konread 16.02.10, 07:09 To Ojciec Dyktator już wybaczył panu prezydentowi podpisanie Traktatu Lizbońskiego i stosunek do aborcji, z powodu którego Marek Jurek dał dyla z PISu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hagas Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:16 paranoja ... głosować na szambo ??? Odpowiedz Link Zgłoś
prepremier Ma nikłe przełożenie na głosy,co nie raz udowodnił 16.02.10, 07:41 o. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda_r *** GW to takie anty radio maryja *** 16.02.10, 08:23 Poziom dyskusji i argumentow taki sam, tylko w druga strone. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Słuchałes kiedyś RM albo czytałeś GW? 16.02.10, 14:28 Mógłbym podyskutowac, bo GW czytałem od pierwszego numeru a RM próbowałem słuchać i to różne tematy i dałem sobie spokój, poziom mnie przerósł:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 Dzięki Radiu wiadomo, na kogo nie głosować 16.02.10, 08:25 Smutny koniec Lecha K. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda_r [...] 16.02.10, 08:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Zdrajcy i faszysci razem 16.02.10, 08:10 Do rozkradania Polski moga sie polaczyc przed wyborami, wazne, zeby urwac cos dla siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda_r *** i tak powstala wlasnie PO *** 16.02.10, 08:29 KLD plus odpadki z PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
not-me Re: *** i tak powstala wlasnie PO *** 16.02.10, 09:10 Odpadki, to akurat w PiS pozostały. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Blok pookrągłostołowo-komunistyczy to RM głównie 16.02.10, 14:23 Macierewicz łże jak "bura suka", to strona kościelna, solidarnościowa i pzprowska się porozumiały, pzpr uzyskał spokój, związki mstołki a Kościół majątek. Co do wiarygodności Macierewicza to najlepiej świadczy iż nawet SB nie chciała go przesłuchiwać, na siłe szedł na komisariat skad go wynoszono, kto pamięta ten potwierdzi, już dawno go traktowano jako niezrównowazonego. Kościół poprzez RM stawia na Kaczyńskiego bo nadal ich obowiazuje "pakt o nieagresji" zawarty w latach 80-tych, kiedy to "sprzedali" towarzyszy z KOR za obietnice zaszczytów. Odpowiedz Link Zgłoś
pssz I to jest radio religijne? 16.02.10, 07:21 Taka trochę dziwna ta religia. Radio religijne korzysta z przywilejów jak np ulgi w opłatach, ale nie powinno zajmować się polityką. Odpowiedz Link Zgłoś
miszczu.pl Kaczyński to czlowiek bez honoru 16.02.10, 07:58 dlatego Rydzyk go poprze bo kto inny dalby tak siebie opluwać i pozwolił swoja rodzinę zwyzywać Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: Kaczyński to czlowiek bez honoru 16.02.10, 08:04 miszczu.pl napisał: > dlatego Rydzyk go poprze bo kto inny dalby tak siebie opluwać i pozwolił swoja > rodzinę zwyzywać Przyjrzyj się anatomii "polityka", ani serca, ani kręgosłupa, łeb zamieniasz z dupą i dalej to samo. Żadnej różnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
kac_moralny Re: Kaczyński to czlowiek bez honoru 16.02.10, 08:28 13ronin napisał: > miszczu.pl napisał: > > > dlatego Rydzyk go poprze bo kto inny dalby tak siebie opluwać i pozwolił > swoja > > rodzinę zwyzywać > > Przyjrzyj się anatomii "polityka", ani serca, ani kręgosłupa, łeb zamieniasz z > dupą i dalej to samo. Żadnej różnicy. ?????? a ja sądzę, że głowę należny zamienić z ch...m. Ale za takie pieniądze (może?) warto. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda_r *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? *** 16.02.10, 08:24 jakies 23h na dobe. Zaledwie reszta to kontatkt ze sluchaczami w tym o polityce. Kazdy widzi to co chce. Odpowiedz Link Zgłoś
not-me Re: *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? 16.02.10, 09:16 Taaaakkk. Na ten przykład będziemy się modlić aby prawy i sprawiedliwy LK został na dodatkową turę prezydentem. Albo o datki od polonii. I żeby nam się therma udała. To chyba takie tam modlitwy. Byłbym zapomniam i jeszcze żeby bóg odwrócił się od wszystkich co nie z nami. Ogólnie to wygląda jak www.youtube.com/watch?v=UOI_nEhRCRA Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? 16.02.10, 09:51 > jakies 23h na dobe. Zaledwie reszta to kontatkt ze sluchaczami w tym o > polityce. Co ty chrzanisz, człowieku?! Jakie 23 h modlitwy? Ty nie tylko w życiu RM nie słuchałeś, ale nawet nie widziałeś na oczy dziennego programu rozgłośni. Same Aktualności Dnia trwają godzinę, spotkanie "w rodzinie RM" drugie tyle (i bynajmniej się tam nie modlą), Rozmowy Niedokończone w sumie chyba dwie i pół godziny (w dwóch częściach), audycje dla młodzieży, audycje dla dzieci... Plus dodatkowe programy typu Minął miesiąc (ponad dwie godziny), czy niedzielna pogadanka Ojdyra, także bynajmniej nie o sprawach ducha, audycja dla rolników... Zanim coś się napisze, trzeba zweryfikować swoje, nomen omen, pobożne życzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
yaicarz Re: *** a wiesz ile godzin na doba trwa modlitwa? 16.02.10, 14:57 Niech część czasu z tych 23 godzin modlitwy poświęcą dla zboczeńców w sutannach i habitach z wielu krajów, w tym: z Irlandii, USA, Niemiec, Austrii, Polski, krajów Afryki i wielu innych. Bo teraz wielu z nich, zamiast przebywać "w Domu Ojca", smażą się w piekle gorejącym ku uciesze Lucyfera, Belzebuba, Mefistofelesa itp. rogato-ogoniastych bestii :))) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: I to jest radio religijne? 16.02.10, 10:46 pssz napisał: > Taka trochę dziwna ta religia. Radio religijne korzysta z > przywilejów jak np ulgi w opłatach, ale nie powinno zajmować się > polityką. ************************ Ale ulgi w opłatach i ochronę przed skarbówką i prokuraturą zapewniają właśnie politycy popierani przez katabasów. Odpowiedz Link Zgłoś
michalpopiel Re: Ojciec Kalkulator ;-) 16.02.10, 07:29 - Kto poza prezydentem Kaczyńskim mówi o sprawach społecznych? O biedzie? O prawach robotników? O stoczniach? O rolnikach? Odpowiedz jest jedna - Lenin Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Ojciec Kalkulator ;-) 16.02.10, 07:39 Zapomniałeś waść o Adolfie, z podobnymi tekstami wyjeżdzał. (Wielki plus za cietą ripostę.) Odpowiedz Link Zgłoś
mracek Re: Ojciec Kalkulator ;-) 16.02.10, 08:49 michalpopiel napisał: > - Kto poza prezydentem Kaczyńskim mówi o sprawach społecznych? O > biedzie? O prawach robotników? O stoczniach? O rolnikach? > Odpowiedz jest jedna - Lenin Też mnie zaciekawił akurat ten fragment. I doszedłem do podobnych wniosków. Odpowiedz Link Zgłoś
marszal78 Jezus 16.02.10, 11:30 Macierewicz pewnie miał na myśli innego komunistę Jezusa który zajmował sie wykluczonymi. Chciał po prostu udowodnić jak bliski boskości jest Lech Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej554 Re: Jezus 16.02.10, 12:27 Czy ma to znaczyć, że nie dociągnie do końca kadencji najgorszego prezydenta w historii Polski? Z pewnością będzie boski, jak jego braciszek za życia. Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:23 Kaczuszki, Kaczuszki, Trybunalu Stanu I stu lat puszki... Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 10:02 Rydzol na prezydenta!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
souljazz Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:24 Poglady pana Macierewicza i PiS-u wydaja mi sie niezbyt patriotyczne. Skad zatem pan Macierewicz ostrzega przed rozbiciem obozu patriotycznego? Czyzby patriotyzm mozna sobie ot tak przywlaszczyc? Dlaczego inne, niz ultra konserwatywne poglady, sa wedlug tego pana nie patriotyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
klarneta8 P. maciarewicz, winien splacic dlug przegranych 16.02.10, 07:27 procesow przez falszerstwo informacji WSI. WIELCY ZLOSLIWI KATOLICY. Odpowiedz Link Zgłoś
1jacek-rozan Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 09:26 Do klarneta8 Podaj wszystkie sprawy Macierewicza które mu wytoczono,które przegrał a które wygrał dużo osób czeka na linki?!POdaj je kolego?! Tylko koszerne media obwieszczają wytaczane procesy,a nie obwieszczają wygranych przez Macierewicza?Wiesz czemu?To się domyśl?Żeby manipulować Polskimi głupkami.POnieważ w mętnej wodzie najlepiej się ryby łowi!POsłuchaj rozmów niedokończonych w Radiu Maryja to zrozumiesz czemu jesteś taki tępy nareszcie... Po to są właśnie niektóre media aby mącić.Tak kolego POświęć więcej czasu na TVN i PO-lsat pij zimna wodę i leż na ziemi. www.tuskwatch.pl Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 10:05 Trzeba być prawdziwym masochistą,żeby słuchać Radia Maryja. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 10:51 mus-zek0 napisał: > Trzeba być prawdziwym masochistą,żeby słuchać Radia Maryja. **************************** Niekoniecznie. Umożliwiają to również wrodzone lub nabyte upośledzenia umysłowe różnych rodzajów, np. często obserwowana w szeregach PiS schizofrenia paranoidalna. Odpowiedz Link Zgłoś
ire09 Re: P. maciarewicz, winien splacic dlug przegrany 16.02.10, 12:35 o tym mówisz? www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/371849,macierewicz_zawiadomil_prokurature_ws_oficerow_skw.html "W połowie września Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie stwierdził, że decyzja szefa SKW i premiera Donalda Tuska o odebraniu certyfikatu jest nieważna" "Brak certyfikatu był jednym z argumentów przeciw wyborowi w lutym bieżącego roku Macierewicza do sejmowej komisji śledczej ws. porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika." Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:29 Ciekawe co obiecał Rydzykowi? Odpowiedz Link Zgłoś
henyk Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:41 Jak, co obiecał?. Nasze pieniądze, to chyba oczywiste. Rydzyka nic więcej nie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:50 to już ma bez prezydenta, coś jeszcze musiał, coś co musiało rydzyka przekupić, a on tani nie jest! To nie pigalak! :))) Za 100 zł tej !@#$@$#@ nie kupisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:35 Szczerze? Zwisa mi to martwym bykiem, dynda i pofurkuje, kogo namaści osz. Tadeusz. Cieszy mnie za to, że nawet Macierewicz boi się Sikorskiego - bo nie ma co na niego powiedzieć. To dobrze. Na jesieni definitywnie skończą się polityczne wpływy RM. Odpowiedz Link Zgłoś
wichrowy Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:39 Głoś ,że RM nie powinno zajmować się polityka jest idiotyczny,rodem z komuny, bo w takim razie powinno sie potępić P. Skarge, Konarskiego, Staszica i wielu wybitnych polskich księży. Ksiądz nie przestaje być obywatelem i tacy księża zasłużyli sobie na poczesne miejsce w naszej historii. Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:44 Ale ostatni z księży-polityków był w XVIII wieku. Widzisz waść dyferencję pomiędzy III RP a Rzeczpospolitą szlachecką? Słyszał waszmość o Vaticanum II w międzyczasie? Odpowiedz Link Zgłoś
13ronin Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:52 wichrowy napisał: > Głoś ,że RM nie powinno zajmować się polityka jest idiotyczny,rodem > z komuny, bo w takim razie powinno sie potępić P. Skarge, > Konarskiego, Staszica i wielu wybitnych polskich księży. Ksiądz nie > przestaje być obywatelem i tacy księża zasłużyli sobie na poczesne > miejsce w naszej historii. Prawdziwi kapłani i patrioci tak, ale nie zbieranina szamanów w kieckach dbająca o to by lud żył w ciemnogrodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Niezorientowany ? 16.02.10, 08:16 Moze by tak poczytac konstytucje i konkordat, zamiast osmieszac sie glupimi wpisami ? Tam wszystko jest wyjasnione. Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:42 A na serio - M. Jurek, choć na prawo tylko ściana, to jednak ma honor i nie zmienia poglądów jak chorągiewka. Dlatego mam do b.marszałka więcej sympatii niż do L.K. Odpowiedz Link Zgłoś
ojciecniebieski Jak w piosence Indios Bravos 16.02.10, 07:54 "...mówię tylko do tych,którzy chcą mnie słuchać,ci ,którzy nie chcą nie obchodzą mnie..." Antoni "Przenikliwy wzrok" ma swych słuchaczy gromadę. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: A ja myślałem, że Antek w Tworkach siedzi... 17.02.10, 10:35 Pewnie go puszczają na przepustkę. Odpowiedz Link Zgłoś
age.kruger Rydzyk to przekretas 16.02.10, 07:55 Jaroslaw Kaczynski, Andrzej Lepper, Lech Kaczynski, Antoni Macierweicz - zdrajcy, ignoranci, przestepcy. Odpowiedz Link Zgłoś
czestoch1954 Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:09 ty jestes idiota Odpowiedz Link Zgłoś
camelz11 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 07:44 ten byzmesmen w sukience powinien ZNIKNAC DLA niego TYLKO KASA SIE LICZY Odpowiedz Link Zgłoś
1jacek-rozan Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 09:38 Camelz11 Widzę,że i ciebie już wypuścili z Choroszczy?Widziałem cię w Białymstoku na wycieczce w Mc.Donaldzie jak wyjadałeś resztki ze śmietnika.Jak jesteś taki odważny to podpisz się z nazwiska i imienia,niech sąsiedzi i znajomi wiedzą jakiego tępaka obok maja za sąsiada anie chowasz się POd głupkowatym nickiem.! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 10:54 1jacek-rozan napisał: > Camelz11 > Widzę,że i ciebie już wypuścili z Choroszczy?Widziałem cię w Białymstoku na > wycieczce w Mc.Donaldzie jak wyjadałeś resztki ze śmietnika.Jak jesteś taki > odważny to podpisz się z nazwiska i imienia,niech sąsiedzi i znajomi wiedzą > jakiego tępaka obok maja za sąsiada anie chowasz się POd głupkowatym nickiem.! **************************** Też się posługujesz nickiem, którego nie sposób zweryfikować. Odpowiedz Link Zgłoś
leniuch102 "Bronek może go [Maciarewicza] pozwać" 16.02.10, 07:45 Nieładnie, Sikorski, wpuszczać Bronka na minę. Bronek Maciarewicza pozwie, Bronek z Maciarewiczem przegra (jak wszyscy przed nim), a Radek dopisze sobie punkt. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Radio Maryja za Polską Niepodległą 16.02.10, 07:49 W stanie wojennym tysiące lewicówców przylepiło się do Kościoła. Michnik ogrzewał się przy Popiełuszcze.Kuroń, Bratkowski i inni występowali w kościołach bo tam była oaza Polski Niepodległej. I tak zostało.. Dziś odwaga staniała,a setki zakładów przejęli komuszewscy z Nową orągłostołową Lewicą stosując zasadę- PRYWATYZACJA PRZEZ UPADŁOSĆ.I to hasło wam nadal przyświeca. Tylko teraz dotyczy POLSKI. Weszliście na plecach najodważniejszych robotników, którzy obecnie znaleźli się na ekonomicznym marginesie.... Odpowiedz Link Zgłoś
1jacek-rozan Re: Radio Maryja za Polską Niepodległą 16.02.10, 09:42 slavik222 Święta słowa!Ale ciemnoty nie nauczy nic bo dla nich wyrocznią jest Walterowy TVN i Soloschowy PO-lszmat.Radio ZET i RMF.najgorsze śmieci w Polsce dla mas i tłumu prostaczków. Polska dla Polaków! Nie dla zdrajców, złodziei i łajdaków! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej554 Re: Radio Maryja za Polską Niepodległą 16.02.10, 12:36 I tu odezwał się król ciemnoty. Widać, wybitny "katolik" z rydzykowego szczekadła. Średniowiecze wróć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kazik1942 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:00 Rydzykowe dziadki o moherowe zołzy nie uratują "Mlaskacza" Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:00 Pamietam kampanie prezydencka kiedy kandydowali Walesa po raz drugi i Olszewski,poparcie RM mial Walesa a o Olszewskim gdy jakis sluchacz wspomnial na antenie RM byl natychmiast wyciszany w konsekwencji wybory wygral Kwasniewski.Nic nie przeszkadzalo potem oskarzac Walese o agenturalnosc pomimo ze wszyscy w RM dokladnie wiedzieli o "Bolku" znacznie wczesniej bo juz w czasie jego prezydentury,ale dopiero jak przegral i w realnej polityce niewiele znaczyl.Z Kaczynskim bedzie podobnie,przegra i zacznie sie jazda po nim,bo wtedy trzeba bedzie przygotowywac Ziobre do ratowania narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:09 Mylisz się 12.12a1, i to bardzo. Rydzyk lubi słabych, ale nienawidzi przegranych! Słabymi może sterować, przegranymi już nie, bo nic nie znaczą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Re: Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:18 cillian1 napisał: > Mylisz się 12.12a1, i to bardzo. Rydzyk lubi słabych, ale nienawidzi > przegranych! Słabymi może sterować, przegranymi już nie, bo nic nie znaczą ;) -------------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Rydzyk nie lubi polityków slabych. 16.02.10, 08:28 > A przegrany polityk to jest silny? przecież napisałem: "przegranymi już nie, bo nic nie znaczą" > I czy J.Kaczynskiego tak obiektywnie mozna > uznac za slabego polityka? jak dla mnie jak najbardziej! Bo i co postanowił?! Twardy podpisałby chociaż traktat, który zresztą uznał za sukces! A ten się migał - nie wnikam czy przez brata czy rydzyka! Ale się migał, co już świadczy o słabości ;) Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Brawo! Słuszna decyzja! 16.02.10, 08:11 Tylko zjednoczeni Polacy mogą wygrać! A mamy szansę wygrać już w pierwszej turze. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Brawo! Słuszna decyzja! 17.02.10, 02:06 anwad napisała: > Tylko zjednoczeni Polacy mogą wygrać! A mamy szansę wygrać już w pierwszej turze tylko taki ciemniak jak ty moze tak pisac Odpowiedz Link Zgłoś
jola5033 Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:13 Sonda mówi wyraźnie, że niestety kaczyński się nie sprawdził i nie nadaje się na prezydenrta !!!!!!! Kaczynski może zając pierwsze miejsce w sondzie na najgorszego prezydenta...... Odpowiedz Link Zgłoś
signal moherowa sekta to jedyne poparcie 16.02.10, 08:16 na jakie może liczyć marionetka tw jara Odpowiedz Link Zgłoś
walbrzych Szukam różnicy między rydzykiem a hitlrrem! 16.02.10, 08:18 Usilnie poszukuję różnicy w ideologiach Rydzyka i Hitlera. Mimo usilnych starań nie udało mi się znaleźć nic poważnego. Przy okazji znalazłem wiele podobieństw w osobowościach Dzierżyńskiego i Macierewicza. Chociaż Macierewicz posiada w sobie więcej jadu i nienawiści. Odpowiedz Link Zgłoś
prosie_w_ciapki Na pewno Radio Maryja pomoże Lechowi... 16.02.10, 08:20 A tak na serio, temu panu już nic nie pomoże. On walczy ze swoim organizmem i przegrywa. W Pałacu Prezydenckim dzieją się rzeczy, o których nie śniło się fizjologom Odpowiedz Link Zgłoś
awatar_sm W Kurduplandii Miłości 16.02.10, 08:28 budowanej po poświęceniu żyrandola przez ukochanego Przywódcę, nie ma miejsca dla kurdupli, karłów i innych wątpliwych rasowo. W Bełkot Landii palą koty i nie ma miejsca dla kurdupli, karłów i inych wątpliwych rasowo. W Piter Landii Nowej Moralności nie ma miejsca dla kurdupli, karłów i inych wątpliwych rasowo. W Mirolandii Nowej Uczciwości kręcą lody i nie ma miejsca dla kurdupli, karłów i inych wątpliwych rasowo. Wiwat Przywódca Bełkot Landii. Niech żyje. Niech pije. Odpowiedz Link Zgłoś
bergman1 Boga mieszać do polityki to grzech! 16.02.10, 08:29 to nie wypada.Zamknąć takie rozgłośnie!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejmat Re: Radio Maryja stawia na Lecha Kaczyńskiego 16.02.10, 08:31 konread napisał: > To Ojciec Dyktator już wybaczył panu prezydentowi podpisanie Traktatu > Lizbońskiego i stosunek do aborcji, z powodu którego Marek Jurek dał dyla z PIS > u? W kategoriach "wybaczania i niewybaczania" nie można rozpatrywać działań tego niewątpliwie przeszkolonego przez pierwszoligowych fachowców profi dywersji i manipulacji jakim jest rydzyk. Dziwić może natomiast to, że rzeczony profi stawia na osoby niewątpliwie zaburzone. A. Odpowiedz Link Zgłoś
sw.patryk Re: Stawiam na.... 16.02.10, 08:52 Wielki cwaniak , agent sowiecki udajacy ksiedza popiera koniunkturalnie wielkie zero , a nawet dwa , bo ich jest dwoch . Jedyne szczescie ,ze ten ciemny elektorat wymiera i biologia problem wkrotce rozwiaze. Odpowiedz Link Zgłoś