Dodaj do ulubionych

Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t...

    • barwro5 Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 02:14
      Brawo Panie Premierze ,ma Pan poparcie wszystkich uczciwych Polakow na calym
      swiecie. Szkoda wspominac opozycje -sa to wrogowie ktorzy chca utrzymac swoj
      zlodziejski rozkwit. W mediach wystarczy popatrzec na zaplute geby takich
      ludzi jak, wymienie tylko paru: J.Zakowski, M.Olejnik, T.Lis,J.Parandowska,
      Walendziak, caly wrogi szmatlawiec GW z Michnikiem na czele a do tego oplacani
      wrogowie jak: GEremek,Rosati,RZemplinski,Walesa,Kwasniewski i inni to latwo
      manipulwac potrzebujacymi. Nigdzie niema tak na Swiecie zeby przegrani w
      demokratycznych wyborach urzadzli w kraju taka bezpardonowa ,msciwa ,wroga,
      polityke . Nalezy zapamietac te nazwiska aby historia to ocenila.Lekarze i
      pieleganiarki sa w rekach dobrze zakorzenionej hunty sbecko- zlodziejskiej.
      Polacy powinni sie opamietac i wyrazic zdecydowane poparcie dla Premiera i
      Rzadu.
      • wet3 Re: brawro5 03.07.07, 02:59
        Masz racje. Niegdzie na swiecie przegrani w demokratycznych wyborach nie
        zachowjua sie w tak chamski sposob jak polska SLD-owska lewizna i "prawicowe"
        PO!!!
    • adam81w kaczynskiego rzeba leczyc 03.07.07, 02:30
      Szatanów bardzo łatwo zidentyfikować

      on widzi szatanow :)
      • wet3 Re: adam81w 03.07.07, 02:55
        adam81w napisał: kaczynskiego trzeba leczyc

        > Szatanów bardzo łatwo zidentyfikować
        >
        > on widzi szatanow :)

        Czy ty uprawiasz knajactwo czy SLD-owska "gimnastyke polityczna"??? Chyba
        niepotrzebnie pytam. Uprawiasz jedno i drugie!
    • jan3211 szatanów łatwo zidentyfikować,mastrują przy tarczy 03.07.07, 02:48
      To jest dopiero "twarz" szatana, który zapomniał , że istnieje naród jako
      suweren , który ma prawo decydować o własnej suwerennosci ?
    • mamgotamgo Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 03:27
      Co za buzia kaczyńskiego. Jak z księżyca.
    • drbob20 Re: Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 04:23
      bardo niebezpieczny szaleniec!
    • tomekkkk4 kaczka! gubie sie... kim jestes, wyjasnij 03.07.07, 04:25
      ...kaczka uwaza sie za przedstawiciela prawicy, tepi milionerow (?), ale w tym
      samy czasie populizuje i "lewicuje socjalnie", dekomunizuje komunistycznymi
      metodami, gasic chce spoleczne problemy powolaniami do wojska ...gubie sie w ty
      polityce...
    • jogibaboo Zgadza się. 03.07.07, 05:19
      A najbardziej w państwowej TVP1 i TV Trwam.
    • raveness1 Re: Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 05:31
      I posrod calego piekla pelnego szatanow i diablow, znalazlo sie dwoch aniolkow
      zeslanych przez nebiosa, by ratowac Polske przed zguba. I oblakany kon
      trojanski do pomocy.
    • adam.2x Kaczyński z rozpaczy sztana się chwyta 03.07.07, 05:48
      Pomimo dwuletnich rozpaczliwych wysiłków aby utrzymać władzę, ta coraz bardziej
      wymyka się Kaczyńskiemu. Same klęski polityczne w kraju i w Europie. Jedyna
      nadzieja to wezwać na pomoc szatana aby pomógł zniszczyć społeczną strukturę i
      skłócił wszystkich ze wszystkimi. W tym Kaczyńscy widzą swoją szansę.
    • singleman Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 06:22
      Czy Pan Premier Kaczyński jest zaiste takim idiotą, jak można by sądzić po
      medialnych doniesieniach???? Może i tak... Władza rozum odbiera..
      • cuffed Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 07:21
        ich w lustrze.
        • pierot6 Rydzyk, przedstawiciel Szatana na Polskę ! 03.07.07, 08:23
          Kaczyński to parobek Rydzyka...
          • 12345on Re: "pierdot6" jak coś walnie, to smród na forum. 03.07.07, 09:35
    • dinko11 Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 09:42
      szatanów widać po pełkocie kaczego pedała,szatani mówią mu żeby dawał więcej
      kaSY NA SZATAńSKI KOśCIół
    • jurwal Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać t.. 03.07.07, 11:45
      Czy premier nie jest poddawany tzw. praniu mózgu.
      Z pewnością ktoś chce zarobić na nieszczęściu pielęgniarek. Ale one protestują z
      powodu bardzo niskich zarobków i lekceważącego stosunku do nich pana premiera i
      reszty rządu. Tylko Lepper zaczął coś bełkotać o poparciu mając nadzieję na
      poparcie ze strony służby zdrowia. Wiele osób umrze z przyczyny strajku służby
      zdrowia. Oczywiście, będzie to bardzo trudne do udowodnienia.
      Cóż tego. Brak chęci rozmów z pielęgniarkami nie pozwala na zakończenie
      protestu. Wiadomo, że ich determinacja wzrasta z każdym dniem lekceważenia.
      Może dobrze by było, gdyby taki rząd koalicyjny rozpadł się na zawsze. Powoli
      ściągają nas w świat nierealny wypełniony diabłami gdzie Rydzyk i najczarniejsza
      część kościoła ma najwięcej do powiedzenia. Nie tak dawno uwolniliśmy się od
      czerwonych, żeby wpaść pod rządy zakłamanej części czarnych.
      • albacor Re: Premier: szatanów łatwo zidentyfikować, widać 03.07.07, 13:11
        - panie Kaczyński, niech pan powie co jest na tym rysunku, niech pan się dobrze
        zastanowi.
        - no przecież to kura
        - kura???, niech pan się zastanowi dobrze
        - nie to nie kura, to osioł
        - osioł powiada pan, ach osioł

        itp, itd, jak von Nogay
        .............
    • pagi1 Tę retorykę skądś znam... 03.07.07, 13:12
      Chyba się zapatrzył (zasłuchał?)w naszych przywódców z lat 50-80, ew. Kim Ir
      Sena. Komuch z Pana wychodzi panie K. Wstyd mi za Pana przed moimi dziećmi,
      myślałem że upiory z mojego dzieciństwa już nie wrócą i nie będą ich straszyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka