Dodaj do ulubionych

Przyjmę elementarz

22.03.15, 16:14
Oraz inne, może komuś już zbędne, książki lub ćwiczenia do nauki pisania i czytania. Potrzebne dla niezamożnej rodziny, opłacę wysyłkę.
Obserwuj wątek
    • 29dakota Re: Przyjmę elementarz 21.04.15, 19:19
      ja mam jakies ksiazki, napisz na priv

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka