machabeusz_1 Prawdopodobnie utajnia przed opinią publiczną 03.06.10, 22:49 Prawdopodobnie na tej podstawie poinformowano społeczeństwo i szybko odtajniono stenogramy niebędące w żadnym wypadku dokumentem. Tak jak napisałem, Memorandum z 31 maja prawdopodobnie utajnia przed opinią publiczną nagrania zczarnych skrzynek. Polska opinia publiczna ma do dyspozycji jedynie ieautoryzowane stenogramy,które są analizą z zapisu rozmów odczytanych przez rosyjskich śledczych miesiąc temu.Rząd niejako sugeruje, bo otwarcie tego nie mówi, że jest tam jakaś możliwość ujawnienia samychnagrań, w co osobiście wątpię. Po wyborach dowiemy się, że jest to możliwe po zakończeniu śledztwa,w co i tak nie wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
yoko00 Ginie prezydent państwa oraz szefowie 03.06.10, 22:52 Jeśli katastrofa, w jakiej ginie prezydent państwa oraz szefowie wojsk i najważniejszych instytucji państwowych, zdarzyła się w kraju, który wciąż traktuje Polskę jako swoją strefę wpływów, a skład delegacji to w rozumieniu władz Rosji wrogowie prowadzonej przez nich geopolityki europejskiej, to pierwszą rozpatrywaną hipotezą powinno być umyślne spowodowanie upadku samolotu. Gdy w samochodzie żony Radosława Sikorskiego wybuchł gaz, od razu brano pod uwagę zamach. W przypadku katastrofy pod Smoleńskiem w ogóle nie rozpatrywano takiej możliwości. A w czasach terroryzmu powinna być jedną z podstawowych hipotez. Przyciśnięty do muru polski prokurator wobec piętrzących się niejasności przyznał dopiero kilka dni temu, że również hipoteza o umyślnym spowodowaniu wypadku jest brana pod uwagę.Rosyjscy przywódcy mieli powody, by nie kochać Lecha Kaczyńskiego. 15 listopada 2006 r. prezydent Kaczyński zaproponował Unii Europejskiej, by wprowadziła sankcje przeciwko Rosji w odpowiedzi na zakaz importu polskich produktów do Rosji – Polska nałożyła weto na decyzje rozpoczęcia negocjacji miedzy UE i Rosją. Podczas rosyjsko-gruzińskiej wojny w 2008 r. prezydent Kaczyński poparł Gruzję i stał się orędownikiem sprawy gruzińskiej w świecie, wspierał przystąpienie Gruzji do NATO. To za prezydentury Lecha Kaczyńskiego zapadła decyzja o rozmieszczeniu amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej na terytorium RP. Polska proponowała też alternatywne drogi pozyskania zasobów energetycznych i uniezależnienie się europy od dostaw rosyjskiego gazu. TO WYSTARCZYŁO ABY PUTIN NIE KOCHAŁ LECHA Odpowiedz Link Zgłoś
dziwnoknurski2 Kaczynski w chwili smierci byl politycznym trupem 03.06.10, 23:28 wyizolowanym na arenie miedzynarodowej w ostatnim roku spotkal sie z prezydentem ... Azerbejdzanu Obama do Pragi nie zaprosil, Merkel tez Nawet Putin nie zabija trupow Odpowiedz Link Zgłoś
pananatol2 Re: Ginie prezydent państwa oraz szefowie 03.06.10, 23:48 LK gryzł nieustannie Putina po kostkach więc za co ten miałby go kochać? Takiego człowieka to za takie zachowanie nie szanuje. I tyle piss- offffffffff Odpowiedz Link Zgłoś
don_eugenio "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 22:54 Nastepna propagandowa obluda i zwodzenie cyniczne Narodu Tak ,tak ,to może ten samolot w ogóle się nie rozbił,to tylko propaganda?Skończcie już z tą propagandą.To po co czytacie te wszystkie gazety i stenogramy? Pewnie tych 96 wcale nie zginęło tylko uciekają do Mandżurii i poproszą w Chinach o azyl,tak jak Zielonka? Wszystko co nie zgadza się z waszymi teoriami jest propagandą? Ale jak się zgadza to powołujecie się na różne ,czasami egzotyczne źródła.I na udostępnione protokoły też. Odpowiedz Link Zgłoś
muzzyczny Re: "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była p 03.06.10, 23:29 i kto tu zasmieca forum? Ty czytasz i wierzysz wersji rzadowej? Twoje argumenty, a w zasadzie ciągła krytyka niczym nie poparta, sprowadza się wyłacznie do podważania czyjegoś zdania. Egzotyczne czyli niezgodne z oficjalną przyjeta przez ciebie wersją? Potrafisz kojarzyc fakty czy sprawia ci to problem? Odpowiedz Link Zgłoś
esem65 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 22:56 Nie wiedziałem, że w tym kraju jest tylu agentów sowieckich Odpowiedz Link Zgłoś
rys23 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 23:04 Polecam świetną analizę lotu www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=6089&st=280#entry70126 Odpowiedz Link Zgłoś
modraczek.2 teraz poważnie 03.06.10, 23:10 10:27:58,8 10:28:01,5 wort (?) (niezr.) zakończyłem zrzut, zniżanie na wschód. 10:28:02,5 10:28:04,6 A (niezr.) 10:28:04,0 10:28:04,9 wort (?) Pozwolili a to? to dotyczy innego samolotu? nałożyło się? chociaż inna jest inaczej oznakowana- 1958, DCMHS - korepsondencja innych Odpowiedz Link Zgłoś
don_eugenio Re: teraz poważnie 03.06.10, 23:42 modraczek.2 napisała: > 10:27:58,8 10:28:01,5 wort (?) (niezr.) zakończyłem zrzut, zniżanie > na wschód. > 10:28:02,5 10:28:04,6 A (niezr.) > 10:28:04,0 10:28:04,9 wort (?) Pozwolili > > a to? to dotyczy innego samolotu? nałożyło się? > chociaż inna jest inaczej oznakowana- 1958, DCMHS - korepsondencja > innych A może zaczniemy od tego momentu? 08:26:19 KBC W tej chwili, w tych warunkach, które są obecnie, nie damy rady usiąść. Odpowiedz Link Zgłoś
bmarq Re: teraz poważnie 04.06.10, 00:09 No, jeśli to ma być poważne pytanie, to dam równie "poważną" odpowiedź: mówią o zrzucie cichociemnych do walki z Łukaszenką. Tylko nie powtarzaj tego, bo to jest top secret. Odpowiedz Link Zgłoś
modraczek.2 Re: teraz poważnie 04.06.10, 00:16 bmarq napisał: > No, jeśli to ma być poważne pytanie, to dam równie "poważną" > odpowiedź: mówią o zrzucie cichociemnych do walki z Łukaszenką. > Tylko nie powtarzaj tego, bo to jest top secret. ale co oznacza taki zrzut? o paliwo chodzi? qrcze ciekawa jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
korngold To brukowiec . Zobacz to : 03.06.10, 23:13 Zapis przywieziony przez Millera to jest pierwsza wersja zapisu ( ile tych wersji bylo ) ? , 20% zapisu "nieczytelne" , polski pilot który był przy spisywaniu tego stenogramu mówi "nie taki dokument podpisywałem" , czarne skrzynki , które są własnością państwa polskiego dalej ma Putin . Więc ten zapis nie ma żadnej wartości dowodowej smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Do zwolenników spiskowej teorii pod rozwagę... 03.06.10, 23:32 Zaczym zaczniecie forsować spiskową teorię dziejów, zadajcie sobie pytanie: Jaki interes miałaby Rosja w doprowadzeniu do katastrofy pod Smoleńskiem? Bo jakoś nikt z Was nie dał do tej pory sensownej odpowiedzi na to pytanie. A to jest kluczowe dla przyjęcia Waszego toku myślenia o spisku Rosjan. Ani Rosjanie nic nie zyskaliby na tej katastrofie, ani też nie mieli specjalnych powodów. Bo jakiż jest to dowód, że leciał w tym samolocie "znienawidzony" Kaczyński? Żaden. Dla Rosjan życie Kaczyńskiego było bardziej korzystne niż jego śmierć. Po pierwsze: analizując ostatnie pięć lat w stosunkach Europa-Rosja, czy też USA-Rosja, można zauważyć, że okres prezydentowania w Polsce przez śp. Kaczyńskiego był tylko pretekstem dla większego zbliżenia Rosji do Europy i Stanów Zjednoczonych, a nie przeciwnie. Każde wystąpienie L.Kaczyńskiego odbijało się echem na międzynarodowej scenie politycznej, jedynie z wyraźnym współczuciem dla Rosjan. Po drugie: spowodowanie katastrofy przez Rosjan - jak chcecie sugerować - nie było na rękę Rosjanom, patrząc nawet przez pryzmat Katynia (większość światowych mediów mówiło o tamtej tragedii) i Rosja stawała się państwem, które w przeszłości ma czarną kartę historii. Po trzecie: władze Rosji zdawały sobie dobrze sprawę, że polski prezydent ma tak mały szacunek w UE, że dalszy jego udział w polityce światowej dawało Rosji pole do przedstawiania nas jako kraju rusofobistycznego, nienawidzącego, sfrustrowanego, a takiemu krajowi światowi przedstawiciele polityczni nie dają większej szansy na zaufanie. Po czwarte: dla Rosji jeszcze następne pięć lat prezydenta Kaczyńskiego doprowadziłoby Polskę na skraj indolencji w realnej polityce. Dowód mieliśmy przy podpisywaniu traktatu, którego główny negocjator następnie przez dwa lata nie chciał go podpisać. Jakie to dawało świadectwo prezydenta, który nie wierzył własnym postanowieniom. Czy wydaje Wam się, że Rosja nie wykorzystała tego momentu do własnej polityki? Więcej niż pewne... I po piąte, ostatnie: Polska dla Rosji jest tak małym, nic nie znaczącym krajem, że nie opłacałoby się Rosji powodować tak wielkich strat własnej wiarygodności powodując tragedię pod Smoleńskiem. Oni dobrze wiedzą od stuleci, że Polska to kraj, który sam się zniszczy mając takich jak Kaczyńscy przywódców... Dlatego sądzę, że Rosjanom bardziej zależy na wyjaśnieniu tej katastrofy, bo każdy unik z ich strony może być odebrany jak coś co chcieliby ukryć, a każde niedopowiedziane słowo, wykorzystane przeciw nim... Odpowiedz Link Zgłoś
don_eugenio "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 23:33 "Zobacz to..." I znowu wkleiłeś te bzdury jeszcze uzupełnione.Tak jakby te 54 pytania ktoś miał czas i ochotę czytać. A 50 pytań to tylko "co rząd... , "co rząd..." i "co rząd..." Obsesję to się inaczej leczy. A co rząd? To nie rząd organizował tę wyprawę,to nie rząd siedział za sterami,to nie rząd decydował aby samolot w ekstremalnych warunkach i przy zerowej widoczności lądował koniecznie w Smoleńsku. Rząd ma o wiele poważniejsze zadania jak organizować kampanię prezydencką jednego z kandydatów bez odbioru /bo z paranoikiem nie dyskutuję Odpowiedz Link Zgłoś
pananatol2 Mgłę stworzył Pan Bóg 03.06.10, 23:43 Prawa natury należy szanować, a bliźniacy chcieli ujarzmić przyrodę. Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman powtarzają bajeczki opowiadane w TVN 03.06.10, 23:50 szczególnie w szkiełku znajdują dużo argumentów do ośmieszenia polskich pilotów Odpowiedz Link Zgłoś
pananatol2 Re: powtarzają bajeczki opowiadane w TVN 03.06.10, 23:54 Nikt nie ośmiesza pilotów. Kaczyński wysłał Błasika aby dopilnował lądowania. Bo LK miał mieć w Katyniu swój show. Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszszyfr Re:nie sądź po PO , bo nawet na forum piszecie 04.06.10, 11:53 na zlecenie Schetyny. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz-133 Re: "Moskowskij Komsomolec": Były naciski, żeby s 04.06.10, 00:47 jerjar napisał: > Tylko ktoś zaślepiony może po publikacji stenogramów wykluczyć istnienie nacisk > ów. Ten spór będzie już dzielił Polaków na długie dziesięciolecia. Dla jednych > na Wawelu będzie leżał heros, dla innych sarkofag będzie pomnikiem woluntaryzmu i polskiej mitomanii. Od czasu powolania zydowki Maryi na krolowa Polski, kraj nasz nawiedzany jest samymi kleskami. Co bedzie teraz po skalaniu swietego dla polakow miejsca na Wawelu? Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszszyfr masz rację , klęski można rozunieć jako Bożą karę 04.06.10, 11:48 Jest jeden plus.Gromkiewicz Walz póki co nie będzie myślała o usuwaniu Krzyży nocą i gejowskich paradach, póki co , bo głupota niektórych jest tak wielka,że i Pan Bóg nie może jej opanować.Zresztą człowiek ma wolną wolę. Inna rzecz ,że zda z niej rachunek. Odpowiedz Link Zgłoś
nielenin Re: "Moskowskij Komsomolec": Były naciski, żeby s 04.06.10, 01:01 no ja nie jestem zaślepiony i nawet coraz wyraźniej juz widzę w tych szumach i pustych msc wyraźne telepatyczne naciski - wiadomo kogo bo czytam ruskie podpowiedzi. A kto sie cieszy z tego sporu ? Najpierw rekami jednych Polaków wykończą drugich a potem i tamtych zagonia do kieratu. Historia pokazała. Odpowiedz Link Zgłoś
katka11 naciski 04.06.10, 01:57 Czy komus z Was przeszlo przez mysl, tak jak mi, ze "nizydentifikowanym" rozmowca bywa czasami ktorys z czlonkow zalogi, np odwrocony plecami do mikrofonu? Ze stwierdzenie "mamy problem" odnosi sie do obiektywnego charakteru sytuacji, tj. nie mozemy wyladowac, spoznimy sie na uroczystosci; w takiej sytuacji mamy problem, czy nie mamy problemu? Slyszac fragment wypowiedzi zaczynajacej sie od " p.prezydent nie podjal jeszcze decyzji" czy nie wydaje sie wam, ze np. ciag dalszy mogl brzmiec "czy (jesli nie uda sie podejsc do ladowania) odleciec do Minska, czy to Witebska"- na przyklad, albo jeszcze inaczej. Nie zgadzam sie z rosyjska gazeta, ze na podstawie opublikowanych fragmentow stenogramow mozna jednoznacznie stwierdzic, ze byly naciski, albo, ze ich nie bylo. Kto to stwierdza? Eksperci od naciskow? * Rzadowi naleza sie brawa za to, ze nie ignoruje obywateli i informuje o postepach w wyjasniania przyczyn katastrofy oraz za utrzymywanie pozytywnej lub przynajmniej neutralnej atmosfery politycznej z Rosja. A J. Kaczynskiemu za slowa o odrzuceniu zasady pelnego zaufania w polityce zagranicznej. To glos rozsadku. Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszszyfr temat nacików podano jeszcze zanim cokolwiek było 04.06.10, 11:36 wiadomo. Chodziło o to, aby kupić ten temat i udało się. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: naciski 04.06.10, 11:51 > Slyszac fragment wypowiedzi zaczynajacej sie od " p.prezydent nie > podjal jeszcze decyzji" czy nie wydaje sie wam, ze np. ciag dalszy > mogl brzmiec "czy (jesli nie uda sie podejsc do ladowania) odleciec > do Minska, czy to Witebska"- na przyklad, albo jeszcze inaczej. ciąg dalszy brzmiał: 10:31:05,9 10:31:07,1 A Podchodzi do lądowania. A właściwie: 10:31:05,9 10:31:07,1 A Podchodzić do lądowania. Pan Prezydent mówił niewyraźnie i często zjadał końcówki wypowiadanych wyrazów. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
fantastic_marcepan Re: naciski 04.06.10, 20:45 Gdyby Pan JK miał troszke więcej zaufania do Rosjan uwierzyłby , że na lotnisku w Smleńsku panują fatalne warunki i lądowanie np w Mińsku to wymóg chwili a nie złośliwośc Putina. Odpowiedz Link Zgłoś
kufa-62 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 04.06.10, 02:07 FAJNY .TEMAT.PRAWDY MALUCZKIE NIGDY,NIE ZOBACZĄ.ALE MAJĄ ZAJĘCIE!(TO,ŻE, W KRAJU SYF I POWODZIE.CENY IDĄ DO GÓRY ZŁOTY G .WART PRZECHODZI BEZBOLEŚNIE) Odpowiedz Link Zgłoś
modraczek.2 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 05.06.10, 14:38 oczywiście,że maja rację :) to były takie naciski, jak rosyjski pilot widział to: "Nikołaj Łosiew, emerytowany pilot wojskowy, właściciel pobliskiej działki, był na miejscu w 20 minut po katastrofie w Smoleńsku. Jak powiedział Polskiemu Radiu, w rozbitej kabinie widział oprócz członków załogi przypiętych pasami do foteli ciało jeszcze jednej osoby. Łosiew nie potrafił powiedzieć nic więcej o tej osobie". I co ciekawe nawet pasami byli przypięci :) a potem nagle i piloci i kabina zniknęła :D I jak tu wierzyć świadkom i rosyjskim mediom? Chyba,że się wierzy w cuda... Odpowiedz Link Zgłoś
arka33.3 Re: "Moskowskij Komsomolec": Były naciski, żeby s 15.07.10, 22:02 jerjar napisał: Ten spór będzie już dzielił Polaków na długie dziesięciolecia. Dla jednych > na Wawelu będzie leżał heros, dla innych sarkofag będzie pomnikiem woluntaryzmu > i polskiej mitomanii. Myślę że dla tych drugich to na Wawelu leży morderca który przez swoje uparcie spowodował śmierć wszystkich w tej katastrofie. Powinno się go pochować w bezimiennym grobie pod murem jakiegoś zapyziałego cmentarza, a nie z honorami w krypcie na Wawelu Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 16.07.10, 12:57 jestem przekonany,ze za ta katastrofa stoi "Bezwzgledna sila",ktora zabila J.F.Kenedygo,spowodowala tragedie WTC 9/11,spowodowala smierc ok.3 miliony cywilistow w Iraku,tysiace zabitych w Palestynie............. FED i ich zbrodniczy przemysl zbrojeniowy Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 16.07.10, 13:40 smolenska katastrofa przypomina mi wypadek jaki wydarzyl sie 21.12.1988w malym szkockim miasteczku Lockerbie w ktorym zginelo 259 ludziw samolocie oraz 11 mieszkancow tego miasteczka.Zaraz po wypadku brytyjskie i amrykanskie wladze mowily,ze napokladzie saamolotu byla bomba.Bardzo ciekawe ,ze zadna terorystyczna organizacja nie podpisywala sie pod tym wyopadkiem.Probowano wtedy jako kozla ofiarnego Lybien oraz Abdelbaset Ali Mohamed al-Megrahi uznac za sprawce tej zbrodni. Dopiero w roku 2003 zrewizjonowano wyrok przeciwko Megrahis jak pewien CIA-Agent,po przejsciu na emeryture potwierdzil,ze dowod rzeczowy jaki w 1988 roku znaleziono,zostal podrzucony przez CIA. Caly ten inzydet byl tylko poto,aby krola Lybien poslac na kolana grozac mu wdedy inwazja amerykansko-angielska.Gaddafi w trosce o swoj narod zgodzil sie,na warunki UN -innaczej spotkalby go los Iraku. Tragedia w Smolensku jest wg mnie prowokacja w stosunku Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 19.07.10, 20:53 mysle ,ze polityka na Ukrainie i Bialorusi jest nastepstwem antyrosyjskiej polityki rzadu amerykanskiego ,ktory jest calkowicie opanowany przez zwolennikow Brzezinskiego.Jego doktryna to zniszczyc Rosje,poniewaz to kraj ktory jest bogaty we wszyskie dobra natury a.m.ropa ,gaz,uran zloto,kobalt,miedz itp.z tego tez powodu wydaja amerykanie miliardy (wydrukowanych) dolarow,aby destabilizowac kraje oscienne jak Ukraina ,Bialorus ,Azerbejdzan czy najnowszy przyklad Kyrgystan aby tam porzez etnisze zamieszki destabilizowac te kraje,kore przez prowadzone tam wojny domowe byly skazane na zaciaganie pozyczek w IWF,za ktore nastepnie placa surowcami mineralnymi lub w przypadku takick krajow jak Kyrgistan kory nie ma czym placic musza dawac amerykanom plac pod budowe baz amerykanskich. -polecam takze troche literatury swiatowej chocby : "War against people"i "Media control" autora Chomskygo,"THE CIA and Mind Control "Johna Marksa ,ksiazke Rona Paul "End the FED" lub "Gnadelose MACHT" Viktora Farkasa i wiele innych. Cale to zlo wywodzi sie niestety z FED,to oni destabilizuja gospodarki calego swiata i sa glowna sila napedowa wojen na calym globie ,poniewaz sa poza zasiegem kontroli i za pieniadze ktore stwarzaja z niczego przejmuja gospodarki innyck krajow,a kto im stanie na drodze to eliminuja ich sila.Soimy obecnie na krawedzi III wojny swiatowej,Polska niestety nie chciala poddac sie IWF(niezyjacy juz prezes NBP) nie chcial zgodzic sie na ich spejalny pulap kredytowy dlatego go zamordowana wraz z cala elita:To sam spotkalo byla Jugoslawie ,Indie ktorym probowano wkleic 30MLd Dolaow.(po tym jak Indira Ghandi omowila ,zostala zamordowana). Kolejna ofiara byl Irak potym jak nie chcial rozliczac sie w dolarach za rope ,to bez jakiej kolwiek przyczyny nappadnieto i zniszczono caly kraj.Ponad 3 miliony zabitych cywilistow jak do tej pory.Terz probuje sie taka sama taktyke przeciw Iranowi,ale niestety to chyba bedzie koniec, poniewaz od iranskiej ropy uzalezniony jest w 30% zachod a przedewszyskim Chiny.To moze oznaczac wojne swiatowa,ale niestety to juz konie w obecnych czasach.Jeszcz dwa lata................... Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 19.07.10, 21:12 jak doszlo do "liberum veto" web.archive.org/web/20080617202640/www.polonica.net/liberum_veto.htm Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 19.07.10, 21:15 czy jestesmy w Eu kolchozie legalnie? judeopolonia.wordpress.com/2010/07/18/podstepne-wepchniecie-polski-do-unii-europejskiej-henryk-pajak/#more-2340 Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 21.07.10, 21:49 tak przykro byc zawsze ostatnim: judeopolonia.wordpress.com/2010/07/21/usrael-rzadzi-zygfryd-gdeczyk/#more-2405 Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 05.08.10, 13:45 List Otwarty - Kazimierza Świtonia Drukuj Email Dodał: HP 04.08.2010. Kazimierz Świtoń Katowice dnia 4.08.2010 ul. Mikołowska 30/7 40-066 Katowice List Otwarty do Prezydenta i Premiera R.P. W a r s z a w a Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem Szanowni Panowie! Po wypowiedzi Pana Premiera w dniu wczorajszym, że podejmie radykalne działania w sprawie Krzyża stojącego przed Pałacem prezydenckim w Warszawie. Oświadczam co następuje! Jako obrońca Krzyża Chrystusowego z przed 12-tu laty na Żwirowisku w K.L. Auschwitz w Oświęcimiu, domagam się od Panów natychmiastowego zaprzestania walki z krzyżem w którego obronie staje ogromna większość moich Rodaków. W dniu 3 sierpnia usiłowaliście usunąć Krzyż z sprzed pałacu prezydenckiego i wymazać z pamięci Polaków, morderstwo dokonane w Smoleńsku dnia 10 kwietnia na 96 wybitnych Rodakach. Pomimo wielu protestów przed takim działaniem, Wy jednak za namową satanistów rozpoczęliście wojnę z Krzyżem na naszej Polskiej Ziemi. Przegraliście z kretesem pierwszą bitwę z Polakami o usunięcie Krzyża. Zaklinam Was, nie rozpoczynajcie następnej. Krzyż upamiętniający to morderstwo musi pozostać przed pałacem. Jeżeli będziecie próbować rozpocząć następną wojnę o Krzyż to przygotujcie się na koniec Waszych rządów. Polacy mają już dość biedy, upokorzeń i różnych innych działań na szkodę Narodu Polskiego. Żądam natychmiastowego uwolnienia redaktora TVInternet Rafała Gawrońskiego aresztowanego za obronę Krzyża przed pałacem prezydenckim. Pytam Was! Jak długo jeszcze Żydzi, którzy mają swoje państwo, mieć będą przywileje w naszej Ojczyźnie, a których nie mają Polacy. Nie pozwolimy by Żydzi rządzili naszym państwem i dyktowali nam gdzie może stać Krzyż na naszej Polskiej ziemi. Z poważaniem Kazimierz Świtoń Założyciel w komunistycznej Europie dnia 23 lutego 1978 roku w Katowicach pierwszych Wolnych Związków Zawodowych Inicjator budowy pomnika Górnikom K.W. K. "WUJEK" w Katowicach Obrońca Krzyża na Żwirowisku w "K.L. Auschwitz" w Oświęcimiu. 40-066 Katowice ul. Mikołowska 30/7 tel.602-842-174 www.switon.pl kazimierz@switon.pl Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 10.08.10, 21:21 13 tego nawet w gruniu jest wiosna .kto to spiewal: judeopolonia.wordpress.com/2010/08/10/witamy-w-judeopolonii-henryk-pajak/#more-2689 Odpowiedz Link Zgłoś