ziarenko1.1 11.10.08, 08:08 Iznowu wszystko co złe to przez emerytów i rencistów ( jak w czasach Balcerowicza ) otworzyć komory zagazowac i bedzie spokój .a gazeta dostanie dofinansowanie z unii na akcję JEDZ RYBY . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gazaj No i bardzo dobrze!!! 11.10.08, 17:27 Należy zlikwidować wszystkie przywileje emerytalne, łącznie z góniczymi. Nikt nie musi pracować całe życie w jednym zawodzie, jak nie może pracować jako górnik na dole, niech pracuje przy budowie autrostrad, albo stadionów - będzie z tego jakiś pożytek. Odpowiedz Link Zgłoś
tim7 Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 11:06 Wspaniale! Konus jeden wie, że z budżetu narodowego to nie jego będą rozliczać, tylko rząd. Fajnie się wydaje cudze pieniądze, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
sanmartino Re: Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 13:06 Tak, tak! Kaczor niech sobie wetuje co tam chce! dla mnie te przywileje to jakiś przeżytek. Dlaczego nauczyciele mają prawo do emeryturki wcześniej? Wiadomo praca nie łatwa, ale długie wakacje itp. Dlaczego wszyscy mamy na to płacić. Niech pajac jeden rozwiąże swój kącik wzajemnej adoracji zwany Pałacem Prezydenckim i niech z tego wypłaci emeryturki, albo niech sprzeda Nowogrodzką. Odpowiedz Link Zgłoś
cierpliwy Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 13:12 Czy to, że Pan Prezydent jest profesorem od prawa pracy? Czy ma kompetentnych doradców? Wątpię. Odpowiedz Link Zgłoś
debil13 460 POsłów i 100 SENatorów utrzymuje w lega nękan? 11.10.08, 13:29 dowód to przesłanie mnie odPOwiedź prezydenta Adamskiego i Bluja że sam dokonałem samowoli budowlanej zamurowując sie na amen w swoim mieszkaniu. Gdyby nie to że dokonał tego ich kolega POseł minister kultury to zapewne sprawa byłaby wyjasniona a że w czsie tego łamania prawa dokonano zabójstaw a wykryłem min 4 nagłe zgony i fałszerstwo w prokuraturze i sadach by zatuszować to tak już jest . Dodatkowo jest tu element utrzymywania holocaustu? Odpowiedz Link Zgłoś
marszal80 Re: Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 14:44 czy prezydent nie pamieta ze byl on czlonkiem rzadu wprowadzajacego reforme emerytalna, ktora zakladala zamiane przywilejow na emerytury pomostowe, on jako czlonek rzadu zgodzil sie na reforme w tej postaci, chcialbym rowniez przypomniec iz tworzyla ja rowniez solidarnosc, co sie zmienilo od tamtego czasu, prezydent i zwiazki cierpia chyba na jakies rozdwojenie osobowosci (jazni), coraz czesciej ujawnia sie pogorszajaca kondycja psychiczna i osobowosciowa prezydenta, wczesniej sie na cos zgadza teraz z tym walczy, aby nie siegac tak daleko poltora roku temu zgodzil sie na pakiet energetyczny ktory w polskich warunkach wg roznych zrodel spowoduje wzrost cen energii o 60-70 proc., teraz chce jechac negocjowac te warunki razem z rzadem, chyba za malo podkresla sie fakt szkodliwosci decyzji prezydenta dla gospodarki, krucjata socjalistyczna z jaka mamy obecnie do czynienia doprowadzi do wielkiego konfliktu Odpowiedz Link Zgłoś
szczepanna1 Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 16:55 prezydent zrobi wszystko żeby podłożyć świnię aktualnemu rządowi Odpowiedz Link Zgłoś
klarneta Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 19:59 Niech prezydent zrezygnuje z ''drugiego rzadu'' w palacu, to pewnie jeszcze 2000pracownikow mogloby otrzymywac godziwe pensje. W palacu pracuje 350. Odpowiedz Link Zgłoś
krytyk7 Prezydent dla emerytów AP 12.10.08, 18:52 Znowu gazeta wciska kit czytelnikom bez analizy faktów. A może tak przedstawiłaby obliczenia ile emeryt pracujący np. 40 lat dopłacił do Państwa i ile procent z tego Państwo mu oddaje? Cały czas dopłacamy do oszustów GTW ale jakoś o tym w gazecie nie pisze się tylko np. w niezależnym czasopiśmie aferyprawa.com Odpowiedz Link Zgłoś
marek444 Prezydencki szach emerytem 12.10.08, 20:36 Koszty i tak dużo niższe niż koszty awantury irackiej. Wycofamy się z Iraku i Afganistanu i kupa forsy jeszcze zostanie.Nie mają co jęczeć pismaki itp. element. Odpowiedz Link Zgłoś