Dodaj do ulubionych

"Moskowskij Komsomolec": Były naciski, żeby sam...

    • machabeusz_1 Prawdopodobnie utajnia przed opinią publiczną 03.06.10, 22:49
      Prawdopodobnie na tej podstawie poinformowano społeczeństwo i
      szybko odtajniono stenogramy niebędące w żadnym wypadku dokumentem.
      Tak jak napisałem, Memorandum z 31 maja prawdopodobnie utajnia przed
      opinią publiczną nagrania zczarnych skrzynek. Polska opinia
      publiczna ma do dyspozycji jedynie ieautoryzowane stenogramy,które
      są analizą z zapisu rozmów odczytanych przez rosyjskich śledczych
      miesiąc temu.Rząd niejako sugeruje, bo otwarcie tego nie mówi, że
      jest tam jakaś możliwość ujawnienia samychnagrań, w co osobiście
      wątpię. Po wyborach dowiemy się, że jest to możliwe
      po zakończeniu śledztwa,w co i tak nie wierzę.
    • yoko00 Ginie prezydent państwa oraz szefowie 03.06.10, 22:52
      Jeśli katastrofa, w jakiej ginie prezydent państwa oraz
      szefowie
      wojsk i najważniejszych instytucji państwowych, zdarzyła się w
      kraju, który wciąż traktuje Polskę jako swoją strefę wpływów, a
      skład delegacji to w rozumieniu władz Rosji wrogowie prowadzonej
      przez nich geopolityki europejskiej, to pierwszą rozpatrywaną
      hipotezą powinno być umyślne spowodowanie upadku samolotu. Gdy w
      samochodzie żony Radosława Sikorskiego wybuchł gaz, od razu brano
      pod uwagę zamach. W przypadku katastrofy pod Smoleńskiem w ogóle nie
      rozpatrywano takiej możliwości. A w czasach terroryzmu powinna być
      jedną z podstawowych hipotez.
      Przyciśnięty do muru polski prokurator
      wobec piętrzących się niejasności przyznał dopiero kilka dni temu,
      że również hipoteza o umyślnym spowodowaniu wypadku jest brana pod
      uwagę.Rosyjscy przywódcy mieli powody, by nie kochać Lecha
      Kaczyńskiego. 15 listopada 2006 r. prezydent Kaczyński zaproponował
      Unii Europejskiej, by wprowadziła sankcje przeciwko Rosji w
      odpowiedzi na zakaz importu polskich produktów do Rosji – Polska
      nałożyła weto na decyzje rozpoczęcia negocjacji miedzy UE i Rosją.
      Podczas rosyjsko-gruzińskiej wojny w 2008 r. prezydent Kaczyński
      poparł Gruzję i stał się orędownikiem sprawy gruzińskiej w świecie,
      wspierał przystąpienie Gruzji do NATO. To za prezydentury Lecha
      Kaczyńskiego zapadła decyzja o rozmieszczeniu amerykańskiego systemu
      obrony przeciwrakietowej na terytorium RP. Polska proponowała też
      alternatywne drogi pozyskania zasobów energetycznych i
      uniezależnienie się europy od dostaw rosyjskiego gazu.
      TO WYSTARCZYŁO ABY PUTIN NIE KOCHAŁ LECHA
      • dziwnoknurski2 Kaczynski w chwili smierci byl politycznym trupem 03.06.10, 23:28
        wyizolowanym na arenie miedzynarodowej
        w ostatnim roku spotkal sie z prezydentem ... Azerbejdzanu
        Obama do Pragi nie zaprosil, Merkel tez
        Nawet Putin nie zabija trupow
      • pananatol2 Re: Ginie prezydent państwa oraz szefowie 03.06.10, 23:48
        LK gryzł nieustannie Putina po kostkach więc za co ten miałby go
        kochać?
        Takiego człowieka to za takie zachowanie nie szanuje. I tyle piss-
        offffffffff
    • don_eugenio "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 22:54
      Nastepna propagandowa obluda i zwodzenie cyniczne Narodu

      Tak ,tak ,to może ten samolot w ogóle się nie rozbił,to tylko
      propaganda?Skończcie już z tą propagandą.To po co czytacie te wszystkie gazety
      i stenogramy?
      Pewnie tych 96 wcale nie zginęło tylko uciekają do Mandżurii i poproszą w
      Chinach o azyl,tak jak Zielonka?
      Wszystko co nie zgadza się z waszymi teoriami jest propagandą?
      Ale jak się zgadza to powołujecie się na różne ,czasami egzotyczne źródła.I na
      udostępnione protokoły też.
      • muzzyczny Re: "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była p 03.06.10, 23:29
        i kto tu zasmieca forum? Ty czytasz i wierzysz wersji rzadowej?
        Twoje argumenty, a w zasadzie ciągła krytyka niczym nie poparta,
        sprowadza się wyłacznie do podważania czyjegoś zdania.
        Egzotyczne czyli niezgodne z oficjalną przyjeta przez ciebie wersją?
        Potrafisz kojarzyc fakty czy sprawia ci to problem?
    • esem65 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 22:56
      Nie wiedziałem, że w tym kraju jest tylu agentów sowieckich
    • rys23 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 23:04
      Polecam świetną analizę lotu

      www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=6089&st=280#entry70126
    • modraczek.2 teraz poważnie 03.06.10, 23:10
      10:27:58,8 10:28:01,5 wort (?) (niezr.) zakończyłem zrzut, zniżanie
      na wschód.
      10:28:02,5 10:28:04,6 A (niezr.)
      10:28:04,0 10:28:04,9 wort (?) Pozwolili

      a to? to dotyczy innego samolotu? nałożyło się?
      chociaż inna jest inaczej oznakowana- 1958, DCMHS - korepsondencja
      innych
      • don_eugenio Re: teraz poważnie 03.06.10, 23:42
        modraczek.2 napisała:

        > 10:27:58,8 10:28:01,5 wort (?) (niezr.) zakończyłem zrzut, zniżanie
        > na wschód.
        > 10:28:02,5 10:28:04,6 A (niezr.)
        > 10:28:04,0 10:28:04,9 wort (?) Pozwolili
        >
        > a to? to dotyczy innego samolotu? nałożyło się?
        > chociaż inna jest inaczej oznakowana- 1958, DCMHS - korepsondencja
        > innych

        A może zaczniemy od tego momentu?
        08:26:19 KBC W tej chwili, w tych warunkach, które są obecnie, nie damy rady
        usiąść.
      • bmarq Re: teraz poważnie 04.06.10, 00:09
        No, jeśli to ma być poważne pytanie, to dam równie "poważną"
        odpowiedź: mówią o zrzucie cichociemnych do walki z Łukaszenką.
        Tylko nie powtarzaj tego, bo to jest top secret.
        • modraczek.2 Re: teraz poważnie 04.06.10, 00:16
          bmarq napisał:

          > No, jeśli to ma być poważne pytanie, to dam równie "poważną"
          > odpowiedź: mówią o zrzucie cichociemnych do walki z Łukaszenką.
          > Tylko nie powtarzaj tego, bo to jest top secret.

          ale co oznacza taki zrzut? o paliwo chodzi?
          qrcze ciekawa jestem.
    • korngold To brukowiec . Zobacz to : 03.06.10, 23:13
      Zapis przywieziony przez Millera to jest pierwsza wersja zapisu ( ile tych
      wersji bylo ) ? , 20% zapisu "nieczytelne" , polski pilot który był przy
      spisywaniu tego stenogramu mówi "nie taki dokument podpisywałem" , czarne
      skrzynki , które są własnością państwa polskiego dalej ma Putin .
      Więc ten zapis nie ma żadnej wartości dowodowej
      smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html
    • zenutek Do zwolenników spiskowej teorii pod rozwagę... 03.06.10, 23:32
      Zaczym zaczniecie forsować spiskową teorię dziejów, zadajcie sobie
      pytanie: Jaki interes miałaby Rosja w doprowadzeniu do katastrofy
      pod Smoleńskiem? Bo jakoś nikt z Was nie dał do tej pory sensownej
      odpowiedzi na to pytanie. A to jest kluczowe dla przyjęcia Waszego
      toku myślenia o spisku Rosjan. Ani Rosjanie nic nie zyskaliby na tej
      katastrofie, ani też nie mieli specjalnych powodów. Bo jakiż jest to
      dowód, że leciał w tym samolocie "znienawidzony" Kaczyński? Żaden.
      Dla Rosjan życie Kaczyńskiego było bardziej korzystne niż jego
      śmierć. Po pierwsze: analizując ostatnie pięć lat w stosunkach
      Europa-Rosja, czy też USA-Rosja, można zauważyć, że okres
      prezydentowania w Polsce przez śp. Kaczyńskiego był tylko pretekstem
      dla większego zbliżenia Rosji do Europy i Stanów Zjednoczonych, a
      nie przeciwnie. Każde wystąpienie L.Kaczyńskiego odbijało się echem
      na międzynarodowej scenie politycznej, jedynie z wyraźnym
      współczuciem dla Rosjan. Po drugie: spowodowanie katastrofy przez
      Rosjan - jak chcecie sugerować - nie było na rękę Rosjanom, patrząc
      nawet przez pryzmat Katynia (większość światowych mediów mówiło o
      tamtej tragedii) i Rosja stawała się państwem, które w przeszłości
      ma czarną kartę historii. Po trzecie: władze Rosji zdawały sobie
      dobrze sprawę, że polski prezydent ma tak mały szacunek w UE, że
      dalszy jego udział w polityce światowej dawało Rosji pole do
      przedstawiania nas jako kraju rusofobistycznego, nienawidzącego,
      sfrustrowanego, a takiemu krajowi światowi przedstawiciele
      polityczni nie dają większej szansy na zaufanie. Po czwarte: dla
      Rosji jeszcze następne pięć lat prezydenta Kaczyńskiego
      doprowadziłoby Polskę na skraj indolencji w realnej polityce. Dowód
      mieliśmy przy podpisywaniu traktatu, którego główny negocjator
      następnie przez dwa lata nie chciał go podpisać. Jakie to dawało
      świadectwo prezydenta, który nie wierzył własnym postanowieniom. Czy
      wydaje Wam się, że Rosja nie wykorzystała tego momentu do własnej
      polityki? Więcej niż pewne... I po piąte, ostatnie: Polska dla Rosji
      jest tak małym, nic nie znaczącym krajem, że nie opłacałoby się
      Rosji powodować tak wielkich strat własnej wiarygodności powodując
      tragedię pod Smoleńskiem. Oni dobrze wiedzą od stuleci, że Polska to
      kraj, który sam się zniszczy mając takich jak Kaczyńscy przywódców...
      Dlatego sądzę, że Rosjanom bardziej zależy na wyjaśnieniu tej
      katastrofy, bo każdy unik z ich strony może być odebrany jak coś co
      chcieliby ukryć, a każde niedopowiedziane słowo, wykorzystane
      przeciw nim...
    • don_eugenio "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 03.06.10, 23:33
      "Zobacz to..."
      I znowu wkleiłeś te bzdury jeszcze uzupełnione.Tak jakby te 54 pytania ktoś
      miał czas i ochotę czytać.
      A 50 pytań to tylko "co rząd... , "co rząd..." i "co rząd..."
      Obsesję to się inaczej leczy.
      A co rząd?
      To nie rząd organizował tę wyprawę,to nie rząd siedział za sterami,to nie rząd
      decydował aby samolot w ekstremalnych warunkach i przy zerowej widoczności
      lądował koniecznie w Smoleńsku.
      Rząd ma o wiele poważniejsze zadania jak organizować kampanię prezydencką
      jednego z kandydatów
      bez odbioru /bo z paranoikiem nie dyskutuję
    • pananatol2 Mgłę stworzył Pan Bóg 03.06.10, 23:43
      Prawa natury należy szanować, a bliźniacy chcieli ujarzmić przyrodę.
    • jkredman powtarzają bajeczki opowiadane w TVN 03.06.10, 23:50
      szczególnie w szkiełku znajdują dużo argumentów do ośmieszenia polskich pilotów
      • pananatol2 Re: powtarzają bajeczki opowiadane w TVN 03.06.10, 23:54
        Nikt nie ośmiesza pilotów. Kaczyński wysłał Błasika aby dopilnował
        lądowania.
        Bo LK miał mieć w Katyniu swój show.
        • tomaszszyfr Re:nie sądź po PO , bo nawet na forum piszecie 04.06.10, 11:53
          na zlecenie Schetyny.
    • kaz-133 Re: "Moskowskij Komsomolec": Były naciski, żeby s 04.06.10, 00:47
      jerjar napisał:

      > Tylko ktoś zaślepiony może po publikacji stenogramów wykluczyć
      istnienie nacisk
      > ów. Ten spór będzie już dzielił Polaków na długie dziesięciolecia.
      Dla jednych
      > na Wawelu będzie leżał heros, dla innych sarkofag będzie pomnikiem
      woluntaryzmu i polskiej mitomanii.

      Od czasu powolania zydowki Maryi na krolowa Polski, kraj nasz
      nawiedzany jest samymi kleskami.
      Co bedzie teraz po skalaniu swietego dla polakow miejsca na Wawelu?
      • tomaszszyfr masz rację , klęski można rozunieć jako Bożą karę 04.06.10, 11:48
        Jest jeden plus.Gromkiewicz Walz póki co nie będzie myślała o usuwaniu Krzyży
        nocą i gejowskich paradach, póki co , bo głupota niektórych jest tak wielka,że i
        Pan Bóg nie może jej opanować.Zresztą człowiek ma wolną wolę. Inna rzecz ,że
        zda z niej rachunek.
    • nielenin Re: "Moskowskij Komsomolec": Były naciski, żeby s 04.06.10, 01:01
      no ja nie jestem zaślepiony i nawet coraz wyraźniej juz widzę w tych szumach i
      pustych msc wyraźne telepatyczne naciski - wiadomo kogo bo czytam ruskie
      podpowiedzi.

      A kto sie cieszy z tego sporu ? Najpierw rekami jednych Polaków wykończą drugich
      a potem i tamtych zagonia do kieratu. Historia pokazała.
      • tomaszszyfr Re: sami się zaprzęgają do tego kieratu 04.06.10, 11:39
    • katka11 naciski 04.06.10, 01:57
      Czy komus z Was przeszlo przez mysl, tak jak mi,
      ze "nizydentifikowanym" rozmowca bywa czasami ktorys z czlonkow
      zalogi, np odwrocony plecami do mikrofonu?

      Ze stwierdzenie "mamy problem" odnosi sie do obiektywnego charakteru
      sytuacji, tj. nie mozemy wyladowac, spoznimy sie na uroczystosci; w
      takiej sytuacji mamy problem, czy nie mamy problemu?

      Slyszac fragment wypowiedzi zaczynajacej sie od " p.prezydent nie
      podjal jeszcze decyzji" czy nie wydaje sie wam, ze np. ciag dalszy
      mogl brzmiec "czy (jesli nie uda sie podejsc do ladowania) odleciec
      do Minska, czy to Witebska"- na przyklad, albo jeszcze inaczej.

      Nie zgadzam sie z rosyjska gazeta, ze na podstawie opublikowanych
      fragmentow stenogramow mozna jednoznacznie stwierdzic, ze byly
      naciski, albo, ze ich nie bylo. Kto to stwierdza? Eksperci od
      naciskow?

      *
      Rzadowi naleza sie brawa za to, ze nie ignoruje obywateli i
      informuje o postepach w wyjasniania przyczyn katastrofy oraz za
      utrzymywanie pozytywnej lub przynajmniej neutralnej atmosfery
      politycznej z Rosja.
      A J. Kaczynskiemu za slowa o odrzuceniu zasady pelnego zaufania w
      polityce zagranicznej. To glos rozsadku.

      Dobranoc
      • tomaszszyfr temat nacików podano jeszcze zanim cokolwiek było 04.06.10, 11:36
        wiadomo. Chodziło o to, aby kupić ten temat i udało się.
      • kzet69 Re: naciski 04.06.10, 11:51
        > Slyszac fragment wypowiedzi zaczynajacej sie od " p.prezydent nie
        > podjal jeszcze decyzji" czy nie wydaje sie wam, ze np. ciag dalszy
        > mogl brzmiec "czy (jesli nie uda sie podejsc do ladowania)
        odleciec
        > do Minska, czy to Witebska"- na przyklad, albo jeszcze inaczej.

        ciąg dalszy brzmiał:
        10:31:05,9 10:31:07,1 A Podchodzi do lądowania.

        A właściwie:
        10:31:05,9 10:31:07,1 A Podchodzić do lądowania.

        Pan Prezydent mówił niewyraźnie i często zjadał końcówki
        wypowiadanych wyrazów.
        pzdr
      • fantastic_marcepan Re: naciski 04.06.10, 20:45
        Gdyby Pan JK miał troszke więcej zaufania do Rosjan uwierzyłby , że
        na lotnisku w Smleńsku panują fatalne warunki i lądowanie np w
        Mińsku to wymóg chwili a nie złośliwośc Putina.
    • kufa-62 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 04.06.10, 02:07
      FAJNY .TEMAT.PRAWDY MALUCZKIE NIGDY,NIE ZOBACZĄ.ALE MAJĄ ZAJĘCIE!(TO,ŻE, W
      KRAJU SYF I POWODZIE.CENY IDĄ DO GÓRY ZŁOTY G .WART PRZECHODZI BEZBOLEŚNIE)
      • tomx-pxp bezbolesnie 04.06.10, 02:21


        bez bo les nie!
    • modraczek.2 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 05.06.10, 14:38
      oczywiście,że maja rację :) to były takie naciski, jak rosyjski
      pilot widział to:
      "Nikołaj Łosiew, emerytowany pilot wojskowy, właściciel pobliskiej
      działki, był na miejscu w 20 minut po katastrofie w Smoleńsku. Jak
      powiedział Polskiemu Radiu, w rozbitej kabinie widział oprócz
      członków załogi przypiętych pasami do foteli ciało jeszcze jednej
      osoby. Łosiew nie potrafił powiedzieć nic więcej o tej osobie".
      I co ciekawe nawet pasami byli przypięci :)
      a potem nagle i piloci i kabina zniknęła :D
      I jak tu wierzyć świadkom i rosyjskim mediom?
      Chyba,że się wierzy w cuda...
    • arka33.3 Re: "Moskowskij Komsomolec": Były naciski, żeby s 15.07.10, 22:02
      jerjar napisał:

      Ten spór będzie już dzielił Polaków na długie dziesięciolecia. Dla jednych
      > na Wawelu będzie leżał heros, dla innych sarkofag będzie pomnikiem woluntaryzmu
      > i polskiej mitomanii.

      Myślę że dla tych drugich to na Wawelu leży morderca który przez swoje uparcie
      spowodował śmierć wszystkich w tej katastrofie.
      Powinno się go pochować w bezimiennym grobie pod murem jakiegoś zapyziałego
      cmentarza, a nie z honorami w krypcie na Wawelu
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 16.07.10, 12:57
      jestem przekonany,ze za ta katastrofa stoi "Bezwzgledna sila",ktora zabila
      J.F.Kenedygo,spowodowala tragedie WTC 9/11,spowodowala smierc ok.3 miliony
      cywilistow w Iraku,tysiace zabitych w Palestynie.............
      FED i ich zbrodniczy przemysl zbrojeniowy
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 16.07.10, 13:40
      smolenska katastrofa przypomina mi wypadek jaki wydarzyl sie 21.12.1988w malym
      szkockim miasteczku Lockerbie w ktorym zginelo 259 ludziw samolocie oraz 11
      mieszkancow tego miasteczka.Zaraz po wypadku brytyjskie i amrykanskie wladze
      mowily,ze napokladzie saamolotu byla bomba.Bardzo ciekawe ,ze zadna
      terorystyczna organizacja nie podpisywala sie pod tym wyopadkiem.Probowano
      wtedy jako kozla ofiarnego Lybien oraz Abdelbaset Ali Mohamed al-Megrahi uznac
      za sprawce tej zbrodni.
      Dopiero w roku 2003 zrewizjonowano wyrok przeciwko Megrahis jak pewien
      CIA-Agent,po przejsciu na emeryture potwierdzil,ze dowod rzeczowy jaki w 1988
      roku znaleziono,zostal podrzucony przez CIA.
      Caly ten inzydet byl tylko poto,aby krola Lybien poslac na kolana grozac mu
      wdedy inwazja amerykansko-angielska.Gaddafi w trosce o swoj narod zgodzil
      sie,na warunki UN -innaczej spotkalby go los Iraku.

      Tragedia w Smolensku jest wg mnie prowokacja w stosunku Rosji.
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 19.07.10, 20:53
      mysle ,ze polityka na Ukrainie i Bialorusi jest nastepstwem antyrosyjskiej
      polityki rzadu amerykanskiego ,ktory jest calkowicie opanowany przez
      zwolennikow Brzezinskiego.Jego doktryna to zniszczyc Rosje,poniewaz to kraj
      ktory jest bogaty we wszyskie dobra natury a.m.ropa ,gaz,uran
      zloto,kobalt,miedz itp.z tego tez powodu wydaja amerykanie miliardy
      (wydrukowanych) dolarow,aby destabilizowac kraje oscienne jak Ukraina
      ,Bialorus ,Azerbejdzan czy najnowszy przyklad Kyrgystan aby tam porzez etnisze
      zamieszki destabilizowac te kraje,kore przez prowadzone tam wojny domowe byly
      skazane na zaciaganie pozyczek w IWF,za ktore nastepnie placa surowcami
      mineralnymi lub w przypadku takick krajow jak Kyrgistan kory nie ma czym
      placic musza dawac amerykanom plac pod budowe baz amerykanskich.


      -polecam takze troche literatury swiatowej chocby :

      "War against people"i "Media control" autora Chomskygo,"THE CIA and Mind
      Control "Johna Marksa ,ksiazke Rona Paul "End the FED"
      lub "Gnadelose MACHT" Viktora Farkasa i wiele innych.
      Cale to zlo wywodzi sie niestety z FED,to oni destabilizuja gospodarki calego
      swiata i sa glowna sila napedowa wojen na calym globie ,poniewaz sa poza
      zasiegem kontroli i za pieniadze ktore stwarzaja z niczego przejmuja
      gospodarki innyck krajow,a kto im stanie na drodze to eliminuja ich sila.Soimy
      obecnie na krawedzi III wojny swiatowej,Polska niestety nie chciala poddac sie
      IWF(niezyjacy juz prezes NBP) nie chcial zgodzic sie na ich spejalny pulap
      kredytowy dlatego go zamordowana wraz z cala elita:To sam spotkalo byla
      Jugoslawie ,Indie ktorym probowano wkleic 30MLd Dolaow.(po tym jak Indira
      Ghandi omowila ,zostala zamordowana). Kolejna ofiara byl Irak potym jak nie
      chcial rozliczac sie w dolarach za rope ,to bez jakiej kolwiek przyczyny
      nappadnieto i zniszczono caly kraj.Ponad 3 miliony zabitych cywilistow jak do
      tej pory.Terz probuje sie taka sama taktyke przeciw Iranowi,ale niestety to
      chyba bedzie koniec, poniewaz od iranskiej ropy uzalezniony jest w 30% zachod
      a przedewszyskim Chiny.To moze oznaczac wojne swiatowa,ale niestety to juz
      konie w obecnych czasach.Jeszcz dwa lata...................
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 19.07.10, 21:12
      jak doszlo do "liberum veto"

      web.archive.org/web/20080617202640/www.polonica.net/liberum_veto.htm
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 19.07.10, 21:15
      czy jestesmy w Eu kolchozie legalnie?

      judeopolonia.wordpress.com/2010/07/18/podstepne-wepchniecie-polski-do-unii-europejskiej-henryk-pajak/#more-2340
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 21.07.10, 21:49
      tak przykro byc zawsze ostatnim:

      judeopolonia.wordpress.com/2010/07/21/usrael-rzadzi-zygfryd-gdeczyk/#more-2405
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 05.08.10, 13:45
      List Otwarty - Kazimierza Świtonia Drukuj Email
      Dodał: HP
      04.08.2010.

      Kazimierz Świtoń Katowice dnia
      4.08.2010

      ul. Mikołowska 30/7

      40-066 Katowice

      List Otwarty

      do

      Prezydenta i Premiera R.P.

      W a r s z a w a



      Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem




      Szanowni Panowie!



      Po wypowiedzi Pana Premiera w dniu wczorajszym, że podejmie radykalne
      działania w sprawie Krzyża stojącego przed Pałacem prezydenckim w Warszawie.

      Oświadczam co następuje!

      Jako obrońca Krzyża Chrystusowego z przed 12-tu laty na Żwirowisku w K.L.
      Auschwitz w Oświęcimiu, domagam się od Panów natychmiastowego zaprzestania
      walki z krzyżem w którego obronie staje ogromna większość moich Rodaków.

      W dniu 3 sierpnia usiłowaliście usunąć Krzyż z sprzed pałacu prezydenckiego i
      wymazać z pamięci Polaków, morderstwo dokonane w Smoleńsku dnia 10 kwietnia na
      96 wybitnych Rodakach. Pomimo wielu protestów przed takim działaniem, Wy
      jednak za namową satanistów rozpoczęliście wojnę z Krzyżem na naszej Polskiej
      Ziemi. Przegraliście z kretesem pierwszą bitwę z Polakami o usunięcie Krzyża.

      Zaklinam Was, nie rozpoczynajcie następnej.

      Krzyż upamiętniający to morderstwo musi pozostać przed pałacem. Jeżeli
      będziecie próbować rozpocząć następną wojnę o Krzyż to przygotujcie się na
      koniec Waszych rządów. Polacy mają już dość biedy, upokorzeń i różnych innych
      działań na szkodę Narodu Polskiego.

      Żądam natychmiastowego uwolnienia redaktora TVInternet Rafała Gawrońskiego
      aresztowanego za obronę Krzyża przed pałacem prezydenckim.

      Pytam Was!

      Jak długo jeszcze Żydzi, którzy mają swoje państwo, mieć będą przywileje w
      naszej Ojczyźnie, a których nie mają Polacy.

      Nie pozwolimy by Żydzi rządzili naszym państwem i dyktowali nam gdzie może
      stać Krzyż na naszej Polskiej ziemi.





      Z
      poważaniem



      Kazimierz Świtoń

      Założyciel w komunistycznej Europie dnia 23 lutego 1978 roku w Katowicach
      pierwszych Wolnych Związków Zawodowych

      Inicjator budowy pomnika Górnikom K.W. K. "WUJEK" w Katowicach

      Obrońca Krzyża na Żwirowisku w "K.L. Auschwitz" w Oświęcimiu.

      40-066 Katowice ul. Mikołowska 30/7 tel.602-842-174

      www.switon.pl kazimierz@switon.pl
    • piccolo61501 "Moskowskij Komsomolec": załoga Tu-154 była pod... 10.08.10, 21:21
      13 tego nawet w gruniu jest wiosna .kto to spiewal:

      judeopolonia.wordpress.com/2010/08/10/witamy-w-judeopolonii-henryk-pajak/#more-2689

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka