katolik_polski1 10.04.08, 17:27 Zyd walczacy w Wehrmachcie ,dobre :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kamyk_wj Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 17:49 No, to teraz dopiero się zacznie dymić z głów dyżurnym antysemitom portalu:-))) Już sobie wyobrażam te jadowite wpisy - ubaw po pachy murowany. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Wszystko przez to seplenienie Tuska: pił z Żydem 10.04.08, 20:17 Tusek zaseplenil sie i wyszlo mu, ze:"Dziadek był Żydem", choc mialo byc, ze: pił z Żydem. Udal sie noma ten prenier. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu "Dziadek polskiego premiera pił z Żydem" 10.04.08, 20:25 Tusek zaseplenil sie i wyszlo mu, ze:"Dziadek był Żydem", choc mialo byc, ze: pił z Żydem. Udal sie noma ten phremier. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestynczykow 10.04.08, 20:41 I masakra na terenach palestynskich trwa w najlepsze.Odgrodzony murem narod palestynski powoli ginie pod ciezarem sankcji ! Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestync 10.04.08, 20:45 Moze Tusek tez sobie postrzelal, jak na safari. Dostanie za to trofeum: skore - prezent dla dziadka. katolik_polski1 napisał: > I masakra na terenach palestynskich trwa > w najlepsze.Odgrodzony murem narod palestynski > powoli ginie pod ciezarem sankcji ! Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Ale dziadek "po kądzieli" nazywał się Dawidowski. 10.04.08, 21:02 Może to podchwycili Żydzi? Zob. "Tusk: Zaatakowali pamięć moich najbliższychProtasiewicz zaprezentował dziś dokumenty o obu dziadkach Tuska - Franciszku Karolu Dawidowskim i Józefie Tusku. Z zaświadczenia wydanego przez Dyrekcję ... wiadomosci.gazeta.pl/wybory2005/1,67805,2962762.html - Podobne strony" Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Nazwisko "Dawidowski" ma korzenie żydowskie ? 10.04.08, 21:11 pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Aleksy_Dawidowski wilk.wpk.p.lodz.pl/~whatfor/biog_dawidowski.htm Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Nazwisko "Dawidowski" nie ma korzeni żydowskich 10.04.08, 21:25 Nazwisko "Dawidowski" nie ma korzeni żydowskich. Jak nazwisko wskazuje ma korzenie dawidowskie. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Aha. 10.04.08, 21:35 Ten człowiek też ma "korzenie dawidowskie", czy tak ? pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Aleksy_Dawidowski Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Dziadek, p. Dawidowski mógł wprowadzić w błąd... 11.04.08, 00:42 swoim nazwiskiem Żydów w Izraelu, chodźby jego związki z Żydami były znikome. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: To ma być zabawne, radiomaryjny przygłupie ? 10.04.08, 22:56 spodziewasz się czegoś zabawnego od chorego z nienawiści? Odpowiedz Link Zgłoś
eszp Re: Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestync 11.04.08, 00:14 Ależ prymityw jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Podczas jego wizyty zydzi zabili 20 Palestync 10.04.08, 22:10 Katoliku, idź zrób, (coś do rymu)! Po pierwsze, to żadnego "narodu palestyńskiego" nie ma i nie będzie. Po drugie, czyżbyś wolał, żeby wyginął szybciej? Po trzecie, nie ma sankcji bez powodu. Odpowiedz Link Zgłoś
adamo64 Durniu, a malo to zydow sluzylo w wermachcie !!! 10.04.08, 20:27 "Ha'aretz" agencja informacyjna Arutz Sheva, która jest daleko w peletonie głównych izraelskich mediów. To podobnie jak nasza koszerna wyborcza, tez jest daleko w panteonie polskich mediow. CHoc czy wyborcza to polska gazeta? Nawet walesa ktory nie nalezy do zbytnio kumatych odebral jej znaczek solidarnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Teraz wiemy, ze bylo ich wiecej niz Niemcow 10.04.08, 20:32 adamo64 napisał: > Durniu, a malo to zydow sluzylo w wermachcie > "Ha'aretz" agencja informacyjna Arutz Sheva, która jest daleko w > peletonie głównych izraelskich mediów. To podobnie jak nasza > koszerna wyborcza, tez jest daleko w panteonie polskich mediow. CHoc > czy wyborcza to polska gazeta? Nawet walesa ktory nie nalezy do > zbytnio kumatych odebral jej znaczek solidarnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Wierze temu Tuskowi, ma taka szczera twarz i uczci 10.04.08, 21:27 Wierze temu Tuskowi, ma taka szczera twarz i uczciwie patrzy mu z oczu. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Nie kłam i nie bluźnij 10.04.08, 21:47 bo cię wyklnie twój toruński papież. Napisano : " nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną ", a ty co - stawiasz Tuska przed Rydza ? Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 22:18 A z czego tu ubaw? To jest smutne, a nie śmieszne. Kolejnemu człowiekowi na świeczniku wyrosły korzenie. Tusk nic nie wiedział o dziadku w Wermachcie, mógł też nic nie wiedzieć o korzeniach dziadka. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekzy To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 17:50 Ma się dwóch Dziadków....jak Radio Maryja cię nie lubi to jeden jest z Wehrmachtu a drugi Żydem Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 17:56 Niestety "ten drugi" budował Wilczy Szaniec i był bliski dostąpienia "zaszczytu" uściśnięcia prawicy Hitlera. Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 19:15 maaac napisał: > Niestety "ten drugi" budował Wilczy Szaniec i był bliski > dostąpienia "zaszczytu" uściśnięcia prawicy Hitlera. > Ten drugi, siłą wcielony do Wehrmachtu szybko zwiał na Zachód i walczył w Polskiej Armii przugłupie. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 20:00 No i co mu wciskasz takie głupoty - Rydzyk powiedział, że Miemiec to MIEMIEC ! I basta. Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 makDonald ma znowu problemy ze swoim dziadkiem . 10.04.08, 20:21 Jedni udowadniają że jego dziadek był w Wehrmachcie, inni dowodzą żydowskiego pochodzenia jego dziadka. Wcale się nie zdziwię gdy teraz inna grupa będzie się starała udowodnić to że mityczny dziadek był czekistą i pracował dla NKWD :) Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Tusk w Iraku powie, ze mial dziadka szejka 10.04.08, 20:40 Wierze temu Tuskowi, ma taka szczera twarz i uczciwie patrzy mu z oczu. snow21 napisał: > Jedni udowadniają że jego dziadek był w Wehrmachcie, inni dowodzą żydowskiego > pochodzenia jego dziadka. Wcale się nie zdziwię gdy teraz inna grupa będzie się > starała udowodnić to że mityczny dziadek był czekistą i pracował dla NKWD :) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 A Twój sekciarski kumpel nie wierzy 10.04.08, 21:20 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=78144919&a=78151734 Widzisz ...? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 21:17 > Ten drugi, siłą wcielony do Wehrmachtu szybko zwiał na Zachód i > walczył w Polskiej Armii przugłupie. Ekhm. Zapytam wpierw retorycznie czy przygłupem nie nalezy nazwać człowieka, który odpowiada na coś czego nie przeczytał? "Jeden" dziadek jest znany to ten "z Wehrmachtu". Ja napisałem o "tym drugim" o którym mniej się mówiono. Miał 'szczęście' nie trafił siłą wcielony do armii tylko do ekip budowlanych. Matka Tuska to dokładnie opisała w wywiadzie. Warto go przeczytać. A na przyszłość radze się zastanowić zanim kogoś zacznie się obrażać. Odpowiedz Link Zgłoś
krystin3 Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 10.04.08, 22:39 Ten drugi, siłą wcielony do Wehrmachtu szybko zwiał na Zachód i > walczył w Polskiej Armii przugłupie. NIE ZDĄŻYŁ - BO WOJNA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZYŁA. Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Niby drobnostka 10.04.08, 19:46 chociaz w/g polskich norm to graniczy z przestepstwem Odpowiedz Link Zgłoś
gwailo Przeciez Zydzi wiedza lepiej, co to za antysemityz 11.04.08, 03:16 Przeciez Zydzi sa inteligentniejsi i wiedza lepiej. co to za antysemityzm wychyla glowe? prosze panow Zydow nie poprawiac, ty nieuczciwa gazeto. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma ufam Tuskowi, może nawet bardziej niz "genetycznym 10.04.08, 21:42 patriotom" braciom Kaczyńskim. Jestem przekonany, że jeśli ś.p. dziadek Tuska budował Wolfschanz, to robił to z obrzydzeniem i z pewnością pluł do zaprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk_wj Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:01 a czwarty bijał żonę. Jeszcze nie wiem, co z piątym i szóstym dziadkiem, ale poszperam w aktach WSI to się dowiem. Chyba, że ktoś już wie, proszę o wpis. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:04 Piąty to rosyjski szpieg. Nawet słowa nie mówił po polsku. Szósty był zadeklarowanym homo. Do kobiety nie zbliżył się nigdy na mniejszą odległość niż metr. Obstawiaj siódmego i ósmego. Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:14 siodmy prawdopodobnie byl masonem... Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk_wj Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:18 Tak właśnie podejrzewałem. Mówią, że ósmy pochodził od małpy. Odpowiedz Link Zgłoś
tusk_beznadziejny_premier Pasozyt 10.04.08, 18:34 "Gratuluje PO ich nastepnego medrca. Niemcy, Rosja, zydowscy komunisci rozkradli, a biedny Polak bedzie oddawal bo wybral glupiego czlowieka do rzadzenia. Najpierw niech sie upomni u Niemcow i Rosjan a pozniej przyzeka Zydom. Tusk tego nie zrobi, bo Niemcy i Rosja maja nas gdzies i tyle sie licza z naszym durnym rzadem. Wstyd i chanba, ale to wlasnie ta mlodsza gwardia was tak wkopala, tacy jak wiesie......Wasze dzieci beda to splacac przez lata, bo jak dasz palec (przyznasz sie do winny 20%) to beda rzadac reki (80%), bo sami uznamy sie winnymi tego przekretu. Tusk niech sie sam wstydzi (ile lat juz jest marnym politykiem, jeszcze przed nocna zmiana, czy kiedys na ten temat mowil cos? Ani slowka, a teraz sobie przypomnial jak potrzebuje poparcia i kapital kiedy sie bedzie staral na prezydenta. Mam nadzieje ze Polacy jemu tego nigdy nie zapomna, i chyba nie bo beda placic do konca sowjego zycia za ta pomylke zyciowa w personie TUSKA). Tutaj zaden Polak nie ma czego sie wstydzic, tylko protestowac i walczyc z glupota naszego rzadu. Zapewnienia Tuska ze to bedzie placone "przez długie, długie lata" sie sprawdzi, bo sie nigdy te dziadostwo nie skonczy. Pasozyt ma to do siebie ze musi niszczyc organizm i bedzie to czynil "przez długie, długie lata" i tu Tusk powiedzial prawde." Def. pasozyta : "organizm cudzożywny, który wykorzystuje stale lub okresowo organizm żywiciela jako źródło pożywienia i środowisko życia. Pasożytnictwo jest formą współżycia między organizmami, która przynosi korzyść jedynie pasożytowi; żywicielowi, zwanemu czasem gospodarzem, związek ten przynosi wyłącznie szkody. Pasożyt może doprowadzić organizm żywiciela do wyniszczenia a nawet śmierci." Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Re: Pasozyt 10.04.08, 18:38 80% ciala to reka, a palec to 20% Skadys sie wyczolgala podla gnido, he? Czyzby ze sciany wschodniej, ostoi prawdziwej polskosci? Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Re: Pasozyt 10.04.08, 18:49 heartpumper napisał: > 80% ciala to reka, a palec to 20% Skadys sie wyczolgala podla > gnido, he? Czyzby ze sciany wschodniej, ostoi prawdziwej > polskosci? W Krakowskiem jest nie mniej takich "obrońców prawdziwej polskości" Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz No to jeszcze brakuje dziadka-Żyda-geja w Wehrmach 10.04.08, 19:31 cie. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Bo każdy dziadek to Niemiec, Żyd, gej i złodziej ! 10.04.08, 19:48 I pijak :-) No nie, rydzyki ? Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Bo każdy dziadek to Niemiec, Żyd, gej i złodz 10.04.08, 20:01 Nie liczac dziadkow naszych kochanych genetycznych patriotow z pisu . Oni wszyscy pochodzili od piasta kolodzieja , nigdy nie pili .... itp Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Każdy dziadek Tuska Niemiec, Żyd, .... 10.04.08, 20:30 Teraz wiemy dlaczego narzekal, ze "polskosc to nienormalnosc" i wolaby uciekac z Polski niz Polska sie zajmowac. Moze w Izraelu wpisza Tuska na liste dziedzictwa narodowego i ofiare holokaustu. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Ktos kiedys powiedzial ... 10.04.08, 21:36 i to pomimo ze byl amerykaninem, "Ich bin ein Berliner" , ktos inny ze "jest obywatelem siata" mimo ze byl polakiem . A PISy ciagle swoje : "tylko nasza wies sie liczy" Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Ktos kiedys powiedzial ... 10.04.08, 21:39 ten typ tak ma - dalej niż opłotki swojej wsi wzrokiem nie sięgnie, taka ich optyka Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper @poszeklu - Fuck off !- prawie jak tusk off 11.04.08, 00:31 Udaj sie w podskokach na smietnik historii, pozdrow tam Jarka i strzel sobie w ten pusty leb! Odpowiedz Link Zgłoś
elwis_v Re:Tusk- pachołek diaspory 10.04.08, 20:45 Jak wróci na Parkową, z tej wycieczki. To mu osobiście pod oknem wygarnę co myślę o nim, pachołku żydo- masonerii. Odpowiedz Link Zgłoś
wolnapolka1 Re: Pasozyt 10.04.08, 19:09 80% ciala to reka, a palec to 20% Skadys sie wyczolgala podla gnido, he? Czyzby ze sciany wschodniej, ostoi prawdziwej polskosci? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Pasozyt 10.04.08, 22:19 To, co dziś jest pogardliwie nazywane "ścianą wschodnią" zresztą przeważnie przez nieuków, zawsze było kulturalnym centrum Polski. To stąd pochodzili: Jan Kochanowski, Szymon Szymonowic, Jan z Lublina, Henryk Sienkiewicz, Bolesław Prus, Henryk Wieniawski, Karol Lipiński. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Wieksi idioci, ktorzy na niego glosowali 10.04.08, 20:35 Co teraz wlosy drzec z glowy po fakcie. indianski napisał: > Przy tobie nawet kurski to yntelygent Odpowiedz Link Zgłoś
eszp Re: Wieksi idioci, ktorzy na niego glosowali 11.04.08, 00:20 poszeklu napisał: > Co teraz wlosy drzec z glowy po fakcie. > > indianski napisał: > > Przy tobie nawet kurski to yntelygent Jestem dumna,że na Niego głosowałam.A tobie juz łyso? Odpowiedz Link Zgłoś
bob_arctor przyżeka, rządać, chańba, 10.04.08, 20:44 Znakomita znajomość arkanów ojczystego języka, najlepsza wizytówka dobrego Polaka i katolika. Gratulować. Odpowiedz Link Zgłoś
wezmniezhakuj Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:17 siódmy, jak powszechnie wiadomo, został wysłany z Wandą Wasilewską z Moskwy do Polski, żeby wprowadzić w Polsce komunizm. a ósmy..., no o ósmym wciąż niewiele wiemy. Na pewno po opuszczeniu Loży Wielkiego Wschodu został potrójnym agentem hitlerowsko-brytyjsko-radzieckim i do dziś ukrywa się w Argentynie, ścigany międzynarodowym listem gończym. A dziewiąty i dziesiąty? Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:23 dziewiaty...hm, coz on mogl robic albo kim byc? Moze zoofilem? Slyszalam, ze lubil zwierzeta:). Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Nie, zwierzęta lubił ósmy 10.04.08, 19:05 kamyk_wj napisał: > ten, co pochodził od małpy. .... od tej " w czerwonym " ? Hmmmm .............. Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 18:29 Co do dziewiatego, skoro np. poprzedni byl masonem (nie tym od bandy), to spokojnie przepedalowal Atlantyk, na wlasnego pomyslu pontonie podwodnym (wzorowal sie oczywiscie na U-bootach na ktorych plywal za mlodu)zostal cyklista obiezyswiatem. Dotarl na Kube w czasie przewrotu obok Castro i Che stal na czele tamtejszej rewoulcji. Ale wolal jak juz stac, to w w cieniu, bo po pierwsze slonce tam ostro daje, a po drugie chcial spelnic swoje fantazje literackie chcial zostac kardynalem Richelieu. Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 19:27 wezmniezhakuj napisał: > siódmy, jak powszechnie wiadomo, został wysłany z Wandą Wasilewską z Moskwy do > Polski, żeby wprowadzić w Polsce komunizm. A potem Wanda Wasilewska, drogą reinkarnacji zamieniła się w Elżbietę Kruk. Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 19:19 Piąty dziadek był krasnoarmiejcem, a szósty Indianinem. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Trzeci dziadek był Murzynem 10.04.08, 19:42 .... a siódmy Łemkiem znad Mississippi :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tles10 te, cwany kamyk, nie rozmywaj tematu, Tusk-żyd? 10.04.08, 19:31 I już PO prezydenturze, czołowy leń RP nim nie zostanie, hi, hi, hi Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk_wj muszę rozmywać temat 10.04.08, 22:06 Z tego żyję. Mam takie zlecenie od GRU i Mossadu, płacą mi za to. Rozmywam wszystkie tematy ważne z punktu widzenia narodu i bezpieczeństwa państwa. Zachęcam, za dobre rozmycie można napradę nieźle zarobić. Odpowiedz Link Zgłoś
tles10 no, jak ... musisz to trudno-tylko inteligentnie 10.04.08, 22:34 bo jak twoi zleceniodawcy cię przeczytają, to polecą po pensji, albo i w papę strzelą. Zajrzyj na strony IPN-u, tam znajdziesz wielu podobnych sobie z okresu ... minionego, he, he, he Zdrowia życzę, ale nie powodzenia w "kreciej" pracy, cześć, kamyk Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk_wj musisz to trudno-tylko inteligentnie 10.04.08, 23:14 Inteligentnie nie daję rady, bo nie było tego na szkoleniu. Umiem tylko głupkowato. Oni nie biją już teraz, bo każdy rozmywacz na wagę złota jest. Masz jakieś złe wspomnienia, może kiedyś bili, nie wiem. Premii i tak nie płacą, tylko 25 szekli za jedno rozmycie. Da się wyżyć. Odpowiedz Link Zgłoś
eszp Re: To drugi dziadek był z Wehrmachtu 11.04.08, 00:17 maciekzy napisał: > Ma się dwóch Dziadków....jak Radio Maryja > cię nie lubi to jeden jest z Wehrmachtu a drugi Żydem Obaj podpadaja pod "ustawy norymberskie".Przepraszam - "toruńskie". Aż dziw bierze, że rydzyk toleruje jeszcze tego Żyda Chrystusa... Odpowiedz Link Zgłoś
lubat ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 17:58 katolik_polski1 napisał: > Zyd walczacy w Wehrmachcie ,dobre :) Wbrew pozorom, nie było to takie rzadkie zjawisko. W Wehrmachcie służyło ponad 100 tysięcy Żydów i przy takiej skali zjawiska należy raczej wykluczyc, że nikt nie wiedział, kim są. Po prostu tolerowano to, jak np. toleruje się w KK księży mających nieformalne żony i dzieci. Też nikt o nich oficjalnie "nie wie". Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:02 Ta liczba to raczej zart. Ale zgadza sie, byli. Odpowiedz Link Zgłoś
lubat Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:09 wilhelm4 napisał: > Ta liczba to raczej zart. > Ale zgadza sie, byli. To tylko jeden z wielu linków na ten temat. wiadomosci.onet.pl/1672689,11,item.html "Ponad 150,000 osób pochodzenia żydowskiego walczyło w szeregach wojsk III Rzeszy. Co więcej, odbywało się to za osobistym pozwoleniem Hitlera" Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia No to dopiero pozywka ... 10.04.08, 17:59 dla naszych forumowych pisuarow - oszolomow. Zapluja sie biedaki z wrazenia, beda walic w klawisze spoconymi z emocji paluszkami. Do roboty chlopcy i dziewczynki, Ojczyzna was potrzebuje :)). Odpowiedz Link Zgłoś
loppe pamiętajcie że w zasadzie każdy artykul dziennikar 10.04.08, 18:06 ski zawiera błędy gdy czytacie tyrady dziennikarskie warto pamiętać że ten mądrala własnie popełnia też kilka błędów rzeczowych:) Odpowiedz Link Zgłoś
fixumdyrdum2 Dziennikarowi trzeba krótko, łopatologicznie 10.04.08, 19:25 A nie filozofować. Sam fakt, że się rzuca jakieś hasło, już coś znaczy. Po co ten głupek miętoli o Kaszubach? Chce ogłosić niepodłegłe państwo kaszbskie w Izraelu?! Oj, przydałby mu się Kurski, przydał. Ten wie, że trzeba rzuciś jedno zdanie, a libo i pół! Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:08 mozna byc potomkiem i Zydow z pod Odessy. Czym to sie rozni? Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:09 O ile sie nie myle, to tusk chyba oglosil, ze zamierza bojkotowac igrzyska olimpijskie w Pekinie. A tu sobie jedzie jak gdyby nigdy nic do izraela. Jakby tenze izrael roznil sie czymkolwiek od chin podle traktujac na swoich ziemiach Palestynczykow. Hipokryzja tuska nie zna granic! Jak sie powazniej zastanowic, to tenze tusk z kolei odpowiada za obecnosc polskich wojakow okupujacych Irak i Afganistan. Czyli tez nie jest lepszy (i co za tym idzie na cala Polske hanba spada). Moralne zero i tyle. ___________________________ Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie. Znajdz roznice: pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:13 Podaj liczbę rakiet wystrzelonych z Tybetu w kierunku chińskich miast. Podaj liczbę podłożonych bomb w Chinach przez Tybetańczyków. Podaj liczbę oficjalnych przedstawicieli Tybetu w Chińskim parlamencie. Podaj liczbę choćby nieudanych rozmów pokojowych między Tybetańczykami i Chińczykami. Albo zastanów się nad tym co piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:51 > Podaj liczbę rakiet wystrzelonych z Tybetu w kierunku chińskich > miast. Podaj liczbę podłożonych bomb w Chinach przez Tybetańczyków. > Podaj liczbę oficjalnych przedstawicieli Tybetu w Chińskim > parlamencie. Podaj liczbę choćby nieudanych rozmów pokojowych między > Tybetańczykami i Chińczykami. > Albo zastanów się nad tym co piszesz. Zmierzasz do jakiejs konkluzji? Moze ja wprost wyrazisz? I, wybacz, ale spieranie sie czy liczba 2 jest ladniejsza od dajmy na to 671 jest bez sensu... ___________________________ Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie. Znajdz roznice: pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml Cudze ganicie, swojego nie znacie: pl.indymedia.org/pl/2008/04/35800.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
mathieu13006fr Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:19 kijwoko napisał: > jakby tenze izrael roznil sie czymkolwiek > od chin podle traktujac na swoich ziemiach > Palestynczykow na "swoich"??? cos ci sie pomylilo. One sa tak samo palestynskie, jak Wilenszczyzna jest polska, albo Lwow. > Jak sie powazniej zastanowic, to tenze tusk > odpowiada za obecnosc polskich wojakow okupujacych > Irak i Afganistan no tos sie "powazniej" zastanowil :) Czy to Tusk wyslal tam polskich zolnierzy?? o ile pamietam obiecal ze wyprowadzi nareszcie polskie wojska - biedne, niezapoatrzone i niedouczone - z tego bagna To ze polskie wojsko shanbilo sie zbrodniami i okupacją w tamtych krajach to zasluga lizodupcow ktorzy na sam dzwiek slowa USA dostaja orgazmu. Malency ludzikowie ktorzy ledwo wygramoliwszy sie spod ruskiego buta, sami dobrowolnie wepchneli sie pod amerykanski (i watykanski) Polacy mieli w krajach arabskich zawsze dobra opinie - mieszkam i pracuje pol na pol francja i algeria - dzisiaj strach przyznac sie do polskiego pochodzenia W Iraku za tego okropnego Saddama ktory mial miliardy ton tajnej broni co jej najlepsza armia swiata przez 5 lat znalezc nie moze - Polacy byli cenieni za profesjonalizm i kulture Ci ktorzy zgodzili sie na wyslanie polskich zolnierzy tam, powinni stanac przed Trybunalem Stanu Na koniec: O ile mnie pamiec nie myli to Konstytucja RP uznaje Naczelnym Zwierzchnikiem polskich sil zbrojnych prezydenta RP, a nie zadnego Tuska Odpowiedz Link Zgłoś
abdulgdur Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:58 ojj z tym porównaniem polskości Wileńszczyzny do roszczeń Palestyńczyków na bliskim wschodzie to nie bardzo fortunnie. Wileńszczyzna jest litewska od początku, mieszkało więcej polaków ale to w sumie nie istotne. Raczej powinno być w druga stronę, tj tak Wileńszczyzna jest polska, jak jest Palestyna żydowska. Odpowiedz Link Zgłoś
mathieu13006fr Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 20:06 abdulgdur napisał: > Raczej powinno być w druga stronę, tj tak > Wileńszczyzna jest polska, jak jest Palestyna > żydowska ... tak ze mialo vbyc, sorry, zbyt pospieszne pisanie! Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 21:58 ====================================== Popieram >mathieu13006fr<. Absolutna racja. Nikt normalny nie bedzie nawet probowac podwazac te bardzo madre spostrzezenia. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:47 > kijwoko napisał: > > > jakby tenze izrael roznil sie czymkolwiek > > od chin podle traktujac na swoich ziemiach > > Palestynczykow > > na "swoich"??? cos ci sie pomylilo. One sa tak samo palestynskie, jak > Wilenszczyzna jest polska, albo Lwow. To akurat nienajlepszy przyklad ;) Widzisz, tez chciales dobrze, a wyraziles sie jakos... inaczej. U mnie jest tak samo :( Nie mialem zlych intencji, wybaczcie Palestynczycy. Ale dzieki za wytkniecie. > no tos sie "powazniej" zastanowil :) Czy to Tusk wyslal tam polskich > zolnierzy?? o ile pamietam obiecal ze wyprowadzi nareszcie polskie wojska - > biedne, niezapoatrzone i niedouczone - z tego bagna Dla mnie wycofanie wojsk to jest to co zrobil premier Zapatero. Wycofal natychmiast. Ponadto niby wycofuje sie wojska z Iraku, a... zwieksza kontyngent w Afganistanie. Co to za wycofywanie sie?!? > Na koniec: > O ile mnie pamiec nie myli to Konstytucja RP uznaje Naczelnym Zwierzchnikiem > polskich sil zbrojnych prezydenta RP, a nie zadnego Tuska W Polsce prezydent podejmuje decyzje dotyczace wojska, stanu wojennego itp. NA WNIOSEK rady ministrow lub nawet bezposrednio prezesa rady ministrow. Jak to nie dotyczy tegoz tuska, to kogo do cholery?!? ___________________________ Zadnych kaczorow Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:54 > Zadnych kaczorow Zjadlo mi pol stopki, no ciekawostka... __________________________ Zadnych kaczorow, zadnych donaldow! Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Izrael różni się od Chin 10.04.08, 18:52 kijwoko napisał: > O ile sie nie myle, to tusk chyba oglosil, ze zamierza bojkotowac > igrzyska olimpijskie w Pekinie. A tu sobie jedzie jak gdyby nigdy > nic do izraela. Jakby tenze izrael roznil sie czymkolwiek od chin > podle traktujac na swoich ziemiach Palestynczykow. Różni się, i to bardzo. Izrael produkuje wiele nowoczesnych technologii, z których Polska kupuje m.in. rakiety do helikopterów, a Chiny produkują tani szajs. Izrael jest także bogatszy od Chin jakieś pięć razy (PKB na głowę). Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: Izrael różni się od Chin 11.04.08, 08:57 > Różni się, i to bardzo. Izrael produkuje wiele nowoczesnych technologii, z > których Polska kupuje m.in. rakiety do helikopterów, a Chiny produkują tani sza > js. > > Izrael jest także bogatszy od Chin jakieś pięć razy (PKB na głowę). A poza tym chinczycy sa zolci i maja skosne oczy. I co to za argument?!? (chiny produkuja to, co swiat u nich zamawia. Skoro swiat zamawia tani szajs, to dostaje... tani szajs) _______________________________ Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie. Znajdz roznice: pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml Cudze ganicie, swojego nie znacie: pl.indymedia.org/pl/2008/04/35800.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:32 kijwoko napisał: > O ile sie nie myle, to tusk chyba oglosil, ze zamierza bojkotowac igrzyska > olimpijskie w Pekinie. A tu sobie jedzie jak gdyby nigdy nic do izraela. Jakby > tenze izrael roznil sie czymkolwiek od chin podle traktujac na swoich ziemiach > Palestynczykow. Hipokryzja tuska nie zna granic! > Jak sie powazniej zastanowic, to tenze tusk z kolei odpowiada za obecnosc > polskich wojakow okupujacych Irak i Afganistan. Czyli tez nie jest lepszy (i co > za tym idzie na cala Polske hanba spada). > Moralne zero i tyle. > ___________________________ > Mam nadzieję, że masz także na myśli prezydenta L. Kaczyńskiego. Także nie jedzie do Chin i bywał w Izraelu. Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 11.04.08, 08:34 > Mam nadzieję, że masz także na myśli prezydenta L. Kaczyńskiego. > Także nie jedzie do Chin i bywał w Izraelu. Oczywiscie. I drugiego kaczynskiego i millera i kwasniewskiego itp. Wszystkich, ktorzy za hanbe Polski z okupacja innych krajow odpowiadaja. ___________________________ Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie. Znajdz roznice: pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml Cudze ganicie, swojego nie znacie: pl.indymedia.org/pl/2008/04/35800.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:13 si, Tusk Żyd psuje koncepcję Kurskiego...:) Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:55 ...i wielu innym kretynom na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 Chyba co do swojego to by się nie pomylili... 10.04.08, 18:14 Dużo się wyjaśniło. Dlatego stopy procentowe idą tak w górę. Żeby było Polakom ciężko. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 18:24 Czyżby przeciek kontrolowany w wykonaniu belzebuba i jego nienormalnych paziów? Odpowiedz Link Zgłoś
gaelic04 kaszub Ceynowa tez był szykanowany przez komunistó 10.04.08, 18:32 Niejaki Ceynowa Kaszub prof.w ramach przesladowania przez komunistów został wpsółpracownikiem sb! Odpowiedz Link Zgłoś
mathieu13006fr Re: kaszub Ceynowa tez był szykanowany przez komu 10.04.08, 18:42 gaelic04 napisał: > Niejaki Ceynowa Kaszub prof.w ramach przesladowania > przez komunistów został wpsółpracownikiem sb! nie klam bzdetne oskarzenia prof. Ceynowy wyszly ze zrodla ktorego nazwa mowi sama za siebie : WPROST nie dalej jak 25 stycznia br. ten brukowiec przegral sprawe w sądzie i przeprosil Ceynowe zajmij sie lepiej TW Wilegusem ktoremu w ub.tygodniu tzw. katolicki "uniwersytet" lubelski przyznal order za zaslugi i wzorowosc moralna. Jaki uniwersytet taka nagroda i taki tez laureat - na ktorego nie warto splunac z pogardy, watykansko-ubecki sprzedawczyk dla niego zadyndanie na latarni to za malo : powinien zawisnac na rzezniczym haku Odpowiedz Link Zgłoś
barbara44 pisze artykuly i tak sobie swista jestm sobie wred 11.04.08, 00:39 ny zio komunista czyli ktos z redakcji GW Odpowiedz Link Zgłoś
wolnapolka1 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:38 katolik_polski1 napisał: > Zyd walczacy w Wehrmachcie ,dobre :) To jest prawdopodobne. Znam przypadek, gdzie ojciec mojej przyjaciółki , którego żydowscy przodkowie przyjeli katolicyzm, ale zostawili niemiecko brzmiące nazwisko, słuzył jako kucharz w wermachcie. Jego rodzeństwo zostało uznane za Niemców i wyjechało do kraju nadludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
marius7m Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:44 W Niemczech obowiązywały tzw. Ustawy Norymberskie. Jeżeli tylko jeden dziadek (na czworo, jak wiadomo) delikwenta należał do gminy żydowskiej, szęśliwiec był uznany za Niemca i służył w Wehrmachcie. To nie byli Żydzi, lecz Niemcy częściowo żydowskiego pochodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 22:16 Według wykładni ustaw norymberskich (a zwłaszcza najważniejszej z nich trzech), mieszańcem (Mischling) był nie kto inny jak Reinhardt Tristan Heydrich (ten od Endlösung i operacji Rheihardt) zaś pół-Żydem był Generalfeldmarschall Erhard Milch z Luftwaffe. Tego ostatniego w obronę wziął Göring, mówiąc: "To ja decyduję, kto jest Żydem!" Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 18:52 i teraz nie wiadomo co gorsze czy żyd,czy dziadek,czy mazur ? (a propos w wehrmachcie byli tylko kucharze) Odpowiedz Link Zgłoś
o90 to znaczy ze mozna napisac 10.04.08, 18:44 ze Zydzi klamia jak bura suka ? czy to jest juz antysemityzm ? czy tez antysemityzmem jest podejrzewanie Tuska o zydostwo ? antysemici zydowscy....niezle jaja Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: to znaczy ze mozna napisac 10.04.08, 18:51 Pisac mozesz co chcesz . Problem tylko czy wszyscy wezna cie za idiote czy tylko niektorzy Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Czekamy na oświadczenie "Nic nie wiedziałem o 10.04.08, 19:09 albo na przeprosiny kurskiego w gw "klamalem jak zwykle" Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk_wj Re: to znaczy ze mozna napisac 10.04.08, 18:58 Napisać można co tylko się chce, na przykład w nocy sprayem na murze. Nie znaczy ti jednak, ze napisane jest prawdą. W tym konkretnym przypadku nieprawidłowe jest samo stwierdzenie (Żydzi kłamią, bo prawdopodobnie ktoś się pomylił, a pomyłka nie jest kłamstwem. Zakładanie kłamstwa, czyli złej woli nie ma tu podstaw - przynajmniej nie widać tego w treści artykułu. Niepoprawne jest również uogolnienie, bo zupełnie mozliwe, że pomylił się jeden dziennikarz, być moze dwóch dziennikarzy izraelskich. Nie jest też oczywiste (choć prawdopodobne), że izraelski dziennikarz był etnicznym Żydem. Zatem, podsumowując, sformułowanie na podstawie tego artykułu, że Żydzi kłamią jest bezpodstawne, nie wspominając o użytym porównaniu. Takie nieuzasadnione uogólnienie wątpliwego stwierdzenia na cały naród jest niewątpliwym przejawem antysemityzmu. Podejrzewanie Tuska o żydostwo jest tak samo antysemityzmem, jak antypolonizmem byłoby podejrzewanie kanclerz Merkel o polactwo przez jakiegoś neofaszystowskiego idiotę. Wśród Żydów zdarzają się antysemici, choć nie jest to częste. Podobnie niektórzy Polacy wykazują antypolonizm, choć często sami o tym nie wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
antidotunazalganiewubekistanie 'Dziadek Donka był Żydem i faszystą jak Hitler 10.04.08, 18:46 Odpowiedz Link Zgłoś
frah nie wiedział, iż jego dziadek... 10.04.08, 18:49 "nie wiedział, iż jego dziadek służył w niemieckiej armii aż do kampanii wyborczej" - dziadek sluzyl az do kampanii wyborczej? Czy wy juz po polsku pisac nie umiecie? Odpowiedz Link Zgłoś
sym-pa-tyk.pl News na pierwsza strona Mocherowca Codziennego! 10.04.08, 18:57 Ogladjacie te TV SPAM bedzie relacja na zywo! Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'&ap.. 10.04.08, 19:01 > polskich Kaszubów i Żydów Wlasnie - bo byli/sa tez inni Kaszubi i inni Zydzi, np. (pro) niemieccy. Dzisiaj napewno wiecej Kaszubow zyje w Niemczech niz w Polsce. A o Zydach w tym kontekscie juz nie wspominajac. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: ''Dziadek polskiego premiera był Żydem'& 10.04.08, 19:16 podobnie jak slazacy . jednak wypedzenia byly faktem :P Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:02 A. Holland nakręciła o tym nawet film. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:12 Polacy w KGB to tez norma . prawda Ewciu ? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:17 Duraku nieszczęśliwy, nie mówię, że to była norma lecz, że się zdarzało. Obejrzyj film Holland i się oklej. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:21 Alez ogladalem :) Czy to znaczy ze nie jestes w ministerstwie propagandy meteczki rosji ? Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:19 Przecież ewcia nie napisał, głąbie, że to była "norma". W hitlerowskich Niemczech cała plejada czołowych funkcjonariuszy NSDAP z autorami "Ostatecznego rozwiązania..." Eichmanem i Heidrichem było narodowości żydowskiej. A w KGB akurat Polaków raczej nie było. Myślałeś pewnie o UB Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 19:24 No wiem , w sumie hitler tez byl zydem . A co do KGB i polakow ... jestes naprawde optymista :P Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 22:21 indianski napisał: > No wiem , w sumie hitler tez byl zydem . A co do KGB i polakow ... jestes > naprawde optymista :P ======================================== Pyskujesz, jak najety, a nie znasz podstawowych zasad judaizmu. Zydem sie jest TYLKO I WYLACZNIE w linii rodowej MATKI. Nawet, jesli o tym sam zainteresowany nie ma pojecia. Po linii ojca mozesz, ale nie musisz, byc uznany noworyszem, chyba ze wczesniejsze drzewo rodowe wykazuje, ze delikwent byl tylko "bledem mlodosci" tatusia. Me-ne-me? Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 11.04.08, 00:31 darkraj jesteś pewnym ? (czy ja dobrze wierzę ?) Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Ale Tuskowi krzywdę wyrzadzili, nazwali Żydem. 10.04.08, 22:36 indianski napisał: > No wiem , w sumie hitler tez byl zydem ... > To tylko domysły. Czytałem gdzieś, że niby matka Adolfa była sprzątaczką u Żyda i ten zaszedł ją od tyłu. Żydzi każdemu wybitnemu człowiekowi szukają żydowskich przodków. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Ale Tuskowi krzywdę wyrzadzili, nazwali Żydem 10.04.08, 23:15 vitabravo napisał: > indianski napisał: > > > No wiem , w sumie hitler tez byl zydem ... > > > To tylko domysły. Czytałem gdzieś, że niby matka Adolfa > była sprzątaczką u Żyda i ten zaszedł ją od tyłu. > Żydzi każdemu wybitnemu człowiekowi szukają żydowskich > przodkow =================================== Czyli Hitler nie mogl byc Zydem, i nim nie byl. (niestety?) ;-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Nie opowiadaj głupot gościu! 10.04.08, 21:14 Jest kilkanascie ton książek na temat pochodzenia tych panów, a drzewo genealogiczne Heydricha dociągnięto do XVII wieku. Obydwaj panowie byli najczystszej krwi aryjczykami. A z tymi 150.000 Zydów w Wehrmachcie to również idiotyzm, skoro wedle oficjalnych statystyk III Rzeszy w 1934 roku w Niemczech żyło rapten 400.000 Zydów. To co? Cudownie sie rozmnożyli dla celów spotrzebowania jako mieso armatnie???? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Nie opowiadaj głupot gościu! 10.04.08, 22:22 W Wehrmachcie nie było Żydów. Ustawy Norymberskie zabraniały Żydom służenia w wojsku. Patrz: www.dhm.de Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 ty pleciesz (jak zwykle zresztą) głupoty, zigzaur! 11.04.08, 00:53 "Ponad 150,000 osób pochodzenia żydowskiego walczyło w szeregach wojsk III Rzeszy. Co więcej, odbywało się to za osobistym pozwoleniem Hitlera" wiadomosci.onet.pl/1672689,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: ty pleciesz (jak zwykle zresztą) głupoty, zig 11.04.08, 12:28 Na psy schodzisz, evcia, cytując amatorski portal dla małolatów, cytujący z kolei jakieś niewydarzone wynurzenia. Wejdź lepiej na: www.shoah.de www.dhm.de gdzie opisano kroki prawne podejmowane przez Trzecią Rzeszę w celu dyskryminacji Żydów, między innymi przez uniemożliwianie im dostępu do pewnych zawodów. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: ty pleciesz (jak zwykle zresztą) głupoty, zig 11.04.08, 17:49 Zydówwka Holland nakręciła o film o Zyydzie w armii niemieckiej, ale i to dla ciebie nie dowód. Ty żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie i na fakty jesteś nieprzemakalny. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Nie opowiadaj głupot gościu! 10.04.08, 22:31 1410_tenrok napisał: > Jest kilkanascie ton książek na temat pochodzenia tych panów, a > drzewo genealogiczne Heydricha dociągnięto do XVII wieku. Obydwaj > panowie byli najczystszej krwi aryjczykami. > > A z tymi 150.000 Zydów w Wehrmachcie to również idiotyzm, skoro > wedle oficjalnych statystyk III Rzeszy w 1934 roku w Niemczech żyło > rapten 400.000 Zydów. To co? Cudownie sie rozmnożyli dla celów > spotrzebowania jako mieso armatnie???? ====================================== Tenrok, ponad polowa liczby Zydow w Niemczech wymienionej przez Ciebie, zyla w samej tylko Warszawie. Sprawdz jeszcze raz dane. I nie ma co sie ekscytowac, przeciez nikt nie ma zamiaru wszczynac narodowej histerii z powodu kolejnego polskiego polityka zydowskiego pochodzenia. Bo jesli tak sie dzieje, ze rzadzi Nami Bohema, to tylko zle swiadczy o NAS SAMYCH. Odpowiedz Link Zgłoś
hassprediger Zydy to naród mitomanów wystarczy poczytać biblię 10.04.08, 19:13 ;) ale może Tusk sieje dezinformację;) Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Zyd w Werhmachcie? Owszem, zdarzało się 10.04.08, 22:20 Ten chłopak służył w HJ. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:15 Zaprzeczy ?, pomyślą że się wstydzi ewentualnego pochodzenia żydowskiego, czyli myśli jak typowy antysemita. Przemilczy ?, toż w jego "antysemickiej" ojczyźnie mu nie darują, nie dość że dziadek służył w Wermachcie to jeszcze był żydem ?! Aj waj, i tak żle i tak nie dobrze ?! Trzeba zapytać Naczelnego Rabina, Tfu, chciałem powiedzieć Ojca Nadredaktora Adam M. co tu robić Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:20 Ciekawe co na to kurski ? :P Zrobi afere zydowska czy bedzie sie bal? Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:21 talking_head napisał: > Zaprzeczy ?, pomyślą że się wstydzi ewentualnego > pochodzenia żydowskiego, czyli myśli jak typowy > antysemita. Przemilczy ?, toż w jego "antysemickiej" > ojczyźnie mu nie darują, nie dość że dziadek służył > w Wermachcie to jeszcze był żydem ?! > Aj waj, i tak żle i tak nie dobrze ?! > Trzeba zapytać Naczelnego Rabina, Tfu, chciałem powiedzieć > Ojca Nadredaktora Adam M. co tu robić Skąd taki wysyp durni na tym forum? Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:27 wiosna , chwasty wychodza na swiatlo dzienne :P Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:49 Gudłaju, nie rozumiesz że sami prowokujecie z tym tytułem: "głupia wpadka" ? Czy gdyby ktoś o premierze Pernambuko napisał że jego przodkowie byli Irlandczykami, Włochami czy Bóg wie jescze jakiej nacji to ktoś by się tym zainteresował ? Sami tworzycie zbitkę: "a przodek żyd? to coś z nim nie tak" Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Aj waj, i co teraz zrobi "Prezydent Tusk" ? 10.04.08, 19:56 Nie , to nie byla prowokacja , to bylo dokladnie to co ludzie pokroju Eva_ilestam chciala przeczytac :) . jedni reaguja na goly sutek Dody inni na slowa "zyd" i Tusk" . Onanizowac mozna sie i tu i tu . zalezy kto jakie ma zboczenia Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l do kompletu brakuje że dziadek Tuska był gejem ;) 10.04.08, 19:19 i ateistą albo innym lutrem no to teraz tadzio grzybek będzie miał używanie Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: do kompletu brakuje że dziadek Tuska był gej 10.04.08, 19:25 a tak w ogole to babcia tuska zrobila aborcje i donalda wcale nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l wkrótce usłyszymy o wspólnych prapraprzodkach 10.04.08, 19:37 Tuska i wszystkich Kaszubów oraz niejakiego Adolfa H narodowości mieszanej a obywatelstwa austriackiego i jego kilku doradców. A jak zaczniemy drążyć temat to okaże się że Darwin się mylił i wszyscy pochodzimy od Żyda ;))))) Tylko Rydzyk od smoka wawelskiego Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: do kompletu brakuje że dziadek Tuska był gej 10.04.08, 19:39 .... no i dlatego ma takie wilcze oczy - zły na babkę jak jasna cholera ! Ale czego innego się można spodziewać po b. funkcjonariuszce carskiej ochrany :-) Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Cóż takiego ten Tusk ma na czubku... 10.04.08, 22:46 ...głowy. Czy to jest jarmułka? Dlaczego biała, kiedy inni mają czarne, co to znaczy? Ja to tłumaczę sobie bibilijnie: jedna biała owca wśród stada czarnych owiec. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 No, masz .... 10.04.08, 19:30 Rzecz jasna, że Tusk jest lumpen - liberałem, aspirującym do łże - elit tkwiącym w układzie i uprawiającym quasi - terror ; jego dziadek zakładał KPP i służył w Wehrmachcie, a babcia była funkcjonariuszką carskiej ochrany ... Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Niemiecki Zyd z Kaszub ! Dobrze, ze nie .... 10.04.08, 19:25 ..trafil do ZOO. Odpowiedz Link Zgłoś
camel_3d czy aby na peno pomylka;)? 10.04.08, 19:34 a moze to taki malutki blad, zeby pokazac "nasi sa wszedzie"..a potem to sie sporostuje jakas malutenka stopka:)) Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: czy aby na peno pomylka;)? 10.04.08, 19:46 Nie martw sie , bulterier kurski na pewno wyluska prawde Odpowiedz Link Zgłoś