moon5 01.10.07, 22:15 Proszę o naprawienie funkcjonowania forum. W czasie wysylania postów często otrzymuje komunikat: "Failure of server apache bridge" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wzwod_poranny Re: Do administracji 02.10.07, 21:33 Apacze na moscie? Nie lubicie Winnetou, swinie?! Odpowiedz Link Zgłoś