Dodaj do ulubionych

''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap...

10.04.08, 17:27
Zyd walczacy w Wehrmachcie ,dobre :)
Obserwuj wątek
    • kamyk_wj Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 17:49
      No, to teraz dopiero się zacznie dymić z głów dyżurnym antysemitom
      portalu:-))) Już sobie wyobrażam te jadowite wpisy - ubaw po pachy
      murowany.
      • poszeklu Wszystko przez to seplenienie Tuska: pił z Żydem 10.04.08, 20:17
        Tusek zaseplenil sie i wyszlo mu, ze:"Dziadek był Żydem",
        choc mialo byc, ze: pił z Żydem.
        Udal sie noma ten prenier.
        • poszeklu "Dziadek polskiego premiera pił z Żydem" 10.04.08, 20:25
          Tusek zaseplenil sie i wyszlo mu, ze:"Dziadek był Żydem",
          choc mialo byc, ze: pił z Żydem.
          Udal sie noma ten phremier.
          • katolik_polski1 Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestynczykow 10.04.08, 20:41
            I masakra na terenach palestynskich trwa
            w najlepsze.Odgrodzony murem narod palestynski
            powoli ginie pod ciezarem sankcji !
            • poszeklu Re: Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestync 10.04.08, 20:45
              Moze Tusek tez sobie postrzelal, jak na safari.
              Dostanie za to trofeum: skore - prezent dla dziadka.

              katolik_polski1 napisał:

              > I masakra na terenach palestynskich trwa
              > w najlepsze.Odgrodzony murem narod palestynski
              > powoli ginie pod ciezarem sankcji !
              • indeed4 To ma być zabawne, radiomaryjny przygłupie ? 10.04.08, 20:49
                N/t
                • robertw18 Ale dziadek "po kądzieli" nazywał się Dawidowski. 10.04.08, 21:02
                  Może to podchwycili Żydzi?
                  Zob. "Tusk: Zaatakowali pamięć moich najbliższychProtasiewicz zaprezentował dziś dokumenty o obu dziadkach Tuska - Franciszku Karolu Dawidowskim i Józefie Tusku. Z zaświadczenia wydanego przez Dyrekcję ...
                  wiadomosci.gazeta.pl/wybory2005/1,67805,2962762.html - Podobne strony"

                  Pozdr.
                  • indeed4 Nazwisko "Dawidowski" ma korzenie żydowskie ? 10.04.08, 21:11
                    pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Aleksy_Dawidowski

                    wilk.wpk.p.lodz.pl/~whatfor/biog_dawidowski.htm
                    • poszeklu Nazwisko "Dawidowski" nie ma korzeni żydowskich 10.04.08, 21:25
                      Nazwisko "Dawidowski" nie ma korzeni żydowskich.
                      Jak nazwisko wskazuje ma korzenie dawidowskie.
                      • indeed4 Aha. 10.04.08, 21:35
                        Ten człowiek też ma "korzenie dawidowskie", czy tak ?


                        pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Aleksy_Dawidowski
                        • robertw18 Dziadek, p. Dawidowski mógł wprowadzić w błąd... 11.04.08, 00:42
                          swoim nazwiskiem Żydów w Izraelu, chodźby jego związki z Żydami były znikome.
                          Pozdr.
                • tymon99 Re: To ma być zabawne, radiomaryjny przygłupie ? 10.04.08, 22:56
                  spodziewasz się czegoś zabawnego od chorego z nienawiści?
              • eszp Re: Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestync 11.04.08, 00:14
                Ależ prymityw jesteś.
            • zigzaur Re: Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestync 10.04.08, 22:10
              Katoliku, idź zrób, (coś do rymu)!

              Po pierwsze, to żadnego "narodu palestyńskiego" nie ma i nie będzie.

              Po drugie, czyżbyś wolał, żeby wyginął szybciej?

              Po trzecie, nie ma sankcji bez powodu.
        • adamo64 Durniu, a malo to zydow sluzylo w wermachcie !!! 10.04.08, 20:27
          "Ha'aretz" agencja informacyjna Arutz Sheva, która jest daleko w
          peletonie głównych izraelskich mediów. To podobnie jak nasza
          koszerna wyborcza, tez jest daleko w panteonie polskich mediow. CHoc
          czy wyborcza to polska gazeta? Nawet walesa ktory nie nalezy do
          zbytnio kumatych odebral jej znaczek solidarnosci.
          • poszeklu Teraz wiemy, ze bylo ich wiecej niz Niemcow 10.04.08, 20:32
            adamo64 napisał:
            > Durniu, a malo to zydow sluzylo w wermachcie

            > "Ha'aretz" agencja informacyjna Arutz Sheva, która jest daleko w
            > peletonie głównych izraelskich mediów. To podobnie jak nasza
            > koszerna wyborcza, tez jest daleko w panteonie polskich mediow.
            CHoc
            > czy wyborcza to polska gazeta? Nawet walesa ktory nie nalezy do
            > zbytnio kumatych odebral jej znaczek solidarnosci.
            • indeed4 Tyle samo ile komuchów i kapusiów w RM ? 10.04.08, 21:21
              czy więcej.
              • poszeklu Wierze temu Tuskowi, ma taka szczera twarz i uczci 10.04.08, 21:27
                Wierze temu Tuskowi, ma taka szczera twarz i uczciwie
                patrzy mu z oczu.
                • indeed4 Nie kłam i nie bluźnij 10.04.08, 21:47
                  bo cię wyklnie twój toruński papież.
                  Napisano : " nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną ", a ty co -
                  stawiasz Tuska przed Rydza ?
      • vitabravo Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 22:18
        A z czego tu ubaw? To jest smutne, a nie śmieszne.
        Kolejnemu człowiekowi na świeczniku wyrosły korzenie.
        Tusk nic nie wiedział o dziadku w Wermachcie, mógł też
        nic nie wiedzieć o korzeniach dziadka.
    • maciekzy To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 17:50
      Ma się dwóch Dziadków....jak Radio Maryja
      cię nie lubi to jeden jest z Wehrmachtu a drugi Żydem
      • maaac Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 17:56
        Niestety "ten drugi" budował Wilczy Szaniec i był bliski
        dostąpienia "zaszczytu" uściśnięcia prawicy Hitlera.
        • marek99az1 Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 19:15
          maaac napisał:

          > Niestety "ten drugi" budował Wilczy Szaniec i był bliski
          > dostąpienia "zaszczytu" uściśnięcia prawicy Hitlera.
          >

          Ten drugi, siłą wcielony do Wehrmachtu szybko zwiał na Zachód i
          walczył w Polskiej Armii przugłupie.
          • indeed4 Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 20:00
            No i co mu wciskasz takie głupoty - Rydzyk powiedział, że Miemiec to
            MIEMIEC !

            I basta.
            • snow21 makDonald ma znowu problemy ze swoim dziadkiem . 10.04.08, 20:21
              Jedni udowadniają że jego dziadek był w Wehrmachcie, inni dowodzą żydowskiego
              pochodzenia jego dziadka. Wcale się nie zdziwię gdy teraz inna grupa będzie się
              starała udowodnić to że mityczny dziadek był czekistą i pracował dla NKWD :)
              • poszeklu Tusk w Iraku powie, ze mial dziadka szejka 10.04.08, 20:40
                Wierze temu Tuskowi, ma taka szczera twarz i uczciwie
                patrzy mu z oczu.
                snow21 napisał:

                > Jedni udowadniają że jego dziadek był w Wehrmachcie, inni dowodzą
                żydowskiego
                > pochodzenia jego dziadka. Wcale się nie zdziwię gdy teraz inna
                grupa będzie się
                > starała udowodnić to że mityczny dziadek był czekistą i pracował
                dla NKWD :)
                • indeed4 A Twój sekciarski kumpel nie wierzy 10.04.08, 21:20
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=78144919&a=78151734

                  Widzisz ...?
          • maaac Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 21:17
            > Ten drugi, siłą wcielony do Wehrmachtu szybko zwiał na Zachód i
            > walczył w Polskiej Armii przugłupie.

            Ekhm. Zapytam wpierw retorycznie czy przygłupem nie nalezy nazwać
            człowieka, który odpowiada na coś czego nie przeczytał?

            "Jeden" dziadek jest znany to ten "z Wehrmachtu". Ja napisałem
            o "tym drugim" o którym mniej się mówiono. Miał 'szczęście' nie
            trafił siłą wcielony do armii tylko do ekip budowlanych. Matka Tuska
            to dokładnie opisała w wywiadzie. Warto go przeczytać.

            A na przyszłość radze się zastanowić zanim kogoś zacznie się obrażać.
          • krystin3 Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 22:39
            Ten drugi, siłą wcielony do Wehrmachtu szybko zwiał na Zachód i
            > walczył w Polskiej Armii przugłupie.
            NIE ZDĄŻYŁ - BO WOJNA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZYŁA.
        • arius5 Niby drobnostka 10.04.08, 19:46
          chociaz w/g polskich norm to graniczy z przestepstwem
          • gwailo Przeciez Zydzi wiedza lepiej, co to za antysemityz 11.04.08, 03:16
            Przeciez Zydzi sa inteligentniejsi i wiedza lepiej. co to za
            antysemityzm wychyla glowe? prosze panow Zydow nie poprawiac, ty
            nieuczciwa gazeto.
        • tetradrachma ufam Tuskowi, może nawet bardziej niz "genetycznym 10.04.08, 21:42
          patriotom" braciom Kaczyńskim. Jestem przekonany, że jeśli ś.p.
          dziadek Tuska budował Wolfschanz, to robił to z obrzydzeniem i z
          pewnością pluł do zaprawy.
      • kamyk_wj Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:01
        a czwarty bijał żonę. Jeszcze nie wiem, co z piątym i szóstym
        dziadkiem, ale poszperam w aktach WSI to się dowiem. Chyba, że ktoś
        już wie, proszę o wpis.
        • maaac Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:04
          Piąty to rosyjski szpieg. Nawet słowa nie mówił po polsku. Szósty
          był zadeklarowanym homo. Do kobiety nie zbliżył się nigdy na
          mniejszą odległość niż metr.
          Obstawiaj siódmego i ósmego.
          • ginusia Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:14
            siodmy prawdopodobnie byl masonem...
            • kamyk_wj Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:18
              Tak właśnie podejrzewałem. Mówią, że ósmy pochodził od małpy.
              • tusk_beznadziejny_premier Pasozyt 10.04.08, 18:34
                "Gratuluje PO ich nastepnego medrca. Niemcy, Rosja, zydowscy
                komunisci rozkradli, a biedny Polak bedzie oddawal bo wybral
                glupiego czlowieka do rzadzenia. Najpierw niech sie upomni u Niemcow
                i Rosjan a pozniej przyzeka Zydom. Tusk tego nie zrobi, bo Niemcy i
                Rosja maja nas gdzies i tyle sie licza z naszym durnym rzadem. Wstyd
                i chanba, ale to wlasnie ta mlodsza gwardia was tak wkopala, tacy
                jak wiesie......Wasze dzieci beda to splacac przez lata, bo jak dasz
                palec (przyznasz sie do winny 20%) to beda rzadac reki (80%), bo
                sami uznamy sie winnymi tego przekretu. Tusk niech sie sam wstydzi
                (ile lat juz jest marnym politykiem, jeszcze przed nocna zmiana, czy
                kiedys na ten temat mowil cos? Ani slowka, a teraz sobie przypomnial
                jak potrzebuje poparcia i kapital kiedy sie bedzie staral na
                prezydenta. Mam nadzieje ze Polacy jemu tego nigdy nie zapomna, i
                chyba nie bo beda placic do konca sowjego zycia za ta pomylke
                zyciowa w personie TUSKA). Tutaj zaden Polak nie ma czego sie
                wstydzic, tylko protestowac i walczyc z glupota naszego rzadu.
                Zapewnienia Tuska ze to bedzie placone "przez długie, długie lata"
                sie sprawdzi, bo sie nigdy te dziadostwo nie skonczy. Pasozyt ma to
                do siebie ze musi niszczyc organizm i bedzie to czynil "przez
                długie, długie lata" i tu Tusk powiedzial prawde."

                Def. pasozyta : "organizm cudzożywny, który wykorzystuje stale lub
                okresowo organizm żywiciela jako źródło pożywienia i środowisko
                życia. Pasożytnictwo jest formą współżycia między organizmami, która
                przynosi korzyść jedynie pasożytowi; żywicielowi, zwanemu czasem
                gospodarzem, związek ten przynosi wyłącznie szkody. Pasożyt może
                doprowadzić organizm żywiciela do wyniszczenia a nawet śmierci."

                • heartpumper Re: Pasozyt 10.04.08, 18:38
                  80% ciala to reka, a palec to 20% Skadys sie wyczolgala podla gnido, he? Czyzby
                  ze sciany wschodniej, ostoi prawdziwej polskosci?
                  • lmblmb Re: Pasozyt 10.04.08, 18:49
                    heartpumper napisał:

                    > 80% ciala to reka, a palec to 20% Skadys sie wyczolgala podla
                    > gnido, he? Czyzby ze sciany wschodniej, ostoi prawdziwej
                    > polskosci?

                    W Krakowskiem jest nie mniej takich "obrońców prawdziwej polskości"
                    • 4krzych1 Tusku miał dziadka-żyda w Werhmachcie - pyszne! 10.04.08, 19:08
                      • mlasskacz No to jeszcze brakuje dziadka-Żyda-geja w Wehrmach 10.04.08, 19:31
                        cie.
                        • indeed4 Bo każdy dziadek to Niemiec, Żyd, gej i złodziej ! 10.04.08, 19:48
                          I pijak :-)

                          No nie, rydzyki ?
                          • indianski Re: Bo każdy dziadek to Niemiec, Żyd, gej i złodz 10.04.08, 20:01
                            Nie liczac dziadkow naszych kochanych genetycznych patriotow z pisu . Oni
                            wszyscy pochodzili od piasta kolodzieja , nigdy nie pili .... itp
                            • poszeklu Każdy dziadek Tuska Niemiec, Żyd, .... 10.04.08, 20:30
                              Teraz wiemy dlaczego narzekal, ze "polskosc to nienormalnosc"
                              i wolaby uciekac z Polski niz Polska sie zajmowac.

                              Moze w Izraelu wpisza Tuska na liste dziedzictwa narodowego
                              i ofiare holokaustu.
                              • indianski Ktos kiedys powiedzial ... 10.04.08, 21:36
                                i to pomimo ze byl amerykaninem, "Ich bin ein Berliner" , ktos inny ze "jest
                                obywatelem siata" mimo ze byl polakiem . A PISy ciagle swoje : "tylko nasza wies
                                sie liczy"
                                • indeed4 Re: Ktos kiedys powiedzial ... 10.04.08, 21:39
                                  ten typ tak ma - dalej niż opłotki swojej wsi wzrokiem nie sięgnie,
                                  taka ich optyka
                              • heartpumper @poszeklu - Fuck off !- prawie jak tusk off 11.04.08, 00:31
                                Udaj sie w podskokach na smietnik historii, pozdrow tam Jarka i strzel sobie w
                                ten pusty leb!
                      • elwis_v Re:Tusk- pachołek diaspory 10.04.08, 20:45
                        Jak wróci na Parkową, z tej wycieczki.
                        To mu osobiście pod oknem wygarnę co myślę o nim, pachołku żydo-
                        masonerii.
                  • wolnapolka1 Re: Pasozyt 10.04.08, 19:09
                    80% ciala to reka, a palec to 20% Skadys sie wyczolgala podla gnido,
                    he? Czyzby
                    ze sciany wschodniej, ostoi prawdziwej polskosci?
                    • zigzaur Re: Pasozyt 10.04.08, 22:19
                      To, co dziś jest pogardliwie nazywane "ścianą wschodnią" zresztą przeważnie
                      przez nieuków, zawsze było kulturalnym centrum Polski. To stąd pochodzili: Jan
                      Kochanowski, Szymon Szymonowic, Jan z Lublina, Henryk Sienkiewicz, Bolesław
                      Prus, Henryk Wieniawski, Karol Lipiński.
                • indianski Ale idiota :P 10.04.08, 19:29
                  Przy tobie nawet kurski to yntelygent
                  • poszeklu Wieksi idioci, ktorzy na niego glosowali 10.04.08, 20:35
                    Co teraz wlosy drzec z glowy po fakcie.

                    indianski napisał:
                    > Przy tobie nawet kurski to yntelygent
                    • eszp Re: Wieksi idioci, ktorzy na niego glosowali 11.04.08, 00:20
                      poszeklu napisał:

                      > Co teraz wlosy drzec z glowy po fakcie.
                      >
                      > indianski napisał:
                      > > Przy tobie nawet kurski to yntelygent
                      Jestem dumna,że na Niego głosowałam.A tobie juz łyso?
                • bob_arctor przyżeka, rządać, chańba, 10.04.08, 20:44
                  Znakomita znajomość arkanów ojczystego języka, najlepsza wizytówka
                  dobrego Polaka i katolika. Gratulować.
          • wezmniezhakuj Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:17
            siódmy, jak powszechnie wiadomo, został wysłany z Wandą Wasilewską z Moskwy do
            Polski, żeby wprowadzić w Polsce komunizm.

            a ósmy..., no o ósmym wciąż niewiele wiemy. Na pewno po opuszczeniu Loży
            Wielkiego Wschodu został potrójnym agentem hitlerowsko-brytyjsko-radzieckim i do
            dziś ukrywa się w Argentynie, ścigany międzynarodowym listem gończym.

            A dziewiąty i dziesiąty?
            • ginusia Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:23
              dziewiaty...hm, coz on mogl robic albo kim byc? Moze zoofilem?
              Slyszalam, ze lubil zwierzeta:).
              • kamyk_wj Nie, zwierzęta lubił ósmy 10.04.08, 18:25
                ten, co pochodził od małpy.
                • indeed4 Re: Nie, zwierzęta lubił ósmy 10.04.08, 19:05
                  kamyk_wj napisał:

                  > ten, co pochodził od małpy.


                  .... od tej " w czerwonym " ? Hmmmm ..............
            • heartpumper Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:29
              Co do dziewiatego, skoro np. poprzedni byl masonem (nie tym od bandy), to
              spokojnie przepedalowal Atlantyk, na wlasnego pomyslu pontonie podwodnym
              (wzorowal sie oczywiscie na U-bootach na ktorych plywal za mlodu)zostal cyklista
              obiezyswiatem.
              Dotarl na Kube w czasie przewrotu obok Castro i Che stal na czele tamtejszej
              rewoulcji. Ale wolal jak juz stac, to w w cieniu, bo po pierwsze slonce tam
              ostro daje, a po drugie chcial spelnic swoje fantazje literackie chcial zostac
              kardynalem Richelieu.
            • marek99az1 Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 19:27
              wezmniezhakuj napisał:

              > siódmy, jak powszechnie wiadomo, został wysłany z Wandą Wasilewską
              z Moskwy do
              > Polski, żeby wprowadzić w Polsce komunizm.

              A potem Wanda Wasilewska, drogą reinkarnacji zamieniła się w
              Elżbietę Kruk.
        • tuitam_online Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 19:19
          Piąty dziadek był krasnoarmiejcem, a szósty Indianinem.
          • indeed4 Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 19:42
            .... a siódmy Łemkiem znad Mississippi :-)
        • tles10 te, cwany kamyk, nie rozmywaj tematu, Tusk-żyd? 10.04.08, 19:31
          I już PO prezydenturze, czołowy leń RP nim nie zostanie, hi, hi, hi
          • kamyk_wj muszę rozmywać temat 10.04.08, 22:06
            Z tego żyję. Mam takie zlecenie od GRU i Mossadu, płacą mi za to.
            Rozmywam wszystkie tematy ważne z punktu widzenia narodu i
            bezpieczeństwa państwa. Zachęcam, za dobre rozmycie można napradę
            nieźle zarobić.
            • tles10 no, jak ... musisz to trudno-tylko inteligentnie 10.04.08, 22:34
              bo jak twoi zleceniodawcy cię przeczytają, to polecą po pensji, albo i w papę
              strzelą.
              Zajrzyj na strony IPN-u, tam znajdziesz wielu podobnych sobie z okresu ...
              minionego, he, he, he

              Zdrowia życzę, ale nie powodzenia w "kreciej" pracy, cześć, kamyk
              • kamyk_wj musisz to trudno-tylko inteligentnie 10.04.08, 23:14
                Inteligentnie nie daję rady, bo nie było tego na szkoleniu. Umiem
                tylko głupkowato.
                Oni nie biją już teraz, bo każdy rozmywacz na wagę złota jest. Masz
                jakieś złe wspomnienia, może kiedyś bili, nie wiem. Premii i tak nie
                płacą, tylko 25 szekli za jedno rozmycie. Da się wyżyć.
      • eszp Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 11.04.08, 00:17
        maciekzy napisał:

        > Ma się dwóch Dziadków....jak Radio Maryja
        > cię nie lubi to jeden jest z Wehrmachtu a drugi Żydem
        Obaj podpadaja pod "ustawy norymberskie".Przepraszam - "toruńskie".
        Aż dziw bierze, że rydzyk toleruje jeszcze tego Żyda Chrystusa...
    • lubat ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 17:58
      katolik_polski1 napisał:

      > Zyd walczacy w Wehrmachcie ,dobre :)

      Wbrew pozorom, nie było to takie rzadkie zjawisko. W Wehrmachcie służyło ponad
      100 tysięcy Żydów i przy takiej skali zjawiska należy raczej wykluczyc, że nikt
      nie wiedział, kim są. Po prostu tolerowano to, jak np. toleruje się w KK księży
      mających nieformalne żony i dzieci. Też nikt o nich oficjalnie "nie wie".
      • wilhelm4 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:02
        Ta liczba to raczej zart.
        Ale zgadza sie, byli.
        • lubat Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:09
          wilhelm4 napisał:

          > Ta liczba to raczej zart.
          > Ale zgadza sie, byli.

          To tylko jeden z wielu linków na ten temat.

          wiadomosci.onet.pl/1672689,11,item.html
          "Ponad 150,000 osób pochodzenia żydowskiego walczyło w szeregach wojsk III
          Rzeszy. Co więcej, odbywało się to za osobistym pozwoleniem Hitlera"
    • ginusia No to dopiero pozywka ... 10.04.08, 17:59
      dla naszych forumowych pisuarow - oszolomow. Zapluja sie biedaki z
      wrazenia, beda walic w klawisze spoconymi z emocji paluszkami. Do
      roboty chlopcy i dziewczynki, Ojczyzna was potrzebuje :)).
    • loppe pamiętajcie że w zasadzie każdy artykul dziennikar 10.04.08, 18:06
      ski zawiera błędy

      gdy czytacie tyrady dziennikarskie warto pamiętać że ten mądrala
      własnie popełnia też kilka błędów rzeczowych:)
      • fixumdyrdum2 Dziennikarowi trzeba krótko, łopatologicznie 10.04.08, 19:25
        A nie filozofować. Sam fakt, że się rzuca jakieś hasło, już coś
        znaczy. Po co ten głupek miętoli o Kaszubach? Chce ogłosić
        niepodłegłe państwo kaszbskie w Izraelu?!
        Oj, przydałby mu się Kurski, przydał. Ten wie, że trzeba rzuciś
        jedno zdanie, a libo i pół!
    • wanda43 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:08
      mozna byc potomkiem i Zydow z pod Odessy. Czym to sie rozni?
    • kijwoko ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:09
      O ile sie nie myle, to tusk chyba oglosil, ze zamierza bojkotowac igrzyska
      olimpijskie w Pekinie. A tu sobie jedzie jak gdyby nigdy nic do izraela. Jakby
      tenze izrael roznil sie czymkolwiek od chin podle traktujac na swoich ziemiach
      Palestynczykow. Hipokryzja tuska nie zna granic!
      Jak sie powazniej zastanowic, to tenze tusk z kolei odpowiada za obecnosc
      polskich wojakow okupujacych Irak i Afganistan. Czyli tez nie jest lepszy (i co
      za tym idzie na cala Polske hanba spada).
      Moralne zero i tyle.
      ___________________________

      Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie.
      Znajdz roznice:

      pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml
      • maaac Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:13
        Podaj liczbę rakiet wystrzelonych z Tybetu w kierunku chińskich
        miast. Podaj liczbę podłożonych bomb w Chinach przez Tybetańczyków.
        Podaj liczbę oficjalnych przedstawicieli Tybetu w Chińskim
        parlamencie. Podaj liczbę choćby nieudanych rozmów pokojowych między
        Tybetańczykami i Chińczykami.
        Albo zastanów się nad tym co piszesz.
        • kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:51

          > Podaj liczbę rakiet wystrzelonych z Tybetu w kierunku chińskich
          > miast. Podaj liczbę podłożonych bomb w Chinach przez Tybetańczyków.
          > Podaj liczbę oficjalnych przedstawicieli Tybetu w Chińskim
          > parlamencie. Podaj liczbę choćby nieudanych rozmów pokojowych między
          > Tybetańczykami i Chińczykami.
          > Albo zastanów się nad tym co piszesz.

          Zmierzasz do jakiejs konkluzji? Moze ja wprost wyrazisz?
          I, wybacz, ale spieranie sie czy liczba 2 jest ladniejsza od dajmy na to 671
          jest bez sensu...
          ___________________________

          Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie.
          Znajdz roznice:

          pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml


          Cudze ganicie, swojego nie znacie:

          pl.indymedia.org/pl/2008/04/35800.shtml
      • mathieu13006fr Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:19
        kijwoko napisał:

        > jakby tenze izrael roznil sie czymkolwiek
        > od chin podle traktujac na swoich ziemiach
        > Palestynczykow

        na "swoich"??? cos ci sie pomylilo. One sa tak samo palestynskie, jak
        Wilenszczyzna jest polska, albo Lwow.




        > Jak sie powazniej zastanowic, to tenze tusk
        > odpowiada za obecnosc polskich wojakow okupujacych
        > Irak i Afganistan

        no tos sie "powazniej" zastanowil :) Czy to Tusk wyslal tam polskich
        zolnierzy?? o ile pamietam obiecal ze wyprowadzi nareszcie polskie wojska -
        biedne, niezapoatrzone i niedouczone - z tego bagna

        To ze polskie wojsko shanbilo sie zbrodniami i okupacją w tamtych krajach to
        zasluga lizodupcow ktorzy na sam dzwiek slowa USA dostaja orgazmu. Malency
        ludzikowie ktorzy ledwo wygramoliwszy sie spod ruskiego buta, sami dobrowolnie
        wepchneli sie pod amerykanski (i watykanski)

        Polacy mieli w krajach arabskich zawsze dobra opinie - mieszkam i pracuje pol na
        pol francja i algeria - dzisiaj strach przyznac sie do polskiego pochodzenia

        W Iraku za tego okropnego Saddama ktory mial miliardy ton tajnej broni co jej
        najlepsza armia swiata przez 5 lat znalezc nie moze - Polacy byli cenieni za
        profesjonalizm i kulture


        Ci ktorzy zgodzili sie na wyslanie polskich zolnierzy tam, powinni stanac przed
        Trybunalem Stanu


        Na koniec:
        O ile mnie pamiec nie myli to Konstytucja RP uznaje Naczelnym Zwierzchnikiem
        polskich sil zbrojnych prezydenta RP, a nie zadnego Tuska
        • abdulgdur Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:58
          ojj z tym porównaniem polskości Wileńszczyzny do roszczeń Palestyńczyków na
          bliskim wschodzie to nie bardzo fortunnie. Wileńszczyzna jest litewska od
          początku, mieszkało więcej polaków ale to w sumie nie istotne. Raczej powinno
          być w druga stronę, tj tak Wileńszczyzna jest polska, jak jest Palestyna żydowska.
          • mathieu13006fr Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 20:06
            abdulgdur napisał:

            > Raczej powinno być w druga stronę, tj tak
            > Wileńszczyzna jest polska, jak jest Palestyna
            > żydowska




            ... tak ze mialo vbyc, sorry, zbyt pospieszne pisanie!
        • darkraj Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 21:58
          ====================================== Popieram >mathieu13006fr<.
          Absolutna racja.
          Nikt normalny nie bedzie nawet probowac podwazac te bardzo madre
          spostrzezenia. Pozdro.
        • kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:47
          > kijwoko napisał:
          >
          > > jakby tenze izrael roznil sie czymkolwiek
          > > od chin podle traktujac na swoich ziemiach
          > > Palestynczykow
          >
          > na "swoich"??? cos ci sie pomylilo. One sa tak samo palestynskie, jak
          > Wilenszczyzna jest polska, albo Lwow.

          To akurat nienajlepszy przyklad ;)

          Widzisz, tez chciales dobrze, a wyraziles sie jakos... inaczej. U mnie jest tak
          samo :(
          Nie mialem zlych intencji, wybaczcie Palestynczycy.
          Ale dzieki za wytkniecie.


          > no tos sie "powazniej" zastanowil :) Czy to Tusk wyslal tam polskich
          > zolnierzy?? o ile pamietam obiecal ze wyprowadzi nareszcie polskie wojska -
          > biedne, niezapoatrzone i niedouczone - z tego bagna

          Dla mnie wycofanie wojsk to jest to co zrobil premier Zapatero. Wycofal natychmiast.
          Ponadto niby wycofuje sie wojska z Iraku, a... zwieksza kontyngent w
          Afganistanie. Co to za wycofywanie sie?!?


          > Na koniec:
          > O ile mnie pamiec nie myli to Konstytucja RP uznaje Naczelnym Zwierzchnikiem
          > polskich sil zbrojnych prezydenta RP, a nie zadnego Tuska

          W Polsce prezydent podejmuje decyzje dotyczace wojska, stanu wojennego itp. NA
          WNIOSEK rady ministrow lub nawet bezposrednio prezesa rady ministrow. Jak to nie
          dotyczy tegoz tuska, to kogo do cholery?!?
          ___________________________

          Zadnych kaczorow
          • kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:54
            > Zadnych kaczorow

            Zjadlo mi pol stopki, no ciekawostka...
            __________________________

            Zadnych kaczorow, zadnych donaldow!
      • lmblmb Izrael różni się od Chin 10.04.08, 18:52
        kijwoko napisał:

        > O ile sie nie myle, to tusk chyba oglosil, ze zamierza bojkotowac
        > igrzyska olimpijskie w Pekinie. A tu sobie jedzie jak gdyby nigdy
        > nic do izraela. Jakby tenze izrael roznil sie czymkolwiek od chin
        > podle traktujac na swoich ziemiach Palestynczykow.

        Różni się, i to bardzo. Izrael produkuje wiele nowoczesnych technologii, z
        których Polska kupuje m.in. rakiety do helikopterów, a Chiny produkują tani szajs.

        Izrael jest także bogatszy od Chin jakieś pięć razy (PKB na głowę).
        • kijwoko Re: Izrael różni się od Chin 11.04.08, 08:57
          > Różni się, i to bardzo. Izrael produkuje wiele nowoczesnych technologii, z
          > których Polska kupuje m.in. rakiety do helikopterów, a Chiny produkują tani sza
          > js.
          >
          > Izrael jest także bogatszy od Chin jakieś pięć razy (PKB na głowę).

          A poza tym chinczycy sa zolci i maja skosne oczy. I co to za argument?!?

          (chiny produkuja to, co swiat u nich zamawia. Skoro swiat zamawia tani szajs, to
          dostaje... tani szajs)
          _______________________________

          Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie.
          Znajdz roznice:

          pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml


          Cudze ganicie, swojego nie znacie:

          pl.indymedia.org/pl/2008/04/35800.shtml
      • marek99az1 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:32
        kijwoko napisał:

        > O ile sie nie myle, to tusk chyba oglosil, ze zamierza bojkotowac
        igrzyska
        > olimpijskie w Pekinie. A tu sobie jedzie jak gdyby nigdy nic do
        izraela. Jakby
        > tenze izrael roznil sie czymkolwiek od chin podle traktujac na
        swoich ziemiach
        > Palestynczykow. Hipokryzja tuska nie zna granic!
        > Jak sie powazniej zastanowic, to tenze tusk z kolei odpowiada za
        obecnosc
        > polskich wojakow okupujacych Irak i Afganistan. Czyli tez nie jest
        lepszy (i co
        > za tym idzie na cala Polske hanba spada).
        > Moralne zero i tyle.
        > ___________________________
        >

        Mam nadzieję, że masz także na myśli prezydenta L. Kaczyńskiego.
        Także nie jedzie do Chin i bywał w Izraelu.
        • kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:34
          > Mam nadzieję, że masz także na myśli prezydenta L. Kaczyńskiego.
          > Także nie jedzie do Chin i bywał w Izraelu.

          Oczywiscie. I drugiego kaczynskiego i millera i kwasniewskiego itp. Wszystkich,
          ktorzy za hanbe Polski z okupacja innych krajow odpowiadaja.
          ___________________________

          Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie.
          Znajdz roznice:

          pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml

          Cudze ganicie, swojego nie znacie:

          pl.indymedia.org/pl/2008/04/35800.shtml
    • isa.stern ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:13
      si, Tusk Żyd psuje koncepcję Kurskiego...:)
      • 1zorro Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:55
        ...i wielu innym kretynom na tym forum.
    • placebo99 Chyba co do swojego to by się nie pomylili... 10.04.08, 18:14
      Dużo się wyjaśniło. Dlatego stopy procentowe idą tak w górę.
      Żeby było Polakom ciężko.
    • tadjan ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:24
      Czyżby przeciek kontrolowany w wykonaniu belzebuba i jego
      nienormalnych paziów?
    • gaelic04 kaszub Ceynowa tez był szykanowany przez komunistó 10.04.08, 18:32
      Niejaki Ceynowa Kaszub prof.w ramach przesladowania przez komunistów został
      wpsółpracownikiem sb!
      • mathieu13006fr Re: kaszub Ceynowa tez był szykanowany przez komu 10.04.08, 18:42
        gaelic04 napisał:

        > Niejaki Ceynowa Kaszub prof.w ramach przesladowania
        > przez komunistów został wpsółpracownikiem sb!


        nie klam

        bzdetne oskarzenia prof. Ceynowy wyszly ze zrodla ktorego nazwa mowi sama za
        siebie : WPROST

        nie dalej jak 25 stycznia br. ten brukowiec przegral sprawe w sądzie i
        przeprosil Ceynowe


        zajmij sie lepiej TW Wilegusem ktoremu w ub.tygodniu tzw. katolicki
        "uniwersytet" lubelski przyznal order za zaslugi i wzorowosc moralna. Jaki
        uniwersytet taka nagroda i taki tez laureat - na ktorego nie warto splunac z
        pogardy, watykansko-ubecki sprzedawczyk

        dla niego zadyndanie na latarni to za malo : powinien zawisnac na rzezniczym haku
        • barbara44 pisze artykuly i tak sobie swista jestm sobie wred 11.04.08, 00:39
          ny zio komunista czyli ktos z redakcji GW
    • wolnapolka1 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:38
      katolik_polski1 napisał:

      > Zyd walczacy w Wehrmachcie ,dobre :)


      To jest prawdopodobne. Znam przypadek, gdzie ojciec mojej
      przyjaciółki , którego żydowscy przodkowie przyjeli katolicyzm, ale
      zostawili niemiecko brzmiące nazwisko, słuzył jako kucharz w
      wermachcie. Jego rodzeństwo zostało uznane za Niemców i wyjechało do
      kraju nadludzi.
      • marius7m Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:44
        W Niemczech obowiązywały tzw. Ustawy Norymberskie. Jeżeli tylko
        jeden dziadek (na czworo, jak wiadomo) delikwenta należał do gminy
        żydowskiej, szęśliwiec był uznany za Niemca i służył w Wehrmachcie.
        To nie byli Żydzi, lecz Niemcy częściowo żydowskiego pochodzenia.
        • zigzaur Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 22:16
          Według wykładni ustaw norymberskich (a zwłaszcza najważniejszej z nich trzech),
          mieszańcem (Mischling) był nie kto inny jak Reinhardt Tristan Heydrich (ten od
          Endlösung i operacji Rheihardt) zaś pół-Żydem był Generalfeldmarschall Erhard
          Milch z Luftwaffe.
          Tego ostatniego w obronę wziął Göring, mówiąc: "To ja decyduję, kto jest Żydem!"
      • vomitorium1 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:52
        i teraz nie wiadomo
        co gorsze
        czy żyd,czy dziadek,czy mazur ?
        (a propos
        w wehrmachcie byli tylko kucharze)
    • o90 to znaczy ze mozna napisac 10.04.08, 18:44
      ze Zydzi klamia jak bura suka ?

      czy to jest juz antysemityzm ?
      czy tez antysemityzmem jest podejrzewanie Tuska o zydostwo ?

      antysemici zydowscy....niezle jaja
      • indianski Re: to znaczy ze mozna napisac 10.04.08, 18:51
        Pisac mozesz co chcesz . Problem tylko czy wszyscy wezna cie za idiote czy tylko
        niektorzy
        • gamon0 Czekamy na oświadczenie "Nic nie wiedziałem o tym" 10.04.08, 18:55
          • indianski Re: Czekamy na oświadczenie "Nic nie wiedziałem o 10.04.08, 19:09
            albo na przeprosiny kurskiego w gw "klamalem jak zwykle"
      • kamyk_wj Re: to znaczy ze mozna napisac 10.04.08, 18:58
        Napisać można co tylko się chce, na przykład w nocy sprayem na
        murze. Nie znaczy ti jednak, ze napisane jest prawdą. W tym
        konkretnym przypadku nieprawidłowe jest samo stwierdzenie (Żydzi
        kłamią, bo prawdopodobnie ktoś się pomylił, a pomyłka nie jest
        kłamstwem. Zakładanie kłamstwa, czyli złej woli nie ma tu podstaw -
        przynajmniej nie widać tego w treści artykułu. Niepoprawne jest
        również uogolnienie, bo zupełnie mozliwe, że pomylił się jeden
        dziennikarz, być moze dwóch dziennikarzy izraelskich. Nie jest też
        oczywiste (choć prawdopodobne), że izraelski dziennikarz był
        etnicznym Żydem.
        Zatem, podsumowując, sformułowanie na podstawie tego artykułu, że
        Żydzi kłamią jest bezpodstawne, nie wspominając o użytym porównaniu.
        Takie nieuzasadnione uogólnienie wątpliwego stwierdzenia na cały
        naród jest niewątpliwym przejawem antysemityzmu.
        Podejrzewanie Tuska o żydostwo jest tak samo antysemityzmem, jak
        antypolonizmem byłoby podejrzewanie kanclerz Merkel o polactwo przez
        jakiegoś neofaszystowskiego idiotę.
        Wśród Żydów zdarzają się antysemici, choć nie jest to częste.
        Podobnie niektórzy Polacy wykazują antypolonizm, choć często sami o
        tym nie wiedzą.
    • antidotunazalganiewubekistanie 'Dziadek Donka był Żydem i faszystą jak Hitler 10.04.08, 18:46
    • gamon0 Wydało się... ciekawe co jeszcze Tusk ukrywa... :) 10.04.08, 18:49
    • frah nie wiedział, iż jego dziadek... 10.04.08, 18:49
      "nie wiedział, iż jego dziadek służył w niemieckiej armii aż do kampanii wyborczej"
      - dziadek sluzyl az do kampanii wyborczej? Czy wy juz po polsku pisac nie umiecie?
      • gamon0 No nie wiedział... gdyby wiedział, to by wiedział 10.04.08, 19:02
        • indianski albo kurski by powiedzial :P 10.04.08, 19:11

    • princealbert a nie był? Spytajcie się Rydzyka 10.04.08, 18:50
    • sym-pa-tyk.pl News na pierwsza strona Mocherowca Codziennego! 10.04.08, 18:57
      Ogladjacie te TV SPAM bedzie relacja na zywo!
    • wilhelm4 ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:01
      > polskich Kaszubów i Żydów
      Wlasnie - bo byli/sa tez inni Kaszubi i inni Zydzi, np. (pro)
      niemieccy. Dzisiaj napewno wiecej Kaszubow zyje w Niemczech niz w
      Polsce. A o Zydach w tym kontekscie juz nie wspominajac.
      • indianski Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 19:16
        podobnie jak slazacy . jednak wypedzenia byly faktem :P
    • eva15 Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:02

      A. Holland nakręciła o tym nawet film.
      • indianski Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:12
        Polacy w KGB to tez norma . prawda Ewciu ?
        • eva15 Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:17
          Duraku nieszczęśliwy, nie mówię, że to była norma lecz, że się
          zdarzało. Obejrzyj film Holland i się oklej.
          • indianski Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:21
            Alez ogladalem :) Czy to znaczy ze nie jestes w ministerstwie propagandy
            meteczki rosji ?
        • talking_head Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:19
          Przecież ewcia nie napisał, głąbie, że to była "norma".
          W hitlerowskich Niemczech cała plejada czołowych funkcjonariuszy
          NSDAP z autorami "Ostatecznego rozwiązania..." Eichmanem i
          Heidrichem było narodowości żydowskiej.
          A w KGB akurat Polaków raczej nie było. Myślałeś pewnie o UB
          • indianski Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:24
            No wiem , w sumie hitler tez byl zydem . A co do KGB i polakow ... jestes
            naprawde optymista :P
            • darkraj Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 22:21
              indianski napisał:

              > No wiem , w sumie hitler tez byl zydem . A co do KGB i polakow ...
              jestes
              > naprawde optymista :P
              ======================================== Pyskujesz, jak najety, a
              nie znasz podstawowych zasad judaizmu.
              Zydem sie jest TYLKO I WYLACZNIE w linii rodowej MATKI.
              Nawet, jesli o tym sam zainteresowany nie ma pojecia.

              Po linii ojca mozesz, ale nie musisz, byc uznany noworyszem, chyba
              ze wczesniejsze drzewo rodowe wykazuje, ze delikwent byl
              tylko "bledem mlodosci" tatusia. Me-ne-me?
              • vomitorium1 Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 11.04.08, 00:31
                darkraj
                jesteś pewnym ?
                (czy ja dobrze wierzę ?)
            • vitabravo Re: Ale Tuskowi krzywdę wyrzadzili, nazwali Żydem. 10.04.08, 22:36
              indianski napisał:

              > No wiem , w sumie hitler tez byl zydem ...
              >
              To tylko domysły. Czytałem gdzieś, że niby matka Adolfa
              była sprzątaczką u Żyda i ten zaszedł ją od tyłu.
              Żydzi każdemu wybitnemu człowiekowi szukają żydowskich
              przodków.
              • darkraj Re: Ale Tuskowi krzywdę wyrzadzili, nazwali Żydem 10.04.08, 23:15
                vitabravo napisał:

                > indianski napisał:
                >
                > > No wiem , w sumie hitler tez byl zydem ...
                > >
                > To tylko domysły. Czytałem gdzieś, że niby matka Adolfa
                > była sprzątaczką u Żyda i ten zaszedł ją od tyłu.
                > Żydzi każdemu wybitnemu człowiekowi szukają żydowskich
                > przodkow
                =================================== Czyli Hitler nie mogl byc Zydem,
                i nim nie byl. (niestety?) ;-DDD
          • 1410_tenrok Nie opowiadaj głupot gościu! 10.04.08, 21:14
            Jest kilkanascie ton książek na temat pochodzenia tych panów, a
            drzewo genealogiczne Heydricha dociągnięto do XVII wieku. Obydwaj
            panowie byli najczystszej krwi aryjczykami.

            A z tymi 150.000 Zydów w Wehrmachcie to również idiotyzm, skoro
            wedle oficjalnych statystyk III Rzeszy w 1934 roku w Niemczech żyło
            rapten 400.000 Zydów. To co? Cudownie sie rozmnożyli dla celów
            spotrzebowania jako mieso armatnie????
            • zigzaur Re: Nie opowiadaj głupot gościu! 10.04.08, 22:22
              W Wehrmachcie nie było Żydów. Ustawy Norymberskie zabraniały Żydom służenia w
              wojsku. Patrz: www.dhm.de
              • eva15 ty pleciesz (jak zwykle zresztą) głupoty, zigzaur! 11.04.08, 00:53
                "Ponad 150,000 osób pochodzenia żydowskiego walczyło w szeregach
                wojsk III Rzeszy. Co więcej, odbywało się to za osobistym
                pozwoleniem Hitlera"

                wiadomosci.onet.pl/1672689,11,item.html
                • eva15 tylko 1410 tenrok jeszcze mniej wie... 11.04.08, 00:56

                • zigzaur Re: ty pleciesz (jak zwykle zresztą) głupoty, zig 11.04.08, 12:28
                  Na psy schodzisz, evcia, cytując amatorski portal dla małolatów, cytujący z
                  kolei jakieś niewydarzone wynurzenia.

                  Wejdź lepiej na:
                  www.shoah.de
                  www.dhm.de

                  gdzie opisano kroki prawne podejmowane przez Trzecią Rzeszę w celu dyskryminacji
                  Żydów, między innymi przez uniemożliwianie im dostępu do pewnych zawodów.
                  • eva15 Re: ty pleciesz (jak zwykle zresztą) głupoty, zig 11.04.08, 17:49

                    Zydówwka Holland nakręciła o film o Zyydzie w armii niemieckiej, ale
                    i to dla ciebie nie dowód. Ty żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie
                    i na fakty jesteś nieprzemakalny.
            • darkraj Re: Nie opowiadaj głupot gościu! 10.04.08, 22:31
              1410_tenrok napisał:

              > Jest kilkanascie ton książek na temat pochodzenia tych panów, a
              > drzewo genealogiczne Heydricha dociągnięto do XVII wieku. Obydwaj
              > panowie byli najczystszej krwi aryjczykami.
              >
              > A z tymi 150.000 Zydów w Wehrmachcie to również idiotyzm, skoro
              > wedle oficjalnych statystyk III Rzeszy w 1934 roku w Niemczech
              żyło
              > rapten 400.000 Zydów. To co? Cudownie sie rozmnożyli dla celów
              > spotrzebowania jako mieso armatnie????
              ====================================== Tenrok, ponad polowa liczby
              Zydow w Niemczech wymienionej przez Ciebie, zyla w samej tylko
              Warszawie. Sprawdz jeszcze raz dane.
              I nie ma co sie ekscytowac, przeciez nikt nie ma zamiaru wszczynac
              narodowej histerii z powodu kolejnego polskiego polityka zydowskiego
              pochodzenia.

              Bo jesli tak sie dzieje, ze rzadzi Nami Bohema, to tylko zle
              swiadczy o NAS SAMYCH.
      • hassprediger Zydy to naród mitomanów wystarczy poczytać biblię 10.04.08, 19:13
        ;) ale może Tusk sieje dezinformację;)
      • zigzaur Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 22:20
        Ten chłopak służył w HJ.
    • talking_head Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:15
      Zaprzeczy ?, pomyślą że się wstydzi ewentualnego
      pochodzenia żydowskiego, czyli myśli jak typowy
      antysemita. Przemilczy ?, toż w jego "antysemickiej"
      ojczyźnie mu nie darują, nie dość że dziadek służył
      w Wermachcie to jeszcze był żydem ?!
      Aj waj, i tak żle i tak nie dobrze ?!
      Trzeba zapytać Naczelnego Rabina, Tfu, chciałem powiedzieć
      Ojca Nadredaktora Adam M. co tu robić
      • indianski Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:20
        Ciekawe co na to kurski ? :P Zrobi afere zydowska czy bedzie sie bal?
      • marek99az1 Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:21
        talking_head napisał:

        > Zaprzeczy ?, pomyślą że się wstydzi ewentualnego
        > pochodzenia żydowskiego, czyli myśli jak typowy
        > antysemita. Przemilczy ?, toż w jego "antysemickiej"
        > ojczyźnie mu nie darują, nie dość że dziadek służył
        > w Wermachcie to jeszcze był żydem ?!
        > Aj waj, i tak żle i tak nie dobrze ?!
        > Trzeba zapytać Naczelnego Rabina, Tfu, chciałem powiedzieć
        > Ojca Nadredaktora Adam M. co tu robić

        Skąd taki wysyp durni na tym forum?
        • indianski Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:27
          wiosna , chwasty wychodza na swiatlo dzienne :P
          • talking_head Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:49
            Gudłaju, nie rozumiesz że sami prowokujecie z tym tytułem:
            "głupia wpadka" ?
            Czy gdyby ktoś o premierze Pernambuko napisał że jego przodkowie
            byli Irlandczykami, Włochami czy Bóg wie jescze jakiej nacji to
            ktoś by się tym zainteresował ?
            Sami tworzycie zbitkę: "a przodek żyd? to coś z nim nie tak"
            • indianski Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:56
              Nie , to nie byla prowokacja , to bylo dokladnie to co ludzie pokroju
              Eva_ilestam chciala przeczytac :) . jedni reaguja na goly sutek Dody inni na
              slowa "zyd" i Tusk" . Onanizowac mozna sie i tu i tu . zalezy kto jakie ma zboczenia
    • r0b0l do kompletu brakuje że dziadek Tuska był gejem ;) 10.04.08, 19:19
      i ateistą albo innym lutrem

      no to teraz tadzio grzybek będzie miał używanie
      • indianski Re: do kompletu brakuje że dziadek Tuska był gej 10.04.08, 19:25
        a tak w ogole to babcia tuska zrobila aborcje i donalda wcale nie ma
        • r0b0l wkrótce usłyszymy o wspólnych prapraprzodkach 10.04.08, 19:37
          Tuska i wszystkich Kaszubów oraz niejakiego Adolfa H narodowości
          mieszanej a obywatelstwa austriackiego i jego kilku doradców.
          A jak zaczniemy drążyć temat to okaże się że Darwin się mylił i
          wszyscy pochodzimy od Żyda ;))))) Tylko Rydzyk od smoka wawelskiego
        • indeed4 Re: do kompletu brakuje że dziadek Tuska był gej 10.04.08, 19:39
          .... no i dlatego ma takie wilcze oczy - zły na babkę jak jasna
          cholera ! Ale czego innego się można spodziewać po b.
          funkcjonariuszce carskiej ochrany :-)
          • vitabravo Cóż takiego ten Tusk ma na czubku... 10.04.08, 22:46
            ...głowy. Czy to jest jarmułka? Dlaczego biała, kiedy
            inni mają czarne, co to znaczy?
            Ja to tłumaczę sobie bibilijnie: jedna biała owca wśród
            stada czarnych owiec.
      • indeed4 No, masz .... 10.04.08, 19:30
        Rzecz jasna, że Tusk jest lumpen - liberałem, aspirującym do łże -
        elit tkwiącym w układzie i uprawiającym quasi - terror ; jego
        dziadek zakładał KPP i służył w Wehrmachcie, a babcia była
        funkcjonariuszką carskiej ochrany ...
    • adalberto3 Niemiecki Zyd z Kaszub ! Dobrze, ze nie .... 10.04.08, 19:25
      ..trafil do ZOO.
    • camel_3d czy aby na peno pomylka;)? 10.04.08, 19:34
      a moze to taki malutki blad, zeby pokazac "nasi sa wszedzie"..a potem to sie
      sporostuje jakas malutenka stopka:))
      • indianski Re: czy aby na peno pomylka;)? 10.04.08, 19:46
        Nie martw sie , bulterier kurski na pewno wyluska prawde

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka