elanek 29.07.05, 12:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
util Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 12:44 Zginął człowiek, co zawsze jest przykre, ale w tym wypadku sprawca działał w obronie własnej. Mam nadzieję, że skończy się na obserwacji psa i nikt mu nie odbierze życia. Odpowiedz Link Zgłoś
callafior Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 15:31 Masz całkowitą rację. Odpowiedz Link Zgłoś
sekret1950 [...] 29.07.05, 12:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lukciu Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 12:54 A ja mam nadzieje ze uspia tego psa i nikogo on juz nie pogryzie :P Odpowiedz Link Zgłoś
shago Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 13:06 no tak, ciekwe co by było jakby to był rotweiller lub kaukaz, zapewne news trafiłby do kuriera a moze nawet do głównego wydania wiadomosci w TVP1. mądre głowy marudziłyby o tym że psy sa niebezpieczne szczególnie ras wymienionych w ustawie któą kilkunastu kretynów uchwaliło, a tak to zwykły kundel kogos pogryzł, nuda, panie nuda i dłuzyzna. nius sie robi jak pogryziony umiera ale jakże mało spektakularny ten nius, dziecko byłoby bardziej nośne. dzieciak wchodzacy na obce podwórko zagryziony przez CZARNEGO rotweillera, o, i to sie dopiero nadaje do prasy i tv. Odpowiedz Link Zgłoś
gadery Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 14:30 Kazdy pies bez rodowodu to kundel. I niewazne, ze takim kundlem moze byc rotwailer. PS Moj kolega dostal rotwailera. Za kazdym razem kiedy pies stawal sie agresywny jedna reka trzymal jego glowe a druga bil go smycza po tylku (inaczej pewnie by mu reke odgryzl). Teraz pies jest w 100% przewidywalny. Nigdy nikogo ani nie zaatakowal, ani nie zawarczal. No i oczywiscie wie kto jest jego panem. Odpowiedz Link Zgłoś
sliwka1977 Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 15:01 gadery napisał: > PS Moj kolega dostal rotwailera. Za kazdym razem kiedy pies stawal sie > agresywny jedna reka trzymal jego glowe a druga bil go smycza po tylku No właśnie i taki człowiek w zyciu nie powinien mieć psa. On w ogóle nie ma pojęcia o układaniu psa, skoro go bije. Pies nie rozumie bicia, dla niego to nic nie znaczy, może jedynie rozwścieczyć. Stąd się biora później przypadki pogryzień przez psa. Odpowiedz Link Zgłoś
faloyz [...] 29.07.05, 13:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
faloyz [...] 29.07.05, 13:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bartekpawel Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 13:21 > A ja mam nadzieje ze uspia tego psa i nikogo on juz nie pogryzie :P A ja mam nadzieję, że kiedyś zagryzie cię pies, którego będziesz bić i nikogo już nie uderzysz :P Odpowiedz Link Zgłoś
lukciu [...] 29.07.05, 16:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bartekpawel Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 16:53 Ty mnie nazywasz "tempakiem" ? Naucz się najpierw pisać i - jak mniemam również mówić - po polsku. Najlepiej spraw sobie zaraz słownik języka polskiego. A co do twojego pytania - tak, uważam to za sprawiedliwy, ale nie akt zemsty, tylko odruch obronny. Odpowiedz Link Zgłoś
quisque nie wiem po co ludzie trzymaja psy w domach 29.07.05, 14:17 a w szczegolnosci miastach... nie rozumiem jak w blokachmozna trzymac nieraz tak wielkie bydle i wyprowadzac go na spacer w miejsce zabaw dla dzieci... psychole psówim sie zachciewa... a potem takie zdarzenia Odpowiedz Link Zgłoś
screwball Re: nie wiem po co ludzie trzymaja psy w domach 29.07.05, 14:56 quisque napisał: > a w szczegolnosci miastach... nie rozumiem jak w blokachmozna trzymac nieraz > tak wielkie bydle i wyprowadzac go na spacer w miejsce zabaw dla dzieci... > psychole psówim sie zachciewa... a potem takie zdarzenia --i te parszywe psie kupy, az chcialoby sie wszystkie trawniki zalac betonem i przerobic na parkingi. Nooo ale stasia z wlodziem musi sobie rano wyjsc z podopiecznym, musza sobie troche poplotkowac... zycie takie nudne.... Odpowiedz Link Zgłoś
bartekpawel [...] 29.07.05, 15:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
chilonek [...] 29.07.05, 17:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tylkoniepis DOGHOLOCAUST 29.07.05, 12:51 mam tylko nadzieję że pies nie był rasowy - w takich przypadkach rozpętuje sie zazwyczaj anty-amstafowa histeria. www.angelfire.com/biz6/dogholocaust/ NIE DLA PRAW ZORIENTOWANYCH NA RASĘ!!! KARAĆ PSY NIE RASY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lukciu Mam juz dosc 29.07.05, 12:58 chorych psyhicznie wlascicieli psow, ktorzy reszte normalnych ludzi nie lubiacych psow maja w dupie. Pies urosl do rangi bohatera... Odpowiedz Link Zgłoś
shago Re: Mam juz dosc 29.07.05, 13:02 jakby ciebie ktos laska okłądał to zapewne byś mu wybaczył. a tak swoją drogą gośc nawet nie miał pecha bo ze szpitala w Puławach cześćiej wyjeżdża się w trumnie niz wychodzi. ale szpital wysokospecjalistyczny, a co. Odpowiedz Link Zgłoś
r.p.mcmurphy [...] 29.07.05, 13:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bardu Re: Mam juz dosc 29.07.05, 16:23 lukciu napisał: > mam juz dosc chorych psyhicznie wlascicieli psow, ktorzy reszte normalnych ludzi nie lubiacych psow maja w dupie. Pies urosl do rangi bohatera...< Nie jestem właścicielką psa, ale w tej historii to pies był ofiarą i po prostu skorzystał z obrony koniecznej. A tak na marginesie - znęcanie się nad zwierzętami jest przestępstwem zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt. Odpowiedz Link Zgłoś
lukciu Re: Mam juz dosc 29.07.05, 16:53 Acha czyli zycie psa wazniejsze od zycia czlowieka... Fajnie :P Dal mnie obojetnie jaka by nie byla sytuacja pies zagryzajacy czlowieka jest niebezpieczny dla otoczenia i nalezy og uspic!! Odpowiedz Link Zgłoś
dudzon Re: Mam juz dosc 29.07.05, 17:02 Oczywiście że tak. Nie od dzis wiadomo ze psy czy koty sa o wiele madrzejsze od ludzi. Pies nie kocha cię dla pieniędzy , władzy czy jeszcze czegos innego. Ludzie którzy gardzą miłością psa, kota, konia czy innego zwierzęcia, są po prostu chorzy na umyśle. A co do omawianego przypadku, to właściciel psa zasłużył na taki koniec. Inna sprawa że współczynnik wyedukowania polskich właścicieli psów, co do beahawioryzmu swych pociech, jest chyba najniższy w Europie. Panująca moda na wsiach, że pies ma byc na łańcuchu, a jeszcze od czasu do czasu buta zaliczyć, tylko dowodzi tego że tacy ludzie nie zasługują na przywilej posiadania psa. Odpowiedz Link Zgłoś
r.p.mcmurphy [...] 29.07.05, 13:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
krissak Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 13:44 cakolwicie sie zgadzam, moim zdaniem pies i tak byl zbyt cierpliwy Odpowiedz Link Zgłoś
wesi Re: biedny pies 29.07.05, 13:50 I bardzo dobrze, ze go zagryzl, cholerny staruch katowal zwierzaka. Szkoda tylko psa, bo pewnie go uspia. Odpowiedz Link Zgłoś
u-boot_88 Re: biedny pies 29.07.05, 16:17 Starucha dosięgły surowe zęby sprawiedliwości międzygatunkowej! Każda ręka podniesiona przeciwko kynologizmowi zostanie bezlitośnie odgryziona! Odpowiedz Link Zgłoś
michelle77 Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 14:31 Bardzo dobrze staremu ramolowi..Jak się katuje zwierzęta to tak właśnie się kończy... Odpowiedz Link Zgłoś
ewa9922 Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 14:52 trzymał psa żeby go bić? Szkoda że umarł, bo powinien iść za to do więzienia. Jak wziął psa to stał się jego panem,od którego pies powinien dostawać jedzenie, opiekę i uwagę. Psychopaci nie mogą mieć zwierząt, pies go skutecznie i słusznie wyeliminował. Odpowiedz Link Zgłoś
portunia Re: A rodzina wiedziała o katowaniu psa 29.07.05, 14:58 Mają jeszcze jakieś zwierzaki? Odpowiedz Link Zgłoś
u-boot_88 Parafrazując:... 29.07.05, 16:19 .. pies, mimo iz mięsożerca, wyrwał chwasta. Odpowiedz Link Zgłoś
nielubiebrukselki Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 14:57 A ja się zgadzam z jednym z przedmówców, i też jestem wqrwiony na właścicieli piesków, którzy olewają moje prawo do życia bez psów. I moje prawo do niezasraanych chodników i trawników. Jak się menel odlewa pod twoim blokiem, to cie krew zalewa. A jak to robi pies, to mi tłumaczą, że to jego święte prawo! Moi dziadkowie od kilkunastu lat nie wyjeżdżają na wakacje bo mają pieska, który ma problemy ze wszystkim. I tak jak piesek zdechnie to może sobie pojadą. Tyle,że nie wiem, czy dziadek przeżyje pieska, bo mu się raptownie pogarsza... Smutne ale prawdziwe. Właściciele psów terroryzują się nimi sami, i terroryzują innych. A jak nie daj Pan Bóg jakiś policjant zastrzeli biedną psinę wałęsającą się po blokach. A jak potem dziecko pogryzie, to się lament robi. Sutne, ale prawdziwe. Odpowiedz Link Zgłoś
bodymen Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 15:49 "Nielubiebrukselki" żyje chyba w niewyleczonej fobii przed psami, która mu się zakorzeniła po jakimś zdarzeniu quasitraumatycznym w dziecińskie. Wiele osób tak ma. Nie jest jedyny. Należy do osób, które nigdy nie zrozumieją co to znaczy mieć psa. Mam nadzieję, że zrozumie chociaż to, że wypowiedział zupełnie niena temat, bo tak się składa, że komentujemy tu zdarzenie z Kazimierza. Moim zdaniem nie ma co żałować "dziada", zachowanie psów, podobnie jak zachowanie ludzi, jest zależne od środowiska w jakim przebywa. Sam sobie na tą śmierć "stary" zasłużył. Odpowiedz Link Zgłoś
raffi5 Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 16:11 W cywilizowanych krajach są na trawnikach takie tabliczki "posprzątaj po swoim psie". U nas nikt się nie dziwi jak ktoś trzyma na smyczy pieska załatwiającego się na chodniku. Odpowiedz Link Zgłoś
bodymen Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 16:30 jasne, tylko, że w tych "cywilizowanych" krajach w punktach weterynaryjnych i sklepach z art. dla zwierząt są do nabycia za "groszę" lub za darmo (finansowane przez samorząd) zestawy do sprzątania gówna (szwecja, w.brytania). Odwiedzając w ostatnim czasie kilka miast (Bruksela, Marsylia, Paryż, Rzym, Monachium) również widział srające psy i nikt po nich nie sprząta. A to chyba już cywilizacja, no chyba że Francja, Niemcy, Włochy i Belgia to 3 świat. Gó.. to naturalna część naszego życia - nie zgodzą się ze mną ci, co chcieliby żyć w plastikowym, przesadnie higienicznym, sterylnym, pełnym kolorów, ładnych zapachów, kolorowych światełek i uśmiechających do wszystkich do wszystkich. Taki pie_p_rzony sztuczny raj. Chał, chał, chał.... Odpowiedz Link Zgłoś
bartekpawel Re: Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 16:55 Nie męcz się. Głupek i tak nie zrozumie. Tak jak nie rozumie co ma tutaj komentować. Odpowiedz Link Zgłoś
planitnyk ma szczescie ze zmarl. 29.07.05, 15:45 ma szczescie ze nie zyje bo powinni gada wsadzic do wiezienia jeszcze za to co robil psu. jak widze osobiscie niewielu ludzi nadaje sie do trzymania psow. kiedys zaatakowal mojego bokser i to ja go odganialem narazajac sie a jego ciotowaty wlasciciel bal sie podejsc. tak samo jest z tymi "karkami" ktorzy laza z psami ostrych ras. jak pokazuja badania kupuja te psy ze strachu oraz dlatego ze maja wysoki poziom niepewnosci i niski poziom bezpieczenstwa. wiec teraz widziac karka z takim psem juz wiem ze to male dziecko w nim potrzebuje tego psa i te miesnie to maja mu pomoc zapomniec ze sie boi. Odpowiedz Link Zgłoś
at_work Jeśli interesujesz się agresją u psów 29.07.05, 17:20 tutaj znajdziesz info o psach absolutnie przyjacielskich www.julunga.pl Odpowiedz Link Zgłoś
zuzannah Re: Jeśli interesujesz się agresją u psów 29.07.05, 20:22 A tutaj znajdziesz info o ty, że nawet absolutnie przyjacielskie psy nie zawsze muszą być przyjacielskie. Bardzo dużo zależy od wychowania psa i od jego traktowania gringo.blox.pl/html/1310721,46.html Odpowiedz Link Zgłoś
patman Stary był, pewnie mu resztki mózgu wyparowały 29.07.05, 17:25 A tak na marginesie - nikt nie odpowiada za to, że na starość mu odwali - to tak jakby obrażać się na grawitację, że ściąga nas na ziemię. Odpowiedz Link Zgłoś
rrobcio Zmarł 80-latek pogryziony przez psa 29.07.05, 19:25 jak tu sie dziwic psu??? Odpowiedz Link Zgłoś