postmodern 31.01.02, 19:54 Niestety nie dostałem się dziś na Oczyszczonych do Teatru Współczesnego... Biletów brak!!! Wejściówek tylko 5 sztuk.. zgroza!!! Człowiek się napalił a tu nic... szkoda, szkoda... ;((((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marsha Re: BILETÓW BRAK IP: 192.168.0.* 31.01.02, 20:01 pospiesz się z zarezerwowaniem biletów na marcowe spektakle!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarosz Re: BILETÓW BRAK IP: *.vogel.pl 01.02.02, 11:45 Teatr oblężony przez widzów? Czyż może być większa satysfakcja dla artystów i dyrekcji... :-))) To potwierdzenie, że można robić dobry teatr artystyczny, nie zniżając się do poprawiania frekwencji lekturami szkolnymi tłuczonymi na porankach... Odpowiedz Link Zgłoś