Dodaj do ulubionych

Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie ...

27.03.07, 14:00
A co? Boi się, że mu się nie uda szuflady zatrzasnąć? :>
Obserwuj wątek
    • milestone Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie ... 27.03.07, 14:01
      Ciekawa alternatywa. Czyżby pogłoski o chorobie Kaczyńskiego były prawdziwe?

      Emilia
      • troll7777 kpi czy o droge pyta? hahahah! 27.03.07, 14:03
        • troll7777 czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:05
          tego od cillicy.. byl taki kiedys film... hahahahaha!
          • nick3 Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:19
            A wiesz, że jego rzecznik (Ruman, członek O.D.) ma na ramieniu od dawna
            niegojacą się ranę dokładnie w kształcie śladu po cillicy (tj. krąg dookoła ze
            śladami po kolcach)?

            Niby wiadomość dla sensatów.

            Ale zdecydowałem się napisać, bo... moje świadectwo jest z pierwszej ręki.

            To znajomy. Dziwną ranę widać, kiedy ma krótki rękaw:)

            Nigdy znajomym nie opowiadał, że coś mu się stało.
            • fnoll Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:51
              nick3 napisał:

              > A wiesz, że jego rzecznik (Ruman, członek O.D.) ma na ramieniu od dawna
              > niegojacą się ranę dokładnie w kształcie śladu po cillicy (tj. krąg dookoła ze
              > śladami po kolcach)?

              szkoda, że nie ma zdolności bilokacji, jak ojciec Pio - w przypadku rzecznika, a
              już najbardziej posła, byłaby to umiejętność wielce praktyczna - możnaby
              równolegla działać na antenie Radia Maryja i w Sejmie
              • skubi6 Pomysł z moratorium nie jest zły 27.03.07, 14:58
                Jakoś głupio mi napisać cokolwiek dobrego o Panu Jerzym (tak o nim pisało w
                książce Anastazji P.)... ale ten pomysł jest chyba dobry, bo choć trochę uspokoi
                atmosferę.

                www.skubi.net/tysiac.html
                • and192 Re: Pomysł z moratorium nie jest zły 27.03.07, 15:26
                  To jest słaby pomysł, bo pan Jurek nie może brać odpowiedzialności za cały sejm.
                  A ustawy trzeba i tak dostosowywać do konstytucji, więc chyba liczy na chwilowe
                  zaćmienie opozycji.
                  • znajomy_jennifer_lopez Świetne mydlenie oczu, ciekawe do kogo ten apel? 27.03.07, 15:31
                    Do polityków czy raczej do 'mas' zeby pokazać: "prosze, my chcieliśmy kompromisu tylko oni nie chcieli"?
                    Wiadomo że jak wpiszą ochronę życia od poczęcia do konstytucji to ŻADEN lekarz sie jej nie podejmie - po co mają go po sądach ciągać. Na dodatek taka ochrona 'konstytucyjna' będzie nie do ruszenia - do jej odkręcenia będzie potrzeba znów zmiany Konstytucji.
                    • almagus Re: Świetne mydlenie oczu. Sekta! 27.03.07, 15:36
                      Sekta!

                      Rodzice to twój wróg!
                      My chcemy ciebie i Bóg.
                      My mamy stygmaty papieskie,
                      dajemy zbawienie niebieskie!
                      Zwiążemy ciebie dla kasy,
                      na kasę najbardziej łasy.

                      Co to za katolika ustawa?
                      Państwo demokracji prawa!
                      Zwiążemy ciebie z sektą
                      niewielką prawa korektą!
                      To jest działanie rodzinne,
                      weźmiemy dzieci naiwne.

                      Czy panie ojdyra adoracji
                      pewnie po jałowej kopulacji,
                      zaspokojone jak katechetka,
                      co dzieciakom „Niemy Krzyk wetka”,
                      aż rodziców pyta z przerażenia,
                      czy on taki jest od niechcenia.

                      Jak można tak sceny drastyczne,
                      w takie umysły plastyczne,
                      że aż dzieciak przycicha przybity,
                      i zaczynają się zgrzyty

                      Posadzę cię na kolanka
                      zdejmę z ciebie ubranka,
                      pokażę grzechomierza,
                      tylko niech się nie zwierza.
                      Potem będzie paciorek
                      jak tylko zamknę rozporek!
                • nick3 'Spokój' nie jest najważniejszy:) 27.03.07, 15:30
                  Sam w to zresztą nie wierzysz, katolu jeden, tylko zagrywasz pod
                  mentalność "rozsądku" konformistów.

                  Ale coraz mniej ludzi daje się już szantażować "rozsądkiem", gdy autorytaryzm i
                  dewocja krok po kroku zagarniają coraz to nowe obszary państwa.

                  Chcesz 'spokoju'? Naprawdę???:)

                  Zacznij od uspokajania swoich moherów - wtedy ci uwierzę!:)))
                • wdakra Re: Pomysł z moratorium nie jest zły 27.03.07, 16:41
                  skubi6 napisał:

                  > Jakoś głupio mi napisać cokolwiek dobrego o Panu Jerzym (tak o nim pisało w
                  > książce Anastazji P.)... ale ten pomysł jest chyba dobry, bo choć trochę uspoko
                  > i
                  > atmosferę.

                  Byłoby skrajną naiwnością wierzyć, że oszolomy dotrzymają takiej umowy. To tylko
                  podstęp, zeby przeforsować zmiany w konstytucji.
              • almagus Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! Sekta! 27.03.07, 17:05
                fnoll napisał:

                szkoda, że nie ma zdolności bilokacji, jak ojciec Pio - w przypadku rzecznika, a
                już najbardziej posła, byłaby to umiejętność wielce praktyczna - możnaby
                równolegla działać na antenie Radia Maryja i w Sejmie
            • joushua Opus Dei juz jest na Twoim tropie...Drzyj... 27.03.07, 14:55
              ...
              • nick3 Wiesz, Dzieło nie zajmuje się jednostkami:) 27.03.07, 15:13
                No, chyba, że już bardzo przeszkadzają.

                (Byli numerariusze, którzy wystąpili, jednakowoż się boją! (też wiedza z
                pierwszej ręki) Przypuszczam, że mają jakieś podstawy:)
            • consens Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 17:30
              nick3 napisał:

              > A wiesz, że jego rzecznik (Ruman, członek O.D.) ma na ramieniu od dawna
              > niegojacą się ranę dokładnie w kształcie śladu po cillicy (tj. krąg dookoła
              ze
              > śladami po kolcach)?
              >
              > Niby wiadomość dla sensatów.
              ---Czy to niby miało zmienić wrażenie?
              >
              > Ale zdecydowałem się napisać, bo... moje świadectwo jest z pierwszej ręki.
              ---Z której? Prawej czy lepej? ;)
              >
              > To znajomy. Dziwną ranę widać, kiedy ma krótki rękaw:)
              ---Z której strony?
              >
              > Nigdy znajomym nie opowiadał, że coś mu się stało.
              -
              • nick3 Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 17:46
                > -
          • 7y8u Re: czyz nie podobny do Sylasa?!?! 27.03.07, 14:35
            Sylas? Dobra ksywa dla niego.
      • mysteriousman <a href="http://www.abortionno.org/" target="_blank">www.abort 27.03.07, 16:22
        www.abortionno.org/
        • gruby_dolar Re: <a href="<a href="http://www.abortionno.org/"" target="_bl 27.03.07, 16:40
          może i niezbyt smaczne ale...i tak zdania nie zmienie, tak samo jak w przypadku osób sztucznie podtrzymywanych przy życiu gdy stwierdzono już brak pracy mózgu, tak samo o płodzie dopóki jeszcze mózg "nie wystartował" mogę mówić o komórkach, organach a nie o człowieku w sensie biologicznym. A nie sądze by zbyt trudno było określić kiedy wytwarza się mózg i kiedy zaczyna pracować.
    • jorge.martinez Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:05
      Niech Opus Dei trzyma ręce z dala od konstytucji!
    • junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje 27.03.07, 14:07
      Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje komuchow i lewakow na
      bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci.

      Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy tez
      nie. Trzeba wzmoc presje na nich.
      • troll7777 w 4 rypy plewy sie nie reprodukuja? 27.03.07, 14:10
        i trzeba je do tego zmusic!! !! bo sie paliwo prawakom wyczerpie!! haha haha! -
        w tym nedznym perpetum mobile napedzanym bida, wyzyskiem, bigoteria i wciskaniem
        bujd! haha haha! - spadaj junkier na drzewo - ewoluowac! haha haha - jak
        rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich
      • trydzyk Stop fanatykom 27.03.07, 14:11
        Bronmy konstytucji i swieckosci panstwa. Nie pozwolmy przeksztalcac Polski w
        drugi Iran. Watykan i fundamentalisci nie maja zadnego moralnego prawa dyktowac
        polskim obywatelom co maja robic.

        F.
        • junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje 27.03.07, 14:16
          Fanatycy lewicowo-lzeliberalni to feministyczny beton, ktory domaga sie
          wolnosci zabijania! Uswiadom to sobie!
          • trydzyk Precz z talibami 27.03.07, 14:18
            Zycze ci, zebys kiedys znalazl sobie w koncu kobiete i mogl ja troche sam
            podotykac. Moze wtedy przestaniesz fantazjowac o macicach i pochwach ofiar gwaltow.

            F.
            • junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje 27.03.07, 14:19
              Morderstwo jest morderstwem, prawdy nie zmienisz, talibie!
              • trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:21
                Przestan grzebac reka w czyjejs macicy. Macica nalezy do wlascicielki, wbij
                sobie to w koncu do glowy, zboczencu moralny.

                F.
                • misznaiq Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:28
                  Szkoda czasu na dyskutowanie z junkierem.
                  Przecież prawda nas wszystkich wyzwoli.
                  Tylko co to jest ta prawda?? Jak widzisz swoją mamę w koszmarnej sukience i ona
                  pyta jak wygląda to powiedz jej: ch...wo. Obydwoje będziecie wyzwoleni :-)
              • koloratura1 Górą nawiedzeni! A Kopernik była kobietą. 27.03.07, 15:31
                junkier napisał:

                > Morderstwo jest morderstwem, prawdy nie zmienisz, talibie!

                A Ty to jesteś z tych, co to jesienią w parku depczą po dębach (nie - po
                żołędziach), z ogryzka wypadają im jabłonki (nie - pestki), a po zjedzeniu
                jajecznicy z dwóch wiejskich jajek, oznajmiają: "Pyszny był ten smażońy kurczak!".

                A jakiegoś dinozaura to, przypadkiem, w dzieciństwie nie spotkałeś?


              • kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:10
                junkier napisał:

                > Morderstwo jest morderstwem, prawdy nie zmienisz, talibie!

                A moze bys tak zdefiniowal co to jest morderstwo glupcze?

                Czy ty zdajesz sobie sprawe glupcze, ze sam jestes morderca?
                Na codzien mordujesz tysiace osob, nawet nie zdajac sobie sprawy z rego, piszac
                swoje pierdolki na PiSim komputerze, jestes winny smierci ludzi ktorzy umarli
                przez ciebie na raka pluc, spowodowanego wdychaniem spalin z kominow elektrowni
                weglowych produkujacych prad dla twojego komputerka, takich czy innych
                przykladow i dowodow na to, ze wszyscy lacznie z toba samym jestesmy mordercami
                mozna by podac miliony, we wszystkich tych przypadkach jestes takim samym
                morderca jak w przypadku aborcji glupcze, jezeli nie widzisz tego to tylko
                dlatego,ze PiS ci zajal caly twoj mozg...;)))))))))))))))))))))))))))))))))
          • a.k.traper O czym ty znowu pleciesz? Kto chce zabijac? 27.03.07, 14:36
            Czy ty odrózniasz wolność wyboru od zabijania? Uświadom sobie ze wiekszość
            ludzi posiadanie dziecka uwaza za najwiekszy skarb a nie przykry obowiazek, to
            własnie takie dziwne akcje ograniczaja te radość, chociazby dyskusja o zakazie
            zapłodnienia in vitro, w imie czego grupa debilnych działaczy dziwnej
            sekty,chce pozbawić radosci świadomego macierzyństwa a z drugiej strony nakazać
            urodzic dziecko poczete w wyniku gwałtu. Ty jestes normalny czy w głowe kiedys
            dostałeś?To nie sa fanatycy zabijania, to sa kobiety które walczą o swiadomość
            wyboru, każda która by nie chciała dziecka wyjezdża do Berlina i ma gdzieś
            twoje dąsy,rodza tylko te co nie maja wyjscia czyli kasy. Zrozumiesz to
            wreszcie? Nawet w Polsce kobiecie nic za to nie grozi. a o zabijaniu to lepiej
            sie nie wypowiadaj, bo wiecej krzywdy zrobiono dzieciom zmuszajac do ogladania
            filmu "Niemy krzyk" przez nawiedzonych "obrońców zycia". Jezeli nie rozumiesz
            co to jest macierzyństwo i miłość rodzicielska to nie zabieraj głosu.
            • junkier Re: O czym ty znowu pleciesz? Kto chce zabijac? 27.03.07, 14:50
              A dlaczegoz to film "Niemy krzyk" ma nie byc prezentowany? Drastyczne sceny ma
              mlodzie ogladac tylko w filmach o holokauscie, wszystko inne jest cacy? Nie
              wstawiaj kitu. Zycie ma byc chronione bez wyjatkow, poza oczywiscie tymi
              ktorych dotycza klauzule sumienia z obecnej ustawy.
              • a.k.traper Klauzula sumienia obowiazuje niezależnie od ustawy 27.03.07, 15:28
                przynajmniej ludzi wierzacych.Więc o co chodzi z ta ochroną? a co do filmów
                tego typu, chyba nie masz dzieci i nie widziałes reakcji takiego 10-ciolatka,
                wiec nie pogadamy. Ja odpowiadam za swe dzieci i ja chce by emocjonalnie były
                dojrzałe a nie zboczone takim stylem myslenia. Mnie uczono szacunku dla innych
                i ja tego samego uczę, na religii też, miałem szczęście do madrych kapłanów.Nie
                wiem jak ty ale mnie filmy o holocauscie tez nie podchodzą, takie tragedie
                nalezy pamietac ale nie rozkoszowac sie nimi to juz odchylenie.
              • a.k.traper dlaczego odrzucasz świadoma wiarę i chcesz ustawy? 27.03.07, 15:36
                Tak juz z ciekawosci zapytam, bo ja nie chciałbym znaleźć się w roli kobiety
                która ma ten dylemat w głowie. a moje dzieci były oczekiwane i sa obdarzane
                miłoscia mimo róznych wybryków. Nie rozumiem tej postawy ze zakazac i koniec.
                Dla mnie taka postawa jest zupełnym zaprzeczeniem chrzescijańskiej postawy
                moralnej, co to Ci daje że bedzie zakaz skoro kobieta moze pojechac do innego
                państwa i taniej taki zabieg wyjdzie niz w Polsce? Czy nie lepiej tworzyc
                warunki by ludzie którzy sie decyduja na dzieci mieli wieksze perspektywy
                zyciowe? Jak kobieta nie che to nie urodzi i ty na to wpływu nie masz żadnego.
              • pos3gacz Re: O czym ty znowu pleciesz? Kto chce zabijac? 27.03.07, 16:17
                junkier napisał:

                > A dlaczegoz to film "Niemy krzyk" ma nie byc prezentowany? Drastyczne sceny
                ma
                > mlodzie ogladac tylko w filmach o holokauscie, wszystko inne jest cacy? Nie
                > wstawiaj kitu. Zycie ma byc chronione bez wyjatkow, poza oczywiscie tymi
                > ktorych dotycza klauzule sumienia z obecnej ustawy.
                xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                Junkier ,a kto ci takie teksty pisze.Ty nawet na proste pytanie nie znasz
                odpowiedzi.Nie wiesz nawet co jest cięższe:1 kg żelaza czy 1 kg pierza.
                Prawda,że pytanie jest bardzo proste.Ale dla Ciebie to chyba jest jednak za
                bardzo trudne.
          • zenutek Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:26
            Uświadom sobie jedno, że łżekatolicka propaganda odpycha tylko ludzi od
            Kościoła. Nawet księża katoliccy widzą tą różnicę, a łżekatolicy - nie.
            Junkier, kiedy byłeś ostatnio w kościele????
            • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:29
              Cos takiego. Ludzi odpycha brak wiary i zaufanie innym 'bozkom'.
              • kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:50
                junkier napisał:

                > Cos takiego. Ludzi odpycha brak wiary i zaufanie innym 'bozkom'.

                junkier, ty sam wyznajesz innego bozka, bo ty chcesz decydowac za Boga kto ma
                prawo do zycia a kto nie, ty capie caly czas sadzisz i osadzasz innych, ty
                jestes junkier antychrystem, sprzeciwiasz sie calkowicie wiarze katolickiej glupcze.
      • eora junkier to jeden wielki oksymoron 27.03.07, 14:11
        • koloratura1 Re: junkier to jeden wielki oksymoron 27.03.07, 15:38
          Powiedziałabym, że raczej tylko "moron".
          (Kto nie zna angielskiego, niech sobie sprawdzi to słowo w słowniku.)
          • iedsupo Re: junkier to jeden wielki oksymoron 27.03.07, 15:49
            koloratura1 napisała:

            > Powiedziałabym, że raczej tylko "moron".
            > (Kto nie zna angielskiego, niech sobie sprawdzi to słowo w słowniku.)

            BTW, junk = "śmieć", "odpad" ;)))
            • pos3gacz Re: junkier to jeden wielki oksymoron 27.03.07, 16:23
              iedsupo napisał:
              > BTW, junk = "śmieć", "odpad" ;)))
              xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
              On gdzieś słyszał o pruskich junkrach,tylko cokolwiek rozumek u niego malutki
              i nie do końca sprawny[tzw.sprawny inaczej].
      • joushua Bardzo cieniutka prowokacja. Lec, juz po dzwonku!! 27.03.07, 14:14
        ...
      • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:14
        Erratum:

        > Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje komuchow i lewakow na
        > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci.
        >
        > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy
        tez
        >
        > nie. Trzeba wzmoc presje na nich.
        • koloratura1 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:44
          junkier napisał:

          > Erratum:
          >
          > > Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje komuchow i lewakow na
          > > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci.

          Coś mi się widzi, że po czterech latach pod rządami tego Parlamentu, "komuchom i
          lewakom" wystarczy głosów, żeby zmienić każdą ewentualną głupotę, wprowadzoną do
          konstytucji...

          > >
          > > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem c
          > zy
          > tez
          > >
          > > nie. Trzeba wzmoc presje na nich.

          Uchyl, proszę, rąbka tajemnicy i zdradź, na czym owa "presja" będzie polegała.
      • intel-e-gent Jasne... primo "UKRÓCI" 27.03.07, 14:15
        od krótko, krócej...

        secundo, wróć do szkoły i zdaj maturę.

        (Tyle w kwestii ad hominem. ;p)

        Tertio, narzucanie poglądów religijnych ogółowi społeczeństwa jest działaniem totalitarnym i niszczącym demokrację. NIKT nie nakazuje katolikom dokonywać aborcji, mogą postępować w zgodzie z własnym sumieniem. Czemu więc narzucacie swój partykularny pogląd innym?

        Dajcie nam żyć tak jak chcemy, w zgodzie z naszymi sumieniami.
        • junkier Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadzieje 27.03.07, 14:18
          Poprawilem literowke pare minut wczesniej.

          Poza tym podtrzymuje - mozna zgodzic sie na aborcje pod warunkiem ze zycie
          tych, ktorzy aborcji dokonuja rowniez przestaje byc chronione prawnie. Tzn.
          dowolny typek moze abortera zaciukac bez zadnej odpowiedzialnosci.

          Skoro aborterzy odmawiaja prawnej ochrony zycia nienarodzonym, sami rowniez
          powinni byc jej pozbawieni. Jest to uczciwe postawienie sprawy.
          • intel-e-gent Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:22
            Jeżeli każdy rozstrzygałby to we własnym sumieniu, to chyba wszystkie natchnione przez JP bis katoliczki nie dokonywałby aborcji, prawda?

            Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mieć wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji?

            puk, puk, jest tam u Ciebie więcej niż jeden neuron?
            • junkier Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:26
              > Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mieć
              wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji?

              A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy. Lekarz i ojczulo - jesli
              wspolwinny - odpowiedzialnosc karna. I sprawa aborcji sama zginie.
              • trydzyk Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:27
                > A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy. Lekarz i ojczulo - jesli
                > wspolwinny - odpowiedzialnosc karna. I sprawa aborcji sama zginie

                Przenies sie do Afganistanu lub Iranu, bos niegodny posiadac polski paszport.

                F.
                • junkier Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 14:44
                  Nie, ja jestem w 100% godny polskiego paszportu, natomiast nie sa go godni z
                  pewnoscia lewicowi zaklamancy gotowi w imie swej chorej, oblednej ideologii
                  zabijac nienarodzone dzieci, bezbronne istoty.
                  • pm7303 Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:00
                    junkier, wypisujac te swoje dyrdymaly jak najbardziej szkodzisz sprawie w ktorej
                    imieniu walczysz! Przeciez kazdy kto poczyta Twoje wypociny dojdzie do wniosku,
                    ze gdyby aborcja byla calkowicie dopuszczalna, to moze by takich jak Ty
                    wyskrobali - coz za piekna wizja ... .

                    A z drugiej strony, zapominasz ciagle dodac/zrozumiec, ze to sa tylko Twoje
                    poglady i moze Twojej organizacji partyjnej: KK; a ze zyjemy w demokracji, wiec
                    licza sie poglady wiekszosci a nie 'prawa naturalne' stanowione przez dewiatow
                    seksualnych z Watykanu.

                    Dla wielu ludzi zygota nie jest i nigdy nie bedzie 'czlowiekiem', niezaleznie od
                    tego ile bedziecie na ten temat pisac - po prostu nie macie predyspozycji
                    intelektualnych i/lub moralnych aby ludzi przekonac. Inni sa relatywistami
                    moralnymi i stawiaja dobro juz narodzonych nad prawami tych dopiero co
                    poczetych. Jeszcze inni staraja sie wybierac jak najmniejsze zlo w ich mniemaniu
                    (i nic Tobie i innym oszolomom do tego ich 'mniemania'!) i chca miec swobodny wybor.

                    Wiec wez sie moze za moralizowanie znajomych ze swojego kolka rozancowego (ich
                    problem nie dotyczy bo i tak nikt nie chce ich 'zapladniac') i zostaw normalnych
                    (to wiekszosc wyznacza 'normalnosc'!) ludzi w spokoju.
                    • junkier Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:04
                      Mordercy nie sa normalni a zycie ludzkie nie podlega wartosciowaniu czy
                      koncesjonowaniu przez lewice, ktora jest zakala tego kraju.

                      • kralik111 Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 17:01
                        junkier napisał:

                        > Mordercy nie sa normalni a zycie ludzkie nie podlega wartosciowaniu czy
                        > koncesjonowaniu przez lewice, ktora jest zakala tego kraju.

                        Zakala tego kraju i narodu jest glupota, ktorej ty jestes przedstawicielem na
                        lamach forum GW.
                    • 7y8u Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:10
                      pm7303 napisał:

                      > junkier, wypisujac te swoje dyrdymaly jak najbardziej szkodzisz sprawie w ktorej
                      > imieniu walczysz!

                      Też czasem mam wrażenie, że Junkier to stary esbek na emeryturze, który robi
                      sobie z nas wszystkich jaja, a z katoprawicowców - jeszcze większych idiotów niż
                      są.
                    • rysiopysio Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 15:45
                      Dobrze napisane. Ale trolla-junkra karmić nie należy.
                      To rycerska głowa - łeb zakuty i żadne argumenty do
                      tego nieszczęśliwego człowieczka nie trafią.
                      NIE KARMIĆ TROLLA JUNKRA.
                  • misznaiq 3 pytania do junkra (junkiera) 27.03.07, 15:10
                    Skąd wiemy że płód to człowiek?
                    Skąd wiemy że plemnik / komórka jajowa to nie człowiek??
                    Czy in vitro to morderstwo??
                    • gruby_dolar Re: 3 pytania do junkra (junkiera) 27.03.07, 17:10
                      ano stąd że człowiek to umysł, umysł to mózg a więc praca mózgu determinuje człowieczeństwo
                  • kralik111 Re: Mordercy nienarodzonych bez paszportow 27.03.07, 16:57
                    junkier napisał:

                    > Nie, ja jestem w 100% godny polskiego paszportu, natomiast nie sa go godni z
                    > pewnoscia lewicowi zaklamancy gotowi w imie swej chorej, oblednej ideologii
                    > zabijac nienarodzone dzieci, bezbronne istoty.

                    Jak to jest junkir, ze PiSdzisz o godnosci do paszportu polskiego podaczas gdy
                    sie go wyrzekles ? :-o
              • intel-e-gent Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 14:31
                Zasugerowałbym Ci kilka rzeczy, ale nie chcę prowokować ostrej wymiany zdań.
                Powiem Ci tylko, że powinieneś cofnąć się w czasie, gdzieś do III Rzeszy albo stalinowskiego ZSRR. Czułbyś się tam jak w raju - żadnej pornografii, aborcja zakazana... Tak, tam jest Twoje miejsce.
              • koloratura1 Cóś Ci się pomyrdało! 27.03.07, 16:14
                junkier napisał:

                > > Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mi
                > eć
                > wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji?
                >
                > A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy.

                Głowy golono nie po, ale w czasie wojny i to nie tym, które poddały się aborcji,
                a damom, które utrzymywały bliskie kontakty z Niemcami.
                Choć, fakt, za Stalina aborcja była niedozwolona, a ustawę złagodzono w 1956r.
                (Niech żyje Józef Wissarionowicz!)

                > Lekarz i ojczulo - jesli
                > wspolwinny - odpowiedzialnosc karna.

                Jak to - jeśli?
                Przecież kobieta sama sobie skrobanki raczej nie zaaplikuje, musi to zrobić
                lekarz czy choćby tzw. babka... (To ostatnie - w pzypadku kobiet biedniejszych.)
                Co do "ojczula", to - masz rację - trzeba będzie udowodnić, że się godził lub
                wręcz zachęcał.

                > I sprawa aborcji sama zginie.

                Sprawa aborcji "sama zginie", albo - prawie zginie, gdy świadomość
                antykoncepcyjna znacząco się w społeczeństwie poprawi, a skuteczne środki
                zapobiegania ciąży będą tanie i powszechnie stosowane, także i przez nastolatków.

                Ojejejku!!!!!!!!!!!
                Zapomniałam, przecież sztuczne środki antykoncepcyjne to też "narzędzia mordu"!
                Z poczciwą prezerwatywą na czele...
                Mam, zatem, pytanie do Ciebie, junker, Ty taki oblatany...
                Czy jeśli się w nocy - przepraszam - "spuścisz" w majtki od piżamy, to te majtki
                też będą narzędziem mordu?

              • kralik111 Re: Dziwi mnie Twój brak zaufania do ludzi 27.03.07, 16:44
                junkier napisał:

                > > Po drugie, posuwasz się do dziwnej demagogii. Niby jak, kobiety miałby mi
                > eć
                > wypalane piętno na czole, że dokonały aborcji?
                >
                > A dlaczego nie? Po wojnie golono takim glowy. Lekarz i ojczulo - jesli
                > wspolwinny - odpowiedzialnosc karna. I sprawa aborcji sama zginie.

                I tu wychodzi z ciebie kim jestes, po wojnie komunisci golili glowy, mordowali,
                przesladowali, dokladnie to co sam teraz propagujesz, sam widzisz smieciu jakim
                komuchem smierdzacym jestes swinio.
          • paskudek1 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:26
            Skoro aborterzy odmawiaja prawnej ochrony zycia nienarodzonym, sami rowniez
            > powinni byc jej pozbawieni. Jest to uczciwe postawienie sprawy.

            skoro przeciwnicy prawa do aborcji odmawiaja kobietom PORAWA do ochorny zdrowia lub zycia to sami powinni zrezygnowac z JAKIEGOKOLWIEK leczenia. Może z przeziębienia wykluje się wyjątkowo wredne zapalenie płuc i w koncu będzie jednego jnkra mniej.
            Jest to chyba uczciwe postawienie sprawy??
            A tak poważnie - to nawet niektórzy myślący księża uważają, że to KOBIETA ma prawo decydowac, zwłaszcza w tak dramatycznych przypadkach jak zagrożenie zdrowia lub życia. Szkoda że junkier niechciane ciąże widzi TYLKO u napalonych nastolatek, lub u wygodnickich panienek. Ale samopoczucie ma przynajmniej super, to bardzo łatwo tak świat czarno-biało oglądac. Zadnych wątpliwości, żadnych dylematów - to dobre, to złe.
            • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:47
              Nie klam, opowiadam sie za utrzymaniem klauzuli sumienia z obecnej ustawy,
              podobnie jak premier J. Kaczynski.
              • kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 17:14

                Odpowiadasz na :

                junkier napisał:

                > Nie klam, opowiadam sie za utrzymaniem klauzuli sumienia z obecnej ustawy,
                > podobnie jak premier J. Kaczynski.

                Klamisz smieciu, bo caly czs miales to zazle kaczynskiemu, ty meska cichodajko.
          • 7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:32
            Witaj, Junkrze. Dziś rano w innym wątku (pytałem, czy poronienie jest śmiercią
            człowieka, a Ty na to, że "jest śmiercia człowieka nienarodzonego") nie chciałeś
            mi odpowiedzieć na następujące pytanie:

            Czy człowiekowi nienarodzonemu należy się taka sama godność i szacunek jak
            narodzonemu?

            A może teraz mi odpowiesz? Może już skonsultowałeś się z centralą? Jesli tak, to
            chętnie przeczytam.
            • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:48
              Nie dla trolowania i relatywizowania.
              • 7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:58
                Błądzisz, Junkrze. Nie chcesz potwierdzić jednego z podstawowych założeń
                katolickiej ideologii antyaborcyjnej. Wypierasz się Jedynie Słusznej Prawdy.
                Będziesz musiał się z tego wyspowiadać. A jak nie zdążysz i wcześniej Ci się coś
                stanie, to pójdziesz do piekła.
          • wlodzimierz.ilicz Co to za bzdura z tymi "nienarodzonymi" ? 27.03.07, 15:04
            Debile nie rozumieją co to jest zygota.
            Goląc się codziennie, zdrapują tyle naskórka, że możnaby z tego drogą
            klonowania wyhodować masę ludzi.
            Jakos to ich nie wzrusza, tylko do bab się przyczepili.
            Nie rozumiecie, że za pomocą zwyklej maszynki do golenia dokonujecie
            prawdziwego holocaustu mordercy?
          • kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:18
            junkier napisał:

            > Poprawilem literowke pare minut wczesniej.
            >
            > Poza tym podtrzymuje - mozna zgodzic sie na aborcje pod warunkiem ze zycie
            > tych, ktorzy aborcji dokonuja rowniez przestaje byc chronione prawnie. Tzn.
            > dowolny typek moze abortera zaciukac bez zadnej odpowiedzialnosci.
            >
            > Skoro aborterzy odmawiaja prawnej ochrony zycia nienarodzonym, sami rowniez
            > powinni byc jej pozbawieni. Jest to uczciwe postawienie sprawy.

            To ty w takiej sytuacji chcesz uchodzic za Boga i decydowac z niego o zyciu i
            prawie do niego, ej junkier, junkier, jaki ty jestes gluuuupi...:)))))))))))
      • palestina1 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:16
        jak zawsze wychodzisz na durnia
      • tw_wielgus Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:17
        junkier napisał:

        > Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje komuchow i lewakow na
        > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci.
        >
        > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy
        tez
        >
        > nie. Trzeba wzmoc presje na nich.

        Weszpolski lewaku będziesz mógł zaadoptować dziecko z tego związku:


        Zródło Dziennik:
        Skandal w parafii w Częstochowie 2006-09-03 17:38 Ksiądz aresztowany za gwałt
        na kobiecie
        Jeśli te zarzuty się potwierdzą, w częstochowskim kościele wybuchnie prawdziwa
        afera. 20-letnia dziewczyna oskarża proboszcza, że zgwałcił ją na plebanii.
        Duchowny trafił do aresztu.
        43-letni ksiądz nie przyznaje się na razie do winy. Ale zeznania i dowody,
        jakie przedstawiła młoda parafianka, na tyle przekonały sąd, że aresztował
        proboszcza jednego z częstochowskich kościołów. Za gwałt grozi mu 12 lat za
        kratkami.

        • ddb2 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:21
          To aresztowanie ksiedza za gwalt na kobiecie jestt juz przestarzaly.
          dzisiaj aresztowano w Dywitach proboszcza za wykorzystywanie seksualne dwoch
          nieletnich chlopcow.
          • trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:23
            > dzisiaj aresztowano w Dywitach proboszcza za wykorzystywanie seksualne dwoch
            > nieletnich chlopcow.

            To w zaden sposob pod dyskusje o aborcji nie podlega...

            F.
      • kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 14:18
        a co to junkierku boicie się, że wam zabraknie wyznawców? Moherki ulegaja
        pokusie zobaczenia wiekuistego światła i odchodza masowo i elektorat sie
        kurczy. Jeszcze 10-15 lat i kicha, nie bedzie moherlandu, a nachapoać sie
        trzeba no nie? każda komuna nawet wasza ma to we krwi.
        • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:20
          Zobaczysz na wyborach jak watle sa wasze lewicowe szeregi wyksztalciuchow i
          medrkow. Janecki w ostatnim WPROST dobrze o was napisal.
          • trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:24
            > Zobaczysz na wyborach jak watle sa wasze lewicowe szeregi wyksztalciuchow i
            > medrkow. Janecki w ostatnim WPROST dobrze o was napisal

            Hmm... a przypomnij prosze, ile dokladnie glosow dostal ten perwert Wierzejski w
            ostatnich wyborach? Bo zdaje sie, ze bylo to ponizej 50... :)))

            F.
          • kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:29
            posłuchaj bucu, jaszcze raz nazwiesz mnie komuchem to wirtualnie napluję ci w
            te twoje kaprawe ślepka. nie każdy kto ma inne zdanie i inne widzenie swiata
            niz wy paranoiczni fundamentaliście jest komuchem. nie grać w waszej
            popapranej druzynie, to znaczy być normalnym proeuropejskim Polakiem pełnym
            troski o dobry wizerunek kraju i przede wszystkim oznaczo, to, że się dba o
            jego dobro poprzez pracę i pomażanie dóbr. A wiesz czemu jest taka różnica
            miedzy wschodem, a zachodem? otóż jest to wynik braku wpływu katolicyczmu na
            życie ludzi, tam gdzie jest protestantyzm są realizowane zapisy biblii o
            pomnazaniu swoich talentów i bogazceniu się dla dobra wszystkich.
            • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:46
              Jak nie komuch to glupiec albo antykatolicki pajac, bez roznicy. Katolicyzm nie
              wyklucza dobrobytu, tylko duren moze tak twierdzic, a Bawaria jest tego
              najlepszym przykladem.
              • 7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 14:52
                Do Junkra:

                Wyobraź sobie, że przychodzi do Ciebie Pan Bóg i mówi: "Junkrze, mam dla Ciebie
                propozycję nie do odrzucenia. Otóż pewna kobieta chce aborcji, bo może stracić
                wzrok. Wynegocjowałem z szatanem, że przestanie ją kusić do tego zbrodniczego
                czynu pod jednym warunkiem - w zamian niejaki Junkier z forum GW zgodzi się, aby
                od jutra musiał nosić szkła o mocy minus 24 dioptrii, co praktycznie uniemożliwi
                mu normalne życie, nie mówiąc już o wypisywaniu bzdur w komputerze, a za parę
                lat zupełnie straci wzrok".

                Rozumiem, że jako prawdziwy katolik przystałbyś na taką propozycję bez
                mrugniecia okiem?
                • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:21
                  Skoncz z tymi historiami.
                  • iedsupo cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 15:36
                    ...jak plemnika ogonek :)))

                    To kiedy otwieramy ten sezon na prolajfersów ? Już jutro ? Cele oznaczone
                    moherowymi beretami - będzie bum bum - i od razu Polska znormalnieje. A
                    junkierka deportuje się do Afganistanu, żeby tam się nim jego brodaci kumple
                    zaopiekowali. Pięć lat w charakterze dywanika do modlitw i junkierek pokocha
                    europejski liberalizm.
                    • cloclo80 Re: cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 15:51
                      Islam jest przynajmniej aktywnie i skutecznie prorodzinny i to bynajmniej nie
                      kosztem kobiety, gdyż obowiązek jej utrzymywania i zapewnienia podstawowej
                      egzystencji należy do mężczyzny. Obłudny i nieludzki katolicyzm oraz jego
                      reprezentanci skonczą tam gdzie ich miejsce - na smietniku historii.
                      • iedsupo Re: cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 16:10
                        cloclo80 napisał:

                        > Islam jest przynajmniej aktywnie i skutecznie prorodzinny i to bynajmniej nie
                        > kosztem kobiety, gdyż obowiązek jej utrzymywania i zapewnienia podstawowej
                        > egzystencji należy do mężczyzny.

                        Ten model jest także bliski sercu każdego prawdziwego katola. Przecież Islam to
                        religia wzorcowa dla naszych rodzimych katotalibów - w szariacie wszystko jest
                        dokładnie tak poukładane, jak powinno być w Polsce prawdziwie katolickiej.
                        Aktualna szarża lekkiej brygady moherowej to też nic innego, jak wyraz
                        frustracji spowodowanej nieziszczalnością rydzykowego kalifatu.

                        > Obłudny i nieludzki katolicyzm oraz jego reprezentanci skonczą tam gdzie ich
                        > miejsce - na smietniku historii.

                        Nie wszyscy - junkier skończy "na dywaniku" :)))
                      • gruby_dolar Re: cieniutki jesteś junkierku, cieniutki... 27.03.07, 17:19
                        tak tak oczywiście a w KK kilku sędziwych facetów ustalio że dzieci nienarodzone jednak trafiają do nieba!! jak to możliwe że ludzie wierzą w to...nie mam nic do chrześcijaństwa, ba nawet mogę przyznać że chrześcijaństwo to mąrda religia, ale KK wypaczył ją całkowicie ustanawiając zakazy i znosząc je niepoparte ani starym ani nowym testamentem, jeżeli kilku biskupów może sobie usiąść i stwierdzić takie coś czy ktoś idzie do nieba nie idzie do nieba za pewnik a jednocześnie opierając się tylko i wyłącznie na wierze, to gdzieś tu jest błąd w rozumowaniu, lepszy jest dobry ateista niż 90% z polskich katolików hipokrytów
                  • 7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:51
                    Czemu znowu się uchylasz od odpowiedzi?
                    • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:56
                      Nie uchylam sie, po prostu nie przepadam za nadmiernym teoretyzowaniem, to
                      bezproduktywne.
                      • 7y8u Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 16:31
                        Ależ to właśnie praktyka, nie teoria! Teorią jest Dekalog, prawdy wiary,
                        katechizm czy też prawo państwowe, które właśnie chcecie zmienić, nie
                        rozumiejąc nawet jego istoty, o czym świadcza chociażby Twoje posty. Aby
                        zrozumieć istotę różnego rodzaju praw czy zasad, potrzebna jest praktyka albo
                        przynajmniej symulacja. Ja podałem własnie taki praktyczny przykład, żeby Ci
                        uzmysłowić, do czego zobowiązuje człowieka wiara katolicka, którą rzekomo
                        popierasz. A Ty się uchylasz.
              • kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:00
                Nooo nareszcie puściło ci ulżyłeś sobie. Wyzwać, opluć to wasza metoda dyskusji
                z ludźmi o innych poglądach niż fundamentalizm. Bawaria jest doskonałym
                przykładem bogacenia się poprzez pracę w państwie gdzie dominującą religia jest
                protestantyzm, a historia dobrobytu Bawarii jest znacznie krótsza niż czasy
                prosperity landów protestanckich. A swoją drogą to czemu nie przytoczysz
                przykłądu katolickich południowych Włoch i zlaicyzowanej północy? Biedni
                jesteście w tym swoim zacitrzewieniu i nienawiści, to musi strasznie boleć, ale
                jak sie ma tylko raz wtygodniu rosól w niedzielę po sumie to rzeczywiście
                ciężko żyć.
                • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:12
                  Rozumiem ze dla ciebie fakt ze posiadasz np. opla vectre jest przyczynkiem do
                  poczucia wyzszosci nad sasiadem jezdzacym felicja w niedziele do Kosciola na
                  sume (ojej!) ale zareczam ci ze jest to dowod jedynie jakichs kompleksow. Nie
                  wszyscy sa materialistami, jesli do twojej lepetyny to jeszcze nie dotarlo to
                  pewnie juz nie dotrze ale to nie moja sprawa.
                  • kiks11 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:27
                    Nic nie rozumiesz, powielasz streotypy myślenia o państwie solidarnym w biedzie
                    i ciemnogrodzie.
              • trydzyk Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:30
                > wyklucza dobrobytu, tylko duren moze tak twierdzic, a Bawaria jest tego
                > najlepszym przykladem.

                W Bawarie wpompowano w formie dotacji i inwestycji tyle pieniedzy, ze musiala
                sie stac bogata sila rzeczy.
                Na poczatku XXw. panowalo tam dziadostwo i bieda typowe dla krajow katolickich.

                F.
                • junkier Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 15:40
                  Nie, to w twoj leb pusty wpompowano nieskonczona ilosc durnej propagandy.
                  • iedsupo czyli przyznajesz rację przedmówcy... 27.03.07, 15:58
                    Szkoda, że nie umiesz zwyczajnie powiedzieć "tak, masz rację, przykład z
                    Bawarią był chybiony", a zamiast tego bluzgasz jak nieprzymierzając jakiś
                    rydzyk - ale czegóż ja od ciebie wymagam... Ciemniactwo, kołtunerię i zwykłe
                    chamstwo masz w swój sposób wysławiania wbudowane na stałe - wszak aspirujesz
                    do miana "prawdziwego" Polaka.
                    • junkier Przyklad z Bawaria nie byl wcale chybiony do pioru 27.03.07, 16:05
                      Przyklad z Bawaria nie byl wcale chybiony do pioruna! Co ty sobie myslisz,
                      lewacki przemadrzalku, ze bedziesz dowolne klamstwa rozpowszechnial?

                      Dla kogos kto zna sie na gospodarce twierdzenie ze Bawaria dotacjami stoi to
                      bzdura, ktorej nie warto komentowac dlatego skrotowo potraktowalem tego
                      impertynenta.
                      Rolnictwo bawarskie moze troche na eurodotcjach (wypracowanych zapewne przez
                      inne dzialy bawarskiej gospodarki) korzysta ale jego udzial w PKB jest
                      marginalny! Same zaklady samochodowe w Monachium i Ingostadt generuja przychody
                      ktore takim lewicowym golodupcom nie mieszcza sie w ich ciasnych
                      zindoktrynowanych p.o. mozgownicach.
          • remeq Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:29
            skoro
            1) PiS na pewno wygra następne wybory, lewica nie będzie się liczyć
            więc
            2)skąd feministki wezmą 2/3 głosów do zmiany konstytucji, skoro lewicy będzie
            bardzo mało (lub wcale) w sejmie?
            no to
            3) czemu zmieniać konstytucję już teraz, a nie po następnych wyborach kiedy PiS
            spokojnie wygra czyli będzie miał jeszcze więcej głosów?
            chyba że
            4) zwolennicy PiS i LPR wciskają nam tu kit propagandowy, a sami dobrze wiedzą,
            że ich partie sromotnie przegrają wybory i Jaruś z kumplami na długie lata
            powędruje, a raczej wróci na polityczny śmietnik.
            • junkier Re: Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:41
              Trzeba dzialac szybko i sprawnie. Co do lewicy to nie ma obaw, ten lewicowy
              element po prostu byc moze zostanie zdelegalizowany jesli rozne zarzuty, m.in.
              ws osocza, potwierdza sie.
              • remeq Re: Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:49
                Ale ogólna liczba posłów w sejmie się nie zmieni, czyli ktoś inny wejdzie na
                miejsce tych posłów lewicy (i według Twego rozumowania będą to posłowie PiS, LPR
                i Samoobrony). Więc ponawiam pytania z poprzedniego postu, CZEMU NIE ZMIENIć
                KONSTYTUCJI W NASTęPNEJ KADENCJI, kiedy Twojej koalicji
                narodowo-ludowo-chrześcijańskiej będzie w Sejmie jeszcze więcej?
                • junkier Re: Junkier, więc skąd te sprzeczności u Ciebie? 27.03.07, 15:59
                  Teraz jest odpowiedni czas.
                  • remeq Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i wrzask 27.03.07, 16:14
                    Platforma na to nie pójdzie, z oczywistych powodów. Bo stracą swój elektorat - a
                    co w zamian? Mohery i różni fanatycy religijni już i tak głosują na PiS czy LPR.
                    Zresztą nie jest ich tak dużo 2,5 do 3 milionów. A reszta Polaków nie chce
                    żadnego grzebania przy aborcji, obojętnie czy przez religijnych oszołomów, czy
                    przez feministki. Pójście razem z politycznymi trupami Giertycha w kierunku
                    jakieś katolickiej wersji Iranu oznaczałoby koniec Platformy Obywatelskiej. A
                    bez posłów platformy ten pomysł polegnie, jak każdy inny. Więc koniec i kropka.
                    A jak Ci się nie podoba - to niech Kaczor zrobi nowe wybory i szukajcie nowej
                    większości konstytucyjnej (to był oczywiście taki okrutny żart, bo Jarek będzie
                    trwał do sromotnego końca, jak komuchy za Lesia Millera)
                    • junkier Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:23
                      Ja licze na to ze PO potraktuje sprawe ochrony zycia ludzkiego w sposob
                      prncypialny, niepolitykierski, wolny od zaceitrzeweinia czy brudnych kalkulacji.

                      Ostatecznie targowac mozna sie o jakis zapis ustawowy, dotacje budzetowa czy
                      subwencje ale do diabla, nie o sprawe zycia ludzkiego.

                      Sadze ze gdyby PO poparla zmiany w konstytucji moglaby liczyc na zaufanie w
                      kregach innych nie wyksztalciuchowskie, bo te sa mocne w gebie ale na wybory
                      nie chodza.
                      • cloclo80 Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:36
                        Z PiS i RM sie nie dyskutuje. Do nich sie strzela. Np. jajkami.
                        • junkier Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:37
                          Uwaga na poziomie gownairza z piaskownicy
                          • cloclo80 Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 16:39
                            Podobnie jak i twoje wypociny pajacu.
                        • wdakra Re: Teraz jest tylko niepotrzebne bicie piany i w 27.03.07, 19:16
                          cloclo80 napisał:

                          > Z PiS i RM sie nie dyskutuje. Do nich sie strzela. Np. jajkami.

                          Musisz napisać "kurami", zeby zrozumieli.
          • kralik111 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 17:17
            junkier napisał:

            > Zobaczysz na wyborach jak watle sa wasze lewicowe szeregi wyksztalciuchow i
            > medrkow. Janecki w ostatnim WPROST dobrze o was napisal.

            Przy najblizszych wyborych zonbaczymy ostateczny upadek PZPR i calego rezimu
            komunistycznego, ktory po 17 latach powrocil czasowo do wladzy...;)))))))))
          • lwowiak5 Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukroci podle nadz 27.03.07, 17:38
            Janecki to gudłaj na usługach faszystów i bolszewików.PA.
      • rysiopysio Junkier z właściwym sobie wdziękiem wiadra gwoździ 27.03.07, 15:35
        znów trysnął erupcją intelektualna.
      • pos3gacz Re: Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadz 27.03.07, 16:10
        junkier napisał:

        > Tylko ochrona konstytucyjna ukruci podle nadzieje komuchow i lewakow na
        > bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci.
        >
        > Dzis tylko od PO zalezy czy wzmocnienie ochrony zycia stanie sie faktem czy
        tez
        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
        Junkier baranie,a odpowiedż na moje proste pytanie.
        > nie. Trzeba wzmoc presje na nich.
      • zenutek Junkierku, drogi chłopcze, a ile sam masz..... 27.03.07, 16:15
        Junkierku, drogi chłopcze, ale ile sam masz potomstwa? Bo widzisz, w sprawę
        poprawy konstytucji zaangażowali się sami tacy, którzy nie mają dzieci wogóle
        (vide: p.Sobecka) lub po jednym dziecku (vide: p.Wierzejski), ewentualnie
        renciści lub emeryci, którym poród już nie grozi. Czy to nie czysta
        hipokryzja??? Jakim prawem w demokratycznym kraju emeryci, renciści czy stare
        panny mają decydować o moim prywatnym życiu??? Wara im ode mnie!!!!
    • plaszcz PISowcy do pracy by się wzieli, jak będzie dobroby 27.03.07, 14:07
      to i będą lepsze warunki dla dzieci
      • troll7777 a Jarek do PiS-y jakiej bachorow 4 rypy dorobic! 27.03.07, 14:12
        a nie kota ogonem wykrecac! haha ahah! od tego zboznego Dziela!!
        • remeq Od kiedy pan prezydent pomylił wiagrę z tabletką 27.03.07, 16:03
          na odrobaczanie dużych psów, wywołując tym samym dolegliwości jelitowe u siebie
          i poważny kryzys w naszej polityce zagranicznej, obaj bracia Kaczyńscy nie mają
          już szans na normalne rozmnażanie, a klonowanie nie wchodzi w grę z przyczyn
          religijnych
    • intel-e-gent To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:10
      Niech marszałek dwojga imion wsadzi sobie tę propozycję tam gdzie słońce nie dochodzi.

      Żadnych zmian w Konstytucji i prawo do kierowania się własnym sumieniem - to jest kompromis. Nikt nikomu nie będzie niczego narzucał.

      ;p
      • tw_wielgus Re: To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:18
        intel-e-gent napisał:

        > Niech marszałek dwojga imion wsadzi sobie tę propozycję tam gdzie słońce nie
        do
        > chodzi.
        >
        > Żadnych zmian w Konstytucji i prawo do kierowania się własnym sumieniem - to
        je
        > st kompromis. Nikt nikomu nie będzie niczego narzucał.
        >
        > ;p
        >
        To jest kolego taki katolicki kompromis - zakłamany kompromis.
        • intel-e-gent Re: To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:20
          Dla polskich katolików kompromis oznacza postępowanie tak jak oni chcą.
          Nie zgadzam się na to.
          W tej sprawie jedynym kompromisem jest postępowanie w zgodzie z własnym sumieniem.
          Chyba te wszystkie natchnione przez JP bis katoliczki nie rzucą się nagle do skrobania, co? ;)
          • jorge.martinez Re: To niby ma być kompromis? 27.03.07, 14:21
            KK nigdy nie ufał w moralność swej trzody.
            • intel-e-gent Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 14:58
              1. Wpisujemy każdemu wyznanie do dowodu.
              2. Katolików obowiązuje bezwzględny zakaz aborcji i antykoncepcji; eutanazji; oglądania, kupowania, tworzenia pornografii; chodzenia do knajp w wielkim poście itp.
              3. Katolików obowiązuje płacenie 10% podatku od przychodów na KK.
              4. Niekatolików obowiązuje prawo neutralne światopoglądowo, pozwalające na życie w zgodzie z własnym sumieniem.
              5. Zmianę wyznania można przeprowadzić raz na 2 lata...

              I to byłby jakiś kompromis, KK mógłby dalej nie ufać trzódce, a reszta żyłaby normalnie i spokojnie...

              ;p
              • jorge.martinez Re: Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 15:02
                Wystarczy zrealizować pkt 3 (choćby i 2%), a procent "katolików" spadnie do 20%
                społeczeństwa.
                • intel-e-gent Re: Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 15:05
                  A kraj stałby się może bardziej normalny, gdyż panowie w czarnych sukienkach nie mogliby się już powoływać na rzekome 95% katolików w Polsce...
                  • jorge.martinez Re: Więc mam propozycję kompromisu 27.03.07, 15:09
                    intel-e-gent napisał:

                    > A kraj stałby się może bardziej normalny, gdyż panowie w czarnych sukienkach ni
                    > e mogliby się już powoływać na rzekome 95% katolików w Polsce...

                    W rzeczy samej.
    • joushua Czy Jurek juz urodzil? Bo jak nie to jakim prawem 27.03.07, 14:12
      sie wypowiada???
    • tezas Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wniesie 27.03.07, 14:13
      sprawy do Tk (tylko tyle potrzeba).

      A zwalszcza, jak sie pamieta te wszystkie kamstwa i lgarstwa zwiazane z
      wprowadzeniem religii do szkol. KAZDA, dokladnie kazda skladana "po drodze"
      obietnica zostala potem przez zwolennikow tego rozwiazania zlamana.

      Katolom po prostu nie mozna wierzyc.

      ---------------------------------
      Jaroslaw Kaczyński, 2005: "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój
      brat Lech wygra wybory prezydenckie."
      • jorge.martinez Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 14:17
        Oczywiście, że nie można. I nawet dzisiejsza rzekomo "kompromisowa" ustawa jest
        gó.. warta. 200 legalnych aborcji? Śmiech na sali. A edukacja seksualna gdzie?
        Nadal na podwórku.
      • indris Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 14:47
        Na zmiany Konstytucji NIE MOŻNA wnieść skargi do TK !
        Można natomiast w tym wypadku zażądać referendum, które MUSI się odbyć. Ale do
        tego potrzeba 92 posłów.
        • jorge.martinez Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 14:48
          "Nad wartościami nie można głosować"...
        • tezas Re: Kto glupi, ten uwierzy, ze z 50 poslow nie wn 27.03.07, 15:21
          > Na zmiany Konstytucji NIE MOŻNA wnieść skargi do TK !

          Oczywiscie ze nie. Ale mozna i nie mam ZADNYCH watpliwosci ze do tego dojdzie
          wniesc do TK sprawe ws. niezgodnosci ustawy (w tym przypadku o przerywaniu
          ciazy) z Konstytucja. I w ten sposob doproadzic do usuniecia z ustawy
          przypadkow zezwalajacych na aborcje w szczegolnych sytuacjach = bezwzgledny
          zakaz aborcji.
          ---------------------------------
          Jaroslaw Kaczyński, 2005: "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój
          brat Lech wygra wybory prezydenckie."
    • orlando11 A niby dlaczego mamy wierzyć Jurkowi, że 27.03.07, 14:19
      nie wprowadzi całkowitego zakazu aborcji? Tym bardziej, że nawet po zmianach
      Konstytucji w wersji light (proponowanych obecnie przez Kaczyńskich) ustawa o
      aborcji stanie się niezgodna z ustawą zasadniczą. Wystarczy, że znajdzie się tam
      określenie "człowiek od momentu poczęcia".
      • thehard Re: A niby dlaczego mamy wierzyć Jurkowi, że 27.03.07, 14:24
        No właśnie, też mu jakoś nie wierzę. No może, gdyby miał "jaja" i kierował się
        własnym rozumkiem. Ale ojciec dyrektor, powie mu, że minięcie się z prawdą w
        dobrej wierze to nie jest grzech i nasz jurcio fanatyk nagle zmieni zdanie.
    • pinebulb Psychiatra pilnie potrzebny 27.03.07, 14:24
      Jurkowi trzeba przyznać, że jest kompletnie nie na temat (delikatnie mówiąc).
      Zamiast marnować siły na kretynizmy, mógłby przekonać swoich kolegów w sutannach
      żeby pomagali rodzicom w ten sposób zmniejszając ilość cichych skrobanek.
    • e-4l Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie .. 27.03.07, 14:24
      Powiedzcie, czy ten Jurek to jest taki głupi czy robi celowo z siebie głupa?
      Zmienić konstytucję to automatycznie trzeba przecież zmienić ustawę aborcyjną.
      • jorge.martinez Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:27
        Będzie trzeba, gdy ktoś zwróci się do TK o sprawdzenie konstytucyjności tej ustawy.
    • wawak1 Sprytek Koziopalski Marek Jurek 27.03.07, 14:28
      sprytem na głowe bije samego Kaczora Starszego. Tylko kto mu uwierzy ?
    • indris Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:29
      To może być zwykła zmyłka. Bo jeżeli zmieni się Konstytucję, to ustawa
      aborcyjan może być zaskarżona do TK. A wtedy TK będzie musiał orzec
      niekonstytucyjność wyjątków aborcyjnych i stracą one ważność BEZ udziału Sejmu.
    • r.maszkowski a na zmiany w kontytucji? 27.03.07, 14:30
      To może niech lepiej zrobią moratorium na zmiany w konstytucji.
    • angie27 Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:37
      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2686049.html
      Już teraz zdarzają się takie przypadki, ze nie podejmuje się leczenia matki bo
      życie płodu jest ważniejsze. Nie macie chyba wątpliwości że po zmianie
      konstytucji będzie to normą. Kliknijcie na podany link, to nie jest wyssane z
      palca !!!!!!!!
    • angie27 Kobiety będą umierać 27.03.07, 14:38
      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2686049.html
      Już teraz zdarzają się takie przypadki, ze nie podejmuje się leczenia matki bo
      życie płodu jest ważniejsze. Nie macie chyba wątpliwości że po zmianie
      konstytucji będzie to normą. Kliknijcie na podany link, to nie jest wyssane z
      palca !!!!!!!!
      • intel-e-gent Będą, bo przecież każdy plemnik jest święty, nie? 27.03.07, 14:47
        www.youtube.com/watch?v=U0kJHQpvgB8
        Śmiech przez łzy :/
    • janek344 Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie .. 27.03.07, 14:39
      Nie mogę pojąć dlaczego jest tyle wrzawy w sprawie, której znaczenie dla polski
      jest tak znikome.Czy posłowie naprawdę nie mają spraw istotnych do załatwienia?
      • kwiecien45 Osoby,które ukończyły 50lat nie powinny mieć głosu 27.03.07, 14:46
        w tym temacie.
        Kobiety powinny się wypowiedzieć.
        Ale nie moherowe babcie od Rydzyka tylko takie w wieku rozrodczym.
        Ich mężowie w jakimś zakresie.
        a dzadkom wara od tematu.
        W tym starym kawalerom w czarnych sukienkach.

      • jorge.martinez Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 14:55
        Dla partii z poparciem w granicach 3-5% to bardzo istotne sprawy...
    • jacek230 Mam nadzieje, ze sie nie zgodza na zadne uklady. 27.03.07, 14:44
      Nie dac ruszyc ani konstytucji ani ustawy aborcyjnej. Rozwalic ten rzad i potem
      od razu wniesc ulatwienia w aborcji!
    • jacek230 Jurek i cala ta holota chca byc mordercami kobiet. 27.03.07, 14:45
      Nie mozna do tego dopuscic. Oni maja narobione pod czaszka.
    • ponury_drwiacy_szyderca Jurek proponuje złapać się za c h_U je 27.03.07, 14:48

      • radical37 Re: Jurek proponuje złapać 27.03.07, 15:29
        komunista czy libertyn ?
    • kitikitik Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawie .. 27.03.07, 14:58
      Po co komu konstytucja? To i tak jest pic na wodę. Nikt tego nie przestrzega.
      Przede wszystkim państwo nie gwarantuje praw i wolności jednostki.
      • radical37 Re: Jurek proponuje moratorium na zmiany w ustawi 27.03.07, 15:30
        lewak-anarchista czy libertyn ?
    • mysteriousman Link. 27.03.07, 15:01
      www.prolife.com.pl/serwis/index_p.php?strona=nowosci
    • swan_ganz Jurek - cienki bolku a zastanawiałeś się kiedyś 27.03.07, 15:08
      dlaczego np Holabdia - kraj gdzie aborcję każda kobieta może sobie zrobić na
      życzenie i w ramach ubezpieczenia społecznego - ma najniższy odsetek
      wykonywanych zabiegów?
      Poza tym... w jaki sposób baranie jeden powstrzymasz kobiety przed turystyką
      aborcyjną, co? Paszporty odbierzesz ciężarnym?
      A co zrobisz z podziemiem aborcyjnym?

      Jesteś Jurek pieprzonym hipokrytą....
      • mysteriousman Re: Jurek - cienki bolku a zastanawiałeś się kied 27.03.07, 15:14
        www.abortionno.org/
        • mojo.risin hipokryci z radyja 27.03.07, 16:38
          głupkom z Radyja wydaje sie że krwawe obrazki są w stanie kogokolwiek
          przytomnego przekonać. chcą zlikwidować ok. 200 legalnych , uzasadnionych
          medycznie i społecznie aborcji, jednocześnie mając w dupie całe podziemie
          aborcyjne idące w tysiące lub dziesiątki tysięcy.

          Hipokryzja.
    • koszmarekopalek życia nie broni się mlaskaniem jęzorem 27.03.07, 15:20
      pustosłowie tylko i nic więcej. właśnie w takich przypadkach wychodzi cały
      cynizm wybranych przez naród debili. coś zapisać, przyklepać i będzie ok.
      zajmijcie się postepującą biedą w społeczeństwie, patologią w rodzinie,
      wyegzekwujcie prawa poszkodowanych, obniżcie w końcu podatki i przestańcie
      szastać publicznymi pieniędzmi. niech szkoła uczy i wychowuje - również do
      życia w rodzinie, ale nie tej ze średniowiecza! skończcie z darmową opieką!
      chronicie życie? - kto się z was zajmuje kobietami w potrzebie, z trudnościami
      życiowymi? jak traktujecie dzieci w sierocińcach?
      bełkot i nic więcej.
    • zhk Sprawa jak kwadratura koła.... 27.03.07, 15:21
      Sprawa jak kwadratura koła....
      • mojo.risin Sprawa jest prosta 27.03.07, 16:42
        skąd tam. sprawa jest prosta:

        1. żadnych zmian w konstytucji na życzenie katolickich ekstremistów.
        2. w pełni laickie państwo dające obywatelowi wolność wyznania i sumienia.

        niczego wiecej nie trzeba.
        • gulcia77 Re: Sprawa jest prosta 27.03.07, 16:45
          AMEN!!! Ale to nie dociera do zapiekłych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka