24.06.09, 12:38
Dziewczyny! Czy sa juz w Polsce wisnie? Odpowiedzcie,bo chce zamowic w pol.
sklepie i zrobic chociaz pare sloiczkow.W tym kraju nic z takich rzeczy nie ma
i dlatego wszystko musze zalatwiac tak jak za czasow komunoskich.
Obserwuj wątek
    • koniczynka777 Re: Wisnie 24.06.09, 13:28
      Jeszcze nei widzialam,teraz sa truskawki,czeresnie i porzeczki
      • marii51 Re: Wisnie 24.06.09, 14:07
        groszku5 ,tak- jak napisała koniczynka777
        wiśnie zielone- mam drzewko wiśni na działce.
      • agat-a52 Re: Wisnie 24.06.09, 14:08
        Groszku narazie w Polsce jeszcze mamy dobrą, zdrową żywność. Lecz pomału u nas też technologie unijne będą obowiązkowe i te rarytasy zastąpione będą żywnością plastikową.
        • marii51 Re: Wisnie 24.06.09, 14:30
          Czeka nas drylowanie- potrzebny fartuch p/deszczowysmile- one tak
          pryskają sokiem- trudno póżniej go zlikwidowaćsmile
          Zimą za to - pyszne- do paczków- do buŁek drozdzowych,
          rogalików , itp
          • krokodyl_13 Re: Wisnie 24.06.09, 19:16
            lubie tylko jako wiśniówkę i to domową nie trzeba drylowaćsmile
            • marii51 Re: Wisnie 24.06.09, 19:24
              mniammmmm- jak ja mogłam o takim specyfiku przepyszności zapomniećsmile
              wiśnioweczka-
              ona nie zdażyła nie raz tak porządnie wydrylowaćsmile
              oj- to nie tak się mówi....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka