ewswr
12.05.07, 13:49
"stanowi poważną konkurencję wobec amerykańskiego projektu gazociągu przez
Morze Kaspijskie"
Wybrali opcję partnerską, z USA w ten sposób sie nie da.
Teraz sie zacznie wielki lament z powodu braku demokracji i wolnosci w tych
dyktaturach, potajemnie wspierających terroryzm ....A także spadnie na nich
wielka plaga zabójstw opozycyjnych dziennikarzy i wszelkiej masci działaczy,
które dziwnym trafem będą ten krzyk wspólnoty "międzynarodowej" podtwierdzac.