elfhelm 23.02.08, 15:36 Partia kaczej sitwy powinna zmienić nazwę. Ile można bezcześcić takie wartości jak "prawo" czy "sprawiedliwość"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gdkj PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:37 bo prawy i sprawiedliwy Jarek wie najlepiej co autor piosenki miał na myśli. ble. Odpowiedz Link Zgłoś
kraq ====wasze sumienia są jak brudna mokra scierka==== 23.02.08, 16:02 wiedziałem od początku!!! to po pierwsze jest czystej wody sku..syństwo i brak poszanowania dla własności intelektualnej (a nie prawo i sprawiedliwość), po drugie znowu ci idioci się podłożyli, bo zrobili szopkę, żeby ponajeżdzać na rząd a na dzien dobry sprzedali mediom temat zastępczy:)))))) czy to nie są idioci?:))) po trzecie po raz kolejny się okazało pisuary, że: W A S Z E = S U M I E N I A = S Ą = J A K = B R U D N A = M O K R A = Ś C I E R K A !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fotofirma głupie wisiory 23.02.08, 17:05 jesteście głupi że aż głowa boli, w tym kraju mozna zrobić dowolną impezę i zagrać dowoly kawałek bez zgody..... a tak tak... wystarczy opłacić ZAIKS. Takie mamy prawo i tupanie gazety koszernej go nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh głupie pisiory 23.02.08, 17:32 fotofirma napisała: > ... w tym kraju mozna zrobić dowolną > impezę i zagrać dowoly kawałek bez zgody..... a tak tak... wystarczy > opłacić ZAIKS. U Jarka na imieninach - tak. Ale nie jako material propagandowy konwencji politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
ivulspirit PiS nie łamie prawa 23.02.08, 18:50 To Kabaret Pod Wyrwigroszem złamał prawo nie pozwalając Jarkowi na puszczanie ich skeczu. To Jarosław- Król Słońce jest Prawem, a to co mówi natychmiast staje się prawem i rzeczywistością Odpowiedz Link Zgłoś
gyubalwahazar PiS ukradł piosenkę! 23.02.08, 19:55 PiS nigdy nie szanował ani ducha ani litery prawa. Działania Macierewicza, Ziobry i samego prezesa były często wbrew prawu. Natomiast niezwykle chętnie wpakowałby wszystkich innych do więzień. Pamiętam jak Ziobro uzasadniał postawienie zarzutów studentom pobierającym muzykę z sieci. A tu proszę. Pobrali sobie bez wahania. I zadowoleni. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: PiS ukradł piosenkę, a tyle jest wersji! 23.02.08, 22:59 Nie wytrzymują skutków swoich rządów! Ile jeszcze? Jeszcze czekajmy, ile czekać? Banda Kaczora zaczęła narzekać. W deszczu plwociny, w smugach swądu, pazerny kler odpadł od rządu. Dwa kaczory lubią mieć bagnisko. Dwa kaczory chcą zachapać wszystko. Dwa kaczory, reszta to kijanki. Dwa kaczory robią połajanki. Jeszcze w TeVałPiS lecą zajawki, cztoby pakazat’ POwskie sprawki. Jeszcze w Sejmie Sobacka bawi, jeszcze (prezydęt) ich ułaskawi. Dwa kaczory, tłuki, niedouki. Dwa kaczory, jaja same zbuki. Dwa kaczory wyżarły toń z ryb. Dwa kaczory no i ojciec grzyb. Jeszcze miliony pompują w Rydza, jeszcze ta sekta nacje zohydza. Jeszcze daleko od nas są cuda, jeszcze wyjedzie zbyt dużo luda. Dwa kaczory, który bardziej lotny? Dwa kaczory, grzybek jest wymiotny. Dwa kaczory zawsze są nadziani. Dwa kaczory, kaczki ani, ani. Jeszcze za wcześnie mówić na dziś, mam swoją gawrę tutaj jak miś. Jeszcze ciągnie przeleźć przez Tatry, uciekać stąd, gdzie niosą wiatry! wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4948704.html Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Mantalności złodziejskiej nie zmieni mówienie że 24.02.08, 07:16 się jest moralnym. Odpowiedz Link Zgłoś
ordeal ...no i każdy (?) złodziej krzyczy (!!!!) łapać... 24.02.08, 15:48 .... złodzieja, nawet zanim zdołał coś ukraść, zwłaszcza to jest typowe dla braci mniejszych i ich kompanów!!!!uuuuu!-:) Odpowiedz Link Zgłoś
teraz.k.wy Re: głupie wisiory 23.02.08, 19:15 Nowe prawo nam zafundowali kaczyńskie niedouki.Do szkoły,a przedtem do Kościoła na klęczkach...przeprosić Naród za 2 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
w.groch Re: głupie wisiory 23.02.08, 19:46 fotofirma napisała: > jesteście głupi że aż głowa boli, w tym kraju mozna zrobić dowolną > impezę i zagrać dowoly kawałek bez zgody..... a tak tak... wystarczy > opłacić ZAIKS. Takie mamy prawo i tupanie gazety koszernej go nie > zmieni. Za "kradzione" mp3 i divx wsadza się za kraty. Czyżby PiS był wyjęty spod Prawa? Odpowiedz Link Zgłoś
wyzimir Re: PiS jak zwykle łamie prawo , złodzieje !!!!!! 23.02.08, 19:21 PiS nie musiał się wcale pytać o zgodę, wystarczy, że opłacił ZAIKS. Takie mamy prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Re: PiS jak zwykle łamie prawo , złodzieje !!!!!! 23.02.08, 22:09 A opłacił? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: PiS jak zwykle łamie prawo , złodzieje !!!!!! 23.02.08, 23:52 wyzimir napisał: > PiS nie musiał się wcale pytać o zgodę, wystarczy, że opłacił ZAIKS. Takie mamy > prawo. Znasz się na prawie jak Kaczyńscy. To są czescy właściciele praw autorskich i ZAIKS nie ma nic do tych utworów. No ale każdy złodziej tłumaczy się jak umie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kos1981 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:37 Lepszej reklamy kabaret nie mógł wymyślić Odpowiedz Link Zgłoś
the_rest ten rząd zaszedłby daleko gdyby nie PIS... 23.02.08, 17:06 który to ciągle rzuca jakieś kłody pod nogi ! Odpowiedz Link Zgłoś
al48 Re: ten rząd zaszedłby daleko gdyby nie PIS... 23.02.08, 17:30 To prawda, wszystkiemu winny jest PiS. Gdyby kaczory nie przeszkadzali w Polsce byłoby dużo lepiej.Ciągle przeszkadzają rządowi. Ciągle brak spokoju w kraju -to jest bardzo irytujące. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_schab Re: Lepszej reklamy kabaret nie mógł wymyślić 23.02.08, 17:55 A PiS sobie - lepszej antyreklamy :-> Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:39 prawi i sprawiedliwi nie przestrzegają praw autorskich - ciekawe czy zapłacili choć zaiks - pewnie nie - no to mam nadzieję, że kabaret dobrze na tym zarobi. Odpowiedz Link Zgłoś
keradk Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 20:02 watpie zeby kabaret byl czlonkiem zaiks. to prywatna organizacja i nie trzeba do niej nalezeć. Odpowiedz Link Zgłoś
wyzimir Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 22:39 Producentem jest TVP2, która należy do organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (które to organizacje są jednym wielkim złodziejstwem) Odpowiedz Link Zgłoś
mockturtle gejowy klamczynski zlodziej 23.02.08, 15:40 Tacy prawi, tacy sprawiedliwi, a... ZLODZIEJE. Postacie z matrixa tez ukradli ze stron firmy sprzedajacej kostiumiki sexy. Kostium Donalda Neo Tuska mozna na przyklad znalezc tu: www.costumecraze.com/MTRX04.html. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider gejowy klamczynski zlodziej szajbus 23.02.08, 16:04 niech mu ziemia lekką będzie a ludzie za życia nie pluli mu w twarz. Odpowiedz Link Zgłoś
6nine9 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:40 co za problem, Pis swietnie wie ze im nie wolno uzywac tej piosenki bez zgody autora, ale prawo nie jest wazne. Pis zaplaci po 2 latach procesu 100 czy 500 tysiecy odszkodowania autorom, w koncu maja setki milonow. Z naszych kieszeni zaplaca. Kazdy z nas placi tym cynicznym zlodziejom. Odpowiedz Link Zgłoś
vobi Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 15:51 6nine9 napisał: > co za problem, Pis swietnie wie ze im nie wolno uzywac tej piosenki bez zgody a > utora, ale prawo nie jest wazne. Pis zaplaci po 2 latach procesu 100 czy 500 ty > siecy odszkodowania autorom, w koncu maja setki milonow. Z naszych kieszeni zap > laca. Kazdy z nas placi tym cynicznym zlodziejom. Ja jestem sklonna z wlasnej kieszeni zaplacic .... za badania psychiatryczne braci K. plus paru kolesiow z ich jedynie slusznej bandy. Ale na ich leczenie juz mnie pewnie stac nie bedzie... chyba fundacje na ten cel zaloze. Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 16:10 vobi : Ja jestem sklonna z wlasnej kieszeni zaplacic .... za badania psychiatryczne braci K. plus paru kolesiow z ich jedynie slusznej bandy. tppiotr : a ja dam na pare gram ołowiu dla każdego mohera Odpowiedz Link Zgłoś
sai_mon Re: PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody au 23.02.08, 16:46 Szkoda kasy. Gołym okiem widać, że to debile. Nie uwłaczając. Debilom oczywiście, takiego towarzystwa... Odpowiedz Link Zgłoś
qhcnoynqn PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:41 "Oczywista oczywistość" że zgodnie z prawem i sprawiedliwością. Odpowiedz Link Zgłoś
kunikowski PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:42 I zaczyna sie na nowo budowa IV RP choc moze lepiej byloby im budowaś II Madagaskar Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod mają to we krwi, sraj. na każde prawo 23.02.08, 15:43 www.maxior.pl/film/77038/PISiory_na_wybory Odpowiedz Link Zgłoś
gibki PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autorów 23.02.08, 15:43 przecież kanclerzowi Jarkowi wolno wszystko wszystko się mu należy w imię wyższej racji naszej racji jedynej racji złodziejstwo? nie - walka o prawo i sprawiedliwość Odpowiedz Link Zgłoś
wyborca07 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 15:44 Przecież to nic nowego w tej formacji... KŁAMCZYŃSKI = ZŁODZIEJSKI Odpowiedz Link Zgłoś
age.kruger Jożin Kaczyński 23.02.08, 15:49 Podobno bohterem piosenki jest sam Jożin Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Wyrwigrosz wyrwie wreszcie trochę grosza ? 23.02.08, 15:55 To jest zamach na własnosć intelektualną . Prawie taki sam, jak jak wasalizm Donalda Tuska , który olewa cały naród i robi co chce ? Arogancja politków nie zna granic. Tylko , że wykorzystanie piosenki przez PiS, to jest pryszcz w porównaniu do arogancji rządu PO. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Wyrwigrosz wyrwie wreszcie trochę grosza ? 23.02.08, 23:54 jan3211 napisał: > To jest zamach na własnosć intelektualną . Prawie taki sam, jak jak > wasalizm Donalda Tuska , który olewa cały naród i robi co chce ? > Arogancja politków nie zna granic. Tylko , że wykorzystanie piosenki > przez PiS, to jest pryszcz w porównaniu do arogancji rządu PO. Zamiast przepisywać instrukcje Jarka napisz czasem coś od siebie o ile cię na to stać:)) Odpowiedz Link Zgłoś
t_uptus Musze powiedziec , ze 23.02.08, 15:55 PiSiorki to sa kompletni idioci i pajace. Konstruktywna praca, czy jeszcze lepiej wspolpraca, to dla nich jak woda swiecona dla diabla. Zalosne, ze CI ludzie jeszcze niedawna mieli absolutna wladze w Polsce. Widac , ze zalezalo im przedewszystkim na onej, a nie na zrobieniu czegos dla narodu, kraju, swiata. I to maja byc dorosli ludzie? Katastrofa. Jak sie kiedys wkurzalem na te "kartoflane" idiotyzmy w niemieckiej prasie , tak teraz wydaja mi sie jednak na miejscu. I nie chodzi tu o prezydenta lecz o poziom. Cale szczescie, ze nie mamy broni atomowej , bo w rekach takich pajacow moglaby byc zagrozeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
funnyfish A potrzebna jest zgoda ? 23.02.08, 15:56 "W rozumieniu art. 6 pkt 9 w związku z art. 101 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. odtworzeniem fonogramu lub wideogramu jest jego udostępnienie bądź przy pomocy nośników dźwięku, obrazu lub dźwięku i obrazu, na których fonogram lub wideogram został zapisany, bądź przy pomocy urządzeń służących do odbioru programu radiowego lub telewizyjnego, w którym fonogram lub wideogram jest nadawany. Na podst. art. 94 ust. 5 ww. ustawy w przypadku odtwarzania wprowadzonego do obrotu fonogramu lub wideogramu producentowi przysługuje prawo do stosownego wynagrodzenia. Dokonując zatem publicznego odtworzenia fonogramu lub wideogramu użytkownicy zobowiązani są do zawarcia ze ZPAV umowy określającej wysokość oraz warunki płatności wynagrodzenia z tytułu odtwarzania fonogramów i/lub wideogramów." Producentem nadmienię było TVP2 Odpowiedz Link Zgłoś
c.rayback Re: A potrzebna jest zgoda ? 23.02.08, 16:05 No.Ja jeszcze czekam az sie Warner za "Matrixa" upomni :). Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 a czytali prawo autorskie? 23.02.08, 16:17 pewnie nie. ale za to tusk ma ładne dzieci buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Dyktatorzy 23.02.08, 16:23 Bo PiS jak zwykle lubi sam stwierdzać co wolno pokazać ze zgodą, a co bez zgody. Tak to jest z dyktatorskimi partiami. Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh PiS znowu cos ukradl? Nic nowego 23.02.08, 17:27 PiS znowu pokazuje, ze jedynym dla nich prawem jest prawo pisowskiego zbója. Odpowiedz Link Zgłoś
mateusztt Kacze prawo i Kacza sprawiedliwość czyli hołota... 23.02.08, 16:29 w akcji. Pisiory mają lepkie łapy Odpowiedz Link Zgłoś
asd616 Re: Teraz kopiuja wszystko!Podac link na John Ram 23.02.08, 16:34 Typowy "Polak złodziej katolik", co niedzielę bije pokłony, ale na tym kończy się jego wiara. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 16:37 No bez przesady, przecież wszyscy wiemy, że główna niedojda pisu jest zawsze prawa albo zawsze sprawiedliwa ..... ale nigdy razem, bo by przedawkował. Tym razem był sprawiedliwy i wziął sobie co mu było potrzebne, jak będzie prawy to powie że to gó.. warte i on tego nie potrzebuje, głosujcie na "PlubS" Odpowiedz Link Zgłoś
tujacek1 PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 16:54 Bracia Kaczory i ich pretorianie zatracili już instynkt samozachowawczy. Niedługa pękną z zawiści. Smród będzie wielki. Odpowiedz Link Zgłoś
s3kawka PiS użył piosenki "Donald marzy" bez zgody autoró 23.02.08, 16:55 NIE DARUJCIE PISOWCOM JAWNEJ KRADZIEŻY Odpowiedz Link Zgłoś