sharn1 28.10.09, 14:50 No to chłopie w partii Tuska już masz pozamiatane. Bratać się z "PiSprezydentem"? Skandal! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
europacierz Tusk go skresli z listy w następnych wyborach 28.10.09, 14:53 przecież jest "wojna" Odpowiedz Link Zgłoś
antoni-to-ja Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 14:58 a pisdęt znowu nawalony? Odpowiedz Link Zgłoś
gniewkosynrybaka to jest wszystko niemozliwe, to Prezydent wszystki 28.10.09, 15:02 ch Polakow, bezpartyjny, bezstronny, nie patrzacy na wszelkie powiazania rodzinne i socjalne oraz absolutnie odrzucajacy nepotyzm. Nie widze wiec zwiazku ze niby tylko pozlsowie PiS dawali ordery, bo kazdy moze sobie oreder dac. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Czy posel PO moze byc papierem toaletowym?...... 28.10.09, 15:03 Moze. A nawet wskazane. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 znalazł se chłopina sposób 28.10.09, 15:08 na pokazanie się w mediach :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: ..Czy mocher moze byc papierem toaletowym?. 28.10.09, 15:29 nikt ci tej funkcji(papieru toaletowego PIS)...nie jest wstanie odebrac,,sprwadzasz sie w kazdym wpisie,,,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah .jako Polak,,, 28.10.09, 15:07 Chialbym aby PIS czesciej wspolpracowal z rzadem nie tylko w wreczaniu medali...zamiast podkladac "swinie" opozycji,,zaniedbujac Polske i Polakow,,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:25 Tego samego wymagałem od Peło jak rządził PiS. Nie doczekalem się. To chyba poprostu taka tradycja. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:31 sharn1 nie slyszalem narazie zeby Tusk tak jak Kaczynskidawal vetona wszystko co z rzadu wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
zbrojarz.betoniarz i zapadła cisza. bo merytorycznie bez pieniactwa 28.10.09, 15:49 PiSuar ma niewiele do powiedzenia. yanfhowah napisał: > sharn1 nie slyszalem narazie zeby Tusk tak jak Kaczynskidawal > vetona wszystko co z rzadu wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:50 a słyszałeś/aś o projekcie ustawy PiSu którą Po przyjęło w głosowaniu? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 15:58 > a słyszałeś/aś o projekcie ustawy PiSu którą Po przyjęło w o CBA? I chyba o grilach, tak mi się wydaje. To CBA, no wiesz, to co kamińska właśnie chciała upolitycznić, i poległa! :) Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah sharn1 28.10.09, 16:24 sharn1 konkretnie jaka ustawa,,,nie rzucaj sloganow bez pokrycia Odpowiedz Link Zgłoś
zaprzaniectusk Re: .jako Polak,,, 28.10.09, 20:21 najlepiej gdyby wespół z PO robił geszefty? yanfhowah napisał: > Chialbym aby PIS czesciej wspolpracowal z rzadem nie tylko w > wreczaniu medali...zamiast podkladac "swinie" opozycji,,zaniedbujac > Polske i Polakow,,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb myślałem, że Gośka jest "dyżurnym orderowym" 28.10.09, 15:09 acha, ale Gośka teraz kolęduje po sejmie ws. komisji. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
krakus24kr Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 15:13 widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 15:26 > widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść. no tak :))))) widzisz, nawet tego nie pojąłeś! On chciał się zbratać z pisem, być im równy, a ty już to odbierasz jako atak, i jak wy chcecie coś zrobić dobrego, jak wszędzie widzicie spisek :D Odpowiedz Link Zgłoś
acer0 Re: Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 16:17 krakus24kr napisał: > widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść. ------------------------------------------------------------- Jesteś wstrętnym sukisynem. Jak by nie postąpił prezydent wy POsrańce macie to za złe. Gdyby nie zgodził się by POseł z PO wręczał medal to był by wrzask Posrańców, że żle postąpił zgodził się też żle. TAk głupiegoelektoratu to nier ma żadna partia tylko PO ma samych idiotów. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Nie przyjąłbym orderu od peowca 28.10.09, 16:39 > > widać że zrobił to aby judzić i siać nienawiść. > Jesteś wstrętnym sukisynem. to ty źle zrozumiałeś, czy ja źle zrozumiałem? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
tele_sfor Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 15:26 naiwny !! order od Kwacha moze wręczac, a od kaczora juz by nie mógł. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 15:32 To co prezydentowi brakuje czasu dla udekorowania przedstawicieli z społeczeństwa, jak można to zrozumieć czyżby z motłochem nie chciał się spotkać rezydent z pre6zydenckiego pałacu, czyżby motłoch był dla niego za prosty? Inaczej nie można tego zrozumieć. --------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
baby1 Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 17:56 Problem w tym, że jest to odznaczenie najniższej rangi i prezydent, wszystko jedno kim byłby, nie wręcza go osobiście. Odpowiedz Link Zgłoś
zbrojarz.betoniarz Nie ma się czym ekscytować. Po prostu kampania 28.10.09, 15:42 ruszyła. Kartofel chce pokazać się jako prezydent otwarty na wszystkich. No ale jaki koń jest każdy widzi. Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Re: Nie ma się czym ekscytować. Po prostu kampani 28.10.09, 17:05 Dokladnie a taki los Zbigniew Konwiński wyczol ze to dobra okazja by pokazac sie w mediach i pisdentowi pomaga. Niech sie poslowie za rozdawanie medali lepiej nie biora. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 15:45 i takie szmaty trafiają sie w peło. Chca dorównać pis wejdą bez wazeliny.Czy peło składa sie z samych zbiniów konwińskich?czy z samych zbyniów chlebowskich? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 15:55 > Chca dorównać pis wejdą bez wazeliny. chyba masz przedwczesne obawy, prezydent go oleje, bo to jest tylko wasz prezydent :) Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah bogdan331 28.10.09, 16:28 czlowiek wyciagnal reke do PIS ze chce pomoc a ty glabie z maniakalna nienawiscia rodem z radio maryja..wyplules prawde o PIS Odpowiedz Link Zgłoś
prezduren len sie wyrecza innymi, by na malpki miec czas? 28.10.09, 15:53 za co mu placa? zaponial pijaczyna ze jest sluga podatnika? Odpowiedz Link Zgłoś
paczka111 Re: len sie wyrecza innymi, by na malpki miec cz 28.10.09, 16:44 Ale się znacie na polityce. Pan prezydent "Małpka" Kaczyński dawał do wręczania te ordery pisiakom nie bez powodu. Ktoś mu powiedział, że odznaczeni mogą sobie pomyśleć, że te ordery dostali od PiS, skoro wręcza Szczypińska albo Gosiewski, od takiej wspaniałej partii. Trzeba się więc jej odwdzięczyć i głosować na nią. Wiadomo - ciemny lud. Awantura o to była nie raz i nie dwa. Poseł PO wyciął całemu temu spiskowemu towarzystwu niezły numer. Tak szczerze, to pokazał im palec. Inna rzecz, że jeszcze rok temu pan prezydent by się zawziął i orderu nie dał, ale 16 procent robi swoje. Ciekawe czy uzgodnił to z Jarkiem, czy sam z siebie taki odważny. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 16:32 cyt,,Brązowy Krzyż Zasługi został jej nadany jeszcze w 2002r. przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, ale wręczony został dopiero teraz. troche zajelo czasu kaczynskiemu,,,,hahahahahahhahahah Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyd 28.10.09, 16:56 > troche zajelo czasu kaczynskiemu,,,,hahahahahahhahahah tzw. złośliwość rzeczy głupich :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Skoro PiS ma w nazwie sprawiedliwosc 28.10.09, 16:37 to tak jak gosiewski dal order od swojego szefa, tak niech teraz jednorazowo da taki order poseł PO bo dlaczego nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
d.maskator Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 17:39 ... I miałby maluczki swoje 5 minut w mediach, jakby mu odmówili, a tu ZONK ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jr68 Znam byłą posłankę Samoobrony która wręczała order 28.10.09, 17:40 w imieniu Prezydenta, ale było to w czasach PIS-LPR-Samoobrona Odpowiedz Link Zgłoś
j-agat Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 17:43 Poseł to Poseł,a nie partyjniak !!! Dobry i właściwy przykład dla niektórych Posłów-DURNIÓW ! Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 18:25 młody glupi (pokiełbasił mu się zaszczyt z kolaboracją ) Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 28.10.09, 18:39 a poseł po pomyślał, że odznaczona może woli dostać od gosiewskiego ? (od pisu się uczyć to klęski się uczyć) Odpowiedz Link Zgłoś
user_delete To już POjebki nie krzyczymy 28.10.09, 19:23 że Gosiewski wręczał medal w imieniu Prezydenta...?? Odpowiedz Link Zgłoś
zaprzaniectusk To się tylko tobie Konwińsk wydaje, że nie jesteś 28.10.09, 20:19 w niczym gorszy od posłów PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
propagacja Poseł PO wręczył odznaczenie w imieniu prezyden... 29.10.09, 07:39 Hej! Świry wszystkich partii,łączcie się ! Odpowiedz Link Zgłoś