Dodaj do ulubionych

BILETÓW BRAK

31.01.02, 19:54
Niestety nie dostałem się dziś na Oczyszczonych do Teatru Współczesnego...
Biletów brak!!! Wejściówek tylko 5 sztuk.. zgroza!!! Człowiek się napalił a tu
nic... szkoda, szkoda... ;(((((
Obserwuj wątek
    • Gość: marsha Re: BILETÓW BRAK IP: 192.168.0.* 31.01.02, 20:01
      pospiesz się z zarezerwowaniem biletów na marcowe spektakle!!!

      • postmodern Re: BILETÓW BRAK 31.01.02, 20:04
        Już to uczyniłem..
    • Gość: Jarosz Re: BILETÓW BRAK IP: *.vogel.pl 01.02.02, 11:45
      Teatr oblężony przez widzów? Czyż może być większa satysfakcja dla artystów i
      dyrekcji... :-)))

      To potwierdzenie, że można robić dobry teatr artystyczny, nie zniżając się do
      poprawiania frekwencji lekturami szkolnymi tłuczonymi na porankach...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka