Dodaj do ulubionych

Kurde France

26.07.07, 16:38
Przyszłość kolarstwa - wzorem Formuły 1 wprowadzona zostanie oprócz
rywalizacji zawodników, rywalizacja sponsorujących ich koncernów
farmaceutycznych. Powstaną stajnie (np. Bayer, Glaxo, Pfitzer, Polpharma,
Jelfa...) z kolorowo ubranymi obracaczami pedałów.

Na nich, dla dobra ludzkości przetestowane zostaną w warunkach ekstremalnych
najnowsze zdobycze laboratoriów. Dzięki ich poświęceniu, nowoczesne preparaty
ratować będą życie milionów na całym świecie. Tak jak nowinki, skonstruowane
w centrach badawczych koncernów z Formuły 1, wkraczają do samochodów Smitha,
Schultza czy Kowalskiego, tak uzyskane analogicznym sposobem leki trafią do
aptek na całym świecie.

Wzorem specjalistów od smarowania, decydujących często o medalach w
narciarstwie klasycznym, znakomicie opłacani najlepsi lekarze, farmaceuci,
fizjologowie będą przygotowywać ekstramikstury, pozwalające kręcić pedałami
mocniej, dłużej, szybciej. Natomiast firmy bukmacherskie oprócz wyników
wyścigów, klasyfikacji koncernów, obstawiać też będą ile miesięcy zdołają
przeżyć bohaterowie dwóch pedałów.

Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka