Dodaj do ulubionych

łysienie....

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 20:14
witam wszystkich serdecznie wink niedawno przefarbowałam włosy z jasnego blondu na
czekoladowy brąz, na początku wszystko było w porządku, jedanki potem zaczęły się
problemy... i owszem kolor zmywa się, ale w ślimaczym tempie, a miał zejsc po 24
mysciach, czyli dokładnie 24 lipca.... a nawet wczesniej. ale co tam kolor...ba! teraz
podczas kąpieli zauwazyłam że kiedy masuje włosy, one wychodzą- nie łamią się, tylko
miękko wychodza z cebulkami- garściami, no okay moze przesadzam z tymi garsciami,a
le wychodzi ich naprawde dużo!!! zaczeło się mnie wiecej 3 tyg temu. na poczatku sie
nie przejmowałam, ale etraz zaczełam się bać, słyszałam, ze niektórzy po farbowaniu
naet łysieją..... jestem przerażona i zagubiona..... confuseduncertain bardzo, ale to bardzo potrzebuje
Waszych rad cry dzięki za wszystkie odp
Obserwuj wątek
      • Gość: nika Re: łysienie.... IP: *.stacje.agora.pl 13.08.09, 13:05
        nie stresuj się na zapas. przede wszystkim obserwuj, czy faktycznie tak dużo ich
        wypada. może tylko więcej niz zwykle, ale nadal zgodnie z naturąsmile Z tego co
        wiem dziennie może ich wypadać około 100. Wiem, że to może brzmi głupio, ale
        policz tak mniej więcej, czy tracisz ich aż tak dużo. Ja jakiś czas temu tez
        zauważyłam, że gubię ich znacznie więcej niż zwykle (chyba odreagowywałam stres
        w pracy), ale się uspokolłam, "liczyłam" przez jakiś czas i okazało się, że
        nadal miesci sie to w normie. a potem mi przeszlo, mam ladne geste włosysmile
        Zdarzyło mi się też, że po przefarbowaniu na ciemniejszy kolor, wyglądało jakbym
        znów zaczęła je gubić, ale moim zdaniem ciemniejsze po prostu było bardziej
        widaćsmile Nie martw się na zapas, a jakby się problem pogłębił leć do dermatologa.
    • kryspek Re: łysienie.... 07.01.10, 11:19
      Kłopotliwy problem, cóż moge Ci tylko poradzić, żebyś zastosowała kuracje
      PROLABEem-kupisz w aptece szampon i odżywkę, a jak uważasz, że wypadają mega
      mocno- to zastosuj też na początku ampułki do włosów-naprawde zobaczysz ogromną
      poprawę smile
    • kasia3000 Re: łysienie.... 22.03.10, 14:30
      Powinnaś koniecznie zrezygnować na jakiś czas z suszarki i bardzo dbać o dietę.
      To niby oczywiste,ale większość z nas stosuje przeróżne balsamy a kompletnie nie
      dba o to co je. To niestety widać- Polski mają bardzo zniszczone włosy. Kup
      sobie też koniecznie jakiś dobry preparat ze skrzypem i tran

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka