onnomatopeja 22.03.15, 16:14 Oraz inne, może komuś już zbędne, książki lub ćwiczenia do nauki pisania i czytania. Potrzebne dla niezamożnej rodziny, opłacę wysyłkę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
29dakota Re: Przyjmę elementarz 21.04.15, 19:19 ja mam jakies ksiazki, napisz na priv Odpowiedz Link Zgłoś