Dodaj do ulubionych

Abp Michalik o lustracji: naród potrzebuje oczy...

14.08.06, 23:04
Co do Grassa to jako Gdańszczaninowi jest mi wstyd... za PiS
fraglesi.wordpress.com/2006/08/14/czolowy-polski-szubrawiec/
Obserwuj wątek
    • pierot6 biskupie!.. rządzą Kaczyńscy.... 14.08.06, 23:52
      nowa mutacja czerwonej zarazy..KACZAKOMUNA
      • baby1 Arcybiskup Michalik jest słabo zorientowany 15.08.06, 13:38
        w tym czego potrzebuje naród. Nie jest to napewno lustracja. Lustracji
        potrzebuje paru nawiedzonych idiotów. Naród potrzebuje pracy, dostatniego życia
        i perspektyw na przyszłość.
    • galba W końcu jakiś normalny dostojnik kościelny... 15.08.06, 00:32
      A nie te życińskie pseudomoralitety dla potłuczonych.
      • takrzy1 Re: Biskupie, o czym my mowimy? 15.08.06, 01:10
        O jakiej lustracji mozna mowic, gdy oficjalne zrodla podaja, ze w niektorych
        regionach SB zdazyla zniszczyc 80% dokumentow.
        O jakiej lustracji mozna mowic, gdy w pierwszej z brzegu teczce pana Jaroslawa
        Kaczynskiego znaleziono "falszywke". Akurat w tej, a wszystkie inne maja byc
        podobno prawdziwe.
        O jakiej lustracji mozna mowic, gdy w teczce pani Zyty Gilowskiej znaleziono
        jakies dokumenty bardzo podejrzanego pochodzenia, ale ktore wystarczyly do
        zniszczenia czlowieka.
        O jakiej lustracji mozna mowic, gdy nazwiska jakie maja byc ogloszone, sa albo
        prawdziwe, albo okreslaja "wiory", ktore przy tym rabaniu maja poleciec.
        O jakiej lustracji mozna mowic, gdy IPN przyjmuje zamowienie na zrobienie listy
        agentow w ciagu 3 miesiecy, a w nastepnym zdaniu powiada juz, ze na wydanie
        orzeczenia, czy ktos byl agentem, czy nie, potrzebuje kilku miesiecy, do roku
        czasu! Wiec z kim i o czym mozna rozmawiac? Z Kurtyka?
        W moim przekonaniu ta cala lustracja, w ktorej chyba po raz pierwszy w dziejach
        swiata o moralnosci osoby decydowac ma historyk jest jednym wielkim
        nieporozumieniem. TO JEST CHORE!!!!!
        Uwazam, ze IPN swoim nieodpowiedzialnym dzialaniem w ciagu kilku miesiecy
        skrzywdzi wiecej ludzi, niz SB zdolala zrobic od 1956 roku do konca swej
        dzialalnosci. Sam Kurtyka mowi: moze 500, moze 5000. Dla niego nie ma to
        znaczenia. On jest czysty, jak do tej pory skrzywdzil przeciez jedynie pana
        Przewoznika. Coz znaczy jedno nazwisko wsrod tych tysiecy innych. Ot, po prostu
        wior.
    • matkajoanna Re: Abp Michalik o lustracji: naród potrzebuje oc 15.08.06, 01:13
      mnie jest wstyd za Polaków kochających SS-manów
      • indianski Re: Abp Michalik o lustracji: naród potrzebuje oc 15.08.06, 07:24
        Drobie dziecko . pozycz leksykon od jakiegos kumpla ktory potrafi czytac , i
        sprawdz co znaczy slowo "kochac" .
    • premier.z.krakowa nie przepraszaj za PIS tylko za swoje PO i Donalda 15.08.06, 01:50
      Takim jak Ty zawsze jest wstyd. Zasrtanawiamnie dlaczego macie takie poczucie niższości i zawszemusicie komuś słuzyć. JAk nie ZSSR to urzędnikom z Brukseli.
      Czy Ty masz jakieś swoje poglądy.
      Czy maszchociaz trochę dumy narodowej.
      Czy jakm idzieś na międzynarodowy mecz to machasz niemiecką flagą?
      Zawsze możesz oddać dowód iproszic o obywatelstwo gdzie indziej.


      fraglesi67 napisał:

      > Co do Grassa to jako Gdańszczaninowi jest mi wstyd... za PiS
      > fraglesi.wordpress.com/2006/08/14/czolowy-polski-szubrawiec/
    • patience To brzmi jak "narod potrzebuje teatru" 15.08.06, 02:57
      Z calym szacunkiem, ale niewielu jest ludzi, ktorzy szkodzili calemu narodowi
      naraz, jak na przyklad Jaruzelski czy Kiszczak, tak, ze teraz i caly narod
      musialby wybaczac. W zupelnosci wystarczyloby chyba, jak wybacza ci, ktorych
      dany czlowiek skrzywdzil? Mam inne zajecia niz wybaczanie wszystkim agentom jak
      leci, od 45 roku. "Delegatowi" tez nie mam zamiaru wybaczac bo nie na mnie
      donosil. Strasznie zadety ten balon, jak Huta Katowice za Gierka, i bardzo
      patetyczny, a to tylko donosiciele a nie blogoslawieni w swietosci.
    • mhensler Czyściciele 15.08.06, 06:24
      Kto miałby ubrudzony przez czyścicieli naród z brudów oczyszczać, zawodowe
      autorytety? Jakaś Beata, Delegat czy Historyk? A kiedy zostaniemy oczyszczeni z
      biedy, ciemnoty i zabobonów?
      • indianski Re: Czyściciele 15.08.06, 07:22
        mhensler napisał:

        > A kiedy zostaniemy oczyszczeni z
        > biedy, ciemnoty i zabobonów?

        najpierw igrzyska , o chleb beda sie martwily nastepne pokolenia .
        • polonus3 Re: Czyściciele 15.08.06, 15:43
          Az czlowieka bierze obrzydzenie jak patrzy na ta oblude i zaklamanie hierarchow
          Kosciola w Polsce! Szczuja i szczuja na siebie Polakow ta lustracja mowiac
          o jakims oczyszczeniu. MEDICE, SANA TE IPSUM !!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego
          sami nie chca sie oczyszczac z najwiekszych brudow, wiekszych niz brudy tych
          co ich chca oczyszczac?
    • bromba2 "gdanszczanin" pisze sie p. male "g" - tez wstyd 15.08.06, 11:48

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka