Dodaj do ulubionych

Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życia...

23.03.07, 21:29
Panie M. Jurek!

Zamiast się odwoływać do TE od wyroku Pani Tysiąc i przed zmianą konstytucji w
sprawie aborcji -
proszę przedstawić w sejmie RP poniższe propozycje:
dla wszystkich dzieci urodzonych z powodu gwałtu, dla dzieci obciążonych
genetycznie urodzonych wbrew opinii lekarzy i ciężarnej matki, dla wszystkich
matek, które stracą zdrowie z powodu ciąży i porodu:
RP zapewni dożywotnią rentę zapewniającą średni poziom życia, bezpłatną
dożywotnią opiekę zdrowotną i rehabilitację,
bezpłatne wyposażenie w sprzęt inwalidzki, bezpłatne leki, domy opieki dla
dzieci zrodzonych z gwałtu, których nie będzie chciała wychowywać matka,
zapewnić tym dzieciom odpowiednie wykształcenie.
Proponuję załatwić w pierwszej kolejności zapewnienie powyższych świadczeń w
konstytucji, ze wskazaniem - z jakich środków będą finansowane i przez jaki
resort.
Proszę też pomyśleć o karze śmierci - którą promuje LPR - życie powinno być
chronione od poczęcia aż do naturalnej śmierci...
Jak załatwi Pan tę sprawę - proponuję wrócić do dyskusji o zmianie artykułu 30
i 38 konstytucji.


Obserwuj wątek
    • katolik_polski1 Homoseksualizmowi Polska mowi NIE !!! 23.03.07, 21:32

      czy odbyt jest narzadem plciowym !
      Poczecie dziecka nie jest w interesie homoseksualistow !
      W czyim zatem interesie jest prawo do zycia ???
      Narodu ???
      To homoseksualizm jest rakiem na tkance tego narodu !!!
      • zawisza60 Re: Homoseksualizmowi Polska mowi NIE !!! 23.03.07, 22:15
        Sam jestes rakiem, i to bardzo ograniczonym. Co Cie obchodzi w jaki sposob ktos
        sie zachowuje we wlasnej sypialni, zboczencu!
        • almagus Re: Homoseksualizmowi Polska mowi NIE !!! 02.04.07, 14:13
          Łżeukład z katotalibem z atomowym grzybem!

          Nie urośnie za Tuska
          na łżeświnię półtuszka,
          w tym podwójna łżekacza
          i leppiejoprostacza.
          Tak myśleli wyborcy,
          poszli karnie odbiorcy.
          Katotalibów zew.
          Uśpił niebiański śpiew,
          padłe narodu masy,
          co nie mają wciąż kasy.
          Półtusze z zapalnikiem,
          ułożyli z Rydzykiem,
          odpalą aborcji grzyba,
          na hasło katotaliba!
          Gdy przybędzie im masy,
          gdy się dorwą do kasy.
          Już każdy wypasiony,
          mają spirale żony.
          „Oni was wyplują” i
          ja daję wam parę dni,
          to było hasło chyba,
          do odpalenia grzyba.
          Potrzebne im są Tuski,
          więc tokują świńtuszki.
          Na Afganistan kaczki,
          dali trampki i taczki.
          W złotych ornatach krowy,
          dały stół bilardowy.
          Na NATO Rydzol dyba,
          trzeba wesprzeć taliba!
          Gdzie Afganistan, geografia,
          sięga, to pornografia!

      • bak_on Propozycja 23.03.07, 22:41
        Za za jednym razem, skoro ma byc juz manipulowane przy konstytucji, nie zmienic
        nazwy Polski na Rzeczypospolita Katolicka Polska? Po co potem jeszcze raz
        prowadzic debaty i zbierac wiekszosc sejmowa.
      • pytajniak Re: Homoseksualizmowi Polska mowi NIE !!! 23.03.07, 22:47
        Jednym z podstawowych problemów społecznych jest tak zwany
        problem Q. Jest to zestaw następujących pytań:
        1. Czy człowiek, któremu sperma osiadła na mózgu staje się qtasem?
        2. Czy człowiek, interesujący się qtasami innych może stać się qtasem?

        katolik_polski1 napisał:

        >
        > czy odbyt jest narzadem plciowym !
        > Poczecie dziecka nie jest w interesie homoseksualistow !
        > W czyim zatem interesie jest prawo do zycia ???
        > Narodu ???
        > To homoseksualizm jest rakiem na tkance tego narodu !!!
        • zawisza60 Re: Homoseksualizmowi Polska mowi NIE !!! 23.03.07, 22:57
          A czesc Pytajniak! Fajnie ze jestes i znowu zadajesz te swoje slynne pytania!
      • henrykp53 Re: Homoseksualizmowi Polska mowi NIE !!! 23.03.07, 22:56
        Proszę Państwa...
        Trochę więcej merytorycznie..

    • jovanka22 Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życia.. 23.03.07, 21:36
      panie jurek, ma pan g......e prawo do mojej macicy
      • katolik_polski1 Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 21:43
        jovanka22 napisała:

        > panie jurek, ma pan g......e prawo do mojej macicy
        ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
        Nakryj sie lechtaczka i zeby cie zaden czlonek w zyciu
        widziec nie chcial !
        • steve69 Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 22:00
          Weź pędzel, puszkę farby (najlepiej czerwonej).
          Zanurz pędzel w farbie i na ścianie namaluj czerwona punkt. Odłóż pędzel i farbę.
          Potem zrób dobry rozbieg.............






          i pier.....nij tym swoim głupim łbem w czerwony kropkę!!!
          Być może klepki wskoczą na swoje miejsce i przestaniesz pieprzyc te brednie...


          • henrykp53 Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 22:04

            Moher się odezwał....do ojca Grzyba idź na skargą.
            • katolik_polski1 Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 22:09
              henrykp53 napisał:

              >
              > Moher się odezwał....do ojca Grzyba idź na skargą.
              ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
              Nie bardzo mojzeszowy :)
              Potrzebuje ,zeby mu jarmulke gwozdzikiem przymocowac :)
              • steve69 Zaiste, bardzo to po katolicku... 23.03.07, 22:19
                katolik_polski1 napisał:

                > Nie bardzo mojzeszowy :)
                > Potrzebuje ,zeby mu jarmulke gwozdzikiem przymocowac :)

                Całkowicie zgodne z naukami Jesusa... takie miłosierne...
                • zawisza60 Re: Zaiste, bardzo to po katolicku... 23.03.07, 22:21
                  Wiadomo, katolik!
          • katolik_polski1 Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 22:06
            Wez sie w garsc, zwolaj zgromadzenie ONZ i postuluj ,zeby
            odbyt czlowieczy stal sie prawnie narzadem plciowym ludzkosci !!!
            • zawisza60 Odbyt narzadem plciowym 23.03.07, 22:20
              Od kiedy potrzebne sa prawa na to kto, jak, co i z kim robi w sypialni???
              I jakbys chcial takie prawo egzekwowac. Kamery ludziom nad lozkiem pozakladac
              czy jak?
              • steve69 Re: Odbyt narzadem plciowym 23.03.07, 22:23
                zawisza60 napisała:

                > I jakbys chcial takie prawo egzekwowac. Kamery ludziom nad lozkiem pozakladac
                > czy jak?

                Pewnie patrole parafialne... a katolik_polski1 na ich czele.
                • zawisza60 Re: Odbyt narzadem plciowym 23.03.07, 22:25
                  Tak i jeszcze ksiadz powinien stac nad lozkiem z kropidlem i poswiecac kazdy
                  prawidlowo po katolicku odbyty stosunek!
          • zawisza60 katolik polski 23.03.07, 22:18
            Ha, ha! Swietne, Steve! Brawo!!!
        • zawisza60 Zboczeniec 23.03.07, 22:16
          jovanka22 napisała:

          > panie jurek, ma pan g......e prawo do mojej macicy
          ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
          Nakryj sie lechtaczka i zeby cie zaden czlonek w zyciu
          widziec nie chcial !


          A nie mowilam ze zboczeniec???
    • formalistyk bełkot 23.03.07, 21:43
      "kultura życia będzie kulturą państwa polskiego, będzie kulturą IV Rzeczypospolitej"
    • nessie-jp Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życia.. 23.03.07, 22:08
      "Mamy zdecydowaną wolę, żeby w kolejnych latach je (urlopy macierzyńskie)
      wydłużać" - zadeklarował.

      A, wolę macie, towarzyszu Jurek. A pieniądze macie też? Czy jak zwykle, Bóg dał
      dzieci, Bóg da i na dzieci (bo z budżetu to tylko na Swiątynię Opaczności?)

      Zaczynam się zastanawiać nad secesją. Stworzę sobie mini-kraik w Polsce o
      normalnym, demokratycznym ustroju. Dla tych, którzy nie głosowali na Jurka Marka
      i Giertycha Romana.
    • henrykp53 Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 22:39

    • m.e.n Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 22:49
      POPIERAM
    • m.e.n Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życia.. 23.03.07, 23:01
      A co M. Jurek powie o skandalicznej wypowiedzi wiceministra Piechy?

      Hipokryzja PiSu wyłazi.

      www.durniompowiedz-NIE.pl
      • henrykp53 Re: Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życ 23.03.07, 23:21

        "Społeczeństwo, w którym zbyt liczni ludzie czują się ważni, staje się niepoważne."
        Brawo m.e.n.
    • b.6.1966 Re:Kazdy kraj ma swojego jurka, 23.03.07, 23:47
      tylko nie kazdy kraj, dlugo toleruje IDIOTE!
      Mamy namacalny przyklad w osobie marszalka dwojga imion, ze gdyby ze
      czterdziesci pare lat temu, obowiazywalo prawo do aborcji, nie sluchalibysmy
      tego chorego belkotu!
      Nie byloby ani marka, ani jurka!
      • pytajniak Re:Kazdy kraj ma swojego jurka, 23.03.07, 23:57
        b.6.1966 napisała:

        > Kazdy kraj ma swojego jurka

        Są jednak kraje, które mają więcej:
        Jurka i Rydzyka i ...
      • henrykp53 Re:Kazdy kraj ma swojego jurka, 24.03.07, 10:12

        Szczera prawda...
      • wdakra Re:Kazdy kraj ma swojego jurka, 24.03.07, 12:27
        b.6.1966 napisała:

        > tylko nie kazdy kraj, dlugo toleruje IDIOTE!
        > Mamy namacalny przyklad w osobie marszalka dwojga imion, ze gdyby ze
        > czterdziesci pare lat temu, obowiazywalo prawo do aborcji, nie sluchalibysmy
        > tego chorego belkotu!
        > Nie byloby ani marka, ani jurka!

        W Polsce kobiety miały prawo do aborcji od 1956 roku do czasu uchwalenia obecnie
        obowiazujacej ustawy antyaborcyjnej. Ale może Marek Jurek został poczęty pod
        rządami antyaborcyjnej ustawy stalinowskiej?
    • intel-e-gent Tłumaczenie na polski: 24.03.07, 00:03
      W Sejmie jest szansa na ograniczenie wolności obywateli. - powiedział marszałek Jurek...
      • colombina Re: Tłumaczenie na polski: 03.04.07, 22:47
        intel-e-gent napisał:

        > W Sejmie jest szansa na ograniczenie wolności obywateli. - powiedział
        marszałek
        > Jurek...

        A pomyslal: "niestety, teraz tylko polowe da sie wziac za tylek, reszte trzeba
        bedzie spacyfikowac w drugiej kadencji".
    • vomitorium1 Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życia.. 24.03.07, 00:54
      jurek ogórek..... z opus dei
    • heterofob2 Jurek: Zapisać w konstytucji, że prawo do życia.. 02.04.07, 13:58
      Wiem, że się spóźniłem o miesiąc, ale mimo to spróbuję się jeszcze wlepić:

      Czy odbyt jest narządem płciowym?

      Odpowiedź pierwsza:
      Jeśli jako narządy płciowe potraktujemy te, które są

      niezbędne do prokreacji, to odbyt nie jest narządem

      płciowym, tak jak i nie jest nim łechtaczka. W takim

      ujęciu narządem płciowym nie jest również prącie w

      przypadku zapłodnienia w probówce.

      Jeśli za narząd płciowy przyjmiemy ten, dzięki

      któremu możemy osiągnąć orgazm, to są dwie

      możliwości:

      Odpowiedź druga:
      Przez odbyt możliwa jest stymulacja nasady prącia,

      przez co można osiągnąć orgazm nieróżniący się od

      żadnego innego. Jest to o tyle łatwe, że jednocześnie

      masowana jest prostata, co wzmaga doznania, no i

      oczywiście dochodzą wyobrażenia, niekiedy

      decydujące o orgazmie.

      (W nawiasie: jeśli masz polucje nocne wywołane

      przyjemnym snem, bez masturbowania się, to...

      narządem płciowym byłby mózg!)

      Odpowiedź trzecia:
      Odbyt sam z siebie jest świetnie ukrwiony, unerwiony

      i umięśniony. Niezależnie od pobudzenia prostaty i

      nasady prącia, można dojść do orgazmu przez

      stymulowanie odbytu w taki sposób, aby pobudzać

      jego mięśnie. Praktyka seksu analnego powoduje, że

      mam kontrolę nad mięśniami podbrzusza, pośladków

      i analnych (niezależnie od tego, że zawiadują nimi

      odrębne systemy nerwowe).

      Działa to w obie strony: napinając pośladki nie tylko

      wpływam na swój moment osiągnięcia orgazmu, ale i

      faceta, który mi wkłada, zapewniając mu niesamowite

      doznania. Dlatego tylu facetów zdradza swoje żony z

      pedałami, samemu utrzymując, że nimi nie są :)

      Możliwe jest osiągnięcie/zadanie orgazmu bez dotykania prącia i odbytu, dzięki
      masażowi prostaty przez skórę za moszną tudzież pośladków, przy jednoczesnym
      wykonywaniu pewnego rodzaju ćwiczeń, które doskonale znają panie pragnące
      zwiększyć gimnastyką swoje szanse na orgazm.

      Chętnie odpowiem na wszelkie pytania na ten temat

      pyrsk
      • zawisza60 Jestes niepoprawny! 03.04.07, 22:27
        Czy Ci nie mowilam ze Polska jeszcze do takich wywodow nie dorosla? Pomysl
        lepiej o naszych poboznych kolegach i kolezankach z forum ktorzy sluchaja RM!
        Nie widzisz jak sie biedacy rumienia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka