Dodaj do ulubionych

Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego

16.02.10, 07:09
To Ojciec Dyktator już wybaczył panu prezydentowi podpisanie Traktatu
Lizbońskiego i stosunek do aborcji, z powodu którego Marek Jurek dał dyla z PISu?
Obserwuj wątek
    • hagas Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:16
      paranoja ... głosować na szambo ???
      • prepremier W istocie RMaryja jest do dupy. 16.02.10, 07:28
        • prepremier Ma nikłe przełożenie na głosy,co nie raz udowodnił 16.02.10, 07:41
          o.
          • maruda_r *** GW to takie anty radio maryja *** 16.02.10, 08:23
            Poziom dyskusji i argumentow taki sam, tylko w druga strone.
            • a.k.traper Słuchałes kiedyś RM albo czytałeś GW? 16.02.10, 14:28
              Mógłbym podyskutowac, bo GW czytałem od pierwszego numeru a RM
              próbowałem słuchać i to różne tematy i dałem sobie spokój, poziom
              mnie przerósł:)))
          • kronopio77 Dzięki Radiu wiadomo, na kogo nie głosować 16.02.10, 08:25
            Smutny koniec Lecha K.
            • maruda_r [...] 16.02.10, 08:40
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • arius5 Zdrajcy i faszysci razem 16.02.10, 08:10
          Do rozkradania Polski moga sie polaczyc przed wyborami, wazne, zeby urwac cos
          dla siebie.
          • maruda_r *** i tak powstala wlasnie PO *** 16.02.10, 08:29
            KLD plus odpadki z PIS.
            • not-me Re: *** i tak powstala wlasnie PO *** 16.02.10, 09:10
              Odpadki, to akurat w PiS pozostały.
        • a.k.traper Blok pookrągłostołowo-komunistyczy to RM głównie 16.02.10, 14:23
          Macierewicz łże jak "bura suka", to strona kościelna,
          solidarnościowa i pzprowska się porozumiały, pzpr uzyskał spokój,
          związki mstołki a Kościół majątek.
          Co do wiarygodności Macierewicza to najlepiej świadczy iż nawet SB
          nie chciała go przesłuchiwać, na siłe szedł na komisariat skad go
          wynoszono, kto pamięta ten potwierdzi, już dawno go traktowano jako
          niezrównowazonego.
          Kościół poprzez RM stawia na Kaczyńskiego bo nadal ich
          obowiazuje "pakt o nieagresji" zawarty w latach 80-tych, kiedy
          to "sprzedali" towarzyszy z KOR za obietnice zaszczytów.
    • pssz I to jest radio religijne? 16.02.10, 07:21
      Taka trochę dziwna ta religia. Radio religijne korzysta z
      przywilejów jak np ulgi w opłatach, ale nie powinno zajmować się
      polityką.
      • miszczu.pl Kaczyński to czlowiek bez honoru 16.02.10, 07:58
        dlatego Rydzyk go poprze bo kto inny dalby tak siebie opluwać i pozwolił swoja
        rodzinę zwyzywać
        • 13ronin Re: Kaczyński to czlowiek bez honoru 16.02.10, 08:04
          miszczu.pl napisał:

          > dlatego Rydzyk go poprze bo kto inny dalby tak siebie opluwać i pozwolił swoja
          > rodzinę zwyzywać

          Przyjrzyj się anatomii "polityka", ani serca, ani kręgosłupa, łeb zamieniasz z
          dupą i dalej to samo. Żadnej różnicy.
          • kac_moralny Re: Kaczyński to czlowiek bez honoru 16.02.10, 08:28
            13ronin napisał:

            > miszczu.pl napisał:
            >
            > > dlatego Rydzyk go poprze bo kto inny dalby tak siebie opluwać i pozwolił
            > swoja
            > > rodzinę zwyzywać
            >
            > Przyjrzyj się anatomii "polityka", ani serca, ani kręgosłupa, łeb zamieniasz z
            > dupą i dalej to samo. Żadnej różnicy.

            ?????? a ja sądzę, że głowę należny zamienić z ch...m. Ale za takie pieniądze
            (może?) warto.
      • maruda_r *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? *** 16.02.10, 08:24
        jakies 23h na dobe. Zaledwie reszta to kontatkt ze sluchaczami w tym o
        polityce. Kazdy widzi to co chce.
        • not-me Re: *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? 16.02.10, 09:16
          Taaaakkk. Na ten przykład będziemy się modlić aby prawy i sprawiedliwy LK został na dodatkową turę prezydentem. Albo o datki od polonii. I żeby nam się therma udała. To chyba takie tam modlitwy. Byłbym zapomniam i jeszcze żeby bóg odwrócił się od wszystkich co nie z nami. Ogólnie to wygląda jak www.youtube.com/watch?v=UOI_nEhRCRA
        • the_dzidka Re: *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? 16.02.10, 09:51
          > jakies 23h na dobe. Zaledwie reszta to kontatkt ze sluchaczami w
          tym o
          > polityce.

          Co ty chrzanisz, człowieku?! Jakie 23 h modlitwy? Ty nie tylko w
          życiu RM nie słuchałeś, ale nawet nie widziałeś na oczy dziennego
          programu rozgłośni. Same Aktualności Dnia trwają godzinę,
          spotkanie "w rodzinie RM" drugie tyle (i bynajmniej się tam nie
          modlą), Rozmowy Niedokończone w sumie chyba dwie i pół godziny (w
          dwóch częściach), audycje dla młodzieży, audycje dla dzieci... Plus
          dodatkowe programy typu Minął miesiąc (ponad dwie godziny), czy
          niedzielna pogadanka Ojdyra, także bynajmniej nie o sprawach ducha,
          audycja dla rolników... Zanim coś się napisze, trzeba zweryfikować
          swoje, nomen omen, pobożne życzenia.
        • yaicarz Re: *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? 16.02.10, 14:57
          Niech część czasu z tych 23 godzin modlitwy poświęcą dla zboczeńców w sutannach
          i habitach z wielu krajów, w tym: z Irlandii, USA, Niemiec, Austrii, Polski,
          krajów Afryki i wielu innych. Bo teraz wielu z nich, zamiast przebywać "w Domu
          Ojca", smażą się w piekle gorejącym ku uciesze Lucyfera, Belzebuba,
          Mefistofelesa itp. rogato-ogoniastych bestii :)))
      • maruda.r Re: I to jest radio religijne? 16.02.10, 10:46
        pssz napisał:

        > Taka trochę dziwna ta religia. Radio religijne korzysta z
        > przywilejów jak np ulgi w opłatach, ale nie powinno zajmować się
        > polityką.

        ************************

        Ale ulgi w opłatach i ochronę przed skarbówką i prokuraturą zapewniają właśnie
        politycy popierani przez katabasów.

    • www.nasznocnik.pl Ojciec Kalkulator ;-) 16.02.10, 07:22
      .
      • michalpopiel Re: Ojciec Kalkulator ;-) 16.02.10, 07:29
        - Kto poza prezydentem Kaczyńskim mówi o sprawach społecznych? O
        biedzie? O prawach robotników? O stoczniach? O rolnikach?

        Odpowiedz jest jedna - Lenin
        • thobold Re: Ojciec Kalkulator ;-) 16.02.10, 07:39
          Zapomniałeś waść o Adolfie, z podobnymi tekstami wyjeżdzał.
          (Wielki plus za cietą ripostę.)
        • mracek Re: Ojciec Kalkulator ;-) 16.02.10, 08:49
          michalpopiel napisał:

          > - Kto poza prezydentem Kaczyńskim mówi o sprawach społecznych? O
          > biedzie? O prawach robotników? O stoczniach? O rolnikach?

          > Odpowiedz jest jedna - Lenin

          Też mnie zaciekawił akurat ten fragment. I doszedłem do podobnych wniosków.
        • marszal78 Jezus 16.02.10, 11:30
          Macierewicz pewnie miał na myśli innego komunistę Jezusa który zajmował sie
          wykluczonymi. Chciał po prostu udowodnić jak bliski boskości jest Lech Kaczyński.
          • andrzej554 Re: Jezus 16.02.10, 12:27
            Czy ma to znaczyć, że nie dociągnie do końca kadencji najgorszego prezydenta w
            historii Polski? Z pewnością będzie boski, jak jego braciszek za życia.
    • mozart Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:23
      Kaczuszki, Kaczuszki,
      Trybunalu Stanu
      I stu lat puszki...
      • mus-zek0 Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 10:02
        Rydzol na prezydenta!!!:)
    • souljazz Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:24

      Poglady pana Macierewicza i PiS-u wydaja mi sie niezbyt patriotyczne.
      Skad zatem pan Macierewicz ostrzega przed rozbiciem obozu
      patriotycznego? Czyzby patriotyzm mozna sobie ot tak przywlaszczyc?
      Dlaczego inne, niz ultra konserwatywne poglady, sa wedlug tego pana
      nie patriotyczne?
    • klarneta8 P. maciarewicz, winien splacic dlug przegranych 16.02.10, 07:27
      procesow przez falszerstwo informacji WSI. WIELCY ZLOSLIWI
      KATOLICY.
      • 1jacek-rozan Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 09:26
        Do klarneta8
        Podaj wszystkie sprawy Macierewicza które mu wytoczono,które przegrał a które
        wygrał dużo osób czeka na linki?!POdaj je kolego?!
        Tylko koszerne media obwieszczają wytaczane procesy,a nie obwieszczają wygranych
        przez Macierewicza?Wiesz czemu?To się domyśl?Żeby manipulować Polskimi
        głupkami.POnieważ w mętnej wodzie najlepiej się ryby łowi!POsłuchaj rozmów
        niedokończonych w Radiu Maryja to zrozumiesz czemu jesteś taki tępy nareszcie...
        Po to są właśnie niektóre media aby mącić.Tak kolego POświęć więcej czasu na TVN
        i PO-lsat pij zimna wodę i leż na ziemi.
        www.tuskwatch.pl
        • mus-zek0 Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 10:05
          Trzeba być prawdziwym masochistą,żeby słuchać Radia Maryja.
          • maruda.r Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 10:51
            mus-zek0 napisał:

            > Trzeba być prawdziwym masochistą,żeby słuchać Radia Maryja.

            ****************************

            Niekoniecznie. Umożliwiają to również wrodzone lub nabyte upośledzenia umysłowe
            różnych rodzajów, np. często obserwowana w szeregach PiS schizofrenia paranoidalna.

      • ire09 Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 12:35
        o tym mówisz?
        www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/371849,macierewicz_zawiadomil_prokurature_ws_oficerow_skw.html
        "W połowie września Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie stwierdził, że decyzja szefa SKW i premiera Donalda Tuska o odebraniu certyfikatu jest nieważna"

        "Brak certyfikatu był jednym z argumentów przeciw wyborowi w lutym bieżącego roku Macierewicza do sejmowej komisji śledczej ws. porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika."
    • cillian1 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:29
      Ciekawe co obiecał Rydzykowi?
      • henyk Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:41
        Jak, co obiecał?. Nasze pieniądze, to chyba oczywiste. Rydzyka nic więcej nie
        interesuje.
        • cillian1 Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:50
          to już ma bez prezydenta, coś jeszcze musiał, coś co musiało rydzyka przekupić,
          a on tani nie jest! To nie pigalak! :))) Za 100 zł tej !@#$@$#@ nie kupisz :)
    • thobold Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:35
      Szczerze? Zwisa mi to martwym bykiem, dynda i pofurkuje, kogo namaści osz.
      Tadeusz. Cieszy mnie za to, że nawet Macierewicz boi się Sikorskiego - bo nie
      ma co na niego powiedzieć. To dobrze. Na jesieni definitywnie skończą się
      polityczne wpływy RM.
    • wichrowy Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:39
      Głoś ,że RM nie powinno zajmować się polityka jest idiotyczny,rodem
      z komuny, bo w takim razie powinno sie potępić P. Skarge,
      Konarskiego, Staszica i wielu wybitnych polskich księży. Ksiądz nie
      przestaje być obywatelem i tacy księża zasłużyli sobie na poczesne
      miejsce w naszej historii.
      • thobold Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:44
        Ale ostatni z księży-polityków był w XVIII wieku. Widzisz waść dyferencję
        pomiędzy III RP a Rzeczpospolitą szlachecką? Słyszał waszmość o Vaticanum II w
        międzyczasie?
      • 13ronin Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:52
        wichrowy napisał:

        > Głoś ,że RM nie powinno zajmować się polityka jest idiotyczny,rodem
        > z komuny, bo w takim razie powinno sie potępić P. Skarge,
        > Konarskiego, Staszica i wielu wybitnych polskich księży. Ksiądz nie
        > przestaje być obywatelem i tacy księża zasłużyli sobie na poczesne
        > miejsce w naszej historii.

        Prawdziwi kapłani i patrioci tak, ale nie zbieranina szamanów w kieckach dbająca
        o to by lud żył w ciemnogrodzie.
      • arius5 Niezorientowany ? 16.02.10, 08:16
        Moze by tak poczytac konstytucje i konkordat, zamiast osmieszac sie glupimi
        wpisami ?
        Tam wszystko jest wyjasnione.
    • thobold Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:42
      A na serio - M. Jurek, choć na prawo tylko ściana, to jednak ma honor i nie
      zmienia poglądów jak chorągiewka. Dlatego mam do b.marszałka więcej sympatii niż
      do L.K.
      • extrafresh A ja myślałem, że Antek w Tworkach siedzi... 16.02.10, 07:45
        • ojciecniebieski Jak w piosence Indios Bravos 16.02.10, 07:54
          "...mówię tylko do tych,którzy chcą mnie słuchać,ci ,którzy nie chcą
          nie obchodzą mnie..."

          Antoni "Przenikliwy wzrok" ma swych słuchaczy gromadę.
        • koloratura1 Re: A ja myślałem, że Antek w Tworkach siedzi... 17.02.10, 10:35
          Pewnie go puszczają na przepustkę.
      • age.kruger Rydzyk to przekretas 16.02.10, 07:55
        Jaroslaw Kaczynski, Andrzej Lepper, Lech Kaczynski, Antoni Macierweicz -
        zdrajcy, ignoranci, przestepcy.
      • czestoch1954 Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:09
        ty jestes idiota
    • camelz11 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:44
      ten byzmesmen w sukience powinien ZNIKNAC DLA niego TYLKO KASA SIE
      LICZY
      • 1jacek-rozan Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 09:38
        Camelz11
        Widzę,że i ciebie już wypuścili z Choroszczy?Widziałem cię w Białymstoku na
        wycieczce w Mc.Donaldzie jak wyjadałeś resztki ze śmietnika.Jak jesteś taki
        odważny to podpisz się z nazwiska i imienia,niech sąsiedzi i znajomi wiedzą
        jakiego tępaka obok maja za sąsiada anie chowasz się POd głupkowatym nickiem.!
        • maruda.r Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 10:54
          1jacek-rozan napisał:

          > Camelz11
          > Widzę,że i ciebie już wypuścili z Choroszczy?Widziałem cię w Białymstoku na
          > wycieczce w Mc.Donaldzie jak wyjadałeś resztki ze śmietnika.Jak jesteś taki
          > odważny to podpisz się z nazwiska i imienia,niech sąsiedzi i znajomi wiedzą
          > jakiego tępaka obok maja za sąsiada anie chowasz się POd głupkowatym nickiem.!

          ****************************

          Też się posługujesz nickiem, którego nie sposób zweryfikować.

    • leniuch102 "Bronek może go [Maciarewicza] pozwać" 16.02.10, 07:45
      Nieładnie, Sikorski, wpuszczać Bronka na minę. Bronek Maciarewicza pozwie,
      Bronek z Maciarewiczem przegra (jak wszyscy przed nim), a Radek dopisze sobie
      punkt.
    • slavik222 Radio Maryja za Polską Niepodległą 16.02.10, 07:49
      W stanie wojennym tysiące lewicówców przylepiło się do Kościoła.
      Michnik ogrzewał się przy Popiełuszcze.Kuroń, Bratkowski i inni
      występowali w kościołach bo tam była oaza Polski Niepodległej.
      I tak zostało..
      Dziś odwaga staniała,a setki zakładów przejęli
      komuszewscy z Nową orągłostołową Lewicą stosując zasadę-
      PRYWATYZACJA PRZEZ UPADŁOSĆ.I to hasło wam nadal przyświeca.
      Tylko teraz dotyczy POLSKI. Weszliście na plecach najodważniejszych
      robotników, którzy obecnie znaleźli się na ekonomicznym
      marginesie....
      • 1jacek-rozan Re: Radio Maryja za Polską Niepodległą 16.02.10, 09:42
        slavik222
        Święta słowa!Ale ciemnoty nie nauczy nic bo dla nich wyrocznią jest Walterowy
        TVN i Soloschowy PO-lszmat.Radio ZET i RMF.najgorsze śmieci w Polsce dla mas i
        tłumu prostaczków.
        Polska dla Polaków!
        Nie dla zdrajców,
        złodziei i łajdaków!
        • andrzej554 Re: Radio Maryja za Polską Niepodległą 16.02.10, 12:36
          I tu odezwał się król ciemnoty. Widać, wybitny "katolik" z rydzykowego
          szczekadła. Średniowiecze wróć!!!
    • kazik1942 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:00
      Rydzykowe dziadki o moherowe zołzy nie uratują "Mlaskacza"
    • 12.12a1 Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:00
      Pamietam kampanie prezydencka kiedy kandydowali Walesa po raz drugi i
      Olszewski,poparcie RM mial Walesa a o Olszewskim gdy jakis sluchacz wspomnial
      na antenie RM byl natychmiast wyciszany w konsekwencji wybory wygral
      Kwasniewski.Nic nie przeszkadzalo potem oskarzac Walese o agenturalnosc pomimo
      ze wszyscy w RM dokladnie wiedzieli o "Bolku" znacznie wczesniej bo juz w
      czasie jego prezydentury,ale dopiero jak przegral i w realnej polityce
      niewiele znaczyl.Z Kaczynskim bedzie podobnie,przegra i zacznie sie jazda po
      nim,bo wtedy trzeba bedzie przygotowywac Ziobre do ratowania narodu.
      • cillian1 Re: Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:09
        Mylisz się 12.12a1, i to bardzo. Rydzyk lubi słabych, ale nienawidzi
        przegranych! Słabymi może sterować, przegranymi już nie, bo nic nie znaczą ;)
        • 12.12a1 Re: Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:18
          cillian1 napisał:

          > Mylisz się 12.12a1, i to bardzo. Rydzyk lubi słabych, ale nienawidzi
          > przegranych! Słabymi może sterować, przegranymi już nie, bo nic nie znaczą ;)
          --------------------------------------------------------------------
          • cillian1 Re: Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:28
            > A przegrany polityk to jest silny?
            przecież napisałem: "przegranymi już nie, bo nic nie znaczą"
            > I czy J.Kaczynskiego tak obiektywnie mozna
            > uznac za slabego polityka?
            jak dla mnie jak najbardziej! Bo i co postanowił?! Twardy podpisałby chociaż
            traktat, który zresztą uznał za sukces! A ten się migał - nie wnikam czy przez
            brata czy rydzyka! Ale się migał, co już świadczy o słabości ;)
    • anwad Brawo! Słuszna decyzja! 16.02.10, 08:11
      Tylko zjednoczeni Polacy mogą wygrać! A mamy szansę wygrać już w pierwszej turze.
      • yanfhowah Re: Brawo! Słuszna decyzja! 17.02.10, 02:06
        anwad napisała:

        > Tylko zjednoczeni Polacy mogą wygrać! A mamy szansę wygrać już w
        pierwszej turze

        tylko taki ciemniak jak ty moze tak pisac
    • jola5033 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:13
      Sonda mówi wyraźnie, że niestety kaczyński się nie sprawdził i nie
      nadaje się na prezydenrta !!!!!!!
      Kaczynski może zając pierwsze miejsce w sondzie na najgorszego
      prezydenta......
    • signal moherowa sekta to jedyne poparcie 16.02.10, 08:16
      na jakie może liczyć marionetka tw jara
    • walbrzych Szukam różnicy między rydzykiem a hitlrrem! 16.02.10, 08:18
      Usilnie poszukuję różnicy w ideologiach Rydzyka i Hitlera. Mimo usilnych
      starań nie udało mi się znaleźć nic poważnego.
      Przy okazji znalazłem wiele podobieństw w osobowościach Dzierżyńskiego i
      Macierewicza. Chociaż Macierewicz posiada w sobie więcej jadu i nienawiści.
    • prosie_w_ciapki Na pewno Radio Maryja pomoże Lechowi... 16.02.10, 08:20
      A tak na serio, temu panu już nic nie pomoże. On walczy ze swoim organizmem i
      przegrywa. W Pałacu Prezydenckim dzieją się rzeczy, o których nie śniło się
      fizjologom
    • awatar_sm W Kurduplandii Miłości 16.02.10, 08:28
      budowanej po poświęceniu żyrandola przez ukochanego Przywódcę, nie
      ma miejsca dla kurdupli, karłów i innych wątpliwych rasowo. W Bełkot
      Landii palą koty i nie ma miejsca dla kurdupli, karłów i inych
      wątpliwych rasowo. W Piter Landii Nowej Moralności nie ma miejsca
      dla kurdupli, karłów i inych wątpliwych rasowo. W Mirolandii Nowej
      Uczciwości kręcą lody i nie ma miejsca dla kurdupli, karłów i inych
      wątpliwych rasowo. Wiwat Przywódca Bełkot Landii. Niech żyje. Niech
      pije.
    • bergman1 Boga mieszać do polityki to grzech! 16.02.10, 08:29
      to nie wypada.Zamknąć takie rozgłośnie!!
    • andrzejmat Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:31

      konread napisał:

      > To Ojciec Dyktator już wybaczył panu prezydentowi podpisanie Traktatu
      > Lizbońskiego i stosunek do aborcji, z powodu którego Marek Jurek dał dyla z PIS
      > u?

      W kategoriach "wybaczania i niewybaczania" nie można rozpatrywać działań tego
      niewątpliwie przeszkolonego przez pierwszoligowych fachowców profi dywersji i
      manipulacji jakim jest rydzyk. Dziwić może natomiast to, że rzeczony profi
      stawia na osoby niewątpliwie zaburzone.
      A.
    • pumpernik Stawiam na.... 16.02.10, 08:39
      Stawiam na Tolka Banana.
      • sw.patryk Re: Stawiam na.... 16.02.10, 08:52
        Wielki cwaniak , agent sowiecki udajacy ksiedza popiera
        koniunkturalnie wielkie zero , a nawet dwa , bo ich jest
        dwoch . Jedyne szczescie ,ze ten ciemny elektorat wymiera i
        biologia problem wkrotce rozwiaze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka