Dodaj do ulubionych

Do administracji

01.10.07, 22:15
Proszę o naprawienie funkcjonowania forum. W czasie wysylania postów często
otrzymuje komunikat:

"Failure of server apache bridge"
Obserwuj wątek
    • moon5 Re: Do administracji 02.10.07, 21:30
      A może ktoś inny mi to wyjaśni?
      • wzwod_poranny Re: Do administracji 02.10.07, 21:33
        Apacze na moscie?
        Nie lubicie Winnetou, swinie?!

        • moon5 Re: Do administracji 02.10.07, 21:40
          Administracja lubi pożartować...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka