anna12-3
23.04.11, 06:32
Obserwowałam konferencję,na której rozwiązano struktury Platformy w Wałbrzychu i pełną triumfalizmu twarz prezydenta,który został prezydentem w wyniku oszustw wyborczych.Jakoś nie byłam zdziwiona tą sytuacją,bo cały czas miałam przed oczami Komisję Hazardową i jej przebieg wyreżyserowany przez polityków Platformy.Przecież oczywistym krokiem powinno byc odwołanie prezydenta,który nieuczciwie wygrał wybory i zarządzenie nowych ,już bez oszustw wyborczych .Tego w imię posiadania "WŁADZY"-nie uczyniono.Potwierdza to tezę,że dla Platformy najważniejsza jest władza,nie ważne jak zdobyta,uczciwie,nieuczciwie-byle ją miec.