tom1003 Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 22:53 Oczywiscie typowa metodą gazetki jest infantylizowanie i ośmieszanie wszystkich którzy maja inne poglady. Na szczescie jest internet. Zdjecia lewackich bojówek atakujacych ludzi sa na stronie: wolneulice.pl/foty/ Odpowiedz Link Zgłoś
luve Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:09 Pstrykaliście sobie z kolegami pamiątkowe fotki? Odpowiedz Link Zgłoś
ismael Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:18 tom1003 napisał: Zdjecia lewackich bojówek > atakujacych ludzi sa na stronie: > wolneulice.pl/foty/ chciałbym miec wolne ulice od skinheadzkich scierw,wszypolskich,moherów i procesji dekli wyjacych jak potepieńcy z racji ch.wie czego za 2 dni...,procesje obrazaja moje uczucia i blokuja ruch uliczny, macie zgode na demonstracje fajfusy xiańskie?????? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do ismaela (syna Sary) 14.06.06, 00:43 ismael napisał: > tom1003 napisał: > Zdjecia lewackich bojówek > > atakujacych ludzi sa na stronie: > > wolneulice.pl/foty/ > > chciałbym miec wolne ulice od skinheadzkich scierw,wszypolskich,moherów i > procesji dekli wyjacych jak potepieńcy z racji ch.wie czego za 2 dni...,procesj > e > obrazaja moje uczucia i blokuja ruch uliczny, macie zgode na demonstracje > fajfusy xiańskie???? Wystarczy jak ty sie na ulicach nie pokazesz! Odpowiedz Link Zgłoś
ismael polska? 2012? 13.06.06, 23:14 Ismael z paroma kumplami przyprowadził(eufemizm) kilkuset jeńców z dogorywajacej separatystycznej "armi najswietszego serca jezusa" (separatysci którzy chcieli przyłaczyc polske do vatykanu-wyewoluowało to z lpr-pisu ) do obozu koncentracyjnego dla xian, stukaja w brame a straznik zeby wypad robili bo juz nieczynne ...Przy bramie-na stoliku stoi misa z oczami-nie psuja sie wam??? pyta sie Ismael straznika,NIE...codziennie dorzucamy nowe xiańskie...., no dobra to co ja mam z tymi swiniami zrobic???...a to juz twoj problem.../ co było zrobic popedzilim do lasu........................... Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:15 Gazetka osiaga swoją nachalnością i chamskimi metodami propagandy jedno. Wiele osób przygladajac sie temu zaczyna dostrzegać, że cale to fałszywe lewactwo, bredzące o wolnosci i tolerancji może byc znacznie gorszym zagrożeniem niż jacys tam wszechpolacy. Sprawa Lukasza Wrobla, przesladowanego przez kapusiów od demokratów.pl z powodu zorganizowania wystawy o aborcji jest tez znacząca dla tego co dzieje się w tym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
luve Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:21 To nie czytaj. Proste. Leć do kiosku, kup jakieś ultraprawicowe pisemko i delektuj się wolnym od demagogii i propagandy przekazem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:33 taaaaa, i to wlasnie jest problematyczne, że ty i podobni tobie dzielą ludzi na ultra prawicowych i ultralewicowych Tymczasem jest jeszcze reszta, nie uwazająca sie ani za anarchistów, ani za wszechpolaków. Odpowiedz Link Zgłoś
luve Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:42 Wybacz, ale za królestwo i pół księżniczki nie uwierzę, że jesteś apolityczny. Wiem, wiem, ostatnio powstał trend mianowania się Prawdziwym Zatroskanym Obywatelem Polski, gdzie preferencje polityczne nie mają znaczenia, a liczy się jedynie troska o dobro narodu - ciekawe tylko, jak bardzo się może różnić jedna troska od drugiej. A z ultrasowskim pisemkiem celowo przegięłam, aby równowaga była ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:45 no teraz to sorry, ale ja już nie wiem o czym gadasz... Odpowiedz Link Zgłoś
luve Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:52 Przepraszam, ale jaśniej chyba nie mogę. Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 13.06.06, 23:52 tom1003 napisał: > no teraz to sorry, ale ja już nie wiem o czym gadasz... Chciala byc sympatyczna ale nie przyjelo sie. Gdy ludzie walcza, kamienie leca, czyjsc honor jest szargany - to ten, ktory stoi z boku i nie pomaga temu, ktory lezy - tez jest odpowiedzialny za swoja postawe. Przypomina Ci to cos? Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Re: LPR: Bojówkarze na Paradzie Równości 14.06.06, 00:13 Jesli dwoch pijanych kretynów oklada sie po gębach, uwalanych w gó..e i bredzi o honorze, a potem leży, to bynajmniej niech najpierw wytrzeźwieją a potem niech powieza o co im chodzilo. Kto kogo szarga, bo nie wiem, czy mowisz o szaarganiu "honoru" skinheadow czy "honoru" fascynatow zbrodniarzami typu Che Guevara Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do toma1003 14.06.06, 00:46 tom1003 napisał: > Gazetka osiaga swoją nachalnością i chamskimi metodami propagandy jedno. Wiele > osób przygladajac sie temu zaczyna dostrzegać, że cale to fałszywe lewactwo, > bredzące o wolnosci i tolerancji może byc znacznie gorszym zagrożeniem niż jacy > s > tam wszechpolacy. > > Sprawa Lukasza Wrobla, przesladowanego przez kapusiów od demokratów.pl z powodu > zorganizowania wystawy o aborcji jest tez znacząca dla tego co dzieje się w tym > kraju. O tym wiemy od bardzo, bardzo dawna, czyli od przynajmniej 1990 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: do toma1003 14.06.06, 00:53 oby to byly juz ostanie konwulsje i agonia czerwono-rozowych salonow i ich bolszewicko-faszytsowskich bojowek (tak: faszytsowskich, bo hitler byl gejem) wet3 napisał: > O tym wiemy od bardzo, bardzo dawna, czyli od przynajmniej 1990 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
piss_on_pis I jeszcze się nie wyleczyliście? Bożesz ty mój, 14.06.06, 23:36 krzyknęła z trwogą ciocia Stasia. To już 16 lat mają tak narąbane w głowie. (dla wyjaśnia - mają, albowiem raczyłeś użyć formy - wiemy, co jednoznacznie wskazuje na schizofrenię, dlatego też głowa pozostaje jedna) Odpowiedz Link Zgłoś
magister111 Liczby panowie z MW !!! 14.06.06, 15:26 Na 14 zatrzymanych, 11 było pod "sztandarami" NOP i ONR.Jak podaje policja u kilku znaleziono "miotacze" gazu i petardy.Czy w tym wypadku też MW powie o bojówkach? Odpowiedz Link Zgłoś