Dodaj do ulubionych

WSZiF z Pabianickiej

IP: *.ska01.telsat.wroc.pl 23.12.03, 23:10
Witam, Chcialbym sie zorientowac czy forum przegladaja studenci trybu
zaocznego w/w szkoly i poznac ich opinie na temat tej szkoly,ale szczerze.
Interesuje mnie kierunek: Zarzadzanie i Marketing, specjalizacja: Turystyka.
Stoje przed dylematem jaka wybrac uczelnie,a czasu mam niewiele.Dzieki za
wszelkie info.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka