Dodaj do ulubionych

Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Trójki

06.07.06, 18:19
Po Laskowskim już nie może być gorzej.
Obserwuj wątek
    • piskoala Zmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Trójki 06.07.06, 18:27

      I tak dobrze. że nie został jakiś burak
      Gdyby jeszcze nie było tylu skretyniałych reklam,
      ale to signum temporis

      ----
      viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL
      • kpp_ppr_pzpr Sobala 06.07.06, 21:38
        dyrektorem Radia BIS ?
        Gdyby Czabański był związany z "Gazetą Wyborczą" lub z demokratami.pl to
        nominacja Sobaki byłaby zrozumiała.
        Sobala to oczywisty lewicowiec. Łętowski to też nieporozumienie,ale z innych
        powodów.
        Skowroński zrobi coś dobrego,gdy przywróci audycje z muzyką poważną i
        słuchowiska.
        • eryk2 Re: Sobala 06.07.06, 23:15
          > Skowroński zrobi coś dobrego,gdy przywróci audycje z muzyką poważną i
          > słuchowiska.

          Audycje z muzyką poważną?! W Trójce?! Słuchowiska?! Chyba chodzi o "Teatrzyk
          Zielone Oko"...
          • tylko_smutek Re: Sobala 06.07.06, 23:56
            eryk2 napisał:
            Audycje z muzyką poważną?! W Trójce?! Słuchowiska?! Chyba chodzi o "Teatrzyk
            > Zielone Oko"...

            "Dużo" wiesz o historii radia. Ciekawe,że w internecie tak chętnie wypowiadają
            się ludzie niekompetentni.
            • eryk2 Re: Sobala 07.07.06, 00:39
              tylko_smutek napisał:

              > eryk2 napisał:
              > Audycje z muzyką poważną?! W Trójce?! Słuchowiska?! Chyba chodzi o "Teatrzyk
              > > Zielone Oko"...
              >
              >
              > "Dużo" wiesz o historii radia. Ciekawe,że w internecie tak chętnie
              wypowiadają
              > się ludzie niekompetentni.

              To może mnie oświecisz, bo ja się wychowywałem na Dwójce, pp. Myczce i Lipce, a
              z Trójki to pamiętam jeno Niedźwiedzkiego z lat 80. ...
              • tylko_smutek Re: Sobala 07.07.06, 01:45
                Chyba do 1993r. audycje z muzyką poważną nadawane były w "Trójce" codziennie.
                Nawet dwa razy dziennie. Autorami tych audycji byli m.in. Małgorzata
                Pęcińska,Piotr Orawski i Krzysztof Lipka.
                Także słuchowiska były czymś nierzadkim w "Trójce" - nadawano audycje
                poetyckie,adaptacje utworów prozatorskich i inne.
                • eryk2 Re: Sobala 07.07.06, 01:58
                  Dzięki za informację.
    • leonidow Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:32
      Trudno się z tym nie zgodzić. Trójka sięgnęła dna. Stała się jedną z wielu
      nierozpoznawalnych rozgłośni. Właściwie to wszystko jedno czego się nie słucha,
      większość gra tę samą papkę i do tego grona dołączyła niestety Trójka. Szkoda,
      bo była rozpoznawalna i dla ludzi, którzy jednak mają czoło zmącone myśleniem.
      Podobno zmiany w formacie rozgłośni miały przynieść zwiększenie słuchalności,
      tak się nie stało. Natomiast przyniosło odejście wielu stałych słuchaczy.
      • jorn Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:36
        Bez przesady - jest duuuuuuuużo gorzej, niż było, ale nie aż tak źle. Trójka
        ciągle jest najlepszą stacją, ale różnica dzieląca ją od chłamu jest niestety
        coraz mniejsza. Może pan Skowroński to zmieni?
        • mckwack Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:32
          nie zgadzam sie! moze i trojka juz nie jest taka jak kiedys, ale w koncu tez
          musi na siebie zarabiac. mimo to w niczym nie przypomina rmfu czy zetki!
          • podatnik2 Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 20:20
            Co do trójki, to mam zyczenie, aby natychmiast wymienic redaktora muzycznego.
            Przeciez tego, co tam puszczaja, sluchac sie nie da! Kiedys w tym programie
            mozna bylo sluchac jakis w miare przyzwoitych nagran, teraz jest potworna
            sieczka kompletnie nie do ucha.
            No i pozwalniac tych Strzyczkowskich i innych lewaków...w...
            • gacekemdk Re: Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 20:30
              A tu cię boli tzw podatniku. Lewacy ci przeszkadzają. Bo co? Bo ty zdaje się za
              lewaków uważasz wszystkich bardziej liberalnych od oszołomów z RM.
              • jarecky.jarecky Re: Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 22:09
                Z lewakami nie dyskutowac tylko usuwac, maja przeciez trybune no i ... GW
            • jotwu61 Re: Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 23:46
              Od TROJKI wara, a zyczenia to tutaj: www.radiomaryja.pl Macie przeciez tam
              koncert zyczen!
          • bogbec Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 20:35
            ztcp to radio publiczne ma wypełniać _misję_ a nie zajmować się zarabianiem pieniędzy, po coś w końcu jest ten abonament rtv
            • mckwack Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 21:20
              wiele rzeczy na tym swiecie powinno byc, a jednak nie jest.
            • gagu Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 07:54
              bogbec napisał:

              > ztcp to radio publiczne ma wypełniać _misję_ a nie zajmować się zarabianiem
              pie
              > niędzy, po coś w końcu jest ten abonament rtv

              -

              płacisz chociaż ten abonament?
              • bogbec Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:12
                gagu napisał:

                > płacisz chociaż ten abonament?

                kiedyś płaciłem, a teraz? no cóż... szkoda kasy na taką "papkę"
                • gagu Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:45
                  to jak to radio publiczne ma wypełniać swoją "misję" skoro nie płacisz
                  abonamentu.

                  ma być publiczne, ma wypełniać misję, ale samo musi na siebie zarabiać.
                  dlatego staje się radiem komercyjnym, bo z takimi musi konkurować.

                  nic dziwnego, że puszczają "papkę".
      • atur22 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:40
        Masz racje co do trojki... Kiedy pierwszy raz przyjechalem do kraju w 2003 roku
        po dwuletniej nieobecnosci uszy mi opadly... Trojka zamienila sie w typowy
        komercyjny chlam, shit i nic... Co 10 minut nachalne reklamy, glupie
        przerywniki, podklad mujzyczny podczas czytania widomosci, Proste pytania...
        Szkoda gadac... A bylo to radio na ktorym sie wychowalem... Teraz slucham BBC...
        Choc czasem wlacze trojke ale maja fatalna jakosc przasylu w internecie
        porownujac chocby z Polska Stacja.
    • zajdel_w Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:32
      Super!
      Bardzo się cieszę.
    • abigeil3 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:33
      Aiedy zmianią dyrektora Radia Maryja?
      Jak czyścimy to czyścimy!
      • grzes168 Re:radio M 06.07.06, 18:40
        To jest wlasnie probelml - radio maryja jest niezalezne od polskiego radia. poza
        tym ma duza sluchalnosc...
      • lwowiak5 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:53
        Rydzykowi mogą skoczyć na napletek.
      • podatnik2 Odwal sie od Radia Maryja! 06.07.06, 20:24
        Wymien lepiej swojego Urbana
    • premier_pacynka [...] 06.07.06, 18:42
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • rafikman Re: Uwaga do Skowronskiego - ku.. sie sprzedaja z 06.07.06, 19:03
        Eeee tam, jak go pamiętam to zawsze był pisduarowskim propagandzistą.
    • tles10 Skowroński był tendencyjnie proTuskowy w wyborach! 06.07.06, 18:42
      Czy to aby nie błąd to mianowanie?
    • mietowe_loczki Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:47
      Czy to oznacza, że w Trójce skończą się skecze na ekipę rządzącą? Są doskonałe.
      W razie czego Let them rest in PiS.
    • koszalek_opalek1 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:54
      Moim zdaniem, szefem Trójki powinien zostać Mr. Marek Niedźwiedzki. Plus Halina,
      na vice ;) Ci ludzie zawsze kojarzyli się z Trójką.
      • politica_olet Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 06:56
        To Ty młody jesteś. Ja pamiętam Trójkę,w której nie było Niedźwiedzkiego.
        • benek56 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 10:07
          > To Ty młody jesteś. Ja pamiętam Trójkę,w której nie było Niedźwiedzkiego

          NiedźwieCkiego

    • wariant_b Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:01
      Oj, coś mi się widzi, że długo ten Czabański nie zachowa stołka.
      Zupełnie nie trzyma standardów.
    • namleik Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:28
      Bogu dzięki ! Na pohybel Laskowskiemu. Dziś trójka to nieustanne, głupawe
      kwilenie i radosne śmiechy radiowych redaktorów, wymiany telefonów z
      równie "ciekawymi" słuchaczami. Dno !! Może będzie lepiej ....choć nadzieja
      matką - wiadomo :))
    • semeon Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:57
      Może wreszcie zmieni sie oblicze muzyczne Trójki, gdyż oprócz "Niedźwiedzia"
      to reszta jest tylko realizacją wybujałych ambicji i zainteresowań prowadzących
      dany program lub podkładający stronę muzyczna do programu. Weźmy chciażby
      południową audycję "Za, czy przeciw" /teraz wiadomo wszyscy na wakacjach/.
      Strona muzyczne tej audycji, zreszta moim zdaniem, zbędna, absolutnie nie ma
      nic wspólnego z osobami wypowiadającymi się w tej audycji. Przeciętnie
      rozgarnięty człowiek /słuchacz/ doskonale zauważa kto, w jakim wieku, o jakich
      poglądach, wypowiada się na antenie, a muzyka jak zwykle dla ambitnych
      małolatów.
    • postant Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 20:51
      Ostatni dobry okres trójka miała, gdy dyrektorem był Piotr Kaczkowski, Michał
      Olszański zaczął psuć, a Witold Laskowski zmasakrował stację. Mam nadzieję, że
      nowy dyrektor chociaż częściowo naprawi sytuację.
    • maria-anna To dobre zmiany 06.07.06, 21:46
      Red. Skowroński jest dobrym dziennikarzem i co jest ważne nie zapowiada
      rewolucyjnych zmian w radiowej trójce...
      • settembrini Re: To dobre zmiany 06.07.06, 22:03
        a kiedy mial zapowiedziec skoro dopiero go powolano? mam nadzieje, ze wszystkie
        pomylki laskowskiego zostana odkrecone, a trUjka zamieni sie ponownie w Program
        Trzeci
        • maria-anna 'Zachowam to co w trojce wartosciowe'-Skowroński 06.07.06, 22:11
          • karagandak To kiedy łączymy o z Radiem Katolickim? 06.07.06, 22:15
            Łętowski? Pozostali "fachowcy" ?
            No to kiedy?
    • mondokane Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 22:18
      Łoł, wreszcie wyrwali chwasta! Ciekawe, czy Skowroński doprowadzi do odrodzenia
      dawnego Programu III? Trzymam kciuki!
    • macsad Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 22:39
      Prawdziwy niepokój budzą zmiany w Jedynce i Bisce. Trójki trudno było słuchać
      już od dawna. Co jednak z dziennikarską niezależnością jedynki?! (np. dziś rano
      wywiad z Lepperem zaczął się od spokojnie zadanego pytania, czy w żniwach
      pomogą polscy bezrobotni, czy gastarbeiterzy z Ukrainy?), przed wywiadami
      emitowane są wiele mówiące utwory (wywiad z J. Kaczyńskim poprzedzony piosenką
      E. Bem "Mówię Tak- Myślę Nie"). Biska- również stacja niezależna z porządną
      dziennikarską robotą. Jak będzie teraz???
    • jaza01 Chyba koniec sluchania trojki. 06.07.06, 23:23
      Zobaczymy jak ta zmiana wplynie na program.
      • geralt9 Re: Chyba koniec sluchania trojki. 06.07.06, 23:33
        jaza01 napisała:

        > Zobaczymy jak ta zmiana wplynie na program.
        Trzeba znac Skowronskiego zeby wiedzic ze zmiana to na lepsze droga jazo
    • halicz5 Ufff! Nareszcie odchodzi Laskowski!!!! Hura!!!!! 06.07.06, 23:39
    • 2tik Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 23:47
      Cieszcie sie naiwniacy ze zmian, cieszcie. Ale jesli ktos oczekuje DOBREGO
      radia to smiem twierdzic, ze PIS im tego nie zapewni. To byla zmiana
      POLITYCZNA, a nie MERYTORYCZNA.
      Wymiotowac juz sie chce od poczynan tej smierdzacej tania woda kolonska
      koalicji.
      • pluski Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 00:07
        no coz ... niedlugo zacznie PIS, LyPyRy i Samobrona wprowadzac ministerstwo
        milosci, pokoju, prawdy i obfitosci ... no bo przeciez jest tak wspaniale ze juz
        produkuja reklamy by zamydlic oczy jak jest wspaniale w tej naszej nowej IV
        wszechpolsce. gdy w rzadzie zasiadl le per oraz a przede wszystkim gdy w
        ministerstwie edukacji zaczal grzmiec roman g. zalamalem sie.

        roman g. i ministerstwo edukacji - lepiej tego orwell by nie wymyslil.

        pzdr. pluski
      • fat_cat Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 00:18
        > Wymiotowac juz sie chce od poczynan tej smierdzacej tania woda kolonska
        > koalicji.

        Taaa, bo kiedys to dopiero byly koalicyje... pachnialy szambem az milo SLD-PSL,
        AWS-UW...
      • jureek Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:25
        2tik napisał:

        > Cieszcie sie naiwniacy ze zmian, cieszcie. Ale jesli ktos oczekuje DOBREGO
        > radia to smiem twierdzic, ze PIS im tego nie zapewni. To byla zmiana
        > POLITYCZNA, a nie MERYTORYCZNA.

        Powiedziałbym inaczej. Zmiana jest przede wszystkim polityczna, ale przy okazji
        i merytoryczna. Mam więc nadzieję.
        Jura
    • krawat23 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 01:46
      owszem, ale czy skowroński jest w stanie poprawić cokolwiek - watpie. jego
      najwieksze obecnie 'zalety' to fanatyczne wrecz poparcie pis.
    • jaluka Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 01:54
      ze Laskowski- rozumiem popieram-głupol-trójka spaprala sobie całą aureolę szacunku, jedynka- poza
      rozmową, ale co zrobił zlego szef BIS RADIA?? To, że ludzie ogólnie rzecz biorąc dowiedzieli się że jest
      takie radio? I że jest wartościowe edukacyjnie? Lepiej niech będzie bydelko radiomaryjne w calej
      Rzeczpospolitej, prawda? Niech ludzie nie uczą się zbyt wiele, a nade wszystko myśleć.
      co za kraina
      • jureek Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:26
        jaluka napisał:

        > ze Laskowski- rozumiem popieram-głupol-trójka spaprala sobie całą aureolę szacu
        > nku, jedynka- poza
        > rozmową, ale co zrobił zlego szef BIS RADIA??

        Do Biski powinien wrócić Sito.
        Jura
    • jur.jam Chłopaki z PiSuaru nie pier....... ą .sie . 07.07.06, 05:01
      Nawet nie udają ,jak ich poprzednicy , że robią zmiany bo znaleźli lepszych
      fachowców. Obsadzają swoimi miernotami co tylko sie da . TKM w całej
      okazałości. ha ha ha .
      • jureek Re: Laskowski - fachowiec? Hahahaha 07.07.06, 08:30
        jur.jam napisał:

        > Nawet nie udają ,jak ich poprzednicy , że robią zmiany bo znaleźli lepszych
        > fachowców. Obsadzają swoimi miernotami co tylko sie da . TKM w całej
        > okazałości. ha ha ha .

        Racja, w większości przypadków przy obsadzaniu stanowisk PiS stosuje zasadę
        "mierny, ale wierny". Jednak nie w tym przypadku. Skowroński nie jest mierny, a
        Laskowski na pewno nie był fachowcem, chyba że od psucia dobrego radia, jakim
        kiedyś była Trójka.
        Jura
    • krociech Chrześcijanin w świecie, człowiek w teczce 07.07.06, 06:05
      Ciekawe, że "zasady" i "wartości" pozwalają tym wszystkim Tartufe'om zajmować miejsca uczciwych, kompetentnych ludzi esbeckimi metodami wyrzucanych z roboty.
      • zosl Re: Chrześcijanin w świecie, człowiek w teczce 07.07.06, 06:44
        A nam będzie się serwować wiecej indoktrynacji , bo cała władza w rękach
        mas.. Początek programu z pieśnią"Kiedy ranne wstają zorze" już niedługo!
        Klepanie zdrowasiek , na każdym programie .. musowo.Ratumku!!! czy to maprawdę
        XXI wiek???
      • politica_olet Lewicowiec Sobala 07.07.06, 06:49
        też się nie podoba bałwanom,piszącym powyżej. Nie mają pojęcia o sprawie,ale
        się wypowiadają.
    • taziuta Cnota nagrodzona! :-))) 07.07.06, 07:07
      A wy się zastanawialiście czemu inteligentny /zdawałoby się/ człowiek wchodzi
      kaczkom bez mydła? Już znacie odpowiedź! :-)
    • nabucco4 No to po "ptokach" 07.07.06, 07:42
      Ostatnie , w miarę normalne źródła informacji i rozrywki zagarnęli katonazole.
      Pa pa trójko - słuchałem cię od lat `70 - tych i chyba przestane.
      • jureek Re: No to po "ptokach" 07.07.06, 08:36
        nabucco4 napisał:

        > Ostatnie , w miarę normalne źródła informacji i rozrywki zagarnęli katonazole.
        >
        > Pa pa trójko - słuchałem cię od lat `70 - tych i chyba przestane.

        A ja mam nadzieję, że znowu zacznę słuchać. Bo niestety za rządów Laskowskiego
        Trójka zeszła na psy i słuchałem jej coraz mniej. Zniknęły wartościowe
        audycje,zamiast tego muzyczna papka, hałaśliwe dżingle, podkład muzyczny pod
        wiadomościami, praktyczne wyeliminowanie kultury, wszechobecna komercja - taka
        Trójka aż tak bardzo Ci się podobała?
        Jura

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka