Dodaj do ulubionych

TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ...

08.12.08, 12:11
"...by ocenił czy budynek sienie zawali." - o ile budynek ma sień ;-)
Obserwuj wątek
    • yan-mar TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ... 08.12.08, 12:12
      zwykła ciężarówka, a nie żaden TIR...
      niedługo durne redaktory nawet na dostawczaka będą mówili "tir"...
      • brzezozka Dla ciebie TIR to kojarzy sie tylko 08.12.08, 12:20
        z wieka ciężarówą z naczepą? ciekawe
        • prawdziwy_nudziarz Re: Dla ciebie TIR to kojarzy sie tylko 08.12.08, 14:10
          brzezozka napisał:

          > z wieka ciężarówą z naczepą? ciekawe
          Ciekawe to będzie teraz:
          pl.wikipedia.org/wiki/TIR
          • manhu Na szczęście i nieszczęście nikomu nic się nie sta 08.12.08, 14:34
            Co za bzdury. Do rzeczy!

            "Na szczęście nikomu nic się nie stało"
            Na szczęście i nieszczęście nikomu nic się nie stało. Bo...

            "47-letni kierowca TIR-a stanie przed sądem grodzkim."
            To bydlę przed sądem grodzkim? Za nieudane morderstwo? Dlaczego ma być nagrodzony, że przez przypadek nikogo nie zabił? To mi pachnie wręcz grzywną (zamiast 20 lat więzienia i zwrotu kosztów).
            • apodemus Re: Na szczęście i nieszczęście nikomu nic się ni 08.12.08, 14:48
              manhu napisał:

              >
              > To bydlę przed sądem grodzkim? Za nieudane morderstwo?
              > Dlaczego ma być nagrodzo
              > ny, że przez przypadek nikogo nie zabił?

              Jaaasne. Po co sąd. Lepiej lincz i samosąd, prawda?
              Mam nadzieję że nigdy nie popełnisz żadnego błędu, o dużych konsekwencjach.
      • ci3r Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 12:28
        pl.wikipedia.org/wiki/TIR
      • mam.4 Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 13:55
        zwykła ciężarówka, a nie żaden TIR...
        niedługo durne redaktory nawet na dostawczaka będą mówili "tir"...


        Przeciez dostawczak tez moze byc TIR-em, jezeli posiada ta tablice. Nie bede sie
        wywodzil do czego ta tabliczka uprawnia i co ten skrot znaczy (mozna przeczytac
        na Wikipedii). Bledem jest okreslac wszystko co duze wlasnie tymi trzema
        literami, na tym polega prymitywnosc polska.
    • erotykon.pl A może Białogard?..... 08.12.08, 12:50
      miejsce urodzin byłego prezydenta A. Kwaśniewskiego?
    • hubsol Wpuścić TIRa na salony... 08.12.08, 12:52
      j.w.
    • karol.j Wybudowałbym mur ... 08.12.08, 12:56
      przy drodze, taki żelbetonowy
      • az100 Re: Wybudowałbym mur ... 08.12.08, 14:40
        I słusznie, bo ta zburzona ścianka to jedynie mogła komary zatrzymać.
    • ferrment Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 13:17
      A nawet więcj niż jedną:-)
    • estees TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 08.12.08, 13:19
      Takie rzeczy to tylko w Polsce, dosyc regularnie Tiry wjezdzają
      komuś do domu.
      • manhu Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 14:36
        Bo są bezkarni, jakby za takie coś było 20 lat więzienia i utrata domu to wtedy jechaliby ostrożniej. A tu będzie grzywna (bo "stanie przed sądem grodzkim." czyli do małych spraw)
        • babaqba Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 08.12.08, 19:29
          manhu napisał:

          > Bo są bezkarni, jakby za takie coś było 20 lat więzienia i utrata
          domu to wtedy
          > jechaliby ostrożniej. (...)

          Gdyby za wypadek były kary, jakie małe, mściwe Kazie postulują, to
          po chleb jeździłbyś taczką do odległego o 30 km miasteczka, a
          nieliczni kierowcy mieliby pensje po 50 tys. i ubezpieczenia na
          wiele milionów. Podczas przejazdu samochodu przez wieś, cała ludność
          wybiegałaby z obejść pogapić się, a kurom zasłaniano by oczy, by nie
          przestału się nieść. Nie życzę tobie, abyś był sprawcą
          jakiegokolwiek wypadku (wiesz co to wypadek?) pod rządami prawa
          małych Kaziów.
          • manhu Re: TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcz 09.12.08, 15:35
            Duży Kaziu oto przykład z mojej ulicy, idąc w lewo na skrzyżowaniach:
            -ogrodzenie jednego "sąsiada" oberwało 3 razy w 5 lat
            -tuż obok - raz rok temu
            -ok.100m dalej ok.20 razy w 5lat!
    • brunet78 sień 08.12.08, 13:52
      Rewelacja :-) A swoją drogą Gazet.pl schodzi na psy. Praktycznie w każdym
      artykule błąd lub wielbłąd o treści niektórych nie wspominając..
    • mczimoch TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 09.12.08, 16:48
      Najsmieszniejsze jest, ze biala waza na szczycie szafy stoi
      niewzruszona jakgdyby nic sie nie stalo. Przyklejona czy co?
    • borrka1 TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 09.12.08, 21:01
      TIR wjechał,hehehe ciemnogród...
    • safom TIR wjechał im do salonu, wyszli 15 minut wcześ.. 30.12.08, 14:44
      A co to za droga na której "tir" przy 60 siątce ląduje w salonie. Albo odwrotnie. Kto ten dom postawił w tak niebezpiecznym miejscu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka