, a przy zwiekszonym ruchu w okolicach
weekendu nawet nie wspomne. Natomiast na Francuka malo kto skreca, a swiatlo
zielone zaszczyca nas na tym pasie znacznie dluzej!
Obserwuj wątek
    • klettendorfer Re: Czekoladowa/Francuska 11.12.03, 18:06
      mstawarz napisał:

      > Chcialbym zwrocic uwage na to, ze po zmianie pierszenstwa na ulicach
      > Czekoladowej/Francuskiej oraz po uruchomieniu swiatel, jazda "prosto" przez
      > Czekoladowa jest strasznie uciazliwa. Swiatla "na wprost" z jednej i drugiej
      > strony puszczaja po kilka samochodow co powoduje, ze prawie zawsze trzeba
      > czekac dwie lub trzy zmiany swiatel, a przy zwiekszonym ruchu w okolicach
      > weekendu nawet nie wspomne. Natomiast na Francuka malo kto skreca, a swiatlo
      > zielone zaszczyca nas na tym pasie znacznie dluzej!

      Potwierdzam w 100%. Dzisiaj, przy bardzo umiarkowanym ruchu, czekalem 3 zmiany
      swiatel by przejechac na wprost to skrzyzowanie (od Makro na Klecine). 20
      sekund na wprost zielonego, a 30 w prawo! Praktycznie NIKT nie skrecal w prawo
      w strone Auchan. Ci co chcieli skrecili na rondzie! Te sygnalizacje programowal
      jakis amator (bo juz student by to zrobil lepiej!)

      Przy okazji:

      1. Potwierdzily sie moje obawy, ze TIR-y z Karmelkowej beda sobie robily skrot
      i ignorowaly zakaz ciezarowek za Polabian. Jest ich wiele!!!
      GDZIE POLICJA?

      2. We Wroclawiu jest juz ul. Francuska!!! Kto te nazwe wymyslil na lacznik
      Karkonoska-Czekoladowa?

      3. Klecina powstanie :) jak sie przynajmniej tych swiatel nie przeprogramuje, a
      docelowo zrobi porzadek na skrzyzowaniu Walbrzyska-Czekoladowa (swiatla/rondo?)

      I pytanie do p. Krzysztofa: Czy ZDiK ma jakiekolwiek kompetencje w tej
      dziedzinie?

      Klettendorfer
      • svarte_sjel Re: Czekoladowa/Francuska 12.12.03, 11:44
        klettendorfer napisał:
        > GDZIE POLICJA?

        Spytaj policji :^/

        > 2. We Wroclawiu jest juz ul. Francuska!!! Kto te nazwe wymyslil na lacznik
        > Karkonoska-Czekoladowa?

        Ktoś z Bielan :^)
        Adres Oszołoma to ul. Francuska w Bielanach Wrocławskich :^)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka