Dodaj do ulubionych

Prezydencki szach emerytem

11.10.08, 08:08
Iznowu wszystko co złe to przez emerytów i rencistów ( jak w czasach Balcerowicza ) otworzyć komory zagazowac i bedzie spokój .a gazeta dostanie dofinansowanie z unii na akcję JEDZ RYBY .
Obserwuj wątek
    • 1zorro Bedzie "szach i.....mat"! 11.10.08, 08:15
      dla kaczki.
      • gazaj No i bardzo dobrze!!! 11.10.08, 17:27
        Należy zlikwidować wszystkie przywileje emerytalne, łącznie z
        góniczymi. Nikt nie musi pracować całe życie w jednym zawodzie, jak
        nie może pracować jako górnik na dole, niech pracuje przy budowie
        autrostrad, albo stadionów - będzie z tego jakiś pożytek.
    • acc4 Lech Kaczyński w matni taniego populizmu 11.10.08, 10:54
    • tim7 Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 11:06
      Wspaniale! Konus jeden wie, że z budżetu narodowego to nie jego będą
      rozliczać, tylko rząd. Fajnie się wydaje cudze pieniądze, prawda?
      • sanmartino Re: Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 13:06
        Tak, tak! Kaczor niech sobie wetuje co tam chce! dla mnie te przywileje to jakiś przeżytek. Dlaczego nauczyciele mają prawo do emeryturki wcześniej? Wiadomo praca nie łatwa, ale długie wakacje itp.
        Dlaczego wszyscy mamy na to płacić.
        Niech pajac jeden rozwiąże swój kącik wzajemnej adoracji zwany Pałacem Prezydenckim i niech z tego wypłaci emeryturki, albo niech sprzeda Nowogrodzką.
    • cierpliwy Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 13:12
      Czy to, że Pan Prezydent jest profesorem od prawa pracy?
      Czy ma kompetentnych doradców?
      Wątpię.
    • debil13 460 POsłów i 100 SENatorów utrzymuje w lega nękan? 11.10.08, 13:29
      dowód to przesłanie mnie odPOwiedź prezydenta Adamskiego i Bluja że
      sam dokonałem samowoli budowlanej zamurowując sie na amen w swoim
      mieszkaniu. Gdyby nie to że dokonał tego ich kolega POseł minister
      kultury to zapewne sprawa byłaby wyjasniona a że w czsie tego łamania
      prawa dokonano zabójstaw a wykryłem min 4 nagłe zgony i fałszerstwo w
      prokuraturze i sadach by zatuszować to tak już jest . Dodatkowo jest
      tu element utrzymywania holocaustu?
    • marszal80 Re: Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 14:44
      czy prezydent nie pamieta ze byl on czlonkiem rzadu wprowadzajacego reforme
      emerytalna, ktora zakladala zamiane przywilejow na emerytury pomostowe, on jako
      czlonek rzadu zgodzil sie na reforme w tej postaci, chcialbym rowniez
      przypomniec iz tworzyla ja rowniez solidarnosc, co sie zmienilo od tamtego
      czasu, prezydent i zwiazki cierpia chyba na jakies rozdwojenie osobowosci
      (jazni), coraz czesciej ujawnia sie pogorszajaca kondycja psychiczna i
      osobowosciowa prezydenta, wczesniej sie na cos zgadza teraz z tym walczy, aby
      nie siegac tak daleko poltora roku temu zgodzil sie na pakiet energetyczny ktory
      w polskich warunkach wg roznych zrodel spowoduje wzrost cen energii o 60-70
      proc., teraz chce jechac negocjowac te warunki razem z rzadem, chyba za malo
      podkresla sie fakt szkodliwosci decyzji prezydenta dla gospodarki, krucjata
      socjalistyczna z jaka mamy obecnie do czynienia doprowadzi do wielkiego konfliktu
    • szczepanna1 Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 16:55
      prezydent zrobi wszystko żeby podłożyć świnię aktualnemu rządowi
    • klarneta Prezydencki szach emerytem 11.10.08, 19:59
      Niech prezydent zrezygnuje z ''drugiego rzadu'' w palacu, to
      pewnie jeszcze 2000pracownikow mogloby otrzymywac godziwe
      pensje. W palacu pracuje 350.
    • krytyk7 Prezydent dla emerytów AP 12.10.08, 18:52
      Znowu gazeta wciska kit czytelnikom bez analizy faktów. A może tak
      przedstawiłaby obliczenia ile emeryt pracujący np. 40 lat dopłacił do Państwa
      i ile procent z tego Państwo mu oddaje? Cały czas dopłacamy do oszustów GTW
      ale jakoś o tym w gazecie nie pisze się tylko np. w niezależnym czasopiśmie
      aferyprawa.com
    • marek444 Prezydencki szach emerytem 12.10.08, 20:36
      Koszty i tak dużo niższe niż koszty awantury irackiej. Wycofamy się
      z Iraku i Afganistanu i kupa forsy jeszcze zostanie.Nie mają co
      jęczeć pismaki itp. element.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka