fraglesi67 14.08.06, 23:04 Co do Grassa to jako Gdańszczaninowi jest mi wstyd... za PiS fraglesi.wordpress.com/2006/08/14/czolowy-polski-szubrawiec/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pierot6 biskupie!.. rządzą Kaczyńscy.... 14.08.06, 23:52 nowa mutacja czerwonej zarazy..KACZAKOMUNA Odpowiedz Link Zgłoś
baby1 Arcybiskup Michalik jest słabo zorientowany 15.08.06, 13:38 w tym czego potrzebuje naród. Nie jest to napewno lustracja. Lustracji potrzebuje paru nawiedzonych idiotów. Naród potrzebuje pracy, dostatniego życia i perspektyw na przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
galba W końcu jakiś normalny dostojnik kościelny... 15.08.06, 00:32 A nie te życińskie pseudomoralitety dla potłuczonych. Odpowiedz Link Zgłoś
takrzy1 Re: Biskupie, o czym my mowimy? 15.08.06, 01:10 O jakiej lustracji mozna mowic, gdy oficjalne zrodla podaja, ze w niektorych regionach SB zdazyla zniszczyc 80% dokumentow. O jakiej lustracji mozna mowic, gdy w pierwszej z brzegu teczce pana Jaroslawa Kaczynskiego znaleziono "falszywke". Akurat w tej, a wszystkie inne maja byc podobno prawdziwe. O jakiej lustracji mozna mowic, gdy w teczce pani Zyty Gilowskiej znaleziono jakies dokumenty bardzo podejrzanego pochodzenia, ale ktore wystarczyly do zniszczenia czlowieka. O jakiej lustracji mozna mowic, gdy nazwiska jakie maja byc ogloszone, sa albo prawdziwe, albo okreslaja "wiory", ktore przy tym rabaniu maja poleciec. O jakiej lustracji mozna mowic, gdy IPN przyjmuje zamowienie na zrobienie listy agentow w ciagu 3 miesiecy, a w nastepnym zdaniu powiada juz, ze na wydanie orzeczenia, czy ktos byl agentem, czy nie, potrzebuje kilku miesiecy, do roku czasu! Wiec z kim i o czym mozna rozmawiac? Z Kurtyka? W moim przekonaniu ta cala lustracja, w ktorej chyba po raz pierwszy w dziejach swiata o moralnosci osoby decydowac ma historyk jest jednym wielkim nieporozumieniem. TO JEST CHORE!!!!! Uwazam, ze IPN swoim nieodpowiedzialnym dzialaniem w ciagu kilku miesiecy skrzywdzi wiecej ludzi, niz SB zdolala zrobic od 1956 roku do konca swej dzialalnosci. Sam Kurtyka mowi: moze 500, moze 5000. Dla niego nie ma to znaczenia. On jest czysty, jak do tej pory skrzywdzil przeciez jedynie pana Przewoznika. Coz znaczy jedno nazwisko wsrod tych tysiecy innych. Ot, po prostu wior. Odpowiedz Link Zgłoś
matkajoanna Re: Abp Michalik o lustracji: naród potrzebuje oc 15.08.06, 01:13 mnie jest wstyd za Polaków kochających SS-manów Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Abp Michalik o lustracji: naród potrzebuje oc 15.08.06, 07:24 Drobie dziecko . pozycz leksykon od jakiegos kumpla ktory potrafi czytac , i sprawdz co znaczy slowo "kochac" . Odpowiedz Link Zgłoś
premier.z.krakowa nie przepraszaj za PIS tylko za swoje PO i Donalda 15.08.06, 01:50 Takim jak Ty zawsze jest wstyd. Zasrtanawiamnie dlaczego macie takie poczucie niższości i zawszemusicie komuś słuzyć. JAk nie ZSSR to urzędnikom z Brukseli. Czy Ty masz jakieś swoje poglądy. Czy maszchociaz trochę dumy narodowej. Czy jakm idzieś na międzynarodowy mecz to machasz niemiecką flagą? Zawsze możesz oddać dowód iproszic o obywatelstwo gdzie indziej. fraglesi67 napisał: > Co do Grassa to jako Gdańszczaninowi jest mi wstyd... za PiS > fraglesi.wordpress.com/2006/08/14/czolowy-polski-szubrawiec/ Odpowiedz Link Zgłoś
patience To brzmi jak "narod potrzebuje teatru" 15.08.06, 02:57 Z calym szacunkiem, ale niewielu jest ludzi, ktorzy szkodzili calemu narodowi naraz, jak na przyklad Jaruzelski czy Kiszczak, tak, ze teraz i caly narod musialby wybaczac. W zupelnosci wystarczyloby chyba, jak wybacza ci, ktorych dany czlowiek skrzywdzil? Mam inne zajecia niz wybaczanie wszystkim agentom jak leci, od 45 roku. "Delegatowi" tez nie mam zamiaru wybaczac bo nie na mnie donosil. Strasznie zadety ten balon, jak Huta Katowice za Gierka, i bardzo patetyczny, a to tylko donosiciele a nie blogoslawieni w swietosci. Odpowiedz Link Zgłoś
mhensler Czyściciele 15.08.06, 06:24 Kto miałby ubrudzony przez czyścicieli naród z brudów oczyszczać, zawodowe autorytety? Jakaś Beata, Delegat czy Historyk? A kiedy zostaniemy oczyszczeni z biedy, ciemnoty i zabobonów? Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Czyściciele 15.08.06, 07:22 mhensler napisał: > A kiedy zostaniemy oczyszczeni z > biedy, ciemnoty i zabobonów? najpierw igrzyska , o chleb beda sie martwily nastepne pokolenia . Odpowiedz Link Zgłoś
polonus3 Re: Czyściciele 15.08.06, 15:43 Az czlowieka bierze obrzydzenie jak patrzy na ta oblude i zaklamanie hierarchow Kosciola w Polsce! Szczuja i szczuja na siebie Polakow ta lustracja mowiac o jakims oczyszczeniu. MEDICE, SANA TE IPSUM !!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego sami nie chca sie oczyszczac z najwiekszych brudow, wiekszych niz brudy tych co ich chca oczyszczac? Odpowiedz Link Zgłoś