wyksztalciuch.jeden 08.12.08, 12:11 "...by ocenił czy budynek sienie zawali." - o ile budynek ma sień ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yan-mar TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ... 08.12.08, 12:12 zwykła ciężarówka, a nie żaden TIR... niedługo durne redaktory nawet na dostawczaka będą mówili "tir"... Odpowiedz Link Zgłoś
brzezozka Dla ciebie TIR to kojarzy sie tylko 08.12.08, 12:20 z wieka ciężarówą z naczepą? ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_nudziarz Re: Dla ciebie TIR to kojarzy sie tylko 08.12.08, 14:10 brzezozka napisał: > z wieka ciężarówą z naczepą? ciekawe Ciekawe to będzie teraz: pl.wikipedia.org/wiki/TIR Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Na szczęście i nieszczęście nikomu nic się nie sta 08.12.08, 14:34 Co za bzdury. Do rzeczy! "Na szczęście nikomu nic się nie stało" Na szczęście i nieszczęście nikomu nic się nie stało. Bo... "47-letni kierowca TIR-a stanie przed sądem grodzkim." To bydlę przed sądem grodzkim? Za nieudane morderstwo? Dlaczego ma być nagrodzony, że przez przypadek nikogo nie zabił? To mi pachnie wręcz grzywną (zamiast 20 lat więzienia i zwrotu kosztów). Odpowiedz Link Zgłoś
apodemus Re: Na szczęście i nieszczęście nikomu nic się ni 08.12.08, 14:48 manhu napisał: > > To bydlę przed sądem grodzkim? Za nieudane morderstwo? > Dlaczego ma być nagrodzo > ny, że przez przypadek nikogo nie zabił? Jaaasne. Po co sąd. Lepiej lincz i samosąd, prawda? Mam nadzieję że nigdy nie popełnisz żadnego błędu, o dużych konsekwencjach. Odpowiedz Link Zgłoś
ci3r Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 12:28 pl.wikipedia.org/wiki/TIR Odpowiedz Link Zgłoś
mam.4 Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 13:55 zwykła ciężarówka, a nie żaden TIR... niedługo durne redaktory nawet na dostawczaka będą mówili "tir"... Przeciez dostawczak tez moze byc TIR-em, jezeli posiada ta tablice. Nie bede sie wywodzil do czego ta tabliczka uprawnia i co ten skrot znaczy (mozna przeczytac na Wikipedii). Bledem jest okreslac wszystko co duze wlasnie tymi trzema literami, na tym polega prymitywnosc polska. Odpowiedz Link Zgłoś
erotykon.pl A może Białogard?..... 08.12.08, 12:50 miejsce urodzin byłego prezydenta A. Kwaśniewskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: Wybudowałbym mur ... 08.12.08, 14:40 I słusznie, bo ta zburzona ścianka to jedynie mogła komary zatrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
ferrment Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 13:17 A nawet więcj niż jedną:-) Odpowiedz Link Zgłoś
estees TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 08.12.08, 13:19 Takie rzeczy to tylko w Polsce, dosyc regularnie Tiry wjezdzają komuś do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 14:36 Bo są bezkarni, jakby za takie coś było 20 lat więzienia i utrata domu to wtedy jechaliby ostrożniej. A tu będzie grzywna (bo "stanie przed sądem grodzkim." czyli do małych spraw) Odpowiedz Link Zgłoś
babaqba Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 19:29 manhu napisał: > Bo są bezkarni, jakby za takie coś było 20 lat więzienia i utrata domu to wtedy > jechaliby ostrożniej. (...) Gdyby za wypadek były kary, jakie małe, mściwe Kazie postulują, to po chleb jeździłbyś taczką do odległego o 30 km miasteczka, a nieliczni kierowcy mieliby pensje po 50 tys. i ubezpieczenia na wiele milionów. Podczas przejazdu samochodu przez wieś, cała ludność wybiegałaby z obejść pogapić się, a kurom zasłaniano by oczy, by nie przestału się nieść. Nie życzę tobie, abyś był sprawcą jakiegokolwiek wypadku (wiesz co to wypadek?) pod rządami prawa małych Kaziów. Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 09.12.08, 15:35 Duży Kaziu oto przykład z mojej ulicy, idąc w lewo na skrzyżowaniach: -ogrodzenie jednego "sąsiada" oberwało 3 razy w 5 lat -tuż obok - raz rok temu -ok.100m dalej ok.20 razy w 5lat! Odpowiedz Link Zgłoś
brunet78 sień 08.12.08, 13:52 Rewelacja :-) A swoją drogą Gazet.pl schodzi na psy. Praktycznie w każdym artykule błąd lub wielbłąd o treści niektórych nie wspominając.. Odpowiedz Link Zgłoś
mczimoch TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 09.12.08, 16:48 Najsmieszniejsze jest, ze biala waza na szczycie szafy stoi niewzruszona jakgdyby nic sie nie stalo. Przyklejona czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 09.12.08, 21:01 TIR wjechał,hehehe ciemnogród... Odpowiedz Link Zgłoś
safom TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 30.12.08, 14:44 A co to za droga na której "tir" przy 60 siątce ląduje w salonie. Albo odwrotnie. Kto ten dom postawił w tak niebezpiecznym miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś