swantevit
02.05.06, 15:07
"My, Polacy, możemy być dumni z dokonań naszych przodków" - ocenił premier.
Jego zdaniem, tę dumę trzeba "umieć nieść", a temu posłuży właśnie Muzeum
Historii Polski.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Ja nie jestem specjalnie dumny z bezprzykladnego w historii upadku I RP,
gdzie sama glowa panstwa, Stanislaw Poniatowski, podpisal akt
abdykacyjny, "rozwiazujacy" uwczesne panstwo polskie..