Gość: Rafis IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 11.12.03, 20:46 jednak trwaja tam prace, gdy przechodziłem obok kilka dni temu kilku robotników pracowało na dachu ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hen Re: areszt na Drobnera 18.12.03, 21:30 Też widziałem, czy ktoś ma informacje. Dach kładziony - znaczy chyba budynek się nie zawali??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotbehemot Re: areszt na Drobnera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.03, 22:02 ez dzis cos widziałem jak kładą taką falistą blachę- mam nadzieje ze to tymczasowe na czas remontu? czyktos tez juz to widział? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: areszt na Drobnera IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 18.12.03, 22:59 tak to jest chyba budowa jakiegos tymczasowego daszku. Mam nadzieje ze dla celów budowy a nie zachowania obiektu do czasu az ktos go kupi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Axel Re: areszt na Drobnera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.12.03, 00:27 Dziś pompowano do środka tego obiektu mnóstwo betonu ze stojących betoniar. Widać, że coś się w środku dzieje i nie są to tylko prace zabezpieczające, ale prawdopodobnie już konkretne prace przy tym obiekcie. Sporo się uwija na tej budowie robotników. Odpowiedz Link Zgłoś