Dodaj do ulubionych

drobne prace renowacyjne w BXL czy ktos ma kontakt

25.05.05, 14:45
Kochani, czy ktos z Was korzystal w BXL z uslug jakiejs "zlotej raczki"?
Chodzi mi konkretnie o prace remontowe w lazience (podlaczenie umywalki,
pralki, kafelkowanie, podlaczenie kinkietu, itp.

A drugie pytanie to czy ktos kladl panele w mieszkaniu i czy moze kogos
polecic?

Z gory dziekuje za pomoc!
Obserwuj wątek
    • Gość: Sofi Ja polecilam jedna IP: *.cec.eu.int 25.05.05, 14:57
      rodzima firme kolezance, ktora teraz z ich pomoca wysadza w powietrze swoj
      swiezo kupiony dom :)

      A ekipa ta wykanczalam mieszkanie w ktorym obecnie mieszkam, jeszcze zanim w
      nim mieszkalam. Jak na moje oko - zrobili to porzadnie. Jak na oko mojego
      meza: "no jest kilka niedorobek, ale ogolnie OK" - ale nim sie nie nalezy
      przejmowac, bo ma skrzywienie profesjonalne i nawet igle w stogu siana
      znajdzie - architekt :)

      Jak kolezanka zaraz ponizej poswiadczy, ze chlopaki sie staraja, to moge ci
      wieczorkiem przeslac (bo ze wzgledu na dane osobowe, to chyba tak nie mozna na
      forum)
      • Gość: stuzia Re: Ja polecilam jedna IP: *.idea.pl 25.05.05, 16:26
        Dziekuje Ci Sofinko, czekam na kontakt do goscia to sie juz z nimi dogadam.
        Moze ktos jeszcze cos poleci.
        • repairman Re: Ja polecilam jedna 25.05.05, 16:35
          Fachowa firma polska , moge polecic. Lub znajomego ktory zajmuje sie
          takimi "naprawami"
          • Gość: gosc Re: Ja polecilam jedna IP: *.eea.eu.int 25.05.05, 16:55
            mam znajomego polaka ktory tez cos takiego robi w Bxl, jest naprawde dobry
            pozatym po filologi polskiej wiec mozna naprawde o ciekawych rzeczach pogadac.
            moge Ci jutro namary wyslac
          • stuzia Re: Ja polecilam jedna 25.05.05, 23:08
            repairman i gosc,
            Przeslijcie mi na stuzia@gazeta.pl. Potrzebuje fachowcow w roznych dziedzinach
            wiec koniecznie mi dajcie namiary!
            Wielkie dzieki.
            • repairman Re: Ja polecilam jedna 25.05.05, 23:29
              podeslalem maila:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka