rydzyk_fizyk 27.03.07, 14:00 A co? Boi się, że mu się nie uda szuflady zatrzasnąć? :> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milestone Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie ... 27.03.07, 14:01 Ciekawa alternatywa. Czyżby pogłoski o chorobie Kaczyńskiego były prawdziwe? Emilia Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:05 tego od cillicy.. byl taki kiedys film... hahahahaha! Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:19 A wiesz, że jego rzecznik (Ruman, członek O.D.) ma na ramieniu od dawna niegojacą się ranę dokładnie w kształcie śladu po cillicy (tj. krąg dookoła ze śladami po kolcach)? Niby wiadomość dla sensatów. Ale zdecydowałem się napisać, bo... moje świadectwo jest z pierwszej ręki. To znajomy. Dziwną ranę widać, kiedy ma krótki rękaw:) Nigdy znajomym nie opowiadał, że coś mu się stało. Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:51 nick3 napisał: > A wiesz, że jego rzecznik (Ruman, członek O.D.) ma na ramieniu od dawna > niegojacą się ranę dokładnie w kształcie śladu po cillicy (tj. krąg dookoła ze > śladami po kolcach)? szkoda, że nie ma zdolności bilokacji, jak ojciec Pio - w przypadku rzecznika, a już najbardziej posła, byłaby to umiejętność wielce praktyczna - możnaby równolegla działać na antenie Radia Maryja i w Sejmie Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 Pomysł z moratorium nie jest zły 27.03.07, 14:58 Jakoś głupio mi napisać cokolwiek dobrego o Panu Jerzym (tak o nim pisało w książce Anastazji P.)... ale ten pomysł jest chyba dobry, bo choć trochę uspokoi atmosferę. www.skubi.net/tysiac.html Odpowiedz Link Zgłoś
and192 Re: Pomysł z moratorium nie jest zły 27.03.07, 15:26 To jest słaby pomysł, bo pan Jurek nie może brać odpowiedzialności za cały sejm. A ustawy trzeba i tak dostosowywać do konstytucji, więc chyba liczy na chwilowe zaćmienie opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
znajomy_jennifer_lopez Świetne mydlenie oczu, ciekawe do kogo ten apel? 27.03.07, 15:31 Do polityków czy raczej do 'mas' zeby pokazać: "prosze, my chcieliśmy kompromisu tylko oni nie chcieli"? Wiadomo że jak wpiszą ochronę życia od poczęcia do konstytucji to ŻADEN lekarz sie jej nie podejmie - po co mają go po sądach ciągać. Na dodatek taka ochrona 'konstytucyjna' będzie nie do ruszenia - do jej odkręcenia będzie potrzeba znów zmiany Konstytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Świetne mydlenie oczu. Sekta! 27.03.07, 15:36 Sekta! Rodzice to twój wróg! My chcemy ciebie i Bóg. My mamy stygmaty papieskie, dajemy zbawienie niebieskie! Zwiążemy ciebie dla kasy, na kasę najbardziej łasy. Co to za katolika ustawa? Państwo demokracji prawa! Zwiążemy ciebie z sektą niewielką prawa korektą! To jest działanie rodzinne, weźmiemy dzieci naiwne. Czy panie ojdyra adoracji pewnie po jałowej kopulacji, zaspokojone jak katechetka, co dzieciakom „Niemy Krzyk wetka”, aż rodziców pyta z przerażenia, czy on taki jest od niechcenia. Jak można tak sceny drastyczne, w takie umysły plastyczne, że aż dzieciak przycicha przybity, i zaczynają się zgrzyty Posadzę cię na kolanka zdejmę z ciebie ubranka, pokażę grzechomierza, tylko niech się nie zwierza. Potem będzie paciorek jak tylko zamknę rozporek! Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 'Spokój' nie jest najważniejszy:) 27.03.07, 15:30 Sam w to zresztą nie wierzysz, katolu jeden, tylko zagrywasz pod mentalność "rozsądku" konformistów. Ale coraz mniej ludzi daje się już szantażować "rozsądkiem", gdy autorytaryzm i dewocja krok po kroku zagarniają coraz to nowe obszary państwa. Chcesz 'spokoju'? Naprawdę???:) Zacznij od uspokajania swoich moherów - wtedy ci uwierzę!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wdakra Re: Pomysł z moratorium nie jest zły 27.03.07, 16:41 skubi6 napisał: > Jakoś głupio mi napisać cokolwiek dobrego o Panu Jerzym (tak o nim pisało w > książce Anastazji P.)... ale ten pomysł jest chyba dobry, bo choć trochę uspoko > i > atmosferę. Byłoby skrajną naiwnością wierzyć, że oszolomy dotrzymają takiej umowy. To tylko podstęp, zeby przeforsować zmiany w konstytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! Sekta! 27.03.07, 17:05 fnoll napisał: szkoda, że nie ma zdolności bilokacji, jak ojciec Pio - w przypadku rzecznika, a już najbardziej posła, byłaby to umiejętność wielce praktyczna - możnaby równolegla działać na antenie Radia Maryja i w Sejmie Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 Wiesz, Dzieło nie zajmuje się jednostkami:) 27.03.07, 15:13 No, chyba, że już bardzo przeszkadzają. (Byli numerariusze, którzy wystąpili, jednakowoż się boją! (też wiedza z pierwszej ręki) Przypuszczam, że mają jakieś podstawy:) Odpowiedz Link Zgłoś
consens Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 17:30 nick3 napisał: > A wiesz, że jego rzecznik (Ruman, członek O.D.) ma na ramieniu od dawna > niegojacą się ranę dokładnie w kształcie śladu po cillicy (tj. krąg dookoła ze > śladami po kolcach)? > > Niby wiadomość dla sensatów. ---Czy to niby miało zmienić wrażenie? > > Ale zdecydowałem się napisać, bo... moje świadectwo jest z pierwszej ręki. ---Z której? Prawej czy lepej? ;) > > To znajomy. Dziwną ranę widać, kiedy ma krótki rękaw:) ---Z której strony? > > Nigdy znajomym nie opowiadał, że coś mu się stało. - Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:35 Sylas? Dobra ksywa dla niego. Odpowiedz Link Zgłoś
mysteriousman <a href="http://www.abortionno.org/" target="_blank">www.abort 27.03.07, 16:22 www.abortionno.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
gruby_dolar Re: <a href="<a href="http://www.abortionno.org/"" target="_bl 27.03.07, 16:40 może i niezbyt smaczne ale...i tak zdania nie zmienie, tak samo jak w przypadku osób sztucznie podtrzymywanych przy życiu gdy stwierdzono już brak pracy mózgu, tak samo o płodzie dopóki jeszcze mózg "nie wystartował" mogę mówić o komórkach, organach a nie o człowieku w sensie biologicznym. A nie sądze by zbyt trudno było określić kiedy wytwarza się mózg i kiedy zaczyna pracować. Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:05 Niech Opus Dei trzyma ręce z dala od konstytucji! Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje 27.03.07, 14:07 Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje komuchow i lewakow na bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci. Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy tez nie. Trzeba wzmoc presje na nich. Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 w 4 rypy plewy sie nie reprodukuja? 27.03.07, 14:10 i trzeba je do tego zmusic!! !! bo sie paliwo prawakom wyczerpie!! haha haha! - w tym nedznym perpetum mobile napedzanym bida, wyzyskiem, bigoteria i wciskaniem bujd! haha haha! - spadaj junkier na drzewo - ewoluowac! haha haha - jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich Odpowiedz Link Zgłoś
trydzyk Stop fanatykom 27.03.07, 14:11 Bronmy konstytucji i swieckosci panstwa. Nie pozwolmy przeksztalcac Polski w drugi Iran. Watykan i fundamentalisci nie maja zadnego moralnego prawa dyktowac polskim obywatelom co maja robic. F. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje 27.03.07, 14:16 Fanatycy lewicowo-lzeliberalni to feministyczny beton, ktory domaga sie wolnosci zabijania! Uswiadom to sobie! Odpowiedz Link Zgłoś
trydzyk Precz z talibami 27.03.07, 14:18 Zycze ci, zebys kiedys znalazl sobie w koncu kobiete i mogl ja troche sam podotykac. Moze wtedy przestaniesz fantazjowac o macicach i pochwach ofiar gwaltow. F. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje 27.03.07, 14:19 Morderstwo jest morderstwem, prawdy nie zmienisz, talibie! Odpowiedz Link Zgłoś
trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:21 Przestan grzebac reka w czyjejs macicy. Macica nalezy do wlascicielki, wbij sobie to w koncu do glowy, zboczencu moralny. F. Odpowiedz Link Zgłoś
misznaiq Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:28 Szkoda czasu na dyskutowanie z junkierem. Przecież prawda nas wszystkich wyzwoli. Tylko co to jest ta prawda?? Jak widzisz swoją mamę w koszmarnej sukience i ona pyta jak wygląda to powiedz jej: ch...wo. Obydwoje będziecie wyzwoleni :-) Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Górą nawiedzeni! A Kopernik była kobietą. 27.03.07, 15:31 junkier napisał: > Morderstwo jest morderstwem, prawdy nie zmienisz, talibie! A Ty to jesteś z tych, co to jesienią w parku depczą po dębach (nie - po żołędziach), z ogryzka wypadają im jabłonki (nie - pestki), a po zjedzeniu jajecznicy z dwóch wiejskich jajek, oznajmiają: "Pyszny był ten smażońy kurczak!". A jakiegoś dinozaura to, przypadkiem, w dzieciństwie nie spotkałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:10 junkier napisał: > Morderstwo jest morderstwem, prawdy nie zmienisz, talibie! A moze bys tak zdefiniowal co to jest morderstwo glupcze? Czy ty zdajesz sobie sprawe glupcze, ze sam jestes morderca? Na codzien mordujesz tysiace osob, nawet nie zdajac sobie sprawy z rego, piszac swoje pierdolki na PiSim komputerze, jestes winny smierci ludzi ktorzy umarli przez ciebie na raka pluc, spowodowanego wdychaniem spalin z kominow elektrowni weglowych produkujacych prad dla twojego komputerka, takich czy innych przykladow i dowodow na to, ze wszyscy lacznie z toba samym jestesmy mordercami mozna by podac miliony, we wszystkich tych przypadkach jestes takim samym morderca jak w przypadku aborcji glupcze, jezeli nie widzisz tego to tylko dlatego,ze PiS ci zajal caly twoj mozg...;))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper O czym ty znowu pleciesz? Kto chce zabijac? 27.03.07, 14:36 Czy ty odrózniasz wolność wyboru od zabijania? Uświadom sobie ze wiekszość ludzi posiadanie dziecka uwaza za najwiekszy skarb a nie przykry obowiazek, to własnie takie dziwne akcje ograniczaja te radość, chociazby dyskusja o zakazie zapłodnienia in vitro, w imie czego grupa debilnych działaczy dziwnej sekty,chce pozbawić radosci świadomego macierzyństwa a z drugiej strony nakazać urodzic dziecko poczete w wyniku gwałtu. Ty jestes normalny czy w głowe kiedys dostałeś?To nie sa fanatycy zabijania, to sa kobiety które walczą o swiadomość wyboru, każda która by nie chciała dziecka wyjezdża do Berlina i ma gdzieś twoje dąsy,rodza tylko te co nie maja wyjscia czyli kasy. Zrozumiesz to wreszcie? Nawet w Polsce kobiecie nic za to nie grozi. a o zabijaniu to lepiej sie nie wypowiadaj, bo wiecej krzywdy zrobiono dzieciom zmuszajac do ogladania filmu "Niemy krzyk" przez nawiedzonych "obrońców zycia". Jezeli nie rozumiesz co to jest macierzyństwo i miłość rodzicielska to nie zabieraj głosu. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: O czym ty znowu pleciesz? Kto chce zabijac? 27.03.07, 14:50 A dlaczegoz to film "Niemy krzyk" ma nie byc prezentowany? Drastyczne sceny ma mlodzie ogladac tylko w filmach o holokauscie, wszystko inne jest cacy? Nie wstawiaj kitu. Zycie ma byc chronione bez wyjatkow, poza oczywiscie tymi ktorych dotycza klauzule sumienia z obecnej ustawy. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Klauzula sumienia obowiazuje niezależnie od ustawy 27.03.07, 15:28 przynajmniej ludzi wierzacych.Więc o co chodzi z ta ochroną? a co do filmów tego typu, chyba nie masz dzieci i nie widziałes reakcji takiego 10-ciolatka, wiec nie pogadamy. Ja odpowiadam za swe dzieci i ja chce by emocjonalnie były dojrzałe a nie zboczone takim stylem myslenia. Mnie uczono szacunku dla innych i ja tego samego uczę, na religii też, miałem szczęście do madrych kapłanów.Nie wiem jak ty ale mnie filmy o holocauscie tez nie podchodzą, takie tragedie nalezy pamietac ale nie rozkoszowac sie nimi to juz odchylenie. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper dlaczego odrzucasz świadoma wiarę i chcesz ustawy? 27.03.07, 15:36 Tak juz z ciekawosci zapytam, bo ja nie chciałbym znaleźć się w roli kobiety która ma ten dylemat w głowie. a moje dzieci były oczekiwane i sa obdarzane miłoscia mimo róznych wybryków. Nie rozumiem tej postawy ze zakazac i koniec. Dla mnie taka postawa jest zupełnym zaprzeczeniem chrzescijańskiej postawy moralnej, co to Ci daje że bedzie zakaz skoro kobieta moze pojechac do innego państwa i taniej taki zabieg wyjdzie niz w Polsce? Czy nie lepiej tworzyc warunki by ludzie którzy sie decyduja na dzieci mieli wieksze perspektywy zyciowe? Jak kobieta nie che to nie urodzi i ty na to wpływu nie masz żadnego. Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: O czym ty znowu pleciesz? Kto chce zabijac? 27.03.07, 16:17 junkier napisał: > A dlaczegoz to film "Niemy krzyk" ma nie byc prezentowany? Drastyczne sceny ma > mlodzie ogladac tylko w filmach o holokauscie, wszystko inne jest cacy? Nie > wstawiaj kitu. Zycie ma byc chronione bez wyjatkow, poza oczywiscie tymi > ktorych dotycza klauzule sumienia z obecnej ustawy. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Junkier ,a kto ci takie teksty pisze.Ty nawet na proste pytanie nie znasz odpowiedzi.Nie wiesz nawet co jest cięższe:1 kg żelaza czy 1 kg pierza. Prawda,że pytanie jest bardzo proste.Ale dla Ciebie to chyba jest jednak za bardzo trudne. Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:26 Uświadom sobie jedno, że łżekatolicka propaganda odpycha tylko ludzi od Kościoła. Nawet księża katoliccy widzą tą różnicę, a łżekatolicy - nie. Junkier, kiedy byłeś ostatnio w kościele???? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:29 Cos takiego. Ludzi odpycha brak wiary i zaufanie innym 'bozkom'. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:50 junkier napisał: > Cos takiego. Ludzi odpycha brak wiary i zaufanie innym 'bozkom'. junkier, ty sam wyznajesz innego bozka, bo ty chcesz decydowac za Boga kto ma prawo do zycia a kto nie, ty capie caly czas sadzisz i osadzasz innych, ty jestes junkier antychrystem, sprzeciwiasz sie calkowicie wiarze katolickiej glupcze. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: junkier to jeden wielki oksymoron 27.03.07, 15:38 Powiedziałabym, że raczej tylko "moron". (Kto nie zna angielskiego, niech sobie sprawdzi to słowo w słowniku.) Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: junkier to jeden wielki oksymoron 27.03.07, 15:49 koloratura1 napisała: > Powiedziałabym, że raczej tylko "moron". > (Kto nie zna angielskiego, niech sobie sprawdzi to słowo w słowniku.) BTW, junk = "śmieć", "odpad" ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: junkier to jeden wielki oksymoron 27.03.07, 16:23 iedsupo napisał: > BTW, junk = "śmieć", "odpad" ;))) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx On gdzieś słyszał o pruskich junkrach,tylko cokolwiek rozumek u niego malutki i nie do końca sprawny[tzw.sprawny inaczej]. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:14 Erratum: > Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje komuchow i lewakow na > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci. > > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy tez > > nie. Trzeba wzmoc presje na nich. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:44 junkier napisał: > Erratum: > > > Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje komuchow i lewakow na > > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci. Coś mi się widzi, że po czterech latach pod rządami tego Parlamentu, "komuchom i lewakom" wystarczy głosów, żeby zmienić każdą ewentualną głupotę, wprowadzoną do konstytucji... > > > > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem c > zy > tez > > > > nie. Trzeba wzmoc presje na nich. Uchyl, proszę, rąbka tajemnicy i zdradź, na czym owa "presja" będzie polegała. Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Jasne... primo "UKRÓCI" 27.03.07, 14:15 od krótko, krócej... secundo, wróć do szkoły i zdaj maturę. (Tyle w kwestii ad hominem. ;p) Tertio, narzucanie poglądów religijnych ogółowi społeczeństwa jest działaniem totalitarnym i niszczącym demokrację. NIKT nie nakazuje katolikom dokonywać aborcji, mogą postępować w zgodzie z własnym sumieniem. Czemu więc narzucacie swój partykularny pogląd innym? Dajcie nam żyć tak jak chcemy, w zgodzie z naszymi sumieniami. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje 27.03.07, 14:18 Poprawilem literowke pare minut wczesniej. Poza tym podtrzymuje - mozna zgodzic sie na aborcje pod warunkiem ze zycie tych, ktorzy aborcji dokonuja rowniez przestaje byc chronione prawnie. Tzn. dowolny typek moze abortera zaciukac bez zadnej odpowiedzialnosci. Skoro aborterzy odmawiaja prawnej ochrony zycia nienarodzonym, sami rowniez powinni byc jej pozbawieni. Jest to uczciwe postawienie sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:22 Jeżeli każdy rozstrzygałby to we własnym sumieniu, to chyba wszystkie natchnione przez JP bis katoliczki nie dokonywałby aborcji, prawda? Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mieć wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji? puk, puk, jest tam u Ciebie więcej niż jeden neuron? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:26 > Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mieć wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji? A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy. Lekarz i ojczulo - jesli wspolwinny - odpowiedzialnosc karna. I sprawa aborcji sama zginie. Odpowiedz Link Zgłoś
trydzyk Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:27 > A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy. Lekarz i ojczulo - jesli > wspolwinny - odpowiedzialnosc karna. I sprawa aborcji sama zginie Przenies sie do Afganistanu lub Iranu, bos niegodny posiadac polski paszport. F. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 14:44 Nie, ja jestem w 100% godny polskiego paszportu, natomiast nie sa go godni z pewnoscia lewicowi zaklamancy gotowi w imie swej chorej, oblednej ideologii zabijac nienarodzone dzieci, bezbronne istoty. Odpowiedz Link Zgłoś
pm7303 Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:00 junkier, wypisujac te swoje dyrdymaly jak najbardziej szkodzisz sprawie w ktorej imieniu walczysz! Przeciez kazdy kto poczyta Twoje wypociny dojdzie do wniosku, ze gdyby aborcja byla calkowicie dopuszczalna, to moze by takich jak Ty wyskrobali - coz za piekna wizja ... . A z drugiej strony, zapominasz ciagle dodac/zrozumiec, ze to sa tylko Twoje poglady i moze Twojej organizacji partyjnej: KK; a ze zyjemy w demokracji, wiec licza sie poglady wiekszosci a nie 'prawa naturalne' stanowione przez dewiatow seksualnych z Watykanu. Dla wielu ludzi zygota nie jest i nigdy nie bedzie 'czlowiekiem', niezaleznie od tego ile bedziecie na ten temat pisac - po prostu nie macie predyspozycji intelektualnych i/lub moralnych aby ludzi przekonac. Inni sa relatywistami moralnymi i stawiaja dobro juz narodzonych nad prawami tych dopiero co poczetych. Jeszcze inni staraja sie wybierac jak najmniejsze zlo w ich mniemaniu (i nic Tobie i innym oszolomom do tego ich 'mniemania'!) i chca miec swobodny wybor. Wiec wez sie moze za moralizowanie znajomych ze swojego kolka rozancowego (ich problem nie dotyczy bo i tak nikt nie chce ich 'zapladniac') i zostaw normalnych (to wiekszosc wyznacza 'normalnosc'!) ludzi w spokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:04 Mordercy nie sa normalni a zycie ludzkie nie podlega wartosciowaniu czy koncesjonowaniu przez lewice, ktora jest zakala tego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 17:01 junkier napisał: > Mordercy nie sa normalni a zycie ludzkie nie podlega wartosciowaniu czy > koncesjonowaniu przez lewice, ktora jest zakala tego kraju. Zakala tego kraju i narodu jest glupota, ktorej ty jestes przedstawicielem na lamach forum GW. Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:10 pm7303 napisał: > junkier, wypisujac te swoje dyrdymaly jak najbardziej szkodzisz sprawie w ktorej > imieniu walczysz! Też czasem mam wrażenie, że Junkier to stary esbek na emeryturze, który robi sobie z nas wszystkich jaja, a z katoprawicowców - jeszcze większych idiotów niż są. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:45 Dobrze napisane. Ale trolla-junkra karmić nie należy. To rycerska głowa - łeb zakuty i żadne argumenty do tego nieszczęśliwego człowieczka nie trafią. NIE KARMIĆ TROLLA JUNKRA. Odpowiedz Link Zgłoś
misznaiq 3 pytania do junkra (junkiera) 27.03.07, 15:10 Skąd wiemy że płód to człowiek? Skąd wiemy że plemnik / komórka jajowa to nie człowiek?? Czy in vitro to morderstwo?? Odpowiedz Link Zgłoś
gruby_dolar Re: 3 pytania do junkra (junkiera) 27.03.07, 17:10 ano stąd że człowiek to umysł, umysł to mózg a więc praca mózgu determinuje człowieczeństwo Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 16:57 junkier napisał: > Nie, ja jestem w 100% godny polskiego paszportu, natomiast nie sa go godni z > pewnoscia lewicowi zaklamancy gotowi w imie swej chorej, oblednej ideologii > zabijac nienarodzone dzieci, bezbronne istoty. Jak to jest junkir, ze PiSdzisz o godnosci do paszportu polskiego podaczas gdy sie go wyrzekles ? :-o Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:31 Zasugerowałbym Ci kilka rzeczy, ale nie chcę prowokować ostrej wymiany zdań. Powiem Ci tylko, że powinieneś cofnąć się w czasie, gdzieś do III Rzeszy albo stalinowskiego ZSRR. Czułbyś się tam jak w raju - żadnej pornografii, aborcja zakazana... Tak, tam jest Twoje miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Cóś Ci się pomyrdało! 27.03.07, 16:14 junkier napisał: > > Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mi > eć > wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji? > > A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy. Głowy golono nie po, ale w czasie wojny i to nie tym, które poddały się aborcji, a damom, które utrzymywały bliskie kontakty z Niemcami. Choć, fakt, za Stalina aborcja była niedozwolona, a ustawę złagodzono w 1956r. (Niech żyje Józef Wissarionowicz!) > Lekarz i ojczulo - jesli > wspolwinny - odpowiedzialnosc karna. Jak to - jeśli? Przecież kobieta sama sobie skrobanki raczej nie zaaplikuje, musi to zrobić lekarz czy choćby tzw. babka... (To ostatnie - w pzypadku kobiet biedniejszych.) Co do "ojczula", to - masz rację - trzeba będzie udowodnić, że się godził lub wręcz zachęcał. > I sprawa aborcji sama zginie. Sprawa aborcji "sama zginie", albo - prawie zginie, gdy świadomość antykoncepcyjna znacząco się w społeczeństwie poprawi, a skuteczne środki zapobiegania ciąży będą tanie i powszechnie stosowane, także i przez nastolatków. Ojejejku!!!!!!!!!!! Zapomniałam, przecież sztuczne środki antykoncepcyjne to też "narzędzia mordu"! Z poczciwą prezerwatywą na czele... Mam, zatem, pytanie do Ciebie, junker, Ty taki oblatany... Czy jeśli się w nocy - przepraszam - "spuścisz" w majtki od piżamy, to te majtki też będą narzędziem mordu? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 16:44 junkier napisał: > > Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mi > eć > wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji? > > A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy. Lekarz i ojczulo - jesli > wspolwinny - odpowiedzialnosc karna. I sprawa aborcji sama zginie. I tu wychodzi z ciebie kim jestes, po wojnie komunisci golili glowy, mordowali, przesladowali, dokladnie to co sam teraz propagujesz, sam widzisz smieciu jakim komuchem smierdzacym jestes swinio. Odpowiedz Link Zgłoś
paskudek1 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:26 Skoro aborterzy odmawiaja prawnej ochrony zycia nienarodzonym, sami rowniez > powinni byc jej pozbawieni. Jest to uczciwe postawienie sprawy. skoro przeciwnicy prawa do aborcji odmawiaja kobietom PORAWA do ochorny zdrowia lub zycia to sami powinni zrezygnowac z JAKIEGOKOLWIEK leczenia. Może z przeziębienia wykluje się wyjątkowo wredne zapalenie płuc i w koncu będzie jednego jnkra mniej. Jest to chyba uczciwe postawienie sprawy?? A tak poważnie - to nawet niektórzy myślący księża uważają, że to KOBIETA ma prawo decydowac, zwłaszcza w tak dramatycznych przypadkach jak zagrożenie zdrowia lub życia. Szkoda że junkier niechciane ciąże widzi TYLKO u napalonych nastolatek, lub u wygodnickich panienek. Ale samopoczucie ma przynajmniej super, to bardzo łatwo tak świat czarno-biało oglądac. Zadnych wątpliwości, żadnych dylematów - to dobre, to złe. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:47 Nie klam, opowiadam sie za utrzymaniem klauzuli sumienia z obecnej ustawy, podobnie jak premier J. Kaczynski. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 17:14 Odpowiadasz na : junkier napisał: > Nie klam, opowiadam sie za utrzymaniem klauzuli sumienia z obecnej ustawy, > podobnie jak premier J. Kaczynski. Klamisz smieciu, bo caly czs miales to zazle kaczynskiemu, ty meska cichodajko. Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:32 Witaj, Junkrze. Dziś rano w innym wątku (pytałem, czy poronienie jest śmiercią człowieka, a Ty na to, że "jest śmiercia człowieka nienarodzonego") nie chciałeś mi odpowiedzieć na następujące pytanie: Czy człowiekowi nienarodzonemu należy się taka sama godność i szacunek jak narodzonemu? A może teraz mi odpowiesz? Może już skonsultowałeś się z centralą? Jesli tak, to chętnie przeczytam. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:48 Nie dla trolowania i relatywizowania. Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:58 Błądzisz, Junkrze. Nie chcesz potwierdzić jednego z podstawowych założeń katolickiej ideologii antyaborcyjnej. Wypierasz się Jedynie Słusznej Prawdy. Będziesz musiał się z tego wyspowiadać. A jak nie zdążysz i wcześniej Ci się coś stanie, to pójdziesz do piekła. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Co to za bzdura z tymi "nienarodzonymi" ? 27.03.07, 15:04 Debile nie rozumieją co to jest zygota. Goląc się codziennie, zdrapują tyle naskórka, że możnaby z tego drogą klonowania wyhodować masę ludzi. Jakos to ich nie wzrusza, tylko do bab się przyczepili. Nie rozumiecie, że za pomocą zwyklej maszynki do golenia dokonujecie prawdziwego holocaustu mordercy? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:18 junkier napisał: > Poprawilem literowke pare minut wczesniej. > > Poza tym podtrzymuje - mozna zgodzic sie na aborcje pod warunkiem ze zycie > tych, ktorzy aborcji dokonuja rowniez przestaje byc chronione prawnie. Tzn. > dowolny typek moze abortera zaciukac bez zadnej odpowiedzialnosci. > > Skoro aborterzy odmawiaja prawnej ochrony zycia nienarodzonym, sami rowniez > powinni byc jej pozbawieni. Jest to uczciwe postawienie sprawy. To ty w takiej sytuacji chcesz uchodzic za Boga i decydowac z niego o zyciu i prawie do niego, ej junkier, junkier, jaki ty jestes gluuuupi...:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
palestina1 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:16 jak zawsze wychodzisz na durnia Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:17 junkier napisał: > Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje komuchow i lewakow na > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci. > > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy tez > > nie. Trzeba wzmoc presje na nich. Weszpolski lewaku będziesz mógł zaadoptować dziecko z tego związku: Zródło Dziennik: Skandal w parafii w Częstochowie 2006-09-03 17:38 Ksiądz aresztowany za gwałt na kobiecie Jeśli te zarzuty się potwierdzą, w częstochowskim kościele wybuchnie prawdziwa afera. 20-letnia dziewczyna oskarża proboszcza, że zgwałcił ją na plebanii. Duchowny trafił do aresztu. 43-letni ksiądz nie przyznaje się na razie do winy. Ale zeznania i dowody, jakie przedstawiła młoda parafianka, na tyle przekonały sąd, że aresztował proboszcza jednego z częstochowskich kościołów. Za gwałt grozi mu 12 lat za kratkami. Odpowiedz Link Zgłoś
ddb2 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:21 To aresztowanie ksiedza za gwalt na kobiecie jestt juz przestarzaly. dzisiaj aresztowano w Dywitach proboszcza za wykorzystywanie seksualne dwoch nieletnich chlopcow. Odpowiedz Link Zgłoś
trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:23 > dzisiaj aresztowano w Dywitach proboszcza za wykorzystywanie seksualne dwoch > nieletnich chlopcow. To w zaden sposob pod dyskusje o aborcji nie podlega... F. Odpowiedz Link Zgłoś
kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:18 a co to junkierku boicie się, że wam zabraknie wyznawców? Moherki ulegaja pokusie zobaczenia wiekuistego światła i odchodza masowo i elektorat sie kurczy. Jeszcze 10-15 lat i kicha, nie bedzie moherlandu, a nachapoać sie trzeba no nie? każda komuna nawet wasza ma to we krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:20 Zobaczysz na wyborach jak watle sa wasze lewicowe szeregi wyksztalciuchow i medrkow. Janecki w ostatnim WPROST dobrze o was napisal. Odpowiedz Link Zgłoś
trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:24 > Zobaczysz na wyborach jak watle sa wasze lewicowe szeregi wyksztalciuchow i > medrkow. Janecki w ostatnim WPROST dobrze o was napisal Hmm... a przypomnij prosze, ile dokladnie glosow dostal ten perwert Wierzejski w ostatnich wyborach? Bo zdaje sie, ze bylo to ponizej 50... :))) F. Odpowiedz Link Zgłoś
kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:29 posłuchaj bucu, jaszcze raz nazwiesz mnie komuchem to wirtualnie napluję ci w te twoje kaprawe ślepka. nie każdy kto ma inne zdanie i inne widzenie swiata niz wy paranoiczni fundamentaliście jest komuchem. nie grać w waszej popapranej druzynie, to znaczy być normalnym proeuropejskim Polakiem pełnym troski o dobry wizerunek kraju i przede wszystkim oznaczo, to, że się dba o jego dobro poprzez pracę i pomażanie dóbr. A wiesz czemu jest taka różnica miedzy wschodem, a zachodem? otóż jest to wynik braku wpływu katolicyczmu na życie ludzi, tam gdzie jest protestantyzm są realizowane zapisy biblii o pomnazaniu swoich talentów i bogazceniu się dla dobra wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:46 Jak nie komuch to glupiec albo antykatolicki pajac, bez roznicy. Katolicyzm nie wyklucza dobrobytu, tylko duren moze tak twierdzic, a Bawaria jest tego najlepszym przykladem. Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:52 Do Junkra: Wyobraź sobie, że przychodzi do Ciebie Pan Bóg i mówi: "Junkrze, mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Otóż pewna kobieta chce aborcji, bo może stracić wzrok. Wynegocjowałem z szatanem, że przestanie ją kusić do tego zbrodniczego czynu pod jednym warunkiem - w zamian niejaki Junkier z forum GW zgodzi się, aby od jutra musiał nosić szkła o mocy minus 24 dioptrii, co praktycznie uniemożliwi mu normalne życie, nie mówiąc już o wypisywaniu bzdur w komputerze, a za parę lat zupełnie straci wzrok". Rozumiem, że jako prawdziwy katolik przystałbyś na taką propozycję bez mrugniecia okiem? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:21 Skoncz z tymi historiami. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 15:36 ...jak plemnika ogonek :))) To kiedy otwieramy ten sezon na prolajfersów ? Już jutro ? Cele oznaczone moherowymi beretami - będzie bum bum - i od razu Polska znormalnieje. A junkierka deportuje się do Afganistanu, żeby tam się nim jego brodaci kumple zaopiekowali. Pięć lat w charakterze dywanika do modlitw i junkierek pokocha europejski liberalizm. Odpowiedz Link Zgłoś
cloclo80 Re: cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 15:51 Islam jest przynajmniej aktywnie i skutecznie prorodzinny i to bynajmniej nie kosztem kobiety, gdyż obowiązek jej utrzymywania i zapewnienia podstawowej egzystencji należy do mężczyzny. Obłudny i nieludzki katolicyzm oraz jego reprezentanci skonczą tam gdzie ich miejsce - na smietniku historii. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 16:10 cloclo80 napisał: > Islam jest przynajmniej aktywnie i skutecznie prorodzinny i to bynajmniej nie > kosztem kobiety, gdyż obowiązek jej utrzymywania i zapewnienia podstawowej > egzystencji należy do mężczyzny. Ten model jest także bliski sercu każdego prawdziwego katola. Przecież Islam to religia wzorcowa dla naszych rodzimych katotalibów - w szariacie wszystko jest dokładnie tak poukładane, jak powinno być w Polsce prawdziwie katolickiej. Aktualna szarża lekkiej brygady moherowej to też nic innego, jak wyraz frustracji spowodowanej nieziszczalnością rydzykowego kalifatu. > Obłudny i nieludzki katolicyzm oraz jego reprezentanci skonczą tam gdzie ich > miejsce - na smietniku historii. Nie wszyscy - junkier skończy "na dywaniku" :))) Odpowiedz Link Zgłoś
gruby_dolar Re: cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 17:19 tak tak oczywiście a w KK kilku sędziwych facetów ustalio że dzieci nienarodzone jednak trafiają do nieba!! jak to możliwe że ludzie wierzą w to...nie mam nic do chrześcijaństwa, ba nawet mogę przyznać że chrześcijaństwo to mąrda religia, ale KK wypaczył ją całkowicie ustanawiając zakazy i znosząc je niepoparte ani starym ani nowym testamentem, jeżeli kilku biskupów może sobie usiąść i stwierdzić takie coś czy ktoś idzie do nieba nie idzie do nieba za pewnik a jednocześnie opierając się tylko i wyłącznie na wierze, to gdzieś tu jest błąd w rozumowaniu, lepszy jest dobry ateista niż 90% z polskich katolików hipokrytów Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:51 Czemu znowu się uchylasz od odpowiedzi? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:56 Nie uchylam sie, po prostu nie przepadam za nadmiernym teoretyzowaniem, to bezproduktywne. Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:31 Ależ to właśnie praktyka, nie teoria! Teorią jest Dekalog, prawdy wiary, katechizm czy też prawo państwowe, które właśnie chcecie zmienić, nie rozumiejąc nawet jego istoty, o czym świadcza chociażby Twoje posty. Aby zrozumieć istotę różnego rodzaju praw czy zasad, potrzebna jest praktyka albo przynajmniej symulacja. Ja podałem własnie taki praktyczny przykład, żeby Ci uzmysłowić, do czego zobowiązuje człowieka wiara katolicka, którą rzekomo popierasz. A Ty się uchylasz. Odpowiedz Link Zgłoś
kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:00 Nooo nareszcie puściło ci ulżyłeś sobie. Wyzwać, opluć to wasza metoda dyskusji z ludźmi o innych poglądach niż fundamentalizm. Bawaria jest doskonałym przykładem bogacenia się poprzez pracę w państwie gdzie dominującą religia jest protestantyzm, a historia dobrobytu Bawarii jest znacznie krótsza niż czasy prosperity landów protestanckich. A swoją drogą to czemu nie przytoczysz przykłądu katolickich południowych Włoch i zlaicyzowanej północy? Biedni jesteście w tym swoim zacitrzewieniu i nienawiści, to musi strasznie boleć, ale jak sie ma tylko raz wtygodniu rosól w niedzielę po sumie to rzeczywiście ciężko żyć. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:12 Rozumiem ze dla ciebie fakt ze posiadasz np. opla vectre jest przyczynkiem do poczucia wyzszosci nad sasiadem jezdzacym felicja w niedziele do Kosciola na sume (ojej!) ale zareczam ci ze jest to dowod jedynie jakichs kompleksow. Nie wszyscy sa materialistami, jesli do twojej lepetyny to jeszcze nie dotarlo to pewnie juz nie dotrze ale to nie moja sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:27 Nic nie rozumiesz, powielasz streotypy myślenia o państwie solidarnym w biedzie i ciemnogrodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:30 > wyklucza dobrobytu, tylko duren moze tak twierdzic, a Bawaria jest tego > najlepszym przykladem. W Bawarie wpompowano w formie dotacji i inwestycji tyle pieniedzy, ze musiala sie stac bogata sila rzeczy. Na poczatku XXw. panowalo tam dziadostwo i bieda typowe dla krajow katolickich. F. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:40 Nie, to w twoj leb pusty wpompowano nieskonczona ilosc durnej propagandy. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo czyli przyznajesz rację przedmówcy... 27.03.07, 15:58 Szkoda, że nie umiesz zwyczajnie powiedzieć "tak, masz rację, przykład z Bawarią był chybiony", a zamiast tego bluzgasz jak nieprzymierzając jakiś rydzyk - ale czegóż ja od ciebie wymagam... Ciemniactwo, kołtunerię i zwykłe chamstwo masz w swój sposób wysławiania wbudowane na stałe - wszak aspirujesz do miana "prawdziwego" Polaka. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Przyklad z Bawaria nie byl wcale chybiony do pioru 27.03.07, 16:05 Przyklad z Bawaria nie byl wcale chybiony do pioruna! Co ty sobie myslisz, lewacki przemadrzalku, ze bedziesz dowolne klamstwa rozpowszechnial? Dla kogos kto zna sie na gospodarce twierdzenie ze Bawaria dotacjami stoi to bzdura, ktorej nie warto komentowac dlatego skrotowo potraktowalem tego impertynenta. Rolnictwo bawarskie moze troche na eurodotcjach (wypracowanych zapewne przez inne dzialy bawarskiej gospodarki) korzysta ale jego udzial w PKB jest marginalny! Same zaklady samochodowe w Monachium i Ingostadt generuja przychody ktore takim lewicowym golodupcom nie mieszcza sie w ich ciasnych zindoktrynowanych p.o. mozgownicach. Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:29 skoro 1) PiS na pewno wygra następne wybory, lewica nie będzie się liczyć więc 2)skąd feministki wezmą 2/3 głosów do zmiany konstytucji, skoro lewicy będzie bardzo mało (lub wcale) w sejmie? no to 3) czemu zmieniać konstytucję już teraz, a nie po następnych wyborach kiedy PiS spokojnie wygra czyli będzie miał jeszcze więcej głosów? chyba że 4) zwolennicy PiS i LPR wciskają nam tu kit propagandowy, a sami dobrze wiedzą, że ich partie sromotnie przegrają wybory i Jaruś z kumplami na długie lata powędruje, a raczej wróci na polityczny śmietnik. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:41 Trzeba dzialac szybko i sprawnie. Co do lewicy to nie ma obaw, ten lewicowy element po prostu byc moze zostanie zdelegalizowany jesli rozne zarzuty, m.in. ws osocza, potwierdza sie. Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Re: Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:49 Ale ogólna liczba posłów w sejmie się nie zmieni, czyli ktoś inny wejdzie na miejsce tych posłów lewicy (i według Twego rozumowania będą to posłowie PiS, LPR i Samoobrony). Więc ponawiam pytania z poprzedniego postu, CZEMU NIE ZMIENIć KONSTYTUCJI W NASTęPNEJ KADENCJI, kiedy Twojej koalicji narodowo-ludowo-chrześcijańskiej będzie w Sejmie jeszcze więcej? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:59 Teraz jest odpowiedni czas. Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i wrzask 27.03.07, 16:14 Platforma na to nie pójdzie, z oczywistych powodów. Bo stracą swój elektorat - a co w zamian? Mohery i różni fanatycy religijni już i tak głosują na PiS czy LPR. Zresztą nie jest ich tak dużo 2,5 do 3 milionów. A reszta Polaków nie chce żadnego grzebania przy aborcji, obojętnie czy przez religijnych oszołomów, czy przez feministki. Pójście razem z politycznymi trupami Giertycha w kierunku jakieś katolickiej wersji Iranu oznaczałoby koniec Platformy Obywatelskiej. A bez posłów platformy ten pomysł polegnie, jak każdy inny. Więc koniec i kropka. A jak Ci się nie podoba - to niech Kaczor zrobi nowe wybory i szukajcie nowej większości konstytucyjnej (to był oczywiście taki okrutny żart, bo Jarek będzie trwał do sromotnego końca, jak komuchy za Lesia Millera) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:23 Ja licze na to ze PO potraktuje sprawe ochrony zycia ludzkiego w sposob prncypialny, niepolitykierski, wolny od zaceitrzeweinia czy brudnych kalkulacji. Ostatecznie targowac mozna sie o jakis zapis ustawowy, dotacje budzetowa czy subwencje ale do diabla, nie o sprawe zycia ludzkiego. Sadze ze gdyby PO poparla zmiany w konstytucji moglaby liczyc na zaufanie w kregach innych nie wyksztalciuchowskie, bo te sa mocne w gebie ale na wybory nie chodza. Odpowiedz Link Zgłoś
cloclo80 Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:36 Z PiS i RM sie nie dyskutuje. Do nich sie strzela. Np. jajkami. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:37 Uwaga na poziomie gownairza z piaskownicy Odpowiedz Link Zgłoś
cloclo80 Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:39 Podobnie jak i twoje wypociny pajacu. Odpowiedz Link Zgłoś
wdakra Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 19:16 cloclo80 napisał: > Z PiS i RM sie nie dyskutuje. Do nich sie strzela. Np. jajkami. Musisz napisać "kurami", zeby zrozumieli. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 17:17 junkier napisał: > Zobaczysz na wyborach jak watle sa wasze lewicowe szeregi wyksztalciuchow i > medrkow. Janecki w ostatnim WPROST dobrze o was napisal. Przy najblizszych wyborych zonbaczymy ostateczny upadek PZPR i calego rezimu komunistycznego, ktory po 17 latach powrocil czasowo do wladzy...;))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 17:38 Janecki to gudłaj na usługach faszystów i bolszewików.PA. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Junkier z właściwym sobie wdziękiem wiadra gwoździ 27.03.07, 15:35 znów trysnął erupcją intelektualna. Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 16:10 junkier napisał: > Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje komuchow i lewakow na > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci. > > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy tez >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Junkier baranie,a odpowiedż na moje proste pytanie. > nie. Trzeba wzmoc presje na nich. Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Junkierku, drogi chłopcze, a ile sam masz..... 27.03.07, 16:15 Junkierku, drogi chłopcze, ale ile sam masz potomstwa? Bo widzisz, w sprawę poprawy konstytucji zaangażowali się sami tacy, którzy nie mają dzieci wogóle (vide: p.Sobecka) lub po jednym dziecku (vide: p.Wierzejski), ewentualnie renciści lub emeryci, którym poród już nie grozi. Czy to nie czysta hipokryzja??? Jakim prawem w demokratycznym kraju emeryci, renciści czy stare panny mają decydować o moim prywatnym życiu??? Wara im ode mnie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
plaszcz PISowcy do pracy by się wzieli, jak będzie dobroby 27.03.07, 14:07 to i będą lepsze warunki dla dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 a Jarek do PiS-y jakiej bachorow 4 rypy dorobic! 27.03.07, 14:12 a nie kota ogonem wykrecac! haha ahah! od tego zboznego Dziela!! Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Od kiedy pan prezydent pomylił wiagrę z tabletką 27.03.07, 16:03 na odrobaczanie dużych psów, wywołując tym samym dolegliwości jelitowe u siebie i poważny kryzys w naszej polityce zagranicznej, obaj bracia Kaczyńscy nie mają już szans na normalne rozmnażanie, a klonowanie nie wchodzi w grę z przyczyn religijnych Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:10 Niech marszałek dwojga imion wsadzi sobie tę propozycję tam gdzie słońce nie dochodzi. Żadnych zmian w Konstytucji i prawo do kierowania się własnym sumieniem - to jest kompromis. Nikt nikomu nie będzie niczego narzucał. ;p Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:18 intel-e-gent napisał: > Niech marszałek dwojga imion wsadzi sobie tę propozycję tam gdzie słońce nie do > chodzi. > > Żadnych zmian w Konstytucji i prawo do kierowania się własnym sumieniem - to je > st kompromis. Nikt nikomu nie będzie niczego narzucał. > > ;p > To jest kolego taki katolicki kompromis - zakłamany kompromis. Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Re: To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:20 Dla polskich katolików kompromis oznacza postępowanie tak jak oni chcą. Nie zgadzam się na to. W tej sprawie jedynym kompromisem jest postępowanie w zgodzie z własnym sumieniem. Chyba te wszystkie natchnione przez JP bis katoliczki nie rzucą się nagle do skrobania, co? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:21 KK nigdy nie ufał w moralność swej trzody. Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 14:58 1. Wpisujemy każdemu wyznanie do dowodu. 2. Katolików obowiązuje bezwzględny zakaz aborcji i antykoncepcji; eutanazji; oglądania, kupowania, tworzenia pornografii; chodzenia do knajp w wielkim poście itp. 3. Katolików obowiązuje płacenie 10% podatku od przychodów na KK. 4. Niekatolików obowiązuje prawo neutralne światopoglądowo, pozwalające na życie w zgodzie z własnym sumieniem. 5. Zmianę wyznania można przeprowadzić raz na 2 lata... I to byłby jakiś kompromis, KK mógłby dalej nie ufać trzódce, a reszta żyłaby normalnie i spokojnie... ;p Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 15:02 Wystarczy zrealizować pkt 3 (choćby i 2%), a procent "katolików" spadnie do 20% społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Re: Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 15:05 A kraj stałby się może bardziej normalny, gdyż panowie w czarnych sukienkach nie mogliby się już powoływać na rzekome 95% katolików w Polsce... Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 15:09 intel-e-gent napisał: > A kraj stałby się może bardziej normalny, gdyż panowie w czarnych sukienkach ni > e mogliby się już powoływać na rzekome 95% katolików w Polsce... W rzeczy samej. Odpowiedz Link Zgłoś
joushua Czy Jurek juz urodzil? Bo jak nie to jakim prawem 27.03.07, 14:12 sie wypowiada??? Odpowiedz Link Zgłoś
tezas Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wniesie 27.03.07, 14:13 sprawy do Tk (tylko tyle potrzeba). A zwalszcza, jak sie pamieta te wszystkie kamstwa i lgarstwa zwiazane z wprowadzeniem religii do szkol. KAZDA, dokladnie kazda skladana "po drodze" obietnica zostala potem przez zwolennikow tego rozwiazania zlamana. Katolom po prostu nie mozna wierzyc. --------------------------------- Jaroslaw Kaczyński, 2005: "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie." Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 14:17 Oczywiście, że nie można. I nawet dzisiejsza rzekomo "kompromisowa" ustawa jest gó.. warta. 200 legalnych aborcji? Śmiech na sali. A edukacja seksualna gdzie? Nadal na podwórku. Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 14:47 Na zmiany Konstytucji NIE MOŻNA wnieść skargi do TK ! Można natomiast w tym wypadku zażądać referendum, które MUSI się odbyć. Ale do tego potrzeba 92 posłów. Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 14:48 "Nad wartościami nie można głosować"... Odpowiedz Link Zgłoś
tezas Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 15:21 > Na zmiany Konstytucji NIE MOŻNA wnieść skargi do TK ! Oczywiscie ze nie. Ale mozna i nie mam ZADNYCH watpliwosci ze do tego dojdzie wniesc do TK sprawe ws. niezgodnosci ustawy (w tym przypadku o przerywaniu ciazy) z Konstytucja. I w ten sposob doproadzic do usuniecia z ustawy przypadkow zezwalajacych na aborcje w szczegolnych sytuacjach = bezwzgledny zakaz aborcji. --------------------------------- Jaroslaw Kaczyński, 2005: "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie." Odpowiedz Link Zgłoś
orlando11 A niby dlaczego mamy wierzyć Jurkowi, że 27.03.07, 14:19 nie wprowadzi całkowitego zakazu aborcji? Tym bardziej, że nawet po zmianach Konstytucji w wersji light (proponowanych obecnie przez Kaczyńskich) ustawa o aborcji stanie się niezgodna z ustawą zasadniczą. Wystarczy, że znajdzie się tam określenie "człowiek od momentu poczęcia". Odpowiedz Link Zgłoś
thehard Re: A niby dlaczego mamy wierzyć Jurkowi, że 27.03.07, 14:24 No właśnie, też mu jakoś nie wierzę. No może, gdyby miał "jaja" i kierował się własnym rozumkiem. Ale ojciec dyrektor, powie mu, że minięcie się z prawdą w dobrej wierze to nie jest grzech i nasz jurcio fanatyk nagle zmieni zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
pinebulb Psychiatra pilnie potrzebny 27.03.07, 14:24 Jurkowi trzeba przyznać, że jest kompletnie nie na temat (delikatnie mówiąc). Zamiast marnować siły na kretynizmy, mógłby przekonać swoich kolegów w sutannach żeby pomagali rodzicom w ten sposób zmniejszając ilość cichych skrobanek. Odpowiedz Link Zgłoś
e-4l Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie .. 27.03.07, 14:24 Powiedzcie, czy ten Jurek to jest taki głupi czy robi celowo z siebie głupa? Zmienić konstytucję to automatycznie trzeba przecież zmienić ustawę aborcyjną. Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:27 Będzie trzeba, gdy ktoś zwróci się do TK o sprawdzenie konstytucyjności tej ustawy. Odpowiedz Link Zgłoś
wawak1 Sprytek Koziopalski Marek Jurek 27.03.07, 14:28 sprytem na głowe bije samego Kaczora Starszego. Tylko kto mu uwierzy ? Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:29 To może być zwykła zmyłka. Bo jeżeli zmieni się Konstytucję, to ustawa aborcyjan może być zaskarżona do TK. A wtedy TK będzie musiał orzec niekonstytucyjność wyjątków aborcyjnych i stracą one ważność BEZ udziału Sejmu. Odpowiedz Link Zgłoś
r.maszkowski a na zmiany w kontytucji? 27.03.07, 14:30 To może niech lepiej zrobią moratorium na zmiany w konstytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
angie27 Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:37 serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2686049.html Już teraz zdarzają się takie przypadki, ze nie podejmuje się leczenia matki bo życie płodu jest ważniejsze. Nie macie chyba wątpliwości że po zmianie konstytucji będzie to normą. Kliknijcie na podany link, to nie jest wyssane z palca !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
angie27 Kobiety będą umierać 27.03.07, 14:38 serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2686049.html Już teraz zdarzają się takie przypadki, ze nie podejmuje się leczenia matki bo życie płodu jest ważniejsze. Nie macie chyba wątpliwości że po zmianie konstytucji będzie to normą. Kliknijcie na podany link, to nie jest wyssane z palca !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Będą, bo przecież każdy plemnik jest święty, nie? 27.03.07, 14:47 www.youtube.com/watch?v=U0kJHQpvgB8 Śmiech przez łzy :/ Odpowiedz Link Zgłoś
janek344 Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie .. 27.03.07, 14:39 Nie mogę pojąć dlaczego jest tyle wrzawy w sprawie, której znaczenie dla polski jest tak znikome.Czy posłowie naprawdę nie mają spraw istotnych do załatwienia? Odpowiedz Link Zgłoś
kwiecien45 Osoby,które ukończyły 50lat nie powinny mieć głosu 27.03.07, 14:46 w tym temacie. Kobiety powinny się wypowiedzieć. Ale nie moherowe babcie od Rydzyka tylko takie w wieku rozrodczym. Ich mężowie w jakimś zakresie. a dzadkom wara od tematu. W tym starym kawalerom w czarnych sukienkach. Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:55 Dla partii z poparciem w granicach 3-5% to bardzo istotne sprawy... Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 Mam nadzieje, ze sie nie zgodza na zadne uklady. 27.03.07, 14:44 Nie dac ruszyc ani konstytucji ani ustawy aborcyjnej. Rozwalic ten rzad i potem od razu wniesc ulatwienia w aborcji! Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 Jurek i cala ta holota chca byc mordercami kobiet. 27.03.07, 14:45 Nie mozna do tego dopuscic. Oni maja narobione pod czaszka. Odpowiedz Link Zgłoś
kitikitik Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie .. 27.03.07, 14:58 Po co komu konstytucja? To i tak jest pic na wodę. Nikt tego nie przestrzega. Przede wszystkim państwo nie gwarantuje praw i wolności jednostki. Odpowiedz Link Zgłoś
radical37 Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 15:30 lewak-anarchista czy libertyn ? Odpowiedz Link Zgłoś
mysteriousman Link. 27.03.07, 15:01 www.prolife.com.pl/serwis/index_p.php?strona=nowosci Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Jurek - cienki bolku a zastanawiałeś się kiedyś 27.03.07, 15:08 dlaczego np Holabdia - kraj gdzie aborcję każda kobieta może sobie zrobić na życzenie i w ramach ubezpieczenia społecznego - ma najniższy odsetek wykonywanych zabiegów? Poza tym... w jaki sposób baranie jeden powstrzymasz kobiety przed turystyką aborcyjną, co? Paszporty odbierzesz ciężarnym? A co zrobisz z podziemiem aborcyjnym? Jesteś Jurek pieprzonym hipokrytą.... Odpowiedz Link Zgłoś
mysteriousman Re: Jurek - cienki bolku a zastanawiałeś się kied 27.03.07, 15:14 www.abortionno.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
mojo.risin hipokryci z radyja 27.03.07, 16:38 głupkom z Radyja wydaje sie że krwawe obrazki są w stanie kogokolwiek przytomnego przekonać. chcą zlikwidować ok. 200 legalnych , uzasadnionych medycznie i społecznie aborcji, jednocześnie mając w dupie całe podziemie aborcyjne idące w tysiące lub dziesiątki tysięcy. Hipokryzja. Odpowiedz Link Zgłoś
koszmarekopalek życia nie broni się mlaskaniem jęzorem 27.03.07, 15:20 pustosłowie tylko i nic więcej. właśnie w takich przypadkach wychodzi cały cynizm wybranych przez naród debili. coś zapisać, przyklepać i będzie ok. zajmijcie się postepującą biedą w społeczeństwie, patologią w rodzinie, wyegzekwujcie prawa poszkodowanych, obniżcie w końcu podatki i przestańcie szastać publicznymi pieniędzmi. niech szkoła uczy i wychowuje - również do życia w rodzinie, ale nie tej ze średniowiecza! skończcie z darmową opieką! chronicie życie? - kto się z was zajmuje kobietami w potrzebie, z trudnościami życiowymi? jak traktujecie dzieci w sierocińcach? bełkot i nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Sprawa jak kwadratura koła.... 27.03.07, 15:21 Sprawa jak kwadratura koła.... Odpowiedz Link Zgłoś
mojo.risin Sprawa jest prosta 27.03.07, 16:42 skąd tam. sprawa jest prosta: 1. żadnych zmian w konstytucji na życzenie katolickich ekstremistów. 2. w pełni laickie państwo dające obywatelowi wolność wyznania i sumienia. niczego wiecej nie trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
gulcia77 Re: Sprawa jest prosta 27.03.07, 16:45 AMEN!!! Ale to nie dociera do zapiekłych Odpowiedz Link Zgłoś