mstawarz
10.12.03, 07:36
Chcialbym zwrocic uwage na to, ze po zmianie pierszenstwa na ulicach
Czekoladowej/Francuskiej oraz po uruchomieniu swiatel, jazda "prosto" przez
Czekoladowa jest strasznie uciazliwa. Swiatla "na wprost" z jednej i drugiej
strony puszczaja po kilka samochodow co powoduje, ze prawie zawsze trzeba
czekac dwie lub trzy zmiany swiatel, a przy zwiekszonym ruchu w okolicach
weekendu nawet nie wspomne. Natomiast na Francuka malo kto skreca, a swiatlo
zielone zaszczyca nas na tym pasie znacznie dluzej!