Dodaj do ulubionych

PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów

23.02.08, 15:36
Partia kaczej sitwy powinna zmienić nazwę. Ile można bezcześcić takie wartości
jak "prawo" czy "sprawiedliwość"?
Obserwuj wątek
    • gdkj PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:37
      bo prawy i sprawiedliwy Jarek wie najlepiej co autor piosenki miał na myśli.
      ble.
      • kraq ====wasze sumienia są jak brudna mokra scierka==== 23.02.08, 16:02
        wiedziałem od początku!!! to po pierwsze jest czystej wody
        sku..syństwo i brak poszanowania dla własności intelektualnej (a
        nie prawo i sprawiedliwość), po drugie znowu ci idioci się
        podłożyli, bo zrobili szopkę, żeby ponajeżdzać na rząd a na dzien
        dobry sprzedali mediom temat zastępczy:)))))) czy to nie są
        idioci?:))) po trzecie po raz kolejny się okazało pisuary, że:

        W A S Z E = S U M I E N I A = S Ą = J A K = B R U D N A = M O K R A
        = Ś C I E R K A !!!!!!!!
        • fotofirma głupie wisiory 23.02.08, 17:05
          jesteście głupi że aż głowa boli, w tym kraju mozna zrobić dowolną
          impezę i zagrać dowoly kawałek bez zgody..... a tak tak... wystarczy
          opłacić ZAIKS. Takie mamy prawo i tupanie gazety koszernej go nie
          zmieni.
          • jankbh głupie pisiory 23.02.08, 17:32
            fotofirma napisała:

            > ... w tym kraju mozna zrobić dowolną
            > impezę i zagrać dowoly kawałek bez zgody..... a tak tak...
            wystarczy
            > opłacić ZAIKS.

            U Jarka na imieninach - tak. Ale nie jako material propagandowy
            konwencji politycznej.
            • ivulspirit PiS nie łamie prawa 23.02.08, 18:50
              To Kabaret Pod Wyrwigroszem złamał prawo nie pozwalając Jarkowi na puszczanie
              ich skeczu. To Jarosław- Król Słońce jest Prawem, a to co mówi natychmiast staje
              się prawem i rzeczywistością
              • gyubalwahazar PiS ukradł piosenkę! 23.02.08, 19:55
                PiS nigdy nie szanował ani ducha ani litery prawa. Działania
                Macierewicza, Ziobry i samego prezesa były często wbrew prawu.
                Natomiast niezwykle chętnie wpakowałby wszystkich innych do więzień.
                Pamiętam jak Ziobro uzasadniał postawienie zarzutów studentom
                pobierającym muzykę z sieci. A tu proszę. Pobrali sobie bez wahania.
                I zadowoleni.
                • almagus Re: PiS ukradł piosenkę, a tyle jest wersji! 23.02.08, 22:59
                  Nie wytrzymują skutków swoich rządów!

                  Ile jeszcze?

                  Jeszcze czekajmy, ile czekać?
                  Banda Kaczora zaczęła narzekać.
                  W deszczu plwociny, w smugach swądu,
                  pazerny kler odpadł od rządu.

                  Dwa kaczory lubią mieć bagnisko.
                  Dwa kaczory chcą zachapać wszystko.
                  Dwa kaczory, reszta to kijanki.
                  Dwa kaczory robią połajanki.

                  Jeszcze w TeVałPiS lecą zajawki,
                  cztoby pakazat’ POwskie sprawki.
                  Jeszcze w Sejmie Sobacka bawi,
                  jeszcze (prezydęt) ich ułaskawi.

                  Dwa kaczory, tłuki, niedouki.
                  Dwa kaczory, jaja same zbuki.
                  Dwa kaczory wyżarły toń z ryb.
                  Dwa kaczory no i ojciec grzyb.

                  Jeszcze miliony pompują w Rydza,
                  jeszcze ta sekta nacje zohydza.
                  Jeszcze daleko od nas są cuda,
                  jeszcze wyjedzie zbyt dużo luda.

                  Dwa kaczory, który bardziej lotny?
                  Dwa kaczory, grzybek jest wymiotny.
                  Dwa kaczory zawsze są nadziani.
                  Dwa kaczory, kaczki ani, ani.

                  Jeszcze za wcześnie mówić na dziś,
                  mam swoją gawrę tutaj jak miś.
                  Jeszcze ciągnie przeleźć przez Tatry,
                  uciekać stąd, gdzie niosą wiatry!


                  wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4948704.html

                  • krzych.korab Mantalności złodziejskiej nie zmieni mówienie że 24.02.08, 07:16
                    się jest moralnym.
                    • ordeal ...no i każdy (?) złodziej krzyczy (!!!!) łapać... 24.02.08, 15:48
                      .... złodzieja, nawet zanim zdołał coś ukraść, zwłaszcza to jest
                      typowe dla braci mniejszych i ich kompanów!!!!uuuuu!-:)
          • teraz.k.wy Re: głupie wisiory 23.02.08, 19:15
            Nowe prawo nam zafundowali kaczyńskie niedouki.Do szkoły,a przedtem
            do Kościoła na klęczkach...przeprosić Naród za 2 lata.
          • w.groch Re: głupie wisiory 23.02.08, 19:46
            fotofirma napisała:

            > jesteście głupi że aż głowa boli, w tym kraju mozna zrobić dowolną
            > impezę i zagrać dowoly kawałek bez zgody..... a tak tak... wystarczy
            > opłacić ZAIKS. Takie mamy prawo i tupanie gazety koszernej go nie
            > zmieni.
            Za "kradzione" mp3 i divx wsadza się za kraty. Czyżby PiS był wyjęty spod Prawa?
      • dornjuan PiS jak zwykle łamie prawo , złodzieje !!!!!!!! 23.02.08, 16:04
        • wyzimir Re: PiS jak zwykle łamie prawo , złodzieje !!!!!! 23.02.08, 19:21
          PiS nie musiał się wcale pytać o zgodę, wystarczy, że opłacił ZAIKS. Takie mamy
          prawo.
          • gacekemdk Re: PiS jak zwykle łamie prawo , złodzieje !!!!!! 23.02.08, 22:09
            A opłacił?
          • guru133 Re: PiS jak zwykle łamie prawo , złodzieje !!!!!! 23.02.08, 23:52
            wyzimir napisał:

            > PiS nie musiał się wcale pytać o zgodę, wystarczy, że opłacił ZAIKS. Takie mamy
            > prawo.
            Znasz się na prawie jak Kaczyńscy. To są czescy właściciele praw autorskich i
            ZAIKS nie ma nic do tych utworów. No ale każdy złodziej tłumaczy się jak umie:))
    • kos1981 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:37
      Lepszej reklamy kabaret nie mógł wymyślić
      • the_rest ten rząd zaszedłby daleko gdyby nie PIS... 23.02.08, 17:06
        który to ciągle rzuca jakieś kłody pod nogi !
        • al48 Re: ten rząd zaszedłby daleko gdyby nie PIS... 23.02.08, 17:30
          To prawda, wszystkiemu winny jest PiS. Gdyby kaczory nie przeszkadzali w Polsce
          byłoby dużo lepiej.Ciągle przeszkadzają rządowi. Ciągle brak spokoju w kraju
          -to jest bardzo irytujące.
      • dr_schab Re: Lepszej reklamy kabaret nie mógł wymyślić 23.02.08, 17:55

        A PiS sobie - lepszej antyreklamy :->
    • mikolaj.plank PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:39
      prawi i sprawiedliwi nie przestrzegają praw autorskich - ciekawe czy zapłacili
      choć zaiks - pewnie nie - no to mam nadzieję, że kabaret dobrze na tym zarobi.
      • keradk Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 20:02
        watpie zeby kabaret byl czlonkiem zaiks. to prywatna organizacja i
        nie trzeba do niej nalezeć.
        • wyzimir Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 22:39
          Producentem jest TVP2, która należy do organizacji zbiorowego zarządzania
          prawami autorskimi (które to organizacje są jednym wielkim złodziejstwem)
    • mockturtle gejowy klamczynski zlodziej 23.02.08, 15:40
      Tacy prawi, tacy sprawiedliwi, a... ZLODZIEJE. Postacie z matrixa
      tez ukradli ze stron firmy sprzedajacej kostiumiki sexy. Kostium
      Donalda Neo Tuska mozna na przyklad znalezc tu:
      www.costumecraze.com/MTRX04.html.
      • chirlider gejowy klamczynski zlodziej szajbus 23.02.08, 16:04
        niech mu ziemia lekką będzie a ludzie za życia nie pluli mu w twarz.
    • 6nine9 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:40
      co za problem, Pis swietnie wie ze im nie wolno uzywac tej piosenki bez zgody autora, ale prawo nie jest wazne. Pis zaplaci po 2 latach procesu 100 czy 500 tysiecy odszkodowania autorom, w koncu maja setki milonow. Z naszych kieszeni zaplaca. Kazdy z nas placi tym cynicznym zlodziejom.
      • vobi Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 15:51
        6nine9 napisał:

        > co za problem, Pis swietnie wie ze im nie wolno uzywac tej
        piosenki bez zgody a
        > utora, ale prawo nie jest wazne. Pis zaplaci po 2 latach procesu
        100 czy 500 ty
        > siecy odszkodowania autorom, w koncu maja setki milonow. Z naszych
        kieszeni zap
        > laca. Kazdy z nas placi tym cynicznym zlodziejom.

        Ja jestem sklonna z wlasnej kieszeni zaplacic .... za badania
        psychiatryczne braci K. plus paru kolesiow z ich jedynie slusznej
        bandy. Ale na ich leczenie juz mnie pewnie stac nie bedzie... chyba
        fundacje na ten cel zaloze.
        • tppiotr Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 16:10
          vobi : Ja jestem sklonna z wlasnej kieszeni zaplacic .... za badania psychiatryczne braci K. plus paru kolesiow z ich jedynie slusznej bandy.
          tppiotr : a ja dam na pare gram ołowiu dla każdego mohera
        • sai_mon Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 16:46
          Szkoda kasy. Gołym okiem widać, że to debile. Nie uwłaczając. Debilom
          oczywiście, takiego towarzystwa...
    • figi.gov.pl kaaczki paaczka 23.02.08, 15:41
      ukradła piosenkę...

    • qhcnoynqn PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:41
      "Oczywista oczywistość" że zgodnie z prawem i sprawiedliwością.
    • kunikowski PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:42
      I zaczyna sie na nowo budowa IV RP choc moze lepiej byloby im
      budowaś II Madagaskar
    • abhaod mają to we krwi, sraj. na każde prawo 23.02.08, 15:43
      www.maxior.pl/film/77038/PISiory_na_wybory
    • gibki PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:43
      przecież kanclerzowi Jarkowi wolno wszystko
      wszystko się mu należy w imię wyższej racji

      naszej racji

      jedynej racji

      złodziejstwo?
      nie - walka o prawo i sprawiedliwość
    • wyborca07 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 15:44

      Przecież to nic nowego w tej formacji...

      KŁAMCZYŃSKI = ZŁODZIEJSKI
    • age.kruger Jożin Kaczyński 23.02.08, 15:49
      Podobno bohterem piosenki jest sam Jożin Kaczyński.
    • jan3211 Wyrwigrosz wyrwie wreszcie trochę grosza ? 23.02.08, 15:55
      To jest zamach na własnosć intelektualną . Prawie taki sam, jak jak
      wasalizm Donalda Tuska , który olewa cały naród i robi co chce ?
      Arogancja politków nie zna granic. Tylko , że wykorzystanie piosenki
      przez PiS, to jest pryszcz w porównaniu do arogancji rządu PO.
      • guru133 Re: Wyrwigrosz wyrwie wreszcie trochę grosza ? 23.02.08, 23:54
        jan3211 napisał:

        > To jest zamach na własnosć intelektualną . Prawie taki sam, jak jak
        > wasalizm Donalda Tuska , który olewa cały naród i robi co chce ?
        > Arogancja politków nie zna granic. Tylko , że wykorzystanie piosenki
        > przez PiS, to jest pryszcz w porównaniu do arogancji rządu PO.
        Zamiast przepisywać instrukcje Jarka napisz czasem coś od siebie o ile cię na to
        stać:))
    • t_uptus Musze powiedziec , ze 23.02.08, 15:55
      PiSiorki to sa kompletni idioci i pajace. Konstruktywna praca, czy
      jeszcze lepiej wspolpraca, to dla nich jak woda swiecona dla diabla.
      Zalosne, ze CI ludzie jeszcze niedawna mieli absolutna wladze w
      Polsce. Widac , ze zalezalo im przedewszystkim na onej, a nie na
      zrobieniu czegos dla narodu, kraju, swiata. I to maja byc dorosli
      ludzie? Katastrofa. Jak sie kiedys wkurzalem na te "kartoflane"
      idiotyzmy w niemieckiej prasie , tak teraz wydaja mi sie jednak na
      miejscu. I nie chodzi tu o prezydenta lecz o poziom.
      Cale szczescie, ze nie mamy broni atomowej , bo w rekach takich
      pajacow moglaby byc zagrozeniem.
    • funnyfish A potrzebna jest zgoda ? 23.02.08, 15:56
      "W rozumieniu art. 6 pkt 9 w związku z art. 101 ustawy o prawie
      autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. odtworzeniem
      fonogramu lub wideogramu jest jego udostępnienie bądź przy pomocy
      nośników dźwięku, obrazu lub dźwięku i obrazu, na których fonogram
      lub wideogram został zapisany, bądź przy pomocy urządzeń służących
      do odbioru programu radiowego lub telewizyjnego, w którym fonogram
      lub wideogram jest nadawany. Na podst. art. 94 ust. 5 ww. ustawy w
      przypadku odtwarzania wprowadzonego do obrotu fonogramu lub
      wideogramu producentowi przysługuje prawo do stosownego
      wynagrodzenia. Dokonując zatem publicznego odtworzenia fonogramu lub
      wideogramu użytkownicy zobowiązani są do zawarcia ze ZPAV umowy
      określającej wysokość oraz warunki płatności wynagrodzenia z tytułu
      odtwarzania fonogramów i/lub wideogramów."

      Producentem nadmienię było TVP2
      • c.rayback Re: A potrzebna jest zgoda ? 23.02.08, 16:05
        No.Ja jeszcze czekam az sie Warner za "Matrixa" upomni :).
    • sznicel4 a czytali prawo autorskie? 23.02.08, 16:17
      pewnie nie. ale za to tusk ma ładne dzieci
      buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    • tetlian Dyktatorzy 23.02.08, 16:23
      Bo PiS jak zwykle lubi sam stwierdzać co wolno pokazać ze zgodą, a co bez zgody.
      Tak to jest z dyktatorskimi partiami.
      • jankbh PiS znowu cos ukradl? Nic nowego 23.02.08, 17:27
        PiS znowu pokazuje, ze jedynym dla nich prawem jest prawo
        pisowskiego zbója.
    • mateusztt Kacze prawo i Kacza sprawiedliwość czyli hołota... 23.02.08, 16:29
      w akcji. Pisiory mają lepkie łapy
    • asd616 Re: Teraz kopiuja wszystko!Podac link na John Ram 23.02.08, 16:34
      Typowy "Polak złodziej katolik", co niedzielę bije pokłony, ale na tym kończy się jego wiara.
    • tadjan PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 16:37
      No bez przesady, przecież wszyscy wiemy, że główna niedojda pisu
      jest zawsze prawa albo zawsze sprawiedliwa ..... ale nigdy razem, bo
      by przedawkował. Tym razem był sprawiedliwy i wziął sobie co mu było
      potrzebne, jak będzie prawy to powie że to gó.. warte i on tego nie
      potrzebuje, głosujcie na "PlubS"
    • tujacek1 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 16:54
      Bracia Kaczory i ich pretorianie zatracili już instynkt
      samozachowawczy.
      Niedługa pękną z zawiści.
      Smród będzie wielki.
    • pakulec wiadomo, złodzieje to tylko w Pisie 23.02.08, 16:55

    • s3kawka PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 16:55
      NIE DARUJCIE PISOWCOM JAWNEJ KRADZIEŻY
    • dokto mentałność PiSu-Sienkiewicz opisał tę przypadłość 23.02.08, 16:56

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka