28.04.22, 06:36

portal.abczdrowie.pl/apteki-wycofuja-sie-z-kontraktowania-szczepionek-przeciwko-grypie-co-to-dla-nas-oznacza
Obserwuj wątek
    • zoskowa Re: MZ .. 28.04.22, 18:27
      Prawdę mówiąc, to p/ko grypie szczepiłam się zaledwie 4 razy w zyciu. Za każdym razem miałam po niemal 3, 4 tygodnie wyjęte z zyciorysu. To była istna męka. Gdy pytałam synowej (jest lekarzem) i w Przychodni Rodzinnej, to zawsze słyszałam podobne tłumaczenia, iż zachorowałam na wirus grypy nie uwzględniony w szczepionkach. O dziwo,szczepienia covidowe przeszłam bez problemów. Za kazdym razem tez płaciłam za szczepionki anty grypowe, chociaż uważam, że wszystkie powinny być bezpłatne. Na swoich barkach mamy ponad 3 mln ukraińskich uchodzców, którzy wszystkie szczepionki mają darmowe! Politycy od lewa do prawa chcą zafundować Polsce wojnę domową. Powoli Polacy zadają pytania w rodzaju: dlaczego stają się pariasami we własnym kraju? Ja też zadaję podobne pytania.
      • zoskowa Re: MZ .. 04.05.22, 01:09
        Rząd, który nie stawia na pierwszym miejscu swych obywateli jest skazany na porażkę i ostracyzm. Gdzieś napisałam, iż nie rozumiem dlaczego uchodzcom nadaje się PESEL, podczas gdy na całym świecie wystarczy zwykłe zaświadczenie do korzystania z niektórych w bardzo ograniczonym zakresie praw. My Polacy zawsze musimy iść przed szereg i zazwyczaj kończy się tym, że zostajemy z ręką w nocniku. Sytuacja w Polsce szczególnie w ochronie zdrowia i budownictwie była i jest katastrofalna. Dziś mamy na utrzymaniu ponad 3 mln dodatkowych osób. Efektem jest szybkie ubożenie społeczeństwa i brak pieniędzy na Prawa zagwarantowane Konstytucją. Podaję linki: wydarzenia.interia.pl/autor/irmina-brachacz/news-eutanazja-w-bialych-rekawiczkach-nfz-obnizyl-stawki-za-domow,nId,5998818 - kresy.pl/wydarzenia/ambasador-ukrainy-opracowujemy-z-polskim-rzadem-program-budowy-mieszkan-dla-ukraincow/ . Gdyby te miliardy wydac paręnascie lat temu na budowę tanich, komunalnych mieszkań dla młodych, to dziś nie byłoby problemu z wyludnianiem się polskiego społeczeństwa. Dodam, ze to dopiero początek nierównego traktowania i obudzimy się jako obywatele podrzędnej kategorii. Bardzo mi się podoba podejście Danii: legaartis.pl/blog/2022/03/23/premier-danii-do-ukraincow-bycie-uchodzca-jest-tymczasowe-musicie-wrocic-do-kraju/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka