Dodaj do ulubionych

Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden...

28.10.09, 14:50
No to chłopie w partii Tuska już masz pozamiatane. Bratać się
z "PiSprezydentem"? Skandal!
Obserwuj wątek
    • europacierz Tusk go skresli z listy w następnych wyborach 28.10.09, 14:53
      przecież jest "wojna"
    • antoni-to-ja Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 14:58
      a pisdęt znowu nawalony?
    • gniewkosynrybaka to jest wszystko niemozliwe, to Prezydent wszystki 28.10.09, 15:02
      ch Polakow, bezpartyjny, bezstronny, nie patrzacy na wszelkie powiazania
      rodzinne i socjalne oraz absolutnie odrzucajacy nepotyzm. Nie widze wiec
      zwiazku ze niby tylko pozlsowie PiS dawali ordery, bo kazdy moze sobie oreder dac.
    • prawdziwy-moher ..Czy posel PO moze byc papierem toaletowym?...... 28.10.09, 15:03
      Moze.
      A nawet wskazane.
      • cillian1 znalazł se chłopina sposób 28.10.09, 15:08
        na pokazanie się w mediach :))))))))
      • yanfhowah Re: ..Czy mocher moze byc papierem toaletowym?. 28.10.09, 15:29
        nikt ci tej funkcji(papieru toaletowego PIS)...nie jest wstanie
        odebrac,,sprwadzasz sie w kazdym wpisie,,,,,,
    • yanfhowah .jako Polak,,, 28.10.09, 15:07
      Chialbym aby PIS czesciej wspolpracowal z rzadem nie tylko w
      wreczaniu medali...zamiast podkladac "swinie" opozycji,,zaniedbujac
      Polske i Polakow,,,,,
      • sharn1 Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:25
        Tego samego wymagałem od Peło jak rządził PiS. Nie doczekalem się.
        To chyba poprostu taka tradycja.
        • yanfhowah Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:31
          sharn1 nie slyszalem narazie zeby Tusk tak jak Kaczynskidawal
          veto
          na wszystko co z rzadu wychodzi
          • zbrojarz.betoniarz i zapadła cisza. bo merytorycznie bez pieniactwa 28.10.09, 15:49
            PiSuar ma niewiele do powiedzenia.

            yanfhowah napisał:

            > sharn1 nie slyszalem narazie zeby Tusk tak jak Kaczynskidawal
            > veto
            na wszystko co z rzadu wychodzi
          • sharn1 Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:50
            a słyszałeś/aś o projekcie ustawy PiSu którą Po przyjęło w
            głosowaniu?
            • cillian1 Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:58
              > a słyszałeś/aś o projekcie ustawy PiSu którą Po przyjęło w

              o CBA? I chyba o grilach, tak mi się wydaje. To CBA, no wiesz, to co kamińska
              właśnie chciała upolitycznić, i poległa! :)
            • yanfhowah sharn1 28.10.09, 16:24
              sharn1 konkretnie jaka ustawa,,,nie rzucaj sloganow bez pokrycia
      • zaprzaniectusk Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 20:21
        najlepiej gdyby wespół z PO robił geszefty?

        yanfhowah napisał:

        > Chialbym aby PIS czesciej wspolpracowal z rzadem nie tylko w
        > wreczaniu medali...zamiast podkladac "swinie" opozycji,,zaniedbujac
        > Polske i Polakow,,,,,
    • sirseb myślałem, że Gośka jest "dyżurnym orderowym" 28.10.09, 15:09
      acha, ale Gośka teraz kolęduje po sejmie ws. komisji.
      pzdr
    • krakus24kr Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 15:13
      widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść.
      • cillian1 Re: Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 15:26
        > widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść.

        no tak :))))) widzisz, nawet tego nie pojąłeś! On chciał się zbratać z pisem,
        być im równy, a ty już to odbierasz jako atak, i jak wy chcecie coś zrobić
        dobrego, jak wszędzie widzicie spisek :D
      • acer0 Re: Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 16:17
        krakus24kr napisał:

        > widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść.
        -------------------------------------------------------------
        Jesteś wstrętnym sukisynem. Jak by nie postąpił prezydent wy POsrańce macie to
        za złe. Gdyby nie zgodził się by POseł z PO wręczał medal to był by wrzask
        Posrańców, że żle postąpił zgodził się też żle.
        TAk głupiegoelektoratu to nier ma żadna partia tylko PO ma samych idiotów.
        • cillian1 Re: Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 16:39
          > > widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść.


          > Jesteś wstrętnym sukisynem.

          to ty źle zrozumiałeś, czy ja źle zrozumiałem?

          :))))
    • tele_sfor Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 15:26
      naiwny !!
      order od Kwacha moze wręczac, a od kaczora juz by nie mógł.
    • nie-tak Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 15:32
      To co prezydentowi brakuje czasu dla udekorowania przedstawicieli z
      społeczeństwa, jak można to zrozumieć czyżby z motłochem nie chciał się
      spotkać rezydent z pre6zydenckiego pałacu, czyżby motłoch był dla niego za
      prosty? Inaczej nie można tego zrozumieć.
      ---------------------------------------------------------------
      • baby1 Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 17:56
        Problem w tym, że jest to odznaczenie najniższej rangi i prezydent,
        wszystko jedno kim byłby, nie wręcza go osobiście.
    • zbrojarz.betoniarz Nie ma się czym ekscytować. Po prostu kampania 28.10.09, 15:42
      ruszyła. Kartofel chce pokazać się jako prezydent otwarty na wszystkich. No
      ale jaki koń jest każdy widzi.
      • von.g Re: Nie ma się czym ekscytować. Po prostu kampani 28.10.09, 17:05
        Dokladnie a taki los Zbigniew Konwiński wyczol ze to dobra okazja by pokazac sie
        w mediach i pisdentowi pomaga. Niech sie poslowie za rozdawanie medali lepiej
        nie biora.
    • bogdan331 Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 15:45
      i takie szmaty trafiają sie w peło. Chca dorównać pis wejdą bez wazeliny.Czy peło składa sie z samych zbiniów konwińskich?czy z samych zbyniów chlebowskich?
      • cillian1 Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 15:55
        > Chca dorównać pis wejdą bez wazeliny.

        chyba masz przedwczesne obawy, prezydent go oleje, bo to jest tylko wasz
        prezydent :)
      • yanfhowah bogdan331 28.10.09, 16:28
        czlowiek wyciagnal reke do PIS ze chce pomoc a ty glabie z maniakalna
        nienawiscia rodem z radio maryja..wyplules prawde o PIS
    • prezduren len sie wyrecza innymi, by na malpki miec czas? 28.10.09, 15:53
      za co mu placa? zaponial pijaczyna ze jest sluga podatnika?
      • paczka111 Re: len sie wyrecza innymi, by na malpki miec cz 28.10.09, 16:44
        Ale się znacie na polityce. Pan prezydent "Małpka" Kaczyński dawał
        do wręczania te ordery pisiakom nie bez powodu. Ktoś mu powiedział,
        że odznaczeni mogą sobie pomyśleć, że te ordery dostali od PiS,
        skoro wręcza Szczypińska albo Gosiewski, od takiej wspaniałej
        partii. Trzeba się więc jej odwdzięczyć i głosować na nią. Wiadomo -
        ciemny lud. Awantura o to była nie raz i nie dwa. Poseł PO wyciął
        całemu temu spiskowemu towarzystwu niezły numer. Tak szczerze, to
        pokazał im palec. Inna rzecz, że jeszcze rok temu pan prezydent by
        się zawziął i orderu nie dał, ale 16 procent robi swoje. Ciekawe czy
        uzgodnił to z Jarkiem, czy sam z siebie taki odważny.
    • yanfhowah Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 16:32
      cyt,,Brązowy Krzyż Zasługi został jej nadany jeszcze w 2002r.
      przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, ale wręczony został
      dopiero teraz.
      troche zajelo czasu kaczynskiemu,,,,hahahahahahhahahah
      • cillian1 Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 16:56
        > troche zajelo czasu kaczynskiemu,,,,hahahahahahhahahah

        tzw. złośliwość rzeczy głupich :))))
    • uookasz Skoro PiS ma w nazwie sprawiedliwosc 28.10.09, 16:37
      to tak jak gosiewski dal order od swojego szefa, tak niech teraz jednorazowo
      da taki order poseł PO

      bo dlaczego nie ?
    • d.maskator Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 17:39
      ... I miałby maluczki swoje 5 minut w mediach, jakby mu odmówili, a tu ZONK ;-)
    • jr68 Znam byłą posłankę Samoobrony która wręczała order 28.10.09, 17:40
      w imieniu Prezydenta, ale było to w czasach PIS-LPR-Samoobrona
    • j-agat Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 17:43
      Poseł to Poseł,a nie partyjniak !!! Dobry i właściwy przykład dla
      niektórych Posłów-DURNIÓW !
    • vomitorium1 Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 18:25
      młody glupi
      (pokiełbasił mu się zaszczyt z kolaboracją )
    • vomitorium1 Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 18:39
      a poseł po pomyślał,
      że odznaczona może woli dostać od gosiewskiego ?
      (od pisu się uczyć to klęski się uczyć)
    • user_delete To już POjebki nie krzyczymy 28.10.09, 19:23
      że Gosiewski wręczał medal w imieniu Prezydenta...??
    • zaprzaniectusk To się tylko tobie Konwińsk wydaje, że nie jesteś 28.10.09, 20:19
      w niczym gorszy od posłów PiS.
    • propagacja Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 29.10.09, 07:39
      Hej! Świry wszystkich partii,łączcie się !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka