Dodaj do ulubionych

Walczą z wiatrakami. I to na serio

12.08.08, 14:15
Wykorzystanie dzieci do deklamacji wyuczonych na pamięć haseł... żenujące.
Obserwuj wątek
    • szabepio Walczą z wiatrakami. I to na serio 12.08.08, 15:23
      to skandal, że walczą z wiatrakami. jaka musi byc ich niska
      świadomość ekologiczna. Wolą cymbały dymiące kominy i syf. I jeszcze
      dzieci na tym proteście widać. Te głupie rodzice mieszają im w
      głowach co dobre, a co złe. Skończone cymbały!
      • dobrasekta Banda idiotów. 12.08.08, 15:31
        "teraz słyszymy szum morza - a jak będą wiatraki... będziemy słyszeć świst
        wiatraków." Żenada, niech moze najpierw zapoznają się z technologią, pewnie ktoś
        nie dostał w łapę to zorganizował lipny protest by wymusić, i to jeszcze
        wykorzystując dzieci i miejscowych prostaków. Żałosne.

        ---------------
        Wole coś zjeść i tyle
    • wiarus25 Tepa Cholota walczy z Wiatrakami ! 12.08.08, 15:39
      Trzeba ich kompletnie zignorowac,to banda niedorobow.
      Wiatraki beda 4 km w morzu wiec nic im do tego.
    • wiarus25 Miala byc Holota nie Cholota tak wyszlo sorry ! 12.08.08, 16:00
    • szyjarek nie to nie 12.08.08, 18:52
      wybudowac w takim razie elektrownie atomowa albo weglowa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka