barwro5 Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 02:14 Brawo Panie Premierze ,ma Pan poparcie wszystkich uczciwych Polakow na calym swiecie. Szkoda wspominac opozycje -sa to wrogowie ktorzy chca utrzymac swoj zlodziejski rozkwit. W mediach wystarczy popatrzec na zaplute geby takich ludzi jak, wymienie tylko paru: J.Zakowski, M.Olejnik, T.Lis,J.Parandowska, Walendziak, caly wrogi szmatlawiec GW z Michnikiem na czele a do tego oplacani wrogowie jak: GEremek,Rosati,RZemplinski,Walesa,Kwasniewski i inni to latwo manipulwac potrzebujacymi. Nigdzie niema tak na Swiecie zeby przegrani w demokratycznych wyborach urzadzli w kraju taka bezpardonowa ,msciwa ,wroga, polityke . Nalezy zapamietac te nazwiska aby historia to ocenila.Lekarze i pieleganiarki sa w rekach dobrze zakorzenionej hunty sbecko- zlodziejskiej. Polacy powinni sie opamietac i wyrazic zdecydowane poparcie dla Premiera i Rzadu. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: brawro5 03.07.07, 02:59 Masz racje. Niegdzie na swiecie przegrani w demokratycznych wyborach nie zachowjua sie w tak chamski sposob jak polska SLD-owska lewizna i "prawicowe" PO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w kaczynskiego rzeba leczyc 03.07.07, 02:30 Szatanów bardzo łatwo zidentyfikować on widzi szatanow :) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: adam81w 03.07.07, 02:55 adam81w napisał: kaczynskiego trzeba leczyc > Szatanów bardzo łatwo zidentyfikować > > on widzi szatanow :) Czy ty uprawiasz knajactwo czy SLD-owska "gimnastyke polityczna"??? Chyba niepotrzebnie pytam. Uprawiasz jedno i drugie! Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 szatanów łatwo zidentyfikować,mastrują przy tarczy 03.07.07, 02:48 To jest dopiero "twarz" szatana, który zapomniał , że istnieje naród jako suweren , który ma prawo decydować o własnej suwerennosci ? Odpowiedz Link Zgłoś
mamgotamgo Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 03:27 Co za buzia kaczyńskiego. Jak z księżyca. Odpowiedz Link Zgłoś
drbob20 Re: Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 04:23 bardo niebezpieczny szaleniec! Odpowiedz Link Zgłoś
tomekkkk4 kaczka! gubie sie... kim jestes, wyjasnij 03.07.07, 04:25 ...kaczka uwaza sie za przedstawiciela prawicy, tepi milionerow (?), ale w tym samy czasie populizuje i "lewicuje socjalnie", dekomunizuje komunistycznymi metodami, gasic chce spoleczne problemy powolaniami do wojska ...gubie sie w ty polityce... Odpowiedz Link Zgłoś
jogibaboo Zgadza się. 03.07.07, 05:19 A najbardziej w państwowej TVP1 i TV Trwam. Odpowiedz Link Zgłoś
raveness1 Re: Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 05:31 I posrod calego piekla pelnego szatanow i diablow, znalazlo sie dwoch aniolkow zeslanych przez nebiosa, by ratowac Polske przed zguba. I oblakany kon trojanski do pomocy. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Kaczyński z rozpaczy sztana się chwyta 03.07.07, 05:48 Pomimo dwuletnich rozpaczliwych wysiłków aby utrzymać władzę, ta coraz bardziej wymyka się Kaczyńskiemu. Same klęski polityczne w kraju i w Europie. Jedyna nadzieja to wezwać na pomoc szatana aby pomógł zniszczyć społeczną strukturę i skłócił wszystkich ze wszystkimi. W tym Kaczyńscy widzą swoją szansę. Odpowiedz Link Zgłoś
singleman Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 06:22 Czy Pan Premier Kaczyński jest zaiste takim idiotą, jak można by sądzić po medialnych doniesieniach???? Może i tak... Władza rozum odbiera.. Odpowiedz Link Zgłoś
cuffed Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 07:21 ich w lustrze. Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Rydzyk, przedstawiciel Szatana na Polskę ! 03.07.07, 08:23 Kaczyński to parobek Rydzyka... Odpowiedz Link Zgłoś
dinko11 Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 09:42 szatanów widać po pełkocie kaczego pedała,szatani mówią mu żeby dawał więcej kaSY NA SZATAńSKI KOśCIół Odpowiedz Link Zgłoś
jurwal Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 11:45 Czy premier nie jest poddawany tzw. praniu mózgu. Z pewnością ktoś chce zarobić na nieszczęściu pielęgniarek. Ale one protestują z powodu bardzo niskich zarobków i lekceważącego stosunku do nich pana premiera i reszty rządu. Tylko Lepper zaczął coś bełkotać o poparciu mając nadzieję na poparcie ze strony służby zdrowia. Wiele osób umrze z przyczyny strajku służby zdrowia. Oczywiście, będzie to bardzo trudne do udowodnienia. Cóż tego. Brak chęci rozmów z pielęgniarkami nie pozwala na zakończenie protestu. Wiadomo, że ich determinacja wzrasta z każdym dniem lekceważenia. Może dobrze by było, gdyby taki rząd koalicyjny rozpadł się na zawsze. Powoli ściągają nas w świat nierealny wypełniony diabłami gdzie Rydzyk i najczarniejsza część kościoła ma najwięcej do powiedzenia. Nie tak dawno uwolniliśmy się od czerwonych, żeby wpaść pod rządy zakłamanej części czarnych. Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 13:11 - panie Kaczyński, niech pan powie co jest na tym rysunku, niech pan się dobrze zastanowi. - no przecież to kura - kura???, niech pan się zastanowi dobrze - nie to nie kura, to osioł - osioł powiada pan, ach osioł itp, itd, jak von Nogay ............. Odpowiedz Link Zgłoś
pagi1 Tę retorykę skądś znam... 03.07.07, 13:12 Chyba się zapatrzył (zasłuchał?)w naszych przywódców z lat 50-80, ew. Kim Ir Sena. Komuch z Pana wychodzi panie K. Wstyd mi za Pana przed moimi dziećmi, myślałem że upiory z mojego dzieciństwa już nie wrócą i nie będą ich straszyć. Odpowiedz Link Zgłoś