Dodaj do ulubionych

Gardzę nimi

05.02.06, 14:10
Bielan jest równie żałosny jak jego mocodawcy.Jest,niestety u nas wielu
żałosnych,godnych pogardy, ludzi: Glemp,Jankowski,Rydzyk,Kaczyńscy,Lepper ze
swoją kryminalną świtą.Pozostaje nam jedno:Odwrócić się od nich tą częścią
ciała w której oni nas mają!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • bdx65 Re: Gardzę nimi 05.02.06, 19:10
      POPIERAM!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka